Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.582/2024
Nyírcsaholy Község Önkormányzata
"Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése" - 2. rész (Irodaépület energetikai felújítása) EKR000265302019
2024.09.13.
2024.11.20.
D.582/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„NAF/KÖF transzformátorok beszerzése” - 3. rész: 3 - Transzformátor besz.-Orgovány EKR000482622020
2023.12.20.
2024.01.10.
D.582/2017.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Érdi Szivárvány Óvoda Erdőszéle Tagóvodájának építése - VEKOP-6.1.1-15-RD2-2016-00003
2017.10.17.
2017.11.10.
D.582/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 18. napján kelt, a Raw Development Beruházásszervező és Mérnöki Szolgáltató Kft.-vel kötött megbízási szerződés az Úri u. 72. épület pincerendszer - az Ingatlan pincei területek felbővítési, felújítási, átépítési munkálataihoz kapcsolódó tervezési és versenyeztetési munkáinak lebonyolításához kapcsolódó, a 2. pontban részletezett projektmenedzseri feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.582/2015.
Miskolci Apostoli Exarchátus
Vállalkozási szerződés "Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola bővítése és korszerűsítése II. ütem" tárgyában
2015.07.22.
2015.09.21.
D.582/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungaria Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.582/2012.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
"Csillagpont Kórház létrehozása a B.A.Z. Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban"című projekthez kapcsolódóan elektromos vezeték építése, és gőzellátási munkákra vonatkozó kiviteli tervek elkészítése
2012.10.18.
2012.11.28.
D.582/2011.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda, Szent László u. 7-11. Kisvárda, 1238 hrsz. alatti ingatlanon álló Polgármesteri Hivatal épületének rekonstrukciója
2011.08.15.
2011.09.26.
D.582/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
49 db játszóeszköz leszállítása, rendeltetési helyükön (4 játszótér) telepítése, üzembe helyezése vállalkozási szerződés
2010.07.21.
2010.08.03.
D.582/2009.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs Városi uszoda és sportcsarnok befejezési munkálatai 5 részben történő megvalósítása
2009.10.01.
2009.10.06.
D.582/12/2007.
Pásztó Város Önkormányzata
2007.10.29.
D.581/9/2008
Bányavagyon-hasznosító Kht. (1024 Budapest, Margit krt. 85.)
„Meddő szénhidrogén kutak felszámolása II. ütem”
2008.12.03.
2008.12.16.
D.581/2025
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
Digitális eszközök beszerzése” - 1. rész Számítástechnikai eszközök EKR002494562024
2025.09.11.
2026.01.26.
D.581/2024
Nyírcsaholy Község Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” - 1. rész (Polgármesteri Hivatal energetikai felújítása) EKR000265302019
2024.09.13.
2024.11.20.
D.581/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„NAF/KÖF transzformátorok beszerzése” - 2. rész: 2 - Transzformátor besz.- Soltvadkert EKR000482622020
2023.12.20.
2024.01.10.
D.581/2017
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés - 2017. - 64. rész
2017.10.17.
2017.11.10.
D.581/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 5. napján kelt, a Raw Development Beruházásszervező és Mérnöki Szolgáltató Kft.-vel kötött megbízási szerződés az 1014 Budapest, Úri u. 72. sz. alatt található, meglévő épület felújítási, tetőtérbeépítési munkálataihoz kapcsolódó tervezési és kivitelezései munkáinak lebonyolítása, a föld alatti részeknek csak kitisztításához és alap karbantartási munkáihoz kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.581/2015.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítése
2015.07.21.
2015.09.21.
D.581/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Biomedica Hungaria Kft. CARDIO) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.581/2012.
Semmelweis Egyetem
vegyi/fizikai tulajdonságai miatt veszélyes hulladékok elszállítása és ártalmatlanítása, gyűjtéshez szükséges csereedények biztosítása, eseti csomagolás és veszélyes áru jelölések beszállítására
2012.10.18.
2012.12.03.
D.581/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyugati kiskörút Hatvan u. - Arany J. u. közötti szakaszának megépítése
2011.08.15.
2011.09.26.
D.581/2010.
Magyar Televízió Zrt.
Bérleti szerződés, a Magyar Televízió Zrt. részére a 2010. évi Úszó Európa Bajnokság 2 egyidőben zajló programjának közvetítéséhez szükséges műszaki eszközök bérlete, eszközök telepítése, üzemfelügyelete
2010.07.21.
2010.09.15.
D.581/2009.
Magyar Posta Zrt.
a Magyar Posta részére maximum 60 db N1 kategóriájú új gépjárművek szállítása
2009.10.01.
