Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.26/2022
Galambok Község Önkormányzata
Támogatásból megvalósuló építési beruházások kivitelezése - II. rész Zöldségfeldolgozó-csomagoló kialakítása
2022.01.24.
2022.03.28.
D.26/2023
Székesfehérvári Egyházmegye
„Tatabányai Gimnázium kivitelezés.” EKR001013832018
2023.01.27.
2023.05.09.
D.26/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési és gondnoki tevékenység 2021.04.01. -2021.06.30. Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.26/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 4. rész - A GÚT Általános Iskola és tagiskoláinak tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.26/2026
Győri Tankerületi Központ
„Takarítás GYTK Kazinczy Ferenc Gimnázium és Koll.” EKR001874462024
2026.01.21.
2026.06.30.
D.260/13/2006
Szegedi Közlekedési Kft., képviseli: dr. Ollé György ügyvéd
Új, városi, alacsony padlós, 3 tengelyes szóló és csuklós autóbuszok beszerzése
2006.04.10.
2006.05.30.
D.260/20/2007.
Duna Televízió Zrt. Képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda kérelmezett: 6 × 6 Taxi Kft. Képviseli: Dr. Jakab Sándor ügyvéd
2007.06.21.
D.260/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt. Miskolc MJV Önkormányzata
Miskolc városi villamosvasút fejlesztése nagyprojekthez kapcsolódó teljeskörű kommunikációs feladatok ellátása
2010.04.06.
2010.04.21.
D.260/2011.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulása
"FIDIC Piros Könyv szerinti vállalkozási szerződés keretében a Kaposmenti Hulladéklerakó Rekultivációs Program KEOP-2.3.0/2F/09-2010-0003 megvalósításával kapcsolatos kivitelezés
2011.04.22.
2011.05.25.
D.260/2012.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
GYSEV Zrt. tulajdonában lévő mozdonyok- és motorkocsik fődarabjainak javítása 1. rész
2012.04.12.
2012.05.22.
D.260/2013.
Uzsoki Utcai Kórház
Villamos energia beszerzése 2011-2012.
2013.06.19.
2013.07.04.
D.260/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Kisállat MRI rendszer beszerzése
2014.05.29.
2014.06.03.
D.260/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Takarítási feladatok ellátása (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.260/2016.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Az ÉAOP 4.1.2./C-11-2012-0001 azonosítószámú projekt keretében a -Rehabilitációs Osztály fejlesztése (4031 Debrecen, Bartók béla út 2-26. 19054 hrsz.) - kiegészítő építési beruházás
2016.04.11.
2016.05.05.
D.260/2017.
Pénziránytű - Alapítvány a Tudatos Pénzügyekért
Médiakampány megtervezése és végrehajtása, valamint egyéb kommunikációs szolgáltatások
2017.05.26.
2017.06.20.
D.260/2018
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2018.07.24.
2018.09.04.
D.260/2019
Autó Univerzál Kft.
GtR-510 frszú. Ikarus 395/12 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.260/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Módszertani kézikönyv és e-learning tananyag kidolgozása a közszférában működő szervezetek részére (2017.03.14.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.10.13.
D.260/2021
Tinnyei Közös Önkormányzati Hivatal
„Pilisjászfalu Község Önkormányzat könyvelésének felülvizsgálatára, az elmaradt ÁFA bevallások elkészítésének koordinálására és szabályszerű benyújtására, 2020. júliusától - 2020. december végéig” tárgyú, 2020. október 7. napján kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2021.05.27.
2021.08.10.
D.260/2022
Nagytarcsa község Önkormányzata
„Bölcsőde építés” - I. rész bölcsőde építés EKR001248722019
2022.07.14.
2022.09.28.
D.260/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Infekciókontroll eszközcsoport beszerzése (NNK-V) - 2. rész Légfertőtlenítő, összesen 1812 db, amelyből 1394 db az alapmennyiség és további 418 db opciós mennyiség EKR000506102023
2023.07.04.
2023.07.13.
D.260/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 9. rész CT készülék beszerzése az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.260/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás (2024) (Sió Mabe Kft. - 2023.12.18.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.260/2026
Sirok Község Önkormányzata
„Sirok-Tarnaszentmária-Verpelét kerékpárút TOP3.1.1” EKR000338662021
2026.05.28.
