Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.564/2017.
Alsó-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán” című KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosítószámú projekthez kapcsolódó PR és tájékoztatási feladatok teljes körű ellátása
2017.10.04.
2017.11.09.
D.564/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. május 8-án kelt Friday Creative Kft.-velkötött megbízási szerződés projektmenedzsment szolgáltatás nyújtására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.564/2015.
Magyar Olimpiai Bizottság
Vállalkozási szerződés az Olimpia megvalósíthatóságához kapcsolódó rendezvények megszervezésére és lebonyolítására
2015.07.14.
2015.08.27.
D.564/2014.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Acél szádlemezek beszerzése a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztéséhez szállítási szerződés keretében
2014.11.06.
2014.11.28.
D.564/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére, 1. rész
2013.12.30.
2014.01.16.
D.564/2012.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Keretszerződés víziközmű-hálózati karbantartási anyagok beszerzésére, online megrendelési felület használatával
2012.10.02.
2012.10.05.
D.564/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-magyarországi régióban
2011.08.10.
2011.09.27.
D.564/2010.
Észak-Kelet Pest-Nógrád Mi. Regionális Hulladékgazdálkodási Önk. Társulás
Települési szilárd hulladék begyűjtése, szállítása közszolgáltatás keretében
2010.07.15.
2010.08.13.
D.564/2009.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Petz Aladár Megyei Oktatókórház telephelyén hőszolgáltatási szerződés keretében hőenergia termelő, elosztó és fogadó berendezések hosszútávú üzemeltetése és karbantartása
2009.09.25.
2009.11.12.
D.564/10/2007.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
2007.11.12.
D.563/2025
Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzata
Újpesti Szakorvosi Rendelőintézet épületgépészeti felújítása, energetikai korszerűsítése, orvostechnikai eszközök és bútorzat cseréje EKR001123832019
2025.09.04.
2025.12.04.
D.563/2024
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Területfejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Természetbúvár játszóház és túraközpont attrakciós elemeinek fejlesztésével kapcsolatos beszerzések (tartalomfejlesztés) - Kbt. mellőzés
2024.09.06.
2024.11.14.
D.563/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ22)” EKR001283952021
2023.12.14.
2024.01.22.
D.563/2019
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Őrzésvédelmi és portaszolgálati feladatok - 1. rész EKR000906542018
2019.12.13.
2020.01.13.
D.563/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 2. rész
2017.10.02.
2017.10.24.
D.563/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. október 13-án kelt Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés befektetési tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.563/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében, FIDIC Piros Könyv szerinti kivitelezési munkákhoz kapcsolódóan független mérnöki, műszaki ellenőri feladatok ellátása, a 191/2009. (IX.15) Korm. rendelet szerint, a kiviteli tervdokumentációban meghatározott, csökkentett műszaki tartalomnak megfelelően
2015.07.14.
2015.07.29.
D.563/2014.
Szegedi Tudományegyetem
A Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében kiegészítő független mérnöki szolgáltatás megrendelése
2014.11.06.
2014.11.20.
D.563/2013.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök beszerzése
2013.12.23.
2014.01.29.
D.563/2012.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Lajosmizse város csatornahálózatának kiépítése és szennyvíztisztító telepének bővítése projekttel kapcsolatos mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2012.10.02.
2012.10.17.
D.563/2011.
Tisza-tavi Régió Hulladéklerakói Rekultiváló Egycélú Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Önkormányzati Társulás tagtelepüléseinek települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja tárgyú projekt megvalósításához szükséges FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2011.08.10.
2011.09.20.
D.563/2010.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Kazincbarcika Város Felsőbarcika városrészének belterületi vízrendezésére
2010.07.15.
2010.08.02.
D.563/2009.
Felsőzsolca Város Önkormányzat
Felsőzsolca Egészségház átalakítása
2009.10.12.
D.563/10/2008.
Gyermek és Diákélelmezési Intézmény
„Az Orosházi Gyermek- és Diákélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése”
2008.11.24.
2009.01.08.
D.562/9/2007.
Szabómester Szakképző Iskola Képviseli: Fürst Family Kereskedelmi és Mérnöki Iroda
2007.10.29.
D.562/6/2008.
Kisdombegyházi Agro Ferr Mezőgazdasági Termelő és Szolgáltató Kft.
„Szigetelt, beton almos-trágya tárolótér kialakítása oldalfalakkal, trágyalé/csurgalék gyűjtővel alapterülete 1550 m2, trágyaútépítés 690 m2”
2008.11.24.
