Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.172/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 8.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.171/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - egészségfelelősi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 7.sorsz. (3.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.170/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolási asszisztensi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 6.sorsz. (2.4000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.169/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - praxisközösség-menedzseri egészségügyi szolgáltatások beszerzése 5.sorsz. (2.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.168/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 4.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.166/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 2.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.165/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 1.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.322/2019
HÓD PLAST Műanyagipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
"Termelési kapacitás bővítése a HÓD PLAST Kft-nél", 4. részfeladat - Alapanyag előkészítő gépek EKR00033880219
2019.05.31.
2019.07.15.
D.345/2019
Kistarcsa Város Önkormányzata
Kistarcsai Tipegő Bölcsőde építésének folytatása EKR000453552019
2019.06.21.
2019.07.10.
D.156/2019
Siófoki Kosársuli Egyesület
Szabadidősport esemény – Kosárlabda rendezvény napja Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági kampányok és fórumok körében – Egyéni tanácsadással egybekötött lakossági fórum sportolásról és egyéb testmozgásokról - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.10.
D.155/2019
Siófoki Kosársuli Egyesület
Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági fórum - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.10.
D.324/2019
Hódkertész Zöldség-Gyümölcs Termelői Csoport Kft.
Üvegház és hozzá tartozó kiszolgáló csarnok építése EKR000886912018
2019.06.03.
2019.07.09.
D.311/2019
HM Védelemgazdasági Hivatal
KEHOP 1.6.0/Katasztrófavédelem II. - Tábori áramforrás aggregátor utánfutón beszerzése
2019.05.20.
2019.07.09.
D.332/2019
Semmelweis Egyetem
1. rész: UH készülék beszerzése a Pulm. Klinika részére EKR000809922018
2019.06.12.
2019.07.09.
D.316/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Keretmegállapodás lélegeztetőgépek és altató munkaállomások beszerzésére - 1. rész (EKR001087062018)
2019.05.25.
2019.07.08.
D.325/2019
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Adás-vételi szerződés keretében a „Komplex hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése a Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás területén, különös tekin-tettel az elkülönített hulladékgyűjtési, szállítási és előkezelő rendszerre” elnevezésű KEHOP-3.2.1-15-2017-00016 azonosítószámú projekt megvalósulásához szükséges hulladékgyűjtő edények beszerzése EKR000980232018
2019.06.03.
2019.07.05.
D.306/2019
VASIVÍZ Vas megyei Víz- és Csatornamű ZRt.
GINOP-6.1.5-17-2018-00070 keretében szolgáltatás - 1. rész - Humánerőforrás - menedzsment jellegű képzések EKR000391092019/3336
2019.05.17.
2019.07.04.
D.305/2019
Országos Vérellátó Szolgálat
Szűrő és konfirmáló tesztek adásvételi keretszerződéssel vegyes használati szerződése
2019.05.17.
2019.07.04.
D.154/2019
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
H4 épület tetőszigetelésének elvégzése 1058 m2 tetőfelületen - Kbt. mellőzése
2019.04.29.
2019.07.04.
D.352/2019
Martonfa Község Önkormányzata
Martonfa szennyvízkezelése
2019.06.27.
2019.07.03.
D.307/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Iratkezelési szolgáltatások ellátása
2019.05.17.
2019.07.02.
D.151/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 azonosítószámú projekt keretében szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára élelmiszercsomagok beszerzése 2. csomagmegrendelés
2019.04.26.
2019.07.02.
D.334/2019
NIF Zrt.
"Tervezési szerződés az M0 autóút északi szektor 11. sz. főút - 10 sz. főút közötti szakasz és csomóponti elemei engedélyezési és ahhoz kapcsolódó egyéb szakági tervek készítése, építési engedély megszerzése, ajánlati terv készítése"
2019.06.14.
2019.07.01.
D.335/2019
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Irodai papírok, papíráruk, író- és irodaszerek szállítása EKR000932622018
2019.06.14.
2019.06.28.
D.321/2019
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Állatgyógyszerek beszerzése - 2019 EKR000367352019
2019.05.31.
2019.06.28.
D.320/2019
Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzat
Budapest XIX. kerületben a lakosság közéleti-közgazdasági tájékoztatása
2019.05.30.
2019.06.28.
D.317/2019
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Létesítményüzemeltetés és vagyonvédelem - takarítási és higiéniai szolgáltatások
2019.05.29.
2019.06.28.
D.318/2019
Aparhant Község Önkormányzata
Óvoda és hivatal energetikai korszerűsítése EKR000111032018
2019.05.30.
2019.06.27.
D.192/2019
Innova Észak-Alföld Nonprofit Kft.
GINOP-5.1.9-17-2017-00004 fiatal vállalkozók részére képzések szervezése - 1. rész EKR000204002019 (1 - képzések megvalósítása)
2019.05.09.
2019.06.27.