2009.10.13.
D.581/16/2006.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzata
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat által fenntartott 67 intézményének beltéri világítás korszerűsítése
2006.08.23.
2006.10.02.
D.581/13/2006.
Nemzeti Fejlesztési Hivatal Központi Pénzügyi és Szerződéskötő Egység
Kábítószer és fegyverkereskedelem elleni harcra igényelt járművek szállítása a VPOP részére
2006.01.25.
2006.02.24.
D.581/10/2007.
Magyar Televízió Zrt.
2007.11.16.
D.580/9/2008.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzat
„Debrecen város és térsége szennyvízelvezetése és tisztítása 2 sz. szerződéses egység: Csatornarekonstrukció Debrecen központjában”
2008.12.03.
2008.12.31.
D.580/21/2007.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági és Igazgatási Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
2007.11.15.
D.580/2025
Szegedi Szakképzési Centrum
Móravárosi Iskola infrastrukturális fejlesztése EKR000612322025
2025.09.11.
2025.10.27.
D.580/2024
Nyírmeggyes Község Önkormányzat
„Energetikai beruházás megvalósítása Nyírmeggyesen” - 3. rész (Óvoda épület energetikai korszerűsítése) EKR000852962018
2024.09.13.
2024.11.20.
D.580/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„NAF/KÖF transzformátorok beszerzése” - 1. rész: 1 - Transzformátor besz.-Szeged-Fehértó EKR000482622020
2023.12.20.
2024.01.10.
D.580/2017.
Lechner Nonprofit Kft.
A KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00037 és KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00038 számú projektek keretében informatikai eszközök és licencek beszerzése - 1. rész
2017.10.13.
2017.10.30.
D.580/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. február 26. napján kelt, a Kreativ 2000 Kft.-vel kötött megbízási szerződés az 1014 Budapest, Úri utca 72. szám alatt megvalósítandó PAGEO oktatási központ bontási és aláalapozási tervdokumentációjának, engedélyezési tervdokumentációjának, tender tervdokumentációjának tervellenőrzését - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.580/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
KEOP-5.6./E/15 "Egészségügyi eszközök energia-megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" pályázat keretében 1 darab PET/CT gép beszerzése
2015.07.20.
2015.08.17.
D.580/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (Biocenter Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.580/2012.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
A FUTÁR projekt független mérnök munkái
2012.10.17.
2012.10.30.
D.580/2011.
Gyál Város Önkormányzata
Pest megyei integrált településközpontok fejlesztése - Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építése beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2011.08.15.
2011.09.28.
D.580/2010.
Koppány-Völgye KEK Nonprofit Kft.
TIOP 2.1.2. kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése tárgyú pályázatok keretein belül orvostechnológiai gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2010.07.20.
2010.09.07.
D.580/2009
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál nyomtávolságú légkondicionált közúti csuklós villamos, a működtetéshez szükséges karbarntartási eszközök tartalékeszközök szállítása Debrecenben
2009.10.01.
2009.10.16.
D.58/3/2008.
Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata
2008.03.11.
D.58/2026
Napkor Nagyközség Önkormányzat
„Bölcsődei eszközök beszerzése” - 1.rész Játékok EKR001768932024
2026.02.11.
2026.06.08.
D.58/2025
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
„Berettyóújfalui SZC Közgazdasági Technikum_RRF” EKR001144882024
2025.01.23.
2025.04.03.
D.58/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.58/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K22114_2 Hulladékudvari raktárkonténerek” EKR001541092022
2023.02.15.
2023.04.03.
D.58/2022
NIF Zrt.
„Zalaegerszeg-Rédics vasútvonal tervezés" EKR001115402021
2022.02.10.
2022.03.23.
D.58/2021
STÜHMER Kft.
„Termelési kapacitás bővítése a Stühmer csokoládégyárban – 1. rész: „Szaloncukor válogató robot”
2021.02.08.
2021.04.22.
D.58/2020
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Hegy u. csapadékvíz csatorna, út felújítás EKR001634682019
2020.02.25.
2020.03.26.
D.58/2019
Bonyhád Város Önkormányzata
Komplex közvilágítási szolgáltatás villamosenergia biztosításával és üzemeltetéssel szolgáltatási szerződés keretében
2019.02.28.
2019.03.29.
D.58/2018
Mogyorósbánya Község Önkormányzata
Orvosi rendelő infrastrukturális fejlesztése
2018.03.05.
2018.03.27.
D.58/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Professzionális hang- és videó stúdiótechnikai eszközök, hatáshang rendszerek szállítása
2017.02.09.
2017.03.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el