Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.425/2018
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Bortezomib hatóanyag beszerzése EKR000668042018
2018.12.25.
2019.02.20.
D.18/2019
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Online bankkártyás fizetési megoldás
2019.01.28.
2019.02.19.
D.20/2019
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
Észak-Pesti Szennyvíz Főgyűjtőcsatorna - I. ütem
2019.01.30.
2019.02.18.
D.427/2018
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Szállítási szerződés készétel szállítási szolgáltatás beszerzésére
2018.12.28.
2019.02.18.
D.14/2019
Nagyhalász Város Önkormányzata
Református óvoda felújítása Nagyhalász Városában
2019.01.25.
2019.02.15.
D.424/2018
Magyar Tenisz Szövetség
2017. évi nemzetközi tenisztornák (WTA International női tenisztorna és az ATP 250 Word Tour férfi tenisztorna) magyarországi megrendezése - Kbt. mellőzése
2018.12.21.
2019.02.14.
D.418/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítása - 2017. január 2. Kis-Sellő Bt.
2018.12.18.
2019.02.14.
D.421/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés szervizelési, karbantartási és javítási munkák elvégzésére - 2016. március 1. Stilotruck Kft.
2018.12.18.
2019.02.14.
D.1/2019
Magyar Bencés Kongregáció Szent Mór Perjelség
Magyar Bencés Kongregáció Szent Mór Perjelség épületcsoportjának komplex felújításával kapcsolatos tervezési feladatok ellátása EKR000426822018
2019.01.03.
2019.02.12.
D.19/2019
VIZITERV Environ Kft.
HEC szoftver továbbfejlesztése és specifikációja EKR000026482019
2019.01.29.
2019.02.11.
D.8/2019
Sellye Város Önkormányzat
Eszközök beszerzése EFOP pályázatokhoz III.
2019.01.18.
2019.02.08.
D.9/2019
Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet
DSA angio berendezés bérlete
2019.01.18.
2019.02.07.
D.422/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Növényzetápolás gépeinek beszerzése
2018.12.19.
2019.02.07.
D.411/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Gépjárművek beszerzése keretmegállapodás keretében adásvételi szerződéssel a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság számára - Egyterű személygépjárművek 5. kategóriába tartozó új személygépjárművek beszerzése
2018.12.10.
2019.02.05.
D.6/2019
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Adás-vételi keretszerződés vízi-közmű hálózatok építési anyagok I. (tolózárak, öntvény idomok, tűzcsapok, csőkötő idomok, műanyagcsövek csőkötő idomai) konszignációs raktározás formájában történő biztosítására - 3. rész (Tűzcsapok)
2019.01.16.
2019.02.04.
D.397/2018
Érdi Tankerületi Központ
Üzemeltetési szolgáltatási szerződés a Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola 2045 Törökbálint, Óvoda u.6. sz. alatti intézménye (Törökbálint 3181/A/2. hrsz.) szolgáltatási feladatainak ellátására
2018.11.26.
2019.01.31.
D.396/2018
Érdi Tankerületi Központ
Szolgáltatási szerződés a Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola 2045 Törökbálint, Köztársaság tér 8. sz. alatti tagintézménye és a Zimándy Ingác Általános Iskola (2045 Törökbálint, Dózsa György u. 15.) szolgáltatási feladatainak ellátására - portaszolgálat, takarítás, fűtési rendszer karbantartása, stb.
2018.11.26.
2019.01.31.
D.426/2018
Szegedi Tudományegyetem
Képalkotó diagnosztikai eszközök beszerzése, RTG és DSA - 3. rész EKR000883782018
2018.12.27.
2019.01.30.
D.390/2018
MTA WIGNER Fizikai Kutatóközpont
Napelemek telepítése 18/A épületen inverterrel, kábelezéssel bekötve és tesztelve - Kbt. mellőzése
2018.11.20.
2019.01.30.
D.5/2019
REVI Ipari és Kereskedelmi Kft.
Termelői berendezések beszerzése
2019.01.16.
2019.01.28.
D.400/2018
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2018.11.26.
2019.01.28.
D.409/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Laparaszkópos és endoszkópos anyagok beszerzése EKR000114402018
2018.12.06.
2019.01.23.
