Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.505/2011.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás
TÁMOP-5.1.1/-09/6-2010-0009 szerződésszámú, Kistérségi Tartós Munkanélküliek Tranzit Foglalkoztatási Programja elnevezésű pályázat keretében építőipari tárgyi eszközök, gépek beszerzése
2011.07.25.
2011.08.05.
D.443/2011.
Táplánszentkereszt Község Önkormányzata
Kistérségi jelentőségű bölcsőde létesítésével kapcsolatos eszközbeszerzések Táplánszentkereszten
2011.06.29.
2011.08.08.
D.441/2011.
Győr, Ikva út 52-60. sz. alatti Társasház
Iparosított technológiával épült lakóépület energiamegtakarítási célú felújítása energiatakarékos nyílászárók beépítésével
2011.06.27.
2011.08.08.
D.440/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése
2011.06.27.
2011.08.08.
D.437/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.06.24.
2011.08.08.
D.475/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata részére, Közoktatási informatikai infrastruktúra - fejlesztése Nagykanizsán szállítási szerződés keretében
2011.07.12.
2011.08.08.
D.474/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP-1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.07.12.
2011.08.08.
D.476/2011.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulása
Vállalkozási szerződés 10 társult önkormányzat illetékességi területén a lakosság központi orvosi ügyeleti ellátására
2011.07.12.
2011.08.08.
D.465/2011.
Budapest Airport Zrt.
Utak felújítása/2011-12
2011.07.07.
2011.08.08.
D.462/2011.
Kölesdi Polgárőr Egyesület
Térfigyelő kamerarendszer kiépítése
2011.07.07.
2011.08.08.
D.447/2011.
Kopint-Datorg zRt és Magyar Országos Levéltár
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítószámú pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése projekt keretében
2011.06.30.
2011.08.09.
D.446/2011.
Magyar Tudományo Akadémia Kémiai Kutatóközpont
Az Akadémiai Kutatóközpont épülete 1. ütemének kivitelezése a 23 %%-os készültségi fokon álló építési beruházás folytatásával
2011.06.30.
2011.08.09.
D.523/2011.
Bodrogi Bau Kft. (kérelmezett)
A hódmezővásárhelyi Erzsébet Kórház használaton kívüli rendelőintézetének átalakítása a Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola által üzemeltetendő Hódmezővásárhelyi Regionális Tudásközpont épületének kialakítása cáljából
2011.07.29.
2011.08.11.
D.517/2011.
Gyöngyös Városfejlesztő Kft
EMOP/2007/3.1.2. számú program keretében magasépítési munkák
2011.07.28.
2011.08.11.
D.524/2011.
Bodrogi Bau Kft (kérelmezett)
A HISZK Városház u.1. szám alatti gyakorlati képzési helye építőmesteri munkáinak elvégzése
2011.07.29.
2011.08.11.
D.477/15/2011.
Makó-Belvárosi Református Egyházközség
Makó-Belvárosi Református Egyházközség Bölcsőde építése
2011.07.13.
2011.08.12.
D.467/2011.
Kopint-Datorg zRt, Magyar Országos Levéltár és Budapest Főváros Levéltára
Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.07.08.
2011.08.12.
D.468/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés- és tisztítás kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú projekt projektmenedzsment feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.07.08.
2011.08.12.
D.463/2011.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei regionális szilárdhulladék-gazdálkodási rendszerhez kapcsolódó eszközök beszerzése 2 részben
2011.07.07.
2011.08.12.
D.454/2011.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa - Sárospatak Kerékpárút fejlesztése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.453/2011.
Máv Zrt.
MÁV Zrt. 14 társasága részére 290 db +50%% személygépjármű és 615 db + 40%% 3,5 t megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó tehergépjármű bérlése és üzemeltetése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.503/2011.
Veresegyház és Könyéke Szennyvízközmű Társulás
Veresegyház agglomeráció területén a szennyvíztisztító bővítési, korszerűsítési beruházás megvalósításának tervezési és kivitelezési munkálataira és kivitelezési tervdokumentációjának elkészítése
2011.07.22.
2011.08.12.
D.469/2011.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Szerződés a közp. közbeszerzési rendszer hatálya alá tart., illetve ahhoz önként csatl. intézmények 1. részben nyomtatórendszerekkel, hozzá tartozó eredeti (OEM) kiegészítőkkel és kapcs. szolgáltat., a 2. részben újra gyártott kellékanyagokkal ellátására
2011.07.08.
2011.08.12.
D.466/2011.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. technikai vagyonvédelmi, biztonsági rendszerének javítása, fejlesztése
2011.07.07.
2011.08.12.
D.452/2011.