D.330/2019
Budapest Főváros Kormányhivatala
Aláírás-minta alapú dokumentum hitelesítési rendszer (AMAHIT) kialakítása (POS PAD eszközbeszerzés integrációs szolgáltatással) alkalmazásfejlesztés, kapcsolódó igazgatásszervezési feladatok, tananyagfejlesztés és képzés, informatikai szakértői, IT biztonsági tanácsadás EKR001144952018
2019.06.11.
2019.06.26.
D.314/2019
Szentendre Város Önkormányzata
Dunakorzó, Templomdomb tervezés - 1. rész EKR000133632019/2043
2019.05.23.
2019.06.26.
D.319/2019
Nyírmada Város Önkormányzata
Ingatlanok zöldfelületi felújítása
2019.05.30.
2019.06.26.
D.315/2019
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Különféle élelmiszerek, ételek, kávé, tea és kapcsolódó termékek beszerzése szállítási keretszerződés keretében - 2. rész EKR001148592018
2019.05.24.
2019.06.24.
D.309/2019
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Szemcsés keverék beszerzése - 1. rész (Kelet-Magyarország)
2019.05.17.
2019.06.24.
D.308/2019
Fővárosi Állat- és Növénykert
Vállalkozási szerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert kommunikációs tevékenységét támogató médiatervezési és -vásárlási feladatok ellátására, 3 részben: integrált médiaügynökségi, online ügynökségi feladatok, közterületi médiatervezési és vásárlási feladatok - 1. és 2. rész EKR000008972019
2019.05.17.
2019.06.24.
D.226/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem épületeinek energetikai korszerűsítése – az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Általános Iskola és Óvoda helyszínen naperőmű telepítése a KEHOP-5.2.4/15-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében
2019.05.10.
2019.06.24.
D.303/2019
Magyar Nemzeti Bank
Vállalkozási keretszerződés az MNB 2019. évi kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására EKR001059092018
2019.05.16.
2019.06.21.
D.163/2019
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Modern Városok Program keretében megvalósuló »Békéscsaba meglévő iparterületeinek kiszolgálása komplex infrastrukturális fejlesztésekkel« című, GF/SZKF/339/7/2018 Támogatói Okirat számú projekt keretében megvalósuló kerékpárforgalmi létesítmények egyesített engedélyezési és kiviteli tervének elkészítése tervezési szerződés keretében” - 1. rész EKR
2019.05.06.
2019.06.20.
D.313/2019
Pilismarót Község Önkormányzata
„Pilismarót Község Önkormányzat épületeinek energetikai korszerűsítése a TOP-3.2.1-15 pályázati konstrukció keretében”
2019.05.23.
2019.06.18.
D.225/2019
Mór Városi Önkormányzat
„Adásvételi szerződés a „Humán közszolgáltatások fejlesztése Móron és térségében„ című EFOP-1.5.2- 16-2017-00013 azonosítószámú projekt megvalósításához szükséges számítástechnikai eszközök és irodai bútorok hiánytalan szállítására, üzembe helyezésére”
2019.05.10.
2019.06.18.
D.323/2019
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Szénkefe beszerzése
2019.06.03.
2019.06.17.
D.160/2019
Budapesti Szent Ferenc Kórház
Kórházi eszközök beszerzése - 1. rész EKR000163662019
2019.05.02.
2019.06.14.
D.302/2019
Ságvár Község Önkrományzata
„Ságvári Bóbita Óvoda és Bölcsőde fejlesztése” EKR000667182018
2019.05.16.
2019.06.07.
D.191/2019
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Adásvételi keretszerződés - Építési anyagok I. - 1. rész EKR001006292018
2019.05.08.
2019.06.07.
D.164/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Épületfelügyeleti rendszer felújítása
2019.05.07.
2019.06.07.
D.310/2019
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Egészségügyi szolgáltatás nyújtása a Magyar Közút Nonprofit Zrt. munkavállalói részére megbízási keretszerződés alapján
2019.05.20.
2019.06.04.
D.106/2019
ALFÖLDVÍZ Regionális Víziközmű-szolgáltató Zrt.
Adás-vételi keretszerződés vízi-közmű hálózatok építési anyagok I. (tolózárak, öntvény idomok, tűzcsapok, csőkötő idomok, műanyagcsövek csőkötő idomai) konszignációs raktározás formájában történő biztosítására - 3. rész EKR001006292018/0859
2019.04.09.
2019.06.04.
D.304/2019
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Tócóskert és a Tócóvölgy gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projektek tervezési feladatainak ellátása - 1. rész
2019.05.16.
2019.06.04.
D.161/2019
Semmelweis Egyetem
Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből EKR000809162018
2019.05.03.
2019.06.04.
D.152/2019
Semmelweis Egyetem
EKR000809162018 Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből EKR000809162018
2019.04.26.
2019.06.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el