Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.472/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban, illetőleg - Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Magyarországi Régióban -
2011.07.11.
2011.07.18.
D.489/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése - az Észak-Magyarországi Régióban -
2011.07.11.
2011.07.18.
D.435/2011.
Gyöngyöspata Község Önkormányzata
gyöngyöspatai egészségház felújítása beszerzés vonatkozásában közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.06.23.
2011.07.18.
D.460/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés 2011
2011.07.06.
2011.07.18.
D.407/11/2011.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem szervezeti egységei, a Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú Nonprofit Kft. részére 36 hónapra szükséges, kölönféle orvosi- és egyéb gázok szállítása, tartály- és palackbérlettel beszerzés
2011.06.10.
2011.07.18.
D.378/2011.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Központi Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Parkgondozási, karbantartási és őrzés-védelmi feladatok elvégzése
2011.06.03.
2011.07.18.
D.387/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.06.08.
2011.07.19.
D.389/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
5 db hulladéklerakó rekultivációs kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2011.06.08.
2011.07.19.
D.395/2011.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Az intelligens iskola infrastrukturális hátterének kialakítása Kőszegi Kistérségben - adásvételi szerződés informatikai eszközbeszerzésre TIOP pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.19.
D.400/2011.
Magyar Posta Zrt.
Földgázkereső kiválasztása 2011-2012. gázévre
2011.06.10.
2011.07.20.
D.394/2011.
Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
Hulladékfogó háló beszerzése 2.
2011.06.09.
2011.07.20.
D.390/2011.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület 2006-2010. években megítélt és folyósított támogatások felhasználása szabályszarűsé
2011.06.09.
2011.07.20.
D.426/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.20.
2011.07.21.
D.461/2011.
Főszer Electric Zrt.
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése projekt keretében a 2-es villamos pálya és felsővezeték, valamint kapcsolódó egyéb építmények építési munkáinak generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2011.07.06.
2011.07.21.
D.427/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.20.
2011.07.21.
D.406/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.10.
2011.07.21.
D.434/2011
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció - Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására
2011.06.23.
2011.07.22.
D.401/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.06.10.
2011.07.22.
D.397/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron Rák-patak 2,2 km hosszú belterületi szakaszának meder rekonstrukciója a vízkár-veszélyeztetettség csökkentése érdekében a NYDOP-2009-4.1.1/B-09-2009-0011 projekt keretében
2011.06.09.
2011.07.22.
D.422/14/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatorna Beruházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok szennyvízelvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására
2011.06.16.
2011.07.22.
D.398/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron, Rák-patak 2,2 km hosszú belterületi szakaszának meder rekonstrukciója a vízkár-veszélyeztetettség csökkentése érdekében a NYDOP-2009-4.1.1/B-09-2009-0011 projekt keretében
2011.06.09.
2011.07.22.
D.456/2011
Újszilvás Község Önkormányzata
Mezőgazdasági utak fejlesztése Újszilváson
2011.07.05.
2011.07.25.
D.410/2011.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére taxi szolgáltatás biztosítása
2011.06.14.
2011.07.25.
D.411/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vackor óvoda fűtéskorszerűsítése
2011.06.14.
2011.07.25.
D.412/2011.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata fenntartása alatt álló intézmények részére ételkiszállítással történő közétkeztetés biztosítása 2.
2011.06.14.
2011.07.25.
D.402/2011.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás
Szikszó, Kistérségi Szociális és Szolgáltató Központ építés
2011.06.10.
2011.07.25.
D.482/2011.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
Pannonhalmi Főapátság komplex turisztikai fejlesztése és új látogató-bejáratának kiépítése (NYDOP-2.1.1/D-09-2009-0021)
2011.07.15.
2011.07.25.
D.439/2011.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő alap részére taxi szolgáltatás
2011.06.24.
2011.07.25.
D.416/2011.
Újpesti Sajtó Nonprofit Kft
Újpesti Napló nyomdai kivitelezése és szállítása
2011.06.15.
2011.07.25.
D.408/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése 1-3. rész
2011.06.10.
2011.07.25.
D.495/2011.
Gyöngyös Városfejlesztő Kft
EMOP/2007/3.1.2. számú program keretében magasépítési munkák
2011.07.21.
2011.07.26.
D.431/2011.
Becsehely Községi Önkormányzat
Becsehely község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.21.
2011.07.26.
D.415/2011.
Fityeház Község Önkormányzata
Fityeház Község közigazgatási területén települési szilárd kommunális hulladék rendszeres begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.15.
2011.07.26.
D.413/2011.
Fityeház Község Önkormányzata
Fityeház Község közigazgatási területén települési szilárd kommunális hulladék rendszeres begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.15.
2011.07.26.
D.432/2011.
Becsehely Községi Önkormányzat
Becsehely község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.21.
2011.07.26.
D.418/2011.
Szentendre Város Önkormányzata
Orvosi műszerek, informatikai eszközök és a hozzájuk tartozó bútorok beszerzése szállítási szerződés keretében Szentendre Város Egészségügyi Intézményei részére
2011.06.15.
2011.07.26.
D.420/2011.
Nyugat-Magyarországi Egyetem Gazdasági Főigazgatósága
NymE TIOP 1.1.1.-07/1-2008-1041 számú pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés
2011.06.16.
2011.07.27.
D.399/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.27.
D.430/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr-Ménfőcsanak, Győri út nyomvonali és csomóponti rekonstrukciója
2011.06.21.
2011.07.28.
D.424/2011.
Móra Ferenc Múzeum, Csongrád Megyei Önkormányzat Múzem
Geodézia, térinformatikai és régészeti adatbázis felöltési munkák elvégzése
2011.06.17.
2011.07.28.
D.464/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.07.07.
2011.07.29.
D.448/2011.
Pilisszántó Község Önkormányzata
Nagyrészt gravitációs rendszerű szennyvízcsatorna-hálózat és mesterséges eleveniszapos biológiai szennyvíztisztító telep kiépítése Pilisszántón elnevezésű projektben a Projekt menedzseri ill. ehhez kapcsolódó pénzügyi tanácsadási feladatok ellátása
2011.07.04.
2011.07.29.
D.425/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest IX. ker. Fővám tér 11-12. sz. alatti ingatlan fejlesztésével, üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos és bérbeadásáa vonatkozó kizárólagos Szolgáltatási Szerződés, valamint Ingatlanügynöki Szerződés
2011.06.17.
2011.07.29.
D.479/2011.
Kopint-Datorg zRt, Magyar Országos Levéltár és Budapest Főváros Levéltára
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 című pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.07.13.
2011.07.29.
D.451/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Tokaji Fesztiválkatlan kialakítására
2011.07.04.
2011.07.29.
D.444/2011.
Szikszó Város Önkormányzata
Szikszó Város Polgármesteri Hivatalának Szervezetfejlesztése
2011.06.29.
2011.07.29.
D.429/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül vállalkozási szerződés alapján
2011.06.20.
2011.07.29.
D.404/2011.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Elektronikus aláírás hitelesítés-szolgáltatás keretében minősített tanúsítvány kiadás szolgáltatás nyújtása, BALE minősítésű aláírás létrehozó eszköz szállítása és időbélyeg szolgáltatás beszerzése
2011.06.10.
2011.08.01.
D.436/2011.
Budapest Főváros II. ker. Önkormányzata
Az egységes kerületi parkolási rendszer fenntartása érdekében szükséges 95 db parkolójegy-kiadó automata beszerzése
2011.06.23.
2011.08.02.
D.529/2011.
Országos Mentőszolgálat
C-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2011.07.29.
2011.08.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el