Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.542/2020
Fővárosi Vízművek Zrt.
Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával földfeletti tűzcsapok és tartozékaik szállítására DN80, DN100 mm átmérőkben az Ajánlatkérő által üzemeltetett csőhálózat fenntartási és beruházási munkáihoz kapcsolódóan EKR000990792020
2020.12.18.
2021.02.10.
D.57/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Keretmegállapodás vízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára és szükség szerint tervezésre - 1. és 2. rész
2018.03.05.
2018.03.13.
D.751/2016.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Békásmegyeri 2 gépházi rekonstrukció villamos kivitelezése munka-3 ütem
2016.08.08.
2016.08.26.
D.140/2015.
Fővárosi Vízművek Zrt.
BKSZTT telepén működő kogenerációs erőmű üzemeltetése, karbantartása és hibaelhárítása - KE-90/2014
2015.03.12.
2015.04.22.
D.146/2013.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Fővárosi Vízművek Zrt. Üzemviteli Központ és Munkásszálló épületeinek takarítása
2013.03.28.
2013.04.19.
D.406/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Kálvária gépház építészeti rekonstrukciója
2012.06.25.
2012.07.24.
D.340/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Határozatlan időtartamú vállalkozási szezrődés a Fővárosi Vízművek Zrt. épületeinek takarítására
2012.05.18.
2012.06.22.
D.326/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Tűzvédelmi szerelvények 28/2011. (IX.6.) BM rendelet szerinti ellenőrzése és föld feletti tűzcsapok korrózióvédelmi festése ajánlatérő által meghatározott anyaggal
2012.05.14.
2012.05.30.
D.713/2011.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Fővárosi Vízművek Zrt. északi és déli szerver szobák redundáns szünetmentes áramellátásának fővállalkozásban történő kialakítása
2011.09.30.
2011.10.17.
D.256/2011.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Ajánlattételi felhívásban meghatározott gazdasági és pénzügyi alkalmassági feltételek ellen
2011.04.22.
2011.05.06.
D.787/2010.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Vállalkozási keretmegállapodás építőipari munkák elvégzésére és szükség szerinti tervezésre
2010.10.04.
2010.10.14.
D.785/9/2009.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Burkolat-helyreállítási munkák
2009.12.10.
2010.01.20.
D.275/2026
Fővárosi Vízművek Zrt.
Összekötő csőanyagok szállítása 2 részben - 1.rész Házi főelzárók és beépítési készletek (kulcsrudak) EKR002037082025
2026.06.01.
2026.08.25.
D.463/2019
Fővárosi Vízművek Zrt.
Flygt típusú szennyvíz szivattyúk és keverők javítása EKR000574732019
2019.09.30.
2019.11.29.
D.238/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest, XX-XXI. Ady Endre út (Védgát u. - Gubacsi híd) DN 800 göv vízvezeték és leágazásai
2018.07.03.
2018.09.06.
D.237/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest I. Váralja utcában (Dózsa György tér - Sándor Móricz lépcső között) 434 fm DN 500 megerősített bevonatos göv vízvezeték rekonstrukció a kapcsolódó csomópontok és rákötések kiépítésével, valamint a bekötővezetékek átépítésével együtt
2018.07.03.
2018.09.06.
D.898/2015.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Pontszerű karbantartási, kisebb beruházási és kapcsolódó munkák elvégzése - 2., 3., 7., 9., 10. részek
2015.12.21.
2016.01.11.
4.kf.27.771/2010/5
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest XVII. kerület Nyitány u.vízcsőfektetés nyíltárkos technológiával
2012.06.13.
D.355/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Vállalkozási keretmegállapodás építőmesteri és épületgépészeti munkák elvégzésére és szükség szerint tervezésre
2012.05.25.
2012.06.07.
D.270/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
GPS adatokon alapuló mobil parkolási szolgáltatás
2012.04.17.
2012.04.27.
D.122/8/2010.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest, XVII. ker. Nyitány u. vízcsőfektetés nyíltárkos technológiával
2010.02.22.
2010.03.26.
D.29/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Keretmegállapodás vízvezeték nyíltárkos létesítésére, rekonstrukciójára és szükség szerint tervezésre
2018.02.02.
2018.03.08.
D.445/2013.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Sziget I. bújtató végakna felépítmény tető felújítása
2013.10.04.
2013.11.26.
D.59/2013.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Vállalkozási keretszerződés alépítményi munkára alkalmas mélyásó munkagépek biztosítása személyzettel, valamint alépítményi munkák során kitermelésre kerülő sitt szállítására alkalmas tehergépjárművek biztosítása személyzettel
2013.02.08.
2013.02.26.
D.598/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Vállalkozási keretmegállapodás építőmesteri és épületgépészeti munkák elvégzésére és szükség szerint tervezésre 1.rész
2012.10.29.
2012.11.29.
