Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.597/2023
Fővárosi Állat- és Növénykert
"A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése 15 részben”- 5. rész EKR001873812023
2023.12.27.
2024.03.07.
D.816/2024
Fővárosi Állat- és Növénykert
"A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése 15 részben”- 5. rész EKR001873812023
2024.12.23.
2025.02.18.
D.264/2023
Fővárosi Állat- és Növénykert
Jégkrémek beszerzése - Kbt. mellőzése
2023.07.07.
2023.09.15.
D.393/2022
Fővárosi Állat- és Növénykert
„Élőerős őrzés-védelmi, és portaszolgáltatások beszerzése a Fővárosi Állat- és Növénykert részére 2022” EKR001434392022
2022.10.12.
2022.12.06.
D.759/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.28.
2015.11.05.
D.732/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Tervezési keretszerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert fejlesztési koncepcióján belül a Pannon Park létrehozásához kapcsolódóan II.
2015.09.17.
2015.11.05.
D.725/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.11.
2015.10.27.
D.708/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.07.
2015.10.27.
D.166/2012.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Diákmunkák - ezen belül különféle anyagmozgatási, területrendezési (takarítási), felügyelői munkák - végzése a 2012 és 2013. években a Fővárosi Állat- és Növénykert részére
2012.03.06.
2012.04.05.
D.337/2011.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykert hőellátása termálvízzel-2011. Távfűtő vezetékhálózat kiépítése a Széchenyi Fürdő és az Állatkert között, illetve az Intézmény területén, továbbá az épületeken belüli hőközpontok kialakítása
2011.05.19.
2011.06.29.
D.106/2023
Fővárosi Állat- és Növénykert
Élőerős őrzés-védelmi, és portaszolgáltatások beszerzése a Fővárosi Állat- és Növénykert részére 2022” EKR001434392022
2023.03.16.
2023.05.02.
D.709/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.07.
2015.10.01.
7.K.31.548/2010/14.
Fővárosi Állat- és Növénykert (1146 Budapest, Állatkerti krt. 6-12.) Képviseli: 224. számú Ügyvédi Iroda, dr. Győri Erzsébet ügyvéd (1055 Budapest, Falk Miksa u. 30. III/2.)
A Fővárosi Állat- és Növénykert részére őrzés-védelmi, fűtés felügyeleti és portaszolgálati munkák elvégzése
2010.10.12.
D.83/2010.
Fővárosi Állat- és Növénykert, képviseli: Dr. Győri Erzsébet ügyvéd
A Fővárosi Állat- és Növénykert részére őrzés-védelmi, fűtés felügyeleti és portaszolgálati munkák elvégzése
2010.02.09.
2010.03.16.
D.265/2023
Fővárosi Ítélőtábla
„Élőerős személy- és vagyonvédelem” EKR000483582023
2023.07.07.
2023.08.18.
D.324/2026
Fővárosi Ítélőtábla
„Élőerős személy-, és vagyonvédelem” EKR000590732026
2026.06.25.
3.Kf.27.076/2009/5.
Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház
kardiovaskuláris fogyóanyagok és stentek beszerzése
2009.06.17.
D.718/23/2007.
Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
2008.01.28.
D.906/2010.
Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Inkontinencia pelenkanadrág beszerzése
2010.11.24.
2010.11.26.
D.903/2010.
Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Inkontinencia pelenkanadrág beszerzése
2010.11.22.
2010.12.28.
D.285/2013.
Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága
Ajánlatkérő kezelésében lévő kereskedelmi létesítmények, zöldterületek és a létesítményekhez tartozó járdák folyamatos tisztántartása (ide értve a téli hóeltakarítást és síkosság-mentesítést is), takarítása és hulladékmozgatása
2013.07.03.
2013.09.13.
D.423/2012.
Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága
Vállalkozási szerződés ajánlatkérő különböző telephelyein őrzési és alkalmankénti biztonsági szolgáltatás nyújtására
2012.07.04.
2012.07.24.
D.105/9/2007.
Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága képviseli: dr. Juhász Erzsébet ügyvéd
2007.04.11.
D.579/4/2008.
Fővárosi Önkormányzat Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézet (képviseli: dr. Pusztai Attila ügyvéd)
„Csontvelő-transzplantációs részleg bérbevétele (épület és felszerelési tárgyai)”
2007.09.17.
