Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.398/2012.
PTE Pécsi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés a PTE számára adatelemző szoftver kifejlesztésére, testre szabására, bevezetésére és oktatására
2012.06.18.
2012.07.16.
D.88/10/2009
PRO KULTÚRA SOPRON NONPROFIT KFT.
a Helyi Téma című lap Sopron Megyei Jogú Városban megjelenő helyi kiadású változata meghatározott felületének bérlete
2009.04.08.
Kfv.II.37.667/2013/15.
PORR Építési Kft.
Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő intermodális központ közlekedési
2014.03.19.
D.212/2022
PIP Közép-Duna Menti Térségfejlesztési Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR 000448732022
2022.06.03.
2022.06.21.
D.10/2019
PARTISCUM BUSZ Kft.
Országos, regionális és elővárosi menetrendszerű, közforgalmú autóbusz-közlekedési szolgáltatás biztosítása
2019.01.21.
2019.04.12.
D.360/2010.
PARKING Szervező, Fejlesztő és Tanácsadó Kft.
1 db megvalósíthatósági tanulmány készítése a dokumentáció műszaki leírása alapján, vállalkozási szerződés keretében a korábbi tanulmány átdolgozásával
2010.05.05.
2010.06.14.
D.363/2011.
PANNON Szakképzés Szervezési Társulás
PANNON Szakképzés Szervezési Társulás Simonyi Károly Szakközépiskola és Szakiskola tagintézményének területén lévő épület kiváltása vállalkozási szerződés keretében
2011.05.27.
2011.06.21.
D.600/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. január 29. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel innovációs, kreatívipari és gazdaságfejlesztési tanulmány és stratégia elkészítésére kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.598/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. január 6. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel (székhely: 1056 Budapest, Molnár u. 53. III/3.) szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.597/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. január 6. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel külföldi szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.596/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 15. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.594/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 30. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.599/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. március 24. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel geostratégiai témájú szakmai rendezvényre szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.595/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. szeptember 28. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel külföldi szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.77/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Budapest V. Kálmán Imre utca 20. szám alatti ingatlan oktatási intézmény szerinti funkciójának kialakítása II. ütem kivitelezésével kapcs. beruházás lebonyolítói, projektmenedzseri feladatok
2017.02.17.
2017.04.03.
D.370/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. június 2. napján létrejött könyvvizsgálói szerződés (Magyar Szakértői Holding Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.07.19.
2017.08.14.
D.369/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. május 30-án létrejött könyvvezetésre vonatkozó szerződés (Dokumat Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.07.19.
2017.08.14.
D.353/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. február 3. napján Magyar Holding Zrt.-vel létrejött könyvvizsgálói szerződés - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.07.25.
D.354/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. február 3. napján DOKUMAT Informatikai, Gazdasági Tanácsadó és Archiváló Kft.-vel létrejött könyvvezetésre vonaktozó szerződés - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.07.25.
D.355/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. augusztus 28. napján AlternAccounting Kft.-vel létrejött pénzügyi-, adótanácsadási tevékenység elvégzésére vonatkozó szerződés - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.07.26.
D.277/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Tervezői művezetés ellátása Budapest, Úri u. 21. szám alatt található egyedileg védett műemlék-ingatlan helyreállítási és átalakítási munkái II. ütemének kivitelezéséhez kapcsolódóan
2017.06.01.
2017.06.27.
D.273/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. január 1-én megkötött őrzés-védelmi feladatok ellátása tárgyú szerződés a Hunguard Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.272/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 1-én megkötött a közgazdaságtan tudomány ismereteinek rendszerbe foglalása, kutatási feladatok megfogalmazása, új tudományos eredmények létrehozásának támogatása és a közgazdasági vitakultúra fejlődésének segítése tárgyú szerződés Dr. Kosiczky Györggyel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.269/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. augusztus 29-én megkötött célcsoportos kutatás megtervezése, lebonyolítésa, elemzése és oktatási szolgáltatások elvégzése tárgyú szerződés a FRANK Digital Kommunikációs Tanácsadó és Szolgáltató Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.271/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. november 14-én megkötött oktatási alprojekthez tartozó feladatok ellátása tárgyú szerződés Csekő Imrével - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.270/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. november 1-én megkötött oktatási alprojekthez tartozó feladatok ellátása tárgyú szerződés a Doctus Oktató és Tanácsadó Bt-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.268/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 10-én megkötött szerződés szőnyegek gyártására és szállítására az ART-KELIM Békésszentandrási Szőnyegszövő és Kereskedelmi Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.406/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.08.01.
2014.09.09.
D.187/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.04.09.
2014.05.22.
