Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.546/2013.
Hatvan Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-3.2.1/D-11-2011-0035 számú projekt keretén belül Hatvan Város Önkormányzata helyi jelentőségű vízvédelmi rendszereinek fejlesztésére - Újhatvan belterületi csapadékvíz rendezésére
2013.12.17.
2014.01.16.
D.548/2013.
Mezőladány-Tornyospálca-Újkenéz Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a „Mezőladány és térsége szennyvízelvezetés és tisztítási projekt” FIDIC szerződéses feltételek szerinti mérnöki, valamint műszaki ellenőri feladatainak ellátása (azonosítószám: KEOP-1.2.0/09-11-2011-0051)
2013.12.18.
2014.01.28.
D.550/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.19.
2014.02.06.
D.552/2013.
Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs Önkormányzati Társulás
Az Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs önkormányzati Társulás területén lévő 11 db felhagyott települési szilárdhulladék lerakó rekultivációjához kapcsolódó "Mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása"
2013.12.19.
2014.01.29.
D.551/2013.
Központi Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Szállítási szerződés nyomtatók és kellékanyagok beszerzésére
2013.12.19.
2014.01.16.
D.549/2013.
Detek Község Önkormányzata
Árvíz okozta károk helyreállítása Detek Községben, vonatkozó építési, kivitelezési munkák teljes körű megindítása - Kbt. mellőzése
2013.12.19.
2014.01.24.
D.556/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása(KEOP-2.2.1/2F/09-2010-0002)
2013.12.20.
2014.01.31.
D.555/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
1 db TEMSA Metropol típusú használt autóbusz beszerzése -Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.17.
D.554/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
2 db Budarus típusú kazán-berendezés beszerzése - Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.30.
D.553/2013.
Nagykálló Város Önkormányzata
Kölcsönszerződés 875 millió Ft. kölcsön nyújtása iránt
2013.12.20.
2014.01.17.
D.558/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, 1. rész
2013.12.21.
2014.02.28.
D.559/2013.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház - kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt megvalósításához szükséges színházgépészet, színházvilágítás technika,
2013.12.21.
2014.01.15.
D.557/2013.
Nem Adom Fel Alapítvány
"Nemadomfel HÁz - A remény közopntja Szendrőládon és az Edelényi kistérségben" c. projekt keretében családi napközi kialakítása, meglévő épület felújítása, bővítése, átalakítása
2013.12.21.
2014.01.21.
D.563/2013.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök beszerzése
2013.12.23.
2014.01.29.
D.562/2013.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Video projektorok beszerzése
2013.12.23.
2014.02.10.
D.561/2013.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Érd és Térsége szennyvíz-csatornázása projekt diósdi és tárnoki hálózatépítési munkái 2. rész LOT T, Tárnok/KEOP-1.2.0/2F/2009-0001/ projekt keretében szennyvízcsatorna hálózati kivitelezése és útburkolat ideiglenes helyreállítása
2013.12.23.
2014.01.20.
D.560/2013.
Szajol Község Önkormányzata
Szajol Községi Önkormányzatnak közigazgatási területén történő települési szilárd hulladék elszállítása
2013.12.23.
2014.01.31.
D.569/2013.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Közös, integrált, valós idejű hidrológiai előrejelző rendszer kialakítása az Ipoly vízgyűjtőjére című, HUSK 1101/2.1.1/0012 jelű pályázat hidroinformatikai fejlesztéssel kapcsolatos feladatainak megvalósítása - szolgáltatás megrendelés
2013.12.30.
2014.02.05.
D.566/2013.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Balatonalmádi, Wesselényi strand iker strandbüfé kivitelezésével kapcsolatos pótmunkák
2013.12.30.
2014.01.27.
D.567/2013.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskemét Megyei Jogú Város közigazgatási területén üzemelő közvilágítási hálózat, valamint a tér- és díszkivilágítási berendezések üzemeltetése karbantartása
2013.12.30.
2014.02.13.
D.570/2013.
Szada Község Önkormányzata
"Jövőnk a gyermek! Óvodai férőhelybővítés Szada Községben" című, KMOP-4.6.1-11-2012-0001 azonosító sz. projekt teljes körű generál-kivitelezése a befejezési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2013.12.30.
2014.01.20.
D.565/2013.
"Mindennapi Vizünk" Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a "Kiskunhalas Ivóvízminőség-javító Projekt" FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása tárgyában
2013.12.30.
2014.02.24.
D.568/2013.
EU-ROAD 21 Szolgáltató Kft.
Madárvédelmi berendezések beszerzése, valamint kerítés kialakítása és sövény telepítése
2013.12.30.