2008.12.18.
D.536/7/2007.
Fővárosi Önkormányzat Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézet Képviseli: Dr. Pusztai Attila ügyvéd
2007.10.10.
3.Kf.27.392/2008/4.
Fővárosi Önkormányzat Egyesített Szent István és Szent László Kórház- és Rendelőintézet
2008.10.22.
D.83/2020
Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona
Élelmiszer alapanyag beszerzés 2020. - 4. rész zöldség, gyümölcs, tojás EKR001535482019
2020.03.16.
2020.04.20.
D.92/2025
Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona
„Élelmiszer alapanyag beszerzése 2024 III.” tárgyú közbeszerzési eljárás 4. része (Pékáru) EKR002008532024
2025.02.09.
2025.04.08.
D.793/2010.
Fővárosi Önkormányzat Heim Pál Gyermekkórház
SANITAS medikai rendszer felhasználói jogainak biztosítása, valamint a rendszerre vonatkozó jogszabálykövetései és egyéb a meghatározott szoftverkövetési szolgáltatások biztosítása
2010.10.05.
2010.10.08.
D.654/2009.
Fővárosi Önkormányzat Heim Pál Gyermekkórház
Gyermekfogászati Központ informatikai beszerzése
2009.10.28.
2009.11.20.
D.13/7/2008.
Fővárosi Önkormányzat Heim Pál Gyermekkórház
2008.01.28.
D.291/13 /2008
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
2009.07.23.
3.Kf.649.904/2013/2.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmiszer beszerzés 7. rész Zöldség, gyümölcs és 8. rész Tojás termékcsoportban
2013.04.02.
D.292/2014.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Szállítási szerződés - Különféle élelmiszerek beszerzése - 2. részajánlati kör
2014.06.13.
2014.07.29.
Kfv.III.37.486/2013/6.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmiszer beszerzés 7. rész Zöldség, gyümölcs és 8. rész Tojás termékcsoportban
2014.02.12.
D.546/2011.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmiszer beszerzés 7. rész Zöldség, gyümölcs és 8. rész Tojás termékcsoportban
2011.08.05.
2011.09.15.
D.640/2012.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmiszer beszerzése (szárazáru, konzerváru)
2012.11.21.
2013.01.08.
D.735/14/2007.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
2008.02.05.
D.558/5/2006.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmezési anyagok beszerzése
2006.08.10.
2006.09.08.
4.Kf.27.106/2010/4.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
„Élelmezési alapanyagok beszerzése 2009. december 31-ig”
2010.06.09.
D.1034/2016.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona Gyula
Különféle élelmiszerek beszerzése - 6. rész
2016.12.23.
2017.01.23.
D.481/2011.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona XVII. ker.
Gyógyszer beszerzés a Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona részére (XVII. ker.)
2011.07.14.
2011.08.24.
D.279/2010.
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesi Kórház
ESWL szolgáltatás
2010.04.13.
2010.05.25.
D.280/2010.
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház
ESWL szolgáltatás
2010.04.13.
2010.05.25.
D.211/5/2006
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház, képviseli: dr. Kékesi Andrea ügyvéd
Hotelépület északi homlokzat nyílászáró csere
2006.03.29.
2006.04.28.
D.111/2023
Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona
Mirelit termékek beszerzése sürgősséggel EKR000379702023
2023.03.23.
2023.06.29.
D.523/2010.
Fővárosi Önkormányzat Péterfy Sándor u. Kórház és Rendelőintézet
Egészségügyi új, gép-műszerek beszerzése, telepítése, használatának betanítása szállítási szerződés keretében
2010.06.28.
2010.07.29.
D.924/2010.
Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház
PACS informatikai rendszer bővítése, fejlesztése
2010.11.26.
2011.01.05.
D.365/9/2007.
Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház (I. r. kérelmezett) Képviseli: Visontai Csongor ügyvéd, Olympus Hungary Kft. (II. r. kérelmezett)
2007.09.17.
3.Kf.27.123/2010/7.
Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház (I. r. kérelmezett) Képviseli: Visontai Csongor ügyvéd, Olympus Hungary Kft. (II. r. kérelmezett)
endoszkópos rendszerek bérlete, epeúti stentek és tartozékok beszerzése
2010.09.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el