Kopint-Datorg zRt, Magyar Országos Levéltár és Budapest Főváros Levéltára
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítószámú pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.445/2011.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Jósika úti Pitypang Óvoda fejlesztése, eszközbeszerzése (1. rész)
2011.06.30.
2011.08.12.
D.457/2011.
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
Az E.ON Észak-Dunántúli Áramhálózati Zrt. területén kialakított távműködtetésű oszlopkapcsoló távfelügyeleti rendszer rádiós távjelző-távműködtető irányítástechnikai berendezések beszerzése, jelenlegi rendszerbe integrálása és üzembe helyezése
2011.07.05.
2011.08.15.
D.554/2011.
Aktivitás TISZK Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés oktatási, továbbképzési szolgáltatások beszerzésére
2011.08.08.
2011.08.15.
D.516/2011.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
A HÉV vonalain értéknövelő felújítások végzése, vasúti pályaépítés és fenntartás szakterületen
2011.07.28.
2011.08.15.
D.449/2011.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2011.07.04.
2011.08.15.
D.486/2011.
Hort Község Önkormányzata
Hort Község települési szilárd hulladékának összegyűjtésre és ártalmatlanításra történő elszállítására kötendő közszolgáltatási szerződés
2011.07.15.
2011.08.16.
D.458/2011.
E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt
Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. területén kialakított távműködtetésű oszlopkapcsoló távfelügyeleti rendszer rádiós távjelző-távműködtető irányítástechnikai berendezések beszerzése, jelenlegi rendszerbe integrálása és üzembe helyezése
2011.07.05.
2011.08.16.
D.491/2011.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklósi, új „Vackor” bölcsőde első eszközbeszerzése, a KMOP-4.5.2-09-2009-0015 kódszámú projekt alapján
2011.07.19.
2011.08.17.
D.490/2011.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Pécs, Középkori Egyetem építési beruházás befejezése című projekt kivitelezési munkái
2011.07.19.
2011.08.17.
D.571/2011.
Várpalotai Közüzemi Kft.
Várpalotai Közüzemi Kft. részére hulladék-ártalmatlanítási szolgáltatás ellátása szolgáltatási szerződés keretében
2011.08.11.
2011.08.17.
D.550/2011.
Jászsági Többcélú Társulás
számítástechnikai eszközök beszerzése
2011.08.05.
2011.08.17.
D.492/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.07.19.
2011.08.18.
D.471/2011.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése valamint a kapcsolódó szennyvíztisztító telep megtervezése és kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2011.07.11.
2011.08.19.
D.473/2011.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánkai Óvoda bővítése és felújítása kiviteli munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2011.07.11.
2011.08.19.
D.450/2011.
Rohod Község Önkormányzata
A 21. század iskolájának megteremtése Rohod Községben
2011.07.04.
2011.08.19.
D.455/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önk.Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció -Valkó,Vácszentlászló,Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósításához szükséges FIDIC Mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátsa
2011.07.04.
2011.08.19.
D.583/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Digitális közmű - alaptérkép és címadatbázis karbantartása és frissítése
2011.08.15.
2011.08.19.
D.553/2011.
Békés Megyei Kormányhivatal
Békés Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központjának illetékességi területén ellátandó mentori szolgáltatás biztosítása
2011.08.08.
2011.08.19.
D.572/2011.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer és létesítményeinek üzemeltetésére irányuló közszolgáltatási üzemeltetési szerződés
2011.08.11.
2011.08.22.
D.508/2011.
Sármellék-Zalavár Önkormányzati Társulás
Sármellék-Zalavár volt szovjet katonai repülőtér kármentesítése projekt műszaki ellenőri (független mérnöki) feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.07.26.
2011.08.22.
D.478/2011.
Szent István Egyetem
SZIE ÁOTK Budapest XIV.ker.Mogyoród u. 59-63. szám alatti telephelyén a Marek kollégium nyílászárók cseréje
2011.07.13.
2011.08.22.
D.459/2011.
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés levegő-levegő hőszivattyús rendszer szállítására és telepítésére a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság épületében
2011.07.06.
2011.08.22.
D.560/2011.
Mérk Nagyközség Önkormányzata
Mérk Nagyközség önkormányzati körtöltés komplex fejlesztése (KEOP-2.1.2F/09-2010-0003)
2011.08.10.
2011.08.22.
D.519/2011.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás
Szikszói Kistérségi Szociális Szolgáltató Központ építése
2011.07.28.
2011.08.23.
D.577/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
Kórház részére integrált biomassza alapú erőmű szállítása (első rész) és kapcsolódó hőszolgáltatási szerződés 2012. december 31-ig (második rész)
2011.08.12.
2011.08.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el