2014.01.06.
D.571/2013.
Külügyminisztérium
Vállalkozási szerződés a 2014-es európai parlamenti választások tájékoztató kampányával összefüggő médiavásárlás tárgyában
2013.12.30.
2014.01.16.
D.564/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére, 1. rész
2013.12.30.
2014.01.16.
D.573/2013.
Szent Borbála Kórház
Szent Borbála Kórház energetikai korszerűsítéséhez kapcsolódó pótmunkák elvégzése
2013.12.31.
2014.01.30.
D.572/2013.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére 1., 2.rész
2013.12.31.
2014.02.28.
D.1/2014.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád Város belvíz elvezető rendszerének fejlesztése
2014.01.02.
2014.01.20.
D.2/2014.
Semmelweis Egyetem
Szállítási szerződés a Semmelweis Egyetem "Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó orvostechnikai eszközök szálíltására, szerelésére és üzembe helyezésére, 6. rész
2014.01.03.
2014.01.29.
D.4/2014.
Szent Margit Rendelőintézet Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés - a felnőtt sürgősségi háziorvosi ügyelet ellátására vonatkozóan
2014.01.06.
2014.01.28.
D.3/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Gépjármű javítási szolgáltatások elvégzése
2014.01.06.
2014.01.29.
D.5/2014.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Fürdőirányítási rendszer fejlesztése és további üzemeltetése a BGYH Zrt. részére
2014.01.06.
2014.02.06.
D.6/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Bérleti szerződés – a 2014. évi Műkorcsolya EB televíziós közvetítéséhez szükséges 1 db HD mobil közvetítő egység és kiegészítő műszaki eszközeinek bérlete
2014.01.07.
2014.01.22.
D.7/2014.
Fővárosi Törvényszék
Vállalkozási szerződés bírósági épületek takarítási munkáinak elvégzésére, 4 éves időtartamban
2014.01.09.
2014.01.31.
D.8/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Szolgáltatási szerződés foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás nyújtására - 4. rész
2014.01.09.
2014.02.17.
D.9/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Tisza-völgyi Árvízvédelmi Fejlesztési Program keretében stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0010)
2014.01.10.
2014.01.27.
D.11/2014.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
irodaszerek beszerzése 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.01.13.
2014.02.20.
D.14/2014.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Nagybaracska Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2014.01.13.
2014.02.24.
D.15/2014.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP-5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV – irodabútorok, irodagépek, irodaszerek beszerzése
2014.01.13.
2014.01.30.
D.10/2014.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
irodaszerek beszerzése 2011. évben - Kbt. mellőzése
2014.01.13.
2014.02.20.
D.12/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében a BKK Zrt. nyomtatási igényeit a teljes telephelyi struktúra tekintetében kielégíteni képes, egységes üzemeltetésű, költséghatékonyan fenntartható nyomtatási infrastruktúra kialakítása
2014.01.13.
2014.02.20.
D.13/2014.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2014.01.13.
2014.02.25.
D.16/2014.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ ápolási osztályokra új felszerelések leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 1. részajánlati kör
2014.01.13.
2014.02.28.
D.17/2014.
Csabacsűd Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés „Csabacsűd Nagyközség szennyvízkezelésének fejlesztése I. ütem 2012,Azonosító szám: DAOP-5.2.1/C-11-2012-0006” projekt szennyvízcsatornázásának kiépítésére
2014.01.14.
2014.02.07.
D.18/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Miskolc Térségi Konzorcium Miskolc, József Attila úti átrakóállomásáról a Konzorcium területéről beérkező évi kb. 46.000 tonna hulladék kiszállítása Hejőpapi Regionális Hulladéklerakóra
2014.01.14.
2014.02.18.
D.19/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Bérleti szerződés a MiReHuKöZ Nonprofit Kft. hulladékgyűjtési- és szállítási közszolgáltatási feladatainak teljesítéséhez szükséges gépjárművekre vonatkozóan
2014.01.14.
2014.02.19.
D.23/2014.
Országos Rendőr-főkapitányság
365 db fix telepítési helyű Komplex Közlekedési Ellenőrzési Pont kialakítása, szállítása, telepítése, üzembe helyezése valamint a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.01.15.
2014.02.11.
D.21/2014.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítése építési beruházás kiegészítő építési munkái megvalósítása építési vállalkozási szerződés alapján
2014.01.15.
2014.02.19.
D.20/2014.
Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal
2013-2015. 03.31. időszakra vonatkozóan vagyonvédelmi szolgáltatás nyújtása a Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal részére
2014.01.15.
2014.03.05.
D.22/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.01.15.
2014.02.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el