Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.494/2013.
Barcsi Többcélú Kistérségi Társulás
Építési beruházás, Tervezés és kivitelezés: Istvándi, Zrínyi u. 13. sz. alatti óvoda átalakítása és bővítése a DDOP-3.1.2-12-2013-0014 azonosító számú "Óvodafejlesztés Istvándi" című projekt keretében
2013.11.12.
2013.12.12.
D.496/2013.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/ 11-2012-0006 kódszámon nyilvántartott projekt keretében szállítási szerződés gyepterületek természetvédelmi kezelését szolgáló gép-és eszközcsoport beszerzésére
2013.11.12.
2013.12.05.
D.499/2013.
Egerszólát Község Önkormányzata
Művelődési ház fejlesztése Egerszóláton, Kisléptékű településfejlesztés vidékfejlesztés program kiegészítésére ÉMOP-3.1.3.-11 pályázat keretében
2013.11.13.
2013.12.16.
D.501/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, IV. rész
2013.11.14.
2014.01.06.
D.500/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Gödöllő város szennyvíztisztító telep korszerűsítése” elnevezésű KEOP -1.2.0/09-11-2011-0005 számú projekt tervezési és kivitelezési munkáinak elvégzésére a FIDIC Sárga Könyv alapján
2013.11.14.
2013.12.04.
D.502/2013.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Keretmegállapodás kötése a 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó intézmények mobil távközlési szolgáltatásokkal történő ellátására
2013.11.15.
2013.12.16.
D.503/2013.
Központi Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Szállítási szerződés nyomtatók és kellékanyagok beszerzésére
2013.11.15.
2013.12.19.
D.504/2013.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Az elektronikus levéltár közbeszerzését előkészítő informatikai tervezés
2013.11.18.
2013.12.12.
D.505/2013.
Belügyminisztérium
Megbízási szerződés az „Energiahatékonyság fejlesztése a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal és a Rendőrség épületeiben” című projekthez kapcsolódóan műszaki ellenőri feladatok ellátása
2013.11.18.
D.506/2013.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Új hidegvízmérők, mérőbetétek, alkatrészek beszerzése
2013.11.18.
2013.12.10.
D.507/2013.
Balatonlelle Város Önkormányzata
"Füles Mackó" Bölcsőde továbbépítése, DDOP-3.1.3/D-11-2012-0015 azonosító számú pályázat keretében elnyert támogatásból finanszírozott építési beruházás
2013.11.19.
2013.12.20.
D.508/2013.
OTP Fáy András Alapítvány
Vállalkozási szerződés az OTP Fáy András Alapítvány részére komplex portálrendszer fejlesztésére és mobil alkalmazások fejlesztésére
2013.11.19.
2013.12.05.
D.512/2013.
Lábod Község Önkormányzata
Ivóvízminőség javítása Lábod településen - kiegészítő építési beruházás
2013.11.20.
2013.12.19.
D.509/2013.
Konyár Község Önkormányzata
Konyár Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep építése
2013.11.20.
2013.12.06.
D.513/2013.
Zalaegerszeg és Térsége Többcélú Kistérségi Társulás
Hospice és palliatív ellátás kultúrájának meghonosítása és bevezetése idős-, és ápolóotthonokban a zalaegerszegi kistérségben
2013.11.20.
2013.12.21.
D.511/2013.
Csákvár Város Önkormányzata
Települési vízrendezés fejlesztés Csákváron - kiegészítő építési beruházás
2013.11.20.
2013.12.21.
D.510/2013.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Az Északi Vasúti Duna-híd - Pilisvörösvár(bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2013.11.20.
2013.12.18.
D.514/2013.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közvilágítási célú villamos energia beszerzése
2013.11.21.
2013.12.09.
D.515/2013.
Bakonysárkány Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés „Bakonysárkány - Vérteskethely - Kisbér szennyvízelvezetési és tisztítási problémájának megoldása" című a projekt keretében szennyvíztisztító telep, valamint csatornahálózat FIDIC SÁRGA könyv szerinti tervezésére és kivitelezésére
2013.11.21.
2014.01.14.
D.519/2013.
Győr-Pér Repülőtér Kft.
Győr-Pér Reptér fejlesztése - ILS/DME rádiónavigációs rendzser beszerzésére és telepítésére, GOP-3.2.1.11-2012-0045
2013.11.22.
2013.12.30.
D.517/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zöld Ház felújítása
2013.11.22.
2014.01.08.
D.516/2013.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. - 2. rész
2013.11.22.
2013.12.16.
D.518/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szolnok, nyugati városrész szociális rehabilitációja "Széchenyi István Gimnázium felújítása"
2013.11.22.
2014.01.08.
D.521/2013.
Narda Község Önkormányzata
Kerékpárút és kerékpáros pihenőhely - dísztó kivitelezési munkái Nardán
2013.11.25.
2013.12.20.
