Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.9/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Tisza-völgyi Árvízvédelmi Fejlesztési Program keretében stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0010)
2014.01.10.
2014.01.27.
D.533/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció” projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2013.12.06.
2014.02.10.
D.318/2021
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Kitoló gémes targonca beszerzésére irányuló adás-vételi szerződés EKR000870612020,
2021.07.02.
2021.07.13.
D.464/2024
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Szentendre Regionális Déli Vízbázis megóvása” EKR000948232020
2024.07.24.
2024.10.07.
D.473/2024
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Szekszárd Lőtéri vízbázis kármentesítése” EKR000124582020
2024.07.29.
2024.10.14.
D.329/2023
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Önrak. darus fix, billenő platós tgk. 2 KEHOP-1.4.0” - 1. rész: „Önrakodó darus fix platós tehergépkocsi” EKR000647852021
2023.08.17.
2023.10.18.
D.730/2025
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Szeged iparterület II. ütem (előrehozott létesítm.)” EKR002466282024
2025.11.13.
2026.01.20.
D.93/2026
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Takarítási feladatok ellátása az OVF telephelyein” EKR002358932025
2026.03.02.
2026.07.20.
D.27/2019
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Adásvételi szerződés keretében az „Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán" című, KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosító számú projekt eszközbeszerzése – mobil szivattyúk” EKR azonosító: EKR000175012018
2019.02.04.
2019.02.25.
D.203/2017.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében a KEHOP-1.3.0-15-2016-00015 "A Velencei-tavi partfal komplex fenntartható rehabilitációja" tárgyú projekt mérnöki, műszaki ellenőrzési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga könyv és a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendelet előírásainak és a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelően
2017.05.15.
2017.06.19.
D.1037/2016.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében a "Hajdúhátsági többcélú vízgazdálkodási rendszer fejlesztése" című KEHOP-1.3.0-15-00005 azonosító számú projekt tervezése és kivitelezése a FIDIC Sárga Könyv szerint megkötésre kerülő szerződésben foglalt munkák FIDIC mérnöki, műszaki ellenőrzési feladatainak ellátása
2016.12.23.
2017.01.25.
D.1008/2016.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
MAVIR kezelésében levő távvezetékek (Munkács-Tiszalök, Munkács-Kisvárda 220 kV-os távvezetékk, Munkács-Sajószöged 400 kV-os távvezeték) kiváltására vonatkozó kártalanítási megállapodás - Kbt. mellőzése
2016.12.06.
2017.01.10.
D.890/2016.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretébn a "Séd-Nádor-Gaja vízrendszer rehabilitációja I. ütem" című projekt (KEHOP-1.5.0-15-2015-00001) komplex előkészítő munkáinak elvégése (tervezési feladatok)
2016.10.14.
2016.11.21.
D.543/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén.
2015.07.03.
2015.07.24.
D.314/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
"Árvízi kockázati térképezés és stratégiai kockázatkezelési terv készítése" (KEOP-2.5.0/B/09-12-2013-001) munkákhoz kapcsolódó feladatok végrehajtása, a Kormány 1866/2014. (XII.30.) Korm. határozatának teljesítése
2015.05.15.
2015.06.01.
D.56/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében az „Állami árvízvédelmi művek állékonyságának, védképességének helyreállítása a 2013. évi őszi felülvizsgálat eredményeként meghatározottak szerint” elnevezésű KEOP-2.1.1/2F/09-11-2013-0001 azonosítószámú projekt Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság, Alsó-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság, Körös-vidéki Vízügyi Igazgatóság és Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság területére eső építési kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása, FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása, kiviteli tervek elkészítésével a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletnek és a hatályos jogszabályoknak megfelelő tartalommal
2015.02.04.
2015.02.19.
D.882/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program” című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása vonatkozásában
2014.12.22.
2015.02.25.
D.451/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.08.28.
2014.10.15.
D.278/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés-megyei Ivóvízminőség-javító Program" KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása
2014.06.05.
2014.06.10.
D.483/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2012.08.10.
2012.10.02.
D.428/2025
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Földmunkagépek beszerzése KEHOP-1.4.0” - 4. rész „lánctalpas forgókotrógép” EKR000870542020
2025.07.02.
2025.09.22.
D.387/2021
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Kéttengelyes Kaszálógép és Munkaszerelékei EKR001029132020
2021.09.01.
2021.11.03.
D.148/12/2009
Országos Vérellátó Szolgálat, képviseli dr. Gombocz Judit ügyvéd, Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda
Az eProgesa rendszer kiterjesztése kórházi és klinikai telephelyekre új szoftvermodulok beszerzésével és egyedi fejlesztések végzésével, és kapcsolódó feladatok ellátása
2009.04.14.
2009.05.26.
4.K.32.708/2011/15.
Országos Vérellátó Szolgálat (1113 Budapest, Karolina út 19-21.)
AB0 vércsoport, RhD, C, E, c, e és K vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzés 1. és 3. részek
2012.01.25.
