Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.711/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
A budapesti Margit híd pillérszobrainak restaurálása, valamint a hiányzó "Hercules" szobor rekonstrukciója.
2011.09.29.
2011.11.08.
28.K.31.628/2011/4.
Kunság Volán Zrt.
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyein II.
2011.11.09.
D.757/2011.
Szabolcsveresmart Község Önkormányzata
Egyösszegű átalányáras válalkozási szerződés szennyvízberuházás kivitelezésére és próbaüzemre
2011.10.11.
2011.11.09.
D.712/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázása és szennyvíz tisztító telep bővítése" című, EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan
2011.09.29.
2011.11.09.
D.699/2011.
Koping-Datorg Zrt., Magyar országos Levéltár, Budapest Főváros Levéltára
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 című pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.09.23.
2011.11.09.
14.K.31.872/2011/3.
Homrogd Község Önkormányzata
átalányáras szállítási szerződés eszközök és berendezések szállítására
2011.11.09.
3.Kf.27.501/2011/4.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti épület-karbantartási, felújítási feladatok
2011.11.09.
Kfv.II.39.278/2010/8.
Szegedi Tudományegyetem (képviseli: dr Nagymihály Tamás ügyvéd)
Szegedi Tudományegyetem 265 ágyas klinikai építési tervpályázata
2011.11.09.
D.717/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (1.rész)
2011.09.30.
2011.11.09.
D.695/2011.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt.
Tatabányai szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú projekthez és a Tatai szennyvíztisztító-telep fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.09.23.
2011.11.09.
20.K.31.501/2011/6.
Nyugat-magyarországi Egyetem
„felsőoktatási intézmények színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések (TIOP-1.3 1./07/1.) projekt építési beruházás kivitelezése felperes mosonmagyaróvári oktatási intézményében”
2011.11.10.
D.793/2011.
Magyar Posta Zrt.
PE fólia gyártása és szállítása
2011.10.20.
2011.11.10.
D.756/2011.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt.
Tatabányai szennyvíztisztító telep fejlesztése projekthez és a Tatai szennyvíztisztító-telep fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatainak ellátása
2011.10.10.
2011.11.10.
D.715/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (2. rész)
2011.09.30.
2011.11.10.
D.738/2011.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Sarród László major területének környezetvédelmi kármentesítése
2011.10.05.
2011.11.11.
D.812/2011.
Kehidakustány Község Önkormányzata
Kehidakustány község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása és ártalmatlanítása
2011.10.28.
2011.11.14.
D.747/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP projekt (KEOP-1.2.0/2F-2009-001) megvalósítása során a FIDIC mérnöki valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására.
2011.10.06.
2011.11.14.
D.716/2011.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
a Közbeszerzési Felügyeleti Főosztály tevékenységét segítő hatályos jogszabályok alapján fenálló támogatási konstrukcióhoz rendelt feladataihoz kapcsolódó műszaki-szakmai, közbeszerzési és jogi szakértői tanácsadás
2011.09.30.
2011.11.14.
D.726/2011.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
4 db beszerzési eljárás lefolytatása Kbt. mellőzésével
2011.09.30.
2011.11.14.
Kfv.VI.37.023/2011/5.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Képzési és szaktanácsadói szolgáltatások
2011.11.14.
Kfv.VI.37.032/2011/6.
Budapest Főváros Önkormányzata
M3 autópálya (3. számú főforgalmi út) XIV. és XV. kerületi szakasza mentén fekvő lakóterületek aktív és passzív zajvédelmének megépítésére és passzív zajvédelme kiviteli terveinek elkészítése, valamint a kivitelezési feladatainak ellátása
2011.11.14.
D.822/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Stratégiai zajtérképek és zajcsökkentési intézkedési tervek késztése Pécs város közigazgatási területére
2011.11.02.
2011.11.14.
D.767/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Faraktár utcai háziorvosi alapellátás és védőnői szolgálat fejlesztése, mintavételi hely létrehozása
2011.10.13.
2011.11.14.
D.741/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Tatabánya - a Vértes Agórája című, TIOP-1.2.1-08/2-2009-004 pályázathoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése
2011.10.06.
2011.11.14.
D.723/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.722/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Brigádszállító kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.701/2011.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis és iratmintatár, valamint céginformáció nyilvántartó szolgáltatás igénybevétele 2011-2012. években (1. rész)
2011.09.26.