2008.12.04.
D.562/2025
Jánkmajtis Község Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítése Jánkmajtison” EKR000168162021
2025.09.03.
2025.12.03.
D.562/2024
Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság
„Szálastakarmány betakarítása 2024” - 8. rész EKR000205892024
2024.09.05.
2024.11.25.
D.562/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
„Városmag rehabilitáció Pásztón” - 2. rész EKR000980232022
2023.12.13.
2024.02.27.
D.562/2019
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése
2019.12.13.
2019.12.31.
D.562/2017.
Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár
Számítástechnikai eszközök beszerzése a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár és Városi könyvtár részére
2017.10.02.
2017.11.08.
D.562/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. február 4-én kelt MVM Partner Zrt.-vel kötött villamosenergia-adásvételi egyedi szerződés és megállapodás villamos energia rendszerhasználati díjak megfizetéséről; 300.000 kWh/év mennyiségre - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.562/2015.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1., 2.részek
2015.07.13.
2015.07.28.
D.562/2014.
Miskolci Apostoli Exarchátus
Szállítási szerződés bútorok beszerzésére – 2 részben
2014.11.05.
2014.11.11.
D.562/2013.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Video projektorok beszerzése
2013.12.23.
2014.02.10.
D.562/2012.
Balassagyarmati Fegyház és Börtön
Élelmiszer-alapanyagok beszerzése 12 hónapra, 5. rész
2012.09.28.
D.562/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvosi szakmai anyagok 2011.
2011.08.10.
2011.09.09.
D.562/2010.
Vál Község Önkormányzata
a váli Szent István tér és a Kossuth Lajos u. komplex fejlesztése
2010.07.15.
2010.08.06.
D.562/2009.
Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium
A belső piaci szolgáltatásokról szóló 2006/123/EK irányelv hatálya alá tartozó eljárások átfogó vizsgálata, valamint a hatásvizsgálat folyamatba építésére; hatásvizsgálat elvégzése a közhiteles nyilvántartások elektronizálására stb.
2009.09.30.
D.561/5/2007.
Kulturális Örökségvédelmi Szakszolgálat
2007.10.20.
D.561/2025
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
„Orvosi gázok beszerzése, orv.gázhálózat karbantart” - 6. rész EKR002240062024
2025.09.02.
2025.11.18.
D.561/2024
Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság
„Szálastakarmány betakarítása 2024” - 4. rész EKR000205892024
2024.09.05.
2024.11.25.
D.561/2023
Bugát Pál Kórház
„EFOP-2.2.19-17 projekt eszközbeszerzés” - 3. rész UH készülék EKR000760232022
2023.12.13.
2023.12.21.
D.561/2019
Tótszerdahely Községi Önkormányzat
"Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése a tótszerdahelyi fogorvosi rendelőben” kivitelezési munkái, a megvalósításához szükséges orvos-technikai eszközök beszerzésével, leszállításával, helyszíni üzembe helyezésével együtt (kettő részben)
2019.12.12.
2020.02.04.
D.561/2017.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt., T-Systems Magyarország Zrt.
Szerződés jegykiadó automaták (TVM: Ticket Vending Machine) gyártására, szállítására, telepítésére és üzemeltetésére
2017.09.29.
2017.12.15.
D.561/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. június 30-án kelt Minusplus Generáltervező Kft.-vel kötött tervezési szerződés a PADA Doktori Iskola elhelyezése a budai régi Városháza épületében, tervezői előkészítői tanulmányok elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.561/2015.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés ÉAOP "Interaktív sör- és gasztronómiai pincemúzeum Szolnokon" pályázat megvalósításához szükséges kiegészítő építési munkák elvégzésére
2015.07.13.
2015.08.12.
D.561/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztéséhez kapcsolódó építési műszaki ellenőri feladatok ellátása a TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében
2014.11.04.
2014.12.18.
D.561/2013.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Érd és Térsége szennyvíz-csatornázása projekt diósdi és tárnoki hálózatépítési munkái 2. rész LOT T, Tárnok/KEOP-1.2.0/2F/2009-0001/ projekt keretében szennyvízcsatorna hálózati kivitelezése és útburkolat ideiglenes helyreállítása
2013.12.23.
2014.01.20.
D.561/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés Villány elkerülő út építésének kivitelezési munkáinak elvégzésére
2012.09.28.
2012.10.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el