D.384/2018
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Százszorszép Bölcsőde és Mocorgó Óvoda fejlesztésének építési munkái vállalkozási szerződés keretében II
2018.11.15.
2019.01.23.
D.385/2018
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Weöres Sándor óvoda átalakítása, bővítése illetve, Pipitér óvoda felújítása vállalkozási szerződés keretében
2018.11.15.
2019.01.23.
D.3/2019
FEV IX. Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2019.01.14.
2019.01.22.
D.406/2018
Ajka Város Önkormányzata
A közvilágítási rendszer korszerűsítése
2018.11.30.
2019.01.22.
D.378/2018
Ajka Város Önkormányzata
Közvilgátítás korszerűsítése
2018.11.08.
2019.01.22.
D.399/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Vénkert gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projekt megvalósításához szükséges engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítés
2018.11.26.
2019.01.21.
D.423/2018
Pécsi Tudományegyetem
Konszolidációs Támogatásból beszerzendő eszközök a PTE részére - 3., 5., 8., 9. és 11. részek
2018.12.21.
2019.01.21.
D.414/2018
Siófoki Tankerületi Központ
Infokommunikációs eszközök beszerzése - 1. és 2. rész
2018.12.12.
2019.01.21.
D.398/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Újkert gazdaságélénkítő környezeti megújítása című projekt megvalósításához szükséges engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése
2018.11.26.
2019.01.21.
D.371/2018
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Útépítés a hozzá tartozó gyalogút építéssel, vízelvezetéssel, közvilágítási hálózat bővítésével, forgalomtechnikai kialakítással, szükség esetén fakivágással, pótlással együtt és a megvalósult állapot dokumentálásával 2016-ban.
2018.10.31.
2019.01.17.
D.381/2018
Radványi Szabolcs
Állattartó telep építése
2018.11.10.
2019.01.16.
D.415/2018
Nagykamarás Község Önkormányzata
Óvodai ellátás fejlesztése Nagykamaráson
2018.12.18.
2019.01.15.
D.368/2018
SimQ-Splényi Kft.
„Korszerű szarvasmarha telep kialakítása” ajánlati felhívás
2018.10.29.
2019.01.14.
D.417/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítása - 2017. július 1-től, DAKK Zrt.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.416/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítására - 2017. július 5-től, Partiscum Busz Kft.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.405/2018
Bonyhád Város Önkormányzata
Komplex közvilágítási szolgáltatás villamosenergia biztosításával és üzemeltetéssel szolgáltatási szerződés keretében
2018.11.30.
2019.01.09.
D.420/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés a beszerző tulajdonában és használatában álló járművek (autóbuszok, személygépkocsik) javítása és karbantartása, valamint az ehhez kapcsolódó járulékos tevékenységek elvégzése - 2015. május 19. DAKK Zrt.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.419/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítása - 2018. december 6. Kis-Sellő Bt.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.365/2018
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatások beszerzése
2018.10.26.
2019.01.09.
D.379/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK Infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése, tervezői művezetés ellátása
2018.11.09.
2019.01.07.
D.413/2018
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Gőzüzemű kalander beszerzése hajtogatógéppel, rakatolóval
2018.12.12.
2019.01.07.
D.412/2018
Tótkomlós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a TOP-3.1.1-15-BS1-2016-00012 azonosító számú, »Tótkomlós kerékpárforgalmi hálózatának fejlesztése« című projekt keretében kerékpárforgalmi létesítmények kivitelezési munkáinak elvégzésére
2018.12.12.
2019.01.07.
D.373/2018
Ferenczy Múzeum
Régészeti szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2018.10.31.
2019.01.04.
D.408/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése
2018.12.06.
2019.01.02.
D.404/2018
Újszentiván Községi Önkormányzat
Adásvételi szerződés irodabútorok, gyermekbútorok, lakástextilek és textiláruk beszerzésére
2018.11.30.
2019.01.02.
D.386/2018
Kemeneshőgyész Község Önkormányzata
Rendezvényszervezés, Képzések-EFOP-1.5.3-16 - 2. rész - Képzések
2018.11.15.
2019.01.02.
D.410/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2018.12.10.
2019.01.02.
D.391/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
MAC atlétikai pálya felújítása vállalkozási szerződés keretében
2018.11.21.
2018.12.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el