Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.258/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázás építési munkáinak kivitelezése
2011.04.22.
2011.05.27.
D.258/2012.
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága
Szolgátlatási szerződés ajánlatkérő telephelyein keletkező szennyes textília tisztítására, az ágynemű bérlésével
2012.04.11.
2012.04.24.
D.258/2013.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Békéscsaba, Wlassics sétány 4. szám alatti Belvárosi 3. számú Bölcsőde játszóudvara, teraszai és összekötő járdái balesetmentesítésének kiegészítő kiviteli munkáinak ellátására
2013.06.19.
2013.07.15.
D.258/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt,
"A járási hivatalok informatikai infrastruktúrájának fejlesztése" című kiemelt projekt keretében - KM0101-10FMNY13 tárgyban
2014.05.27.
2014.06.12.
D.258/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése - (Oligo 2000 Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.258/2016.
KÖZGÉP Zrt., A-HÍD Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2016.04.07.
2016.06.17.
D.258/2017.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság részére rádiós közönségmérések tejes körű lebonyolítása
2017.05.25.
2017.06.12.
D.258/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Multifunkciós nyomatelőállító eszközök tartósbérlete, valamint teljes körű üzemeltetési keretszerződés kötése multifunkciós eszközökre (4. részajánlat), keretmegállapodásos eljárás 2. rész, verseny újranyitása.
2018.07.23.
2018.08.03.
D.258/2019
Autó Univerzál Kft.
HIS-487 frszú. RÁBA 092 AAA/1 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.950.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.258/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Pénzügyi eszközök kutatása (2016.09.02.)
2020.07.17.
2020.10.13.
D.258/2021
Széchenyi István Egyetem
Adásvételi szerződés Szerver szoftverek, szünetmentes tápegységek, könyvtári szoftver és kiberfizikai informatikai eszközök, valamint informatikai eszközök beszerzésére - 3. rész: Integrált könyvtári rendszer-Enterprise szoftverlicenc-csomag beszerzése EKR001237472020
2021.05.27.
2021.07.09.
D.258/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.258/2023
Klebelsberg Központ
„KK Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium” EKR000777252019
2023.07.03.
2023.09.21.
D.258/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 7. rész CT készülék beszerzése a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.258/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Siófoki Rózsakerti növények szakszerű gondozása, gyepfenntartás, öntözőrendszer és szökőkutak kezelése (2023) (Papp Ferenc - 2023.10.01.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.258/2026
Közlekedési és Beruházási Minisztérium (korábbi nevén: ÉKM)
Keretszerz. Liszt Ferenc Repülőtér bontási munkák EKR001682672025
2026.05.27.
2026.07.01.
D.259/17-I/2008
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
2008.07.02.
D.259/2010.
Kiskunhalas Város Önkormányzata, képviseli: Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
Számítástechnikai eszközök (hardver, szoftver) beszerzése
2010.04.06.
2010.04.21.
D.259/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Piliscsaba (kiz,) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása.
2011.04.22.
2011.05.11.
D.259/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú projekt keretén belül szennyvíztisztító telep és komposztáló tervezése és kivitelezése 1. rész
2012.04.11.
2012.04.16.
D.259/2013.
Kiskunlacháza Nagyközségi Önkormányzat Központi Konyha
Tej és tejtermékek élelmiszer alapanyag beszerzése
2013.06.19.
2013.07.18.
D.259/2014.
Országgyűlés Hivatala
Taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az Országgyűlés Hivatala részére (537/2013)
2014.05.28.
2014.07.17.
D.259/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Őrzés-védelmi feladatok ellátása (Török Biztonsági Szolgálat Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.259/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A Szerep, Kossuth u. 5. szám alatti ingatlanon „A" típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.08.
2016.05.30.
D.259/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Emelőkosaras kistehergépjármű beszerzése
2017.05.26.
2017.06.23.
D.259/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Rögzítéstechnikai eszközök beszerzése
2018.07.24.
2018.09.14.
D.259/2019
Autó Univerzál Kft.
GXR-729 frszú. RÁBA CONTACT 092 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.259/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Módszertani kézikönyv kidolgozása társadalmi vállalkozások részére (2016.10.24.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.10.13.