2011.11.14.
D.662/2011.
Zalakomár Község Önkormányzata
1.sz. orvosi rendelő korszerűsítése Zalakomárban
2011.09.14.
2011.11.14.
D.815/2011
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre-Duna-korzó árvízvédelmi gát programmal kapcsolatos FIDIC Ménök (Piros Könyv szerinti) műszaki ellenőri, és tervellenőri feladatok ellátása
2011.10.28.
2011.11.15.
D.746/2011.
Nemzeti Közigazgatási Intézet
Jogalkalmazás javítása a kormánytisztviselők jogállásáról szóló 2010. évi LVIII. törvényhez kapcsolódóan
2011.10.06.
2011.11.15.
D.811/2011.
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre -Duna-korzó árvízvédelmi gát programmal kapcsolatos FIDIC Mérnök (Piros könyv szerinti) műszaki ellenőri, és tervellenőri feladatok ellátása
2011.10.28.
2011.11.15.
D.771/2011.
Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt.
Vállalkozási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó kivitelezési, tervezési és tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.10.13.
2011.11.15.
D.740/2011.
Pély Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Pély község belterületi vízrendezésére vonatkozóan
2011.10.06.
2011.11.16.
3.Kf.27.378/2011/5.
Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft.
Gödöllői Királyi Kastély komplex, környezetbarát üzemeltetését lehetővé tévő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése (II. ütem), a KMOP-2009-3.1.1/E. keretén belül megvalósuló rekonstrukciója
2011.11.16.
3.Kf.27.367/2011/3.szám itélete
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal Központi Szerve
Integrált kockázatelemzési és mintavételezési szoftver szállítása, bevezetése
2011.11.16.
D.743/2011.
Penyige Község Önkormányzata
Szennyvízcsatorna-hálózat és szennyvíztisztító telep létesítése, kiviteli terv készítése.
2011.10.06.
2011.11.16.
D.727/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Informatikai infrastruktúra fejlesztés Mezőkövesd Város Önkormányzata által fenntartott közoktatási intézményekben
2011.10.03.
2011.11.16.
D.752/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése, sürgősségi Osztály korszerűsítése a Pándy Kálmán Kórházban című projekt keretében, Diagnosztikai épület bővítési, felújítási, átalakítási munkái, heloikopter leszállóhely kivitelezési munkái
2011.10.10.
2011.11.17.
D.827/2011.
Pécsvárad Város Önkormányzata
Kodolányi János Nevelési és Ált. Művelődési Központ Német Nemzetiségi Ált. Isk., valamint Német Nemzetiségi Óvoda építési kivitelezési munkáinak ellátása
2011.11.02.
2011.11.17.
D.842/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat részére hirdetések megjelentetése nyomtatott és elektronikus formában
2011.11.07.
2011.11.18.
D.824/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekt - Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.02.
2011.11.18.
D.805/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.10.26.
2011.11.21.
D.770/2011.
ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft.
Integrált vagyongazdálkodási rendszer (ERP)
2011.10.13.
2011.11.21.
D.769/2011.
ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft.
Létesítménygazdálkodási (Facility Management) rendszer
2011.10.13.
2011.11.21.
D.762/2011.
Móra Ferenc Múzeum, Csongrád Megyei Önkormányzat Múzeum
Régészeti feltárásoknál geodézia és térinformatikai feladatok ellátására és dokumentáció kiegészítésére valamint régészeti adatbázis feltöltési munkák elvégzésére vállalkozási szerződés
2011.10.12.
2011.11.21.
D.760/2011.
Nézsa Község Önkormányzata
Egészségügyi szolgáltatások fejlesztése Nézsa községben
2011.10.11.
2011.11.21.
D.750/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tehergépkocsira szerelhető sószóró adapterek beszerzése
2011.10.07.
2011.11.21.
D.724/2011.
Nagycenki Szent István Plébániatemplom és a Széchenyi Mauzólium felújítása
A nagycenki Szent István Plébániatemplom és a Széchenyi Mauzóleum felújítása
2011.09.30.
2011.11.21.
D.858/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő, meghatározott FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.11.
2011.11.21.
D.841/2011.
Tisza-tavi régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás
Tisza-tavi Régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás tagtelepüléseinek települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja megvalósításához szükséges FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2011.11.07.
2011.11.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el