Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.362/2018
Biodisposal Kft.
"Vágóhíd építése Szuhogyon"
2018.10.25.
2018.12.21.
D.357/2018
Budai Farm Kft.
Új pálinkafőző üzem építése Tiszadorogmán
2018.10.19.
2018.12.21.
D.382/2018
Országos Onkológiai Intézet
Eljárást megindító felhívás „Különféle orvosi felszerelések, orvosi fogyóeszközök beszerzése adás-vételi szerződés keretében 12 hónapos határozott időtartamra - 1-2. rész
2018.11.10.
2018.12.20.
D.407/2018
Pécsi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése EFOP programok keretében - 2-5. rész EKR: 000093912018
2018.12.03.
2018.12.20.
D.356/2018
Borsod Bacon Kft.
Sertéstelep korszerűsítése és bővítése Borsodszirákon
2018.10.19.
2018.12.19.
D.395/2018
Országos Mentőszolgálat
Respirátor, fecskendős vezérelt gyógyszeradagoló pumpa és motoros váladékszívó berendezés beszerzése az OMSZ részére 2018.
2018.11.23.
2018.12.18.
D.388/2018
Oktatási Hivatal
Sporteszköz beszerzés az Oktatási Hivatal EFOP-3.1.5-16-2016-00001 azonosító számú kiemelt projektje keretében
2018.11.16.
2018.12.18.
D.394/2018
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros Város Önkormányzata és a Balmazújváros Kistérségi Többcélú Társulása által biztosított bölcsődei, óvodai, általános iskolai, középiskolai korosztály és a szociálisan rászorulók részére közétkeztetési szolgáltatás ellátása - koncessziós szerződés keretében
2018.11.22.
2018.12.17.
D.403/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Víruskereső és -irtó szoftver beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei "Kikelet egyesített szociális intézmény férőhely kiváltási projektje keretében
2018.11.29.
2018.12.17.
D.389/2018
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Megbízási szerződés keretében őrzés-védelmi tevékenység ellátása
2018.11.19.
2018.12.13.
D.393/2018
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„Informatikai - és laboreszközök beszerzése EFOP projektek keretében I. ütem - (EFOP 3.6.2, EFOP 3.4.4, EFOP 3.6.3)” - 2. rész
2018.11.21.
2018.12.12.
D.401/2018
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Ajánlati felhívás - Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumai személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása tárgyában
2018.11.26.
2018.12.11.
D.361/2018
Pécsi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés a Fenntartható és költséghatékony termálvíz visszasajtolás kútkiképzési technológiájának kifejlesztése GINOP-2.2.1-15-2017-00102 pályázat keretein belül a Pécsi Tudományegyetem részére - 3. rész
2018.10.24.
2018.12.10.
D.392/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Gyógyszerek és egyéb termékek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 12+12 hónapos időtartamra
2018.11.21.
2018.12.07.
D.366/2018
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
Úttakarító gép beszerzése
2018.10.26.
2018.12.06.
D.380/2018
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal
Foglalkozás-egészségügy (újraindítva) - 1. rész
2018.11.09.
2018.12.05.
D.383/2018
Meleghegyi és társa Gépgyártó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Gépek beszerzése a Meleghegyi és Társa Kft. részére a GINOP-1.2.1-16-2017-01045 projekt keretében a korábban eredménytelen részek vonatkozásában (2. rész)
2018.11.13.
2018.12.04.
D.402/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
Tervezési feladatok ellátása – PVSK infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése, tervezői művezetés ellátása
2018.11.28.
2018.12.03.
D.387/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
A Budapest XIV. ker. Róna utcai és Fót Keleti Márton utcai telephelyeken őrzés-védelem és portaszolgálati feladatok ellátása
2018.11.16.
2018.12.01.
D.377/2018
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Infúziós labor eszközök - konszolidációs forrásból - 5. rész
2018.11.08.
2018.11.30.
D.375/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyedi import gyógyszerbeszerzés
2018.11.06.
2018.11.30.
D.327/2018
Szent Pantaleon Kórház - Rendelőintézet Dunaújváros
Gyógyszerek és gyógyszeripari anyagok beszerzése - Kbt. mellőzése
2018.09.19.
2018.11.30.