D.259/2021
Tinnyei Közös Önkormányzati Hivatal
„Tinnye Község Önkormányzat és intézményei, valamint a Közös Hivatal főkönyvi könyvelési és adatszolgáltatási feladataihoz kapcsolódó tanácsadási feladatokkal, valamint szükség esetén könyvelési feladatok elvégzése” érdekében 2020. április 1-jén kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2021.05.27.
2021.08.10.
D.259/2022
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
„Mosodai szolgáltatás megrendelése az SZKTT által az SZKTT ESZI részére vállalkozási szerződés keretében”
2022.07.14.
2022.10.03.
D.259/2023
Bercel Község Önkormányzata
„Külterületi út fejlesztése Bercel Községben” EKR000038762023
2023.07.03.
2023.08.31.
D.259/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 8. rész CT készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.259/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Fakivágás, fametszés 2023. év (Király Kosaras Favágó Kft. - 2023.10.20.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.259/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Háziorvosi rendelő bontási, felújítási és kertépítési munkák – Kbt. mellőzése
2026.05.27.
D.259/6/2009
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
KCS012-Gödöllő déli elkerülő út D1 szakasz, a 3 sz. főút és a 3103 j. út között; Engedélyezési és kiviteli terv készítése (K003.09)
2009.05.29.
2009.06.25.
D.259/7/2007.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
2007.06.05.
D.26/14/2008.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Esztári Ügyvédi Iroda
2008.03.05.
D.26/16/2009
Agrármarketing Centrum
Kiváló Magyar Élelmiszer védjegy és védjegyes termékek országos „in-store” akciójának megtervezése, kivitelezése, lebonyolítása
2009.03.02.
D.26/2010.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Jogtár elérhetőség, frissítés és kapcsolódó on-line szolgáltatás
2010.01.19.
2010.03.01.
D.26/2011.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Debrecen
BÁH Befogadó Állomás Debrecen porta szolgálat és őrzés védelmi feladatainak ellátása
2011.01.14.
2011.02.16.
D.26/2012.
Móra Ferenc Múzeum, Csongrád Megyei Önkormányzat Múzeum
Régészeti feltárásoknál geodézia és térinformatikai feladatok ellátására és dokumentáció kiegészítésére, valamint régészeti adatbázis feltöltési munkák elvégzésére vállalkozási szerződés
2012.01.11.
2012.02.13.
D.26/2013.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés építési beruházás lebonyolítói és műszaki ellenőri feladatok ellátása a Kaposvár Együd Árpád Művelődési Központ épülete kivitelezésének vonatkozásában
2013.01.17.
2013.01.30.
D.26/2014.
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. üzemeltetésében lévő épületek takarítási munkái 2. rész
2014.01.20.
2014.02.25.
D.26/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés a 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakasz és a hozzá kapcsolódó létesítmények kiviteli terveinek elkészítésére, illetve kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.01.14.
2015.02.24.
D.26/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő beruházásainak (pótmunkáinak) kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.26/2017.
Országos Vérellátó Szolgálat
Az OVSZ integrált transzfúziológiai informatikai rendszerének részét képező eProgesa rendszer V 5.0.3 verzió szoftvertámogatása
2017.01.16.
2017.02.21.
D.26/2018
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Scheidt & Bachmann gyártmányú BUES 2000 típusú elektronikus sorompóberendezések és részegységeinek, valamint HSM 10 E típusú hidraulikus félsoromp
2018.01.31.
2018.03.02.
D.26/2019
Népfőiskola Alapítvány
Műszaki ellenőrzés: termálfürdők, gyógyászat EKR azonosító száma: EKR000693712018
2019.02.04.
2019.03.22.
D.26/2020
Budakeszi Város Önkormányzat
„Budakeszi Mosolyvár Bölcsőde négy csoportszobával történő bővítése és eszközbeszerzés a VEKOP-6.1.1-15-PT1-2016-00114 azonosítószámú projekt keretében”
2020.01.28.
2020.03.09.
D.26/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Tanterem, tornaterem és tanuszoda bútorbeszerzés EKR001331172020
2021.01.21.
2021.02.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el