Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.135/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a győri kötött gyűjtésű kerékpárkölcsönző közösségi közlekedési rendszer kialakításához szükséges eszközök beszerzésére, a rendszer kialakítására és üzembe helyezésére, valamint üzemeltetésére Győrött, az NYDOP-3.2.1/B-12-2013-0001 azonosító számú projekt keretében
2016.02.15.
2016.03.04.
D.71/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr, Radnóti utca kikötése az 1. számú főút 128 + 408 km szelvényébe új jelzőlámpás
2016.01.29.
2016.02.16.
D.430/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr-Ménfőcsanak, Győri út nyomvonali és csomóponti rekonstrukciója
2011.06.21.
2011.07.28.
D.234/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dunakapu tér és környezetének felújítására, átépítésére tervezői kiválasztása
2011.04.14.
2011.05.23.
D.470/2010.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés 260 db szakmabemutató film készítésének beszerzésére a TIOP 3.11/08/1 pályázat keretében
2010.06.10.
2010.07.09.
D.853/7/2009.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Széchenyi tér kivitelezése kapcsán felmerült előre nem látható és nem tervezhető munkák kivitelezése
2009.12.30.
2010.02.11.
D.713/2009.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása
2009.11.16.
2009.12.17.
D.360/2018
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Sporthotel kiviteli terveinek elkészítése EKR000360342018
2018.10.24.
2018.11.26.
D.555/2017.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kivitelezési szerződés Győr, Báthory úti bölcsőde felújítási munkáinak elvégzésére
2017.09.25.
2017.10.17.
D.204/2015.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a győri kötött gyűjtésű kerékpárkölcsönző közösségi közlekedési rendszer kialakításához szükséges eszközök beszerzésére, a rendszer kialakítására és üzembe helyezésére, valamint üzemeltetésére Győrött, az NYDOP-3.2.1/B-12-2013-0001 azonosító számú projekt keretében
2015.04.13.
2015.05.11.
D.385/2014.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győrszentiván Kertváros és Gönyű, Dózsamajori bekötő út közötti kerékpárút építés, I. ütem
2014.07.25.
2014.08.13.
D.307/2012.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr, Szarvas utcai krízisközpont kialakítása
2012.05.02.
2012.05.16.
D.182/2012.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Város területén felhasználható fürdő szolgáltatás igénybevételére 200 db fürdőbérlet megvásárlása
2012.03.13.
2012.04.12.
D.56/2012.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kunsziget, Nagybajcs, Öttevény és Vámosszabadi települések közigazgatási területén a közvilágítási hálózat aktív elemeinek üzemeltetése II. rész
2012.01.18.
2012.02.03.
3.Kf.27.021/2011/5.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kunsziget, Nagybajcs, Öttevény és Vámosszabadi települések közigazgatási területén a közvilágítási hálózat aktív elemeinek üzemeltetése II. rész
2011.06.22.
D.39/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr, Dunakapu tér és környezetének felújítására, átépítésére tervezői kiválasztása
2011.01.20.
2011.02.24.
D.969/2010.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása - jegykiadó automaták tárgyában
2010.12.15.
2011.01.12.
D.297/2010.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr MJV fenntartásában működő oktatási intézmény részére építőipari eszközök beszerzése (TIOP-3.1.1/08/1 pályázat keretében III. rész
2010.04.19.
2010.04.23.
D.472/2023
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Rába Quelle Gyógy-, Termál- és Élményfürdő üzemeltetése, bérlése - Kbt. mellőzése
2023.10.27.
2024.02.15.
D.394/2026
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Elhagyott hulladék felszámolása Győr 2026. II.” - 1. rész Közterületi elhagyott hulladék felszámolása EKR000676472026
2026.07.20.
3.Kf.27.241/2010/5.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (9021 Győr, Városház tér 1.), képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda (1088 Budapest, Rákóczi út 11. III/1., ügyintéző: dr. Tuzson Bence Balázs ügyvéd)
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása
2010.10.20.
D.530/22/2008.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata (képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, dr. Tuzson Bence ügyvéd)
„Kunsziget, Nagybajcs, Öttