Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.241/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XI. ker. Szentpétery utca; Fejér Lipót utca - Mohai út közötti szakaszán (hrsz.: 3626) 290 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6, 12 fm dn 110 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (13 db, 115 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint
2017.05.18.
2017.05.31.
D.241/2018
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal
Foglalkozás-egészségügy (újraindítva)
2018.07.06.
2018.07.27.
D.241/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-912 frsz.-u Kravtex Credo EC 12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.241/2020
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
BVEK orvostechnikai eszközök beszerzése - 2. rész Röntgen gép és tartozékai EKR000313522020
2020.07.14.
2020.08.24.
D.241/2021
Uzsoki Utcai Kórház
Uzsoki Utcai Kórház részére betegélelmezési és alkalmazotti élelmezési szolgáltatás ellátása
2021.05.18.
2021.08.04.
D.241/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.241/2023
Miniszterelnökség
Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben - 3. rész EKR002064192022
2023.06.26.
2023.07.10.
D.241/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP-5.2.1. szegregátum 2. eljárás” - 7. rész Sportnap-Játszóház EKR001221312023
2024.04.29.
2024.06.18.
D.241/2025
Egerfarmos Község Önkormányzata
„Nyíltárkos csapadékvíz-elvezető fejlesztése” - szerződésmódosítás EKR001080052023
2025.04.24.
2025.08.14.
D.241/2026
Tokaj-hegyaljai Tanuszoda Beruházó Kft.
„Új tanuszoda építése” EKR001923782025
2026.05.20.
2026.08.06.
D.241/7/2006
Madárkórház Alapítvány
"Turisztikai vonzerők fejlesztése" című pályázati komponensből elnyert támogatással megvalósítandó "Madárpark" című projektjéhez kiviteli tervek készítése
2006.04.12.
2006.05.04.
D.241/8/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi Iroda
2007.05.30.
D.242/ 11 /2008
Semmelweis Egyetem képviseli: dr. Nyolczas László ügyvéd
2008.06.04.
D.242/12/2009
Siófok Város Önkormányzata, képviseli: Kozma Ügyvédi Iroda, dr. Kozma György ügyvéd
Építési szerződés a Kálmán Imre Kulturális Központ könyvtára, bankfiók és üzletek, vegyes rendeltetésű épület építési munkáira
2009.05.22.
2009.06.25.
D.242/17/2007.
Hatvan Város Önkormányzata
a város településfejlesztési koncepciójának és településrendezési tervének elkészítése
2007.06.26.
D.242/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Budapesti hidak és felüljárók 2010 évi fő és célvizsgálata
2010.04.01.
2010.04.26.
D.242/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Megbízási szezrődés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl) szennyvíz csatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése", projektmenedzseri munkák ellátására
2011.04.19.
2011.05.27.
D.242/2012.
Régió Park Miskolc Parkolási Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építése kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezése
2012.04.04.
2012.05.15.
D.242/2013.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bankszámlaszerződés alapján a Szombathely M.J.V. Önkorm. és az irányítása alá tartozó önállóan működő és gazdálkodó és önállóan működő intézmények részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás nyújtása
2013.06.07.
2013.07.15.
D.242/2014.
Baja és Környéke Víziközmű Beruházási Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Bajai agglomerációhoz (Baja, Sükösd, Érsekcsanád, Vaskút) tartozó települések szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztításának fejlesztése tárgyú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére a FIDIC Piros Könyv szerint
2014.05.16.
2014.06.18.
D.242/2015.
Madách Színház Nonprofit Kft.
Vezeték nélküli mikrofonrendszer beszerzése a Madách Színház Nonprofit Kft. részére
2015.04.27.
2015.06.11.
D.242/2016.
Volánbusz Zrt.
A Volánbusz Zrt. forgalmi és műszaki létesítményeinek élőerős őrzésvédelme, azaz vagyonőri feladatok ellátása és kapcsolódó vagyonőri szolgáltatások teljesítése, valamint a társaság zsákos rendszerű menetrendszerinti pénzszállítási, valamint eseti pénz- értékkísérési feladatainak ellátása
2016.04.05.
2016.06.29.
D.242/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, III. ker. Berend utca; Raktár utca - Berend utca 22. szám- és a Veder utca; Berend utca - Vihar utca közötti szakaszain (hrsz.: 18683) - összesen - 59 fm dn 63 PE 100/G SDR 11, 344 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 3 fm dn 200 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (18 db, 240 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)-, felépítményi (építés, szerelés)
2017.05.18.
2017.05.31.
D.242/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére
2018.07.06.
2018.08.17.
D.242/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-916 frszú. KRAVTEX CREDO EC 12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.242/2020
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Integrált irányítástechnikai rendszerek rekonstrukciója” EKR000462222019
2020.07.15.
2020.08.25.
D.242/2021
Pápai Városfejlesztő Társaság Kft.
Szálloda épületének tervezési feladatai EKR000243872021
2021.05.18.
2021.06.22.
D.242/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.242/2023
Miniszterelnökség
Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben - 4. rész EKR002064192022
2023.06.23.
2023.07.10.
D.242/2024
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
„Ó-Berettyó csatornán átvezető áteresz építése”
2024.05.02.
2024.07.02.
D.242/2025
Nagydobsza Község Önkormányzata
„Rendezvényszervezés és rendezvények PR háttérszolgáltatásainak ellátása – Nagydobsza, Abaliget, Istvándi, Töttös, Bükkösd, Nemeske, Molvány, Bezedek települések” - 1. rész- Rendezvényszervezés EKR000011972018
2025.04.24.
2025.07.14.
D.242/2026
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Duális labor eszközbeszerzés (inf., gép., közl.)” - 1. rész EKR000174532020
2026.05.21.
2026.07.07.
D.242/9/2006
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium AVOP Irányító Hatóság, képviseli: Dr. B. Szabó Gábor és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Butenkov János ügyvéd
A Magyar Köztársaság 2007–2013. évek közötti pénzügyi periódus Nemzeti Agrár-vidékfejlesztési Programjának Ex ante értékelése
2006.04.12.
2006.05.22.
D.243/ 16 /2008
Pest Megyei Önkormányzat
2008.06.14.
D.243/13/2006
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő
Élelmezési szolgáltatás és konyha rekonstrukció
2006.04.12.
2006.05.22.
D.243/2010.
Csepeli Szociális Szolgálat
Szociális étkeztetéshez szükséges HACCP szerinti részajánlattételi körönként eltérő élelmiszer (reggeli, ebéd, vacsora) előllítás és kiszállítására vállalkozási szerződés
2010.04.01.
2010.05.07.
D.243/2011.
Városföldi Agrárgazdaság Zrt.
Városföldi Agrárgazdaság Zrt. meglévő sertéstelepének technológiai korszerűsítése
2011.04.19.
2011.05.20.
D.243/2012.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
A Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza részére gyógyszerkiadó automata szállítása, telepítése és üzembe helyezése, valamint a kezelő személyzet betanítása
2012.04.05.
2012.05.16.
D.243/2013.
BVK Holding Budapesti Városüzemeltetési Központ Zrt.
Földgáz energia egyetemes szolgáltatás megrendelése az ajánlatkérők számára
2013.06.07.
2013.07.15.
D.243/2014.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
4 elhunyt szállítására alkalmas, klimatizált raktérrel rendelkező 10 db új elhunytszállító-gépjármű beszerzése és a jótállási idő alatti átalánydíjas szervizelése, a 14 db használt elhunytszállító-gépjármű beszámításával
2014.05.19.
2014.06.05.
D.243/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Szállítási szerződés egészségügyi implantátumok beszerzésére, kihelyezett áruraktár biztosításával a Szent Lázár Megyei Kórházban 24 hónapos időtartamra
2015.04.27.
2015.06.16.
D.243/2016.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem Tömő utcai Szemészeti Klinika vagyonvédelmi szolgáltatása
2016.04.05.
2016.06.08.
D.243/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest, XI. ker. Zsombor utca; Fogócska utca - Albert utca- és a Rátz László utca; Rátz László utca 51. szám - Zsombor utca közötti szakaszain (hrsz.: 3101) - összesen - 317 fm dn 160 PE 100/G SDR 17,6, 4 fm dn 63 PE 100/G SDR 11 kisnyomású elosztóvezetékek-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (22 db, 190 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontás, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- és felépítményi (építés, szerelés) munkái
2017.05.18.
2017.05.31.
D.243/2018
Magyar Tudományos Akadémia Létesítménygazdálkodási Központ
MTA DEPO könyvraktár kapacitásbővítése, III. ütem kivitelezése 574/2017. projekt
2018.07.09.
2018.07.17.
D.243/2019
Autó Univerzál Kft.
LKN-913 frsz.-u Kravtex Credo EC 12 típusú, helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.243/2020
Kisújszállás Város Önkormányzata
Szociális Otthon energetikai megújítása (EKR000612322018)
2020.07.16.
2020.10.05.
D.243/2021
Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzat
Közétkeztetési szolgáltatás ellátása Kispesten EKR001068762019
2021.05.19.
2021.06.18.
D.243/2022
Balatonhenye Község Önkormányzata
Építési beruházás EKR001568402021
2022.06.30.
2022.07.28.
D.243/2023
Miniszterelnökség
Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben - 5. rész EKR002064192022
2023.06.23.
2023.07.10.
D.243/2024
Pilismarót Község Önkormányzata
„Művház és sportcsarnok felújítása Pilismaróton ME” - 1. rész EKR000327932024
2024.05.02.
2024.06.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el