D.426/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
Szűrővizsgálat elvégzéséhez szükséges tesztkészletek megvásárlása 2011. évben - Kbt. mellőzése
2013.09.25.
2013.10.21.
D.168/7/2007.
Országos Vérellátó Szolgálat
2007.04.26.
D.36/2021
Országos Vérellátó Szolgálat
„Szűrő és konfirmáló tesztek adásvételi keretszerződéssel vegyes használati szerződése” EKR000321882020
2021.01.29.
2021.03.29.
D.314/2024
Országos Vérellátó Szolgálat
„Szűrő és konfirmáló tesztek adásvételi keretszerződéssel vegyes használati szerződése” EKR000321882020
2024.05.22.
2024.06.06.
D.2/2018
Országos Vérellátó Szolgálat
Takarítási szolgáltatás az Országos Vérellátó Szolgálat részére
2018.01.04.
2018.02.06.
D.521/2021
Országos Vérellátó Szolgálat
"3 részes vérvételi zsákrendszerek beszerzése" EKR000814122021
2021.12.01.
2021.12.10.
D.422/2020
Országos Vérellátó Szolgálat
Légi szállítási kapacitás szervszállításhoz
2020.09.28.
2020.10.13.
D.305/2019
Országos Vérellátó Szolgálat
Szűrő és konfirmáló tesztek adásvételi keretszerződéssel vegyes használati szerződése
2019.05.17.
2019.07.04.
D.944/2016.
Országos Vérellátó Szolgálat
Vérkészítmény előállításához felhasznált oldatok beszerzése - 3. rész
2016.11.07.
2016.12.16.
D.864/2015.
Országos Vérellátó Szolgálat
AB0 vércsoport, RhD, C, E, c és e vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzése- 1. rész
2015.12.07.
2016.01.18.
D.276/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
Szűrővizsgálat elvégzéséhez szükséges tesztkészletek megvásárlása 2011. évben - Kbt. mellőzése
2013.06.28.
2013.08.12.
D.235/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
"A regionális vérellátó központok fejlesztése" tárgyú TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú programban a kivitelezési dokumentáció elkészítése, valamint szakági tervezői művezetési és kivitelezési tevékenység ellátása
2013.06.04.
2013.06.12.
D.469/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése a TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében -1. rész
2014.09.12.
2014.10.03.
D.676/2025
Országos Vérellátó Szolgálat
Gépjármű karbantartás és javítás - központ EKR000525262025
2025.10.21.
2026.03.03.
D.26/2017.
Országos Vérellátó Szolgálat
Az OVSZ integrált transzfúziológiai informatikai rendszerének részét képező eProgesa rendszer V 5.0.3 verzió szoftvertámogatása
2017.01.16.
2017.02.21.
D.460/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése s TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében - VII. rész
2014.09.08.
2014.10.20.
D.308/2011.
Országos Vérellátó Szolgálat
ABO vércsoport, RhD, C, E, c, e és K vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzése (1. és 3. rész)
2011.05.11.
2011.06.14.
D.667/2010.
Országos Vérellátó Szolgálat
Adásvételi szerződés kiszálló járművek beszerzésére és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2010.08.23.
2010.09.17.
D.206/2023
Országos Vérellátó Szolgálat
„Szűrő és konfirmáló tesztek adásvételi keretszerződéssel vegyes használati szerződése” EKR000321882020
2023.05.31.
2023.06.28.
D.297/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
"A regionális vérellátó központok fejlesztése" tárgyú programban a kivitelezési dokumentáció elkészítése, valamint szakági tervezői művezetési és kivitelezési tevékenység ellátása - 1. rész
2013.07.08.
2013.07.29.
D.648/2025
Országos Vérellátó Szolgálat
Vörösvérsejt vizsgálatokhoz szükséges tesztkészletek beszerzése - Kbt. mellőzése
2025.10.10.
2026.02.27.
D.608/9/2008.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal (képviseli: Dr. Kundrák Judit ügyvéd)
„Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal által üzemeltetett beszéd célú GSM SIM kártyák havi előfizetési és szolgáltatási díjai 1 éves időtartamra”
2008.12.17.
2009.01.19.
D.833/14/2005.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal (képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda)
szállítási szerződés orvosi diagnosztikumoknak az Országos Tisztifőorvosi Hivatal részére történő szállításra
2005.10.18.
2005.11.21.
D.164/2017.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
HPV védőoltáshoz oltóanyag beszerzése adás-vételi szerződés keretében
2017.04.14.
2017.05.22.
D.982/2016.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
A Norvég Alapból finanszírozott HU12-0001-PP3-2016. azonosítószámú, "Módszertani, strukturális és kapacitásfejlesztés a lakosság mentális egészségfejlesztésére irányuló beavatkozások támogatására" című projekt keretében "Rendezvényszervezési feladatok ellátása"
2016.11.24.
2017.01.05.
D.208/2012.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Tuberkulózis elleni BCG vakcina beszerzése
2012.03.20.
2012.05.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el