D.522/2013.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Vállalkozási szerződés / Kozma utcai izraelita temető felújítási munkáinak végrehajtása
2013.11.25.
2014.01.15.
D.523/2013.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata tulajdonában lévő Zugló Civil Ház (Budapest, 1145 Csertő park 12. sz.) átalakítására szerződés kapcsán szükséges pótmunka
2013.11.25.
2013.12.23.
D.524/2013.
Sopron Holding Vagyonkezelő Zrt.
Sopron, Manninger u (Vas Gereben u. - Lépcsős u. között) útburkolat felújítása, kiegészítő építési beruházás
2013.11.25.
2013.12.20.
D.520/2013.
Szent Pantaleon Kórház
Szállítási szerződés keretében a Szent Pantaleon Kórház - Rendelőintézet Dunaújváros Szemészeti Osztálya részére személszeti anyagok beszerzése 1 éves időtartamra, 2. rész
2013.11.25.
2014.01.03.
D.525/2013.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
„Régészeti földmunka M86 Hegyfalu - Csorna szakaszán" vállalkozási keretszerződés keretében
2013.11.29.
2013.12.04.
D.528/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
REPtár Szolnoki Interaktív Repülőmúzeum beruházáshoz szükséges projekt szintű országos és nemzetközi piackutatás tevékenység ellátása
2013.12.02.
2013.12.30.
D.527/2013.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
Az egykori bombázó lőtér északi részének rehabilitációja, földmunkák elvégzése területrendezése és a kapcsolódó szárzúzásal és gyeptelepítéssel
2013.12.02.
2014.01.24.
D.526/2013.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
Az egykori bombázó lőtér déli részének rehabilitációja, földmunkák elvégzése, területrendezése a kapcsolódó szárzúzással és gyeptelepítéssel (II. ütem)
2013.12.02.
2014.01.24.
D.529/2013.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs közvilágítási rendszerének korszerűsítése és üzemeltetése
2013.12.03.
2013.12.19.
D.531/2013.
Nagyatádi Kórház
Vállalkozási szerződés a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 kódszámú projekt keretében „Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Dél-dunántúli Régióban” című pályázathoz kapcsolódóan a Nagyatádi Kórház kiviteli munkái tárgyában
2013.12.05.
2014.01.10.
D.530/2013.
Nagycserkesz Község Önkormányzata
Játszóudvar kialakítása
2013.12.05.
2014.01.14.
D.532/2013.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2013.12.06.
2014.01.22.
D.533/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció” projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2013.12.06.
2014.02.10.
D.534/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.06.
2013.12.21.
D.535/2013.
VAN Alapítvány
Keresd a helyit - Regionális kampány a helyi élelmiszerek közösségi, környezeti és gazdasági előnyeinek edukálására
2013.12.07.
2014.01.20.
D.536/2013.
Mátra Volán zRt
Közösségi közlekedés fejlesztése a Gyöngyösi és Hevesi Kistérségben” című projekt megvalósítása során szükséges berendezések beszerzése, üzembe helyezése és a rendszer kialakításához szükséges szolgáltatások
2013.12.09.
2013.12.30.
D.537/2013.
Csenger Város Önkormányzata
Csenger belterületi vízrendezés I. ütem kivitelezéséhez és kiviteli terv készítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházás Csenger Városában
2013.12.10.
2014.01.10.
D.538/2013.
Hajdúdorogi Egyházmegye
„A bölcsődei ellátás férőhelyszámának bővítése a Kisvárdai Kistérségben, új intézmény létesítése által Kisvárdán.”
2013.12.10.
2014.01.06.
D.539/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2013.12.12.
2014.01.29.
D.540/2013.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem I.sz. Sebészeti Klinika, Ortopédiai Klinika, valamint az Arc-, Állcsont-, szájsebészeti és Fogászati Klinika részére altatógépek beszerzése - I., II. és III. rész
2013.12.12.
2014.02.07.
D.542/2013.
Püspökladány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Püspökladány Petri-telepi településrész és Déli városrész bekapcsolása a város gyűjtőút hálózatába" tárgyú közbeszerzési eljárás kiegészítő építési tevékenység végrehajtására
2013.12.13.
2014.01.03.
D.543/2013.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Vízi létesítmények üzemeltetése és karbantartása 2014-2017.
2013.12.13.
2014.02.10.
D.541/2013.
Balatonföldvár Város Önkormányzata
Építési szerződés keretében Balatonföldvár Város Önkormányzata részére "Balatonföldvár Városközpont környezetrendezési felújítás" kivitelezési munkái
2013.12.13.
2014.01.08.
D.544/2013.
Vámosszabadi Község Önkormányzata
"Kerékpárutak határok nélkül - az építés 1. fázisa"
2013.12.13.
2014.01.22.
D.545/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 3. rész
2013.12.16.
2014.01.22.
D.547/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása”
2013.12.17.
2014.02.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el