D.260/9/2009.
Isaszeg Város Önkormányzata
Damjanich János Általános Iskola iskolabútor beszerzése (KMOP-4.6.1./B-2)
2009.05.29.
2009.06.17.
D.261 / 14 /2008
Nemzeti Hírközlési Hatóság
2008.07.16.
D.261/11/2006
Hétszínvirág Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézet
Hétszínvirág Általános Iskola felújítás és bővítés I. ütem befejező munkái
2006.04.18.
2006.06.06.
D.261/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M3 autópálya 49. sz. főút Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza, valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkák elvégzése
2010.04.06.
2010.04.30.
D.261/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés keretében Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái, stb.
2011.04.26.
2011.05.18.
D.261/2012.
NIF Zrt. Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz és csatlakozó építmények kivitelezési munkái
2012.04.12.
2012.05.22.
D.261/2013.
Vígszínház
Számítógépes (Internetes) alapon működő jegy- és bérletértékesítő hálózathoz történő csatlakozás, és számítógépes jegy és bérletértékesítő rendszer működtetéséhez szükséges programcsomag használatba adása és bevezetése a
2013.06.20.
2013.07.08.
D.261/2014.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMOP-2.1.1/A.-09-2F-2011-0002 azonosító számú pályázat keretében a Diósgyőri vár kivitelezésével összefüggő pótmunkák megrendelése
2014.05.29.
2014.07.07.
D.261/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Biztosítási szolgáltatás (Groupama Garancia Biztosító Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.261/2016.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás
2016.04.11.
2016.04.25.
D.261/2017.
Hajdúnánás Város Önkormányzata
Beruházási célú közfoglalkoztatási mintaprogram keretében építkezési segédanyagok beszerzése
2017.05.26.
2017.06.14.
D.261/2018
Karolina Kórház-Rendelőintézet
SZA00680 Fujifilm video-gasztroszkóp, videokolonoszkóp, video-duodenoszkóp, videó-processzor beszerzése
2018.07.24.
2018.09.21.
D.261/2019
Autó Univerzál Kft.
FLR-041 frszú. VOLVO B12B 9700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.261/2020
IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Fenntartható vállalati hatékonyság elérése teljesítmény értékelési módszerek alátámasztásával (2016.02.26.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.10.13.
D.261/2021
Tinnyei Közös Önkormányzati Hivatal
„Tinnye és Pilisjászfalu Község Önkormányzat és intézményei, valamint a Közös Hivatal főkönyvi könyvelési feladatainak koordinálásával, adatszolgáltatási feladataihoz kapcsolódóan tanácsadási feladatok” ellátása érdekében 2021. január 5. napján kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2021.05.27.
2021.08.10.
D.261/2022
Nagytarcsa község Önkormányzata
„Bölcsőde építés” - II. rész út, parkoló építés EKR001248722019
2022.07.14.
2022.09.28.
D.261/2023
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szolgáltatóházak és óvodák energ.korszerűsítéseME2” - 1. rész EKR000393742021
2023.07.05.
2023.10.02.
D.261/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 10. rész CT készülék beszerzése a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház
2024.05.03.
2024.09.18.
D.261/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Zöldterület karbantartása, parkgondozás (2024) (Telgarten Plusz Kft. - 2023.12.28.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.261/2026
Kistarcsai Flór Ferenc Kórház
Gasztroenterológiai eszközök beszerzése 2026 - 3.rész EKR000639112026
2026.05.28.
D.261/8/2009
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Bűnügyi nyilvántartás alkalmazásfejlesztése az új jogszabályi környezetnek megfelelően
2009.06.02.
2009.07.02.
D.262/10/2009
Hernád Község Önkormányzata
Oktatási-nevelési intézmények fejlesztése Hernádon és Pusztavacson
2009.06.03.
2009.07.03.
D.262/13/2006
Celldömölk Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Celldömölk, Vörösmarty utcában mentőállomás és ügyeleti rendelő építése
2006.04.21.
2006.05.31.
D.262/14/2007.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Hunyadfalvi Balázs ügyvéd
2007.06.25.
D.262/2010.
Sárvár Város Önkormányzata
Sárvár város Önkormányzat intézményei közétkeztetése
2010.04.06.
2010.05.17.
D.262/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M3 autópálya 49. sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése.
2011.04.26.
2011.06.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el