D.338/2018
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőház Nonprofit Kft. részére a kórházi nővérszálló épület külső homlokzati hőszigetelésének, valamint a külső nyílászárók cseréjének kivitelezési munkái, valamint a nővérszálló épületének átalakítása, korszerűsítése, felújítása az Emberi Erőforrások Minisztériuma kezelésében lévő, egészségügyi intézmények rendkívüli támogatása megnevezésű fejezeti kezelésű előirányzatból
2018.09.25.
2018.11.30.
D.326/2018
Szent Pantaleon Kórház
Közétkeztetési szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2018.09.19.
2018.11.30.
D.376/2018
Nemzeti Népegészségügyi Központ
Szűrési kitek és a vizsgálathoz szükséges reagens készletek, gumikesztyűk, nejlon tasakok, légpárnás borítékok szállítása, diagnosztikai eszközök biztosítása, valamint szűrési egységcsomagok összeállítása és kiszállítása
2018.11.07.
2018.11.26.
D.374/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Ajánlati felhívás "Stabil hőkamera rendszer rekonstrukciója -keretmegállapodás" tárgyban.
2018.11.05.
2018.11.26.
D.360/2018
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Sporthotel kiviteli terveinek elkészítése EKR000360342018
2018.10.24.
2018.11.26.
D.359/2018
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Adás-vételi szerződés a Bács-Kiskun Megyei Kórház részére Varrógép és sérvháló 2018 beszerzése konszignációs raktár biztosításával 24 hónapra
2018.10.24.
2018.11.26.
D.372/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó SUZUKI gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben
2018.10.30.
2018.11.21.
D.367/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Ajánlati felhívás "Stabil hőkamera rendszer rekonstrukciója -keretmegállapodás" tárgyban.
2018.10.26.
2018.11.20.
D.355/2018
Univerzál Beszerző Kft.
Új kishaszongépjárművek beszerzése” - 1-4. és 6-10. részek
2018.10.18.
2018.11.20.
D.346/2018
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Festékpatron beszerzése
2018.10.04.
2018.11.20.
D.358/2018
Gönyűi Horgász Egyesület
horgásztanya épület felújítása
2018.10.24.
2018.11.19.
D.347/2018
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Ajánlatkérő részére kórházi ágyak és kúraszékek beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés - 2. rész
2018.10.05.
2018.11.16.
D.369/2018
Új Világ Nonprofit Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Microsoft licencek beszerzése
2018.10.29.
2018.11.15.
D.352/2018
FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2018.10.12.
2018.11.15.
D.342/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 2. rész
2018.09.28.
2018.11.14.
D.341/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 1. és 3. része
2018.09.28.
2018.11.14.
D.364/2018
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal
Foglalkozás-egészségügy (újraindítva)
2018.10.25.
2018.11.12.
D.349/2018
Országos Bírósági Hivatal
OBH Elektronikus jogi adatbázis beszerzése
2018.10.10.
2018.11.12.
D.351/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
Utazásszervezési szolgáltatások
2018.10.12.
2018.11.10.
D.345/2018
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Adásvételi szerződés keretében az „Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán" című, KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosító számú projekt eszközbeszerzése – mobil szivattyúk”
2018.10.04.
2018.11.10.
D.300/2018
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Bontási munkák, valamint ahhoz kapcsolódó szolgáltatások (tervezés, engedélyezés, egyéb környezetvédelmi feladatok) elvégzése meghatározott ingatlanokon
2018.08.30.
2018.11.10.
D.370/2018
FEV IX. Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2018.10.30.
2018.11.10.
D.350/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.10.10.
2018.11.09.
D.299/2018
Főkert Nonprofit Zrt.
Termesztőtelep irodaépület felújítás
2018.08.28.
2018.11.07.
D.363/2018
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Irodaszerek beszerzése 2018-2020.évekre 3.részajánlati körben - 1. rész
2018.10.25.
2018.11.06.
D.340/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Távvezetéki OPGW beszerzés 2018
2018.09.26.
2018.11.05.
D.353/2018
Földművelésügyi Minisztérium (jogutód: Innovációs és Technológiai Minisztérium)
MKB9/2018 - Magyarország közigazgatási területén keletkező papír csomagolási hulladék gyűjtése, hasznosítása (kezelési kód: R3, kivéve: R12 és R13) - 7. és 8. rész
2018.10.15.
2018.10.30.
D.313/2018
Autóipari Próbapálya Zala Kft.
Keretmegállapodás a zalaegerszegi járműipari tesztpálya létrehozására irányuló fejlesztés megvalósításához szükséges mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2018.09.05.
2018.10.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el