D.154/2015.
Országos Örmény Önkormányzat
Rendezvényszervezői feladatok 2013. évi ellátására a Kilikia Kulturális Egyesülettel kötött szerződések - Kbt. mellőzése
2015.03.17.
2015.04.27.
D.55/17/2006.
Országos Állategészségügyi Intézet (lebonyolító: Apex-MM Kft.)
2006. évben 100 000 db, a kérődzők szivacsos agysorvadásának vizsgálatához szükséges gyorsteszt, laboratóriumi eszközök, azok karbantartása és szervizelése
2005.01.24.
2006.03.07.
D.395/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.05.01.07. védelmi szakaszán a Mecsér és Dunaszentpál községek védelmére új védvonal fejlesztési építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítése
2012.06.15.
2012.06.28.
D.87/2021
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében a „Séd-Nádor-Gaja vízrendszer rehabilitációja I. ütem” című projekt (KEHOP- 1.5.0-15-2015-00001) komplex előkészítő munkáinak elvégzése (tervezési feladatok)
2021.02.24.
2021.03.01.
D.345/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Adásvételi szerződés keretében az „Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán" című, KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosító számú projekt eszközbeszerzése – mobil szivattyúk”
2018.10.04.
2018.11.10.
D.207/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében a „Séd-Nádor-Gaja vízrendszer rehabilitációja I. ütem” című projekt (KEHOP- 1.5.0-15-2015-00001) komplex előkészítő munkáinak elvégzése (tervezési feladatok)
2018.06.07.
2018.06.18.
D.193/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Belvízcsatornák fejlesztése és rekonstrukciója elnevezésű KEHOP-1.3.0-15-2015-00010 azon. sz. projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőrzési feladatok ellátása
2018.05.28.
2018.07.03.
D.595/2017.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében a "Védképesség helyreállítása az I. rendű árvízvédelmi fővédvonalakon" elnevezésű projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőrzési feladatok ellátása
2017.10.27.
2017.12.18.
D.733/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Tisza hullámtér: Nagyvízi meder vízszállító képességének helyreállítása a szolnoki vasúti híd és Kisköre közötti szakaszon” tárgyú projekt építési munkáinak FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kiviteli tervek elkészítése a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletnek és a hatályos jogszabályoknak megfelelő tartalommal, a projekt által érintett árvízi levezető sáv rehabilitációjának megvalósítása, rehabilitációs és kiviteli terv elkészítése, engedélyeztetése, az árvizek levezetésének megfelelő állapot,l művelési ágak helyreállítása az akadályt jelentő növeényzet eltávolításával az engedélyeknek és a hatályos jogszabályoknak megfelelően
2015.09.17.
2015.10.02.
D.663/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén - 1. és 2 rész
2015.08.18.
2015.09.07.
D.292/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program” című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása vonatkozásában
2015.05.13.
2015.07.20.
D.858/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés-megyei Ivóvízminőség-javító Program" KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó tájékoztatási és nyilvánosság biztosítási feladatok ellátása vonatkozásában
2014.12.08.
2015.01.13.
3.Kf.650.024/2014/5.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében a Ráckevei (Soroksári) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kiviteli tervek elékszítése
2014.10.28.
D.521/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Megbízási szerződés keretében „Vízkészletgazdálkodási projekt előkészítése a Duna-Tisza közi hátság vízhiányos ökológiai állapotának javítása érdekében - Stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0011)" tárgyú projekt keretében külső projektmenedzsment feladatok ellátása"
2014.10.14.
2014.11.24.
D.488/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében "Tisza-völgyi Árvízvédelmi Fejlesztési Program keretében stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0010)" tárgyú projekt keretében külső projektmenedzsment feladatok ellátása
2014.09.29.
2014.10.27.
D.114/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés hivatalos közbeszerzési tanácsadói tevékenység ellátására
2013.03.07.
2013.04.02.
D.18/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében a „Beregi komplex árapasztási és ártér-revitalizációs fejlesztés” projekt megvalósításával és hatékony üzemeltetése előkészítésével kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység teljes körű ellátása
2013.01.14.
2013.03.18.
D.394/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.07. védelmi szakaszán a Szentendrei sziget töltésfejlesztés építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítés
2012.06.15.
2012.07.02.
D.382/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.02.02.03. védelmi szakaszán a Tas-Szigetfalu és Szigetújfalu-Csepel tölétésfejlesztés építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítése
2012.06.12.
2012.06.21.
D.457/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.09.04.
2014.10.15.
D.237/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
kiadványok beszerzése
2014.05.15.
2014.06.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el