D.551/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Fővárosi Vízművek Zrt. épületeinek takarítása - 1. sz. Üzemviteli Központ iroda területeinek és Munkásszálló épületének takarítása
2012.09.24.
2012.11.05.
D.721/2025
Fővárosi Vízművek Zrt.
„Transzformátor és frekvenciaváltó beszerzése” - 2. rész frekvenciaváltó EKR001187502025
2025.11.06.
2026.02.12.
Kfv.II.37.401/2011/5.
Fővárosi Vízművek Zrt.
„Budapest XVII. kerület Nyitány u.vízcsőfektetés nyíltárkos technológiával"
2012.06.13.
D. 471/2009.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Ivóvízkezelő mű építési munkái
2009.08.13.
2009.09.28.
D.511/7/2007.
Fővárosi Vízművek Zrt. Képviseli: Horváth és Horváth Ügyvédi Iroda
2007.09.28.
D.76/10/2007.
Fővárosi Vízművek Zrt. képviseli: Horváth és Horváth Ügyvédi Iroda
2007.03.19.
D.27/2023
Fővárosi Vízművek zRt
„Védőműtárgy építése Lánchíd pesti hídfőben” EKR001316032022
2023.01.27.
2023.02.10.
D.939/2016.
Fővárosi Vízművek zRt
Műholdas járműkövető szolgáltatás és eszközök biztosítása, valamint informatikai fejlesztési szolgáltatások nyújtása a Fővárosi Vízművek Zrt. számára
2016.11.03.
2016.11.28.
D.772/2015.
Fővárosi Vízművek zRt
Adásvételi keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valmaint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére - 1. rész
2015.10.05.
2015.10.29.
D.492/2013.
Fővárosi Vízművek zRt
Csőrekonstrukciós keretmegállapodás, nyíltárkos technológiával fektetett ivóvízvezetékre
2013.11.11.
2013.11.27.
D.514/2016.
Fővárosi Vízművek zRt
Vállalkozási keretszerződés Fővárosi Vízművek Zrt. szolgáltatási területén elvégzendő új tűzcsap telepítése, új bekötős és kapcsolódó munkák elvégzésére - 2. rész
2016.06.23.
2016.08.03.
D.177/2015.
Fővárosi Vízművek zRt
Vállalkozási szerződés vízvezetékek nyíltárkos technológiával történő felújítására
2015.03.25.
2015.04.10.
D.282/2017.
Fővárosi Vízművek zRt.
3 db 6x4-es billanőplatós tehergépkocsi beszerzése
2017.06.02.
2017.07.13.
D.468/2016.
Fővárosi Vízművek zRt.
Kézi szerszámok beszállítása a Fővárosi Vízművek Zrt. részére
2016.06.14.
2016.08.15.
D.519/2015.
Fővárosi Vízművek zRt.
Adásvételi keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valmaint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.04.
D.94/2023
Fővárosi Állat- és Növénykert
„Élőerős őrzés-védelmi, és portaszolgáltatások beszerzése a Fővárosi Állat- és Növénykert részére 2022” EKR001434392022
2023.03.13.
2023.04.28.
D.283/2024
Fővárosi Állat- és Növénykert
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése 15 részben” - 5. rész EKR001873812023.
2024.05.10.
2024.06.13.
D.308/2019
Fővárosi Állat- és Növénykert
Vállalkozási szerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert kommunikációs tevékenységét támogató médiatervezési és -vásárlási feladatok ellátására, 3 részben: integrált médiaügynökségi, online ügynökségi feladatok, közterületi médiatervezési és vásárlási feladatok - 1. és 2. rész EKR000008972019
2019.05.17.
2019.06.24.
D.495/2016.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2016.06.17.
2016.07.04.
D.734/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.18.
2015.10.27.
D.145/2013.
Fővárosi Állat- és Növénykert
A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges élelmiszerek (különféle gyümölcsök) szállítása
2013.03.27.
2013.04.15.
D.525/2011.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykert hőellátása termálvízzel-2011. Távfűtő vezetékhálózat kiépítése a Széchenyi Fürdő és az Állatkert között, illetve az Intézmény területén, továbbá az épületeken belüli hőközpontok kialakítása
2011.07.29.
2011.08.24.
D.654/2010.
Fővárosi Állat- és Növénykert
A Fővárosi Állat- és Növénykert Margitszigeti Vadaspark vonatkozásában őrzés-védelmi, fűtés felügyedleti és portaszolgálati munkák elvégzése
2010.08.16.
2010.09.27.
D.55/12-I/2009.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykertben a zsiráfház és a kenguruház átalakítása, felújítása
2009.02.17.
2009.03.30.
D.596/2023
Fővárosi Állat- és Növénykert
"A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése 15 részben”- 2. rész – Egér, Patkány EKR001873812023
2023.12.27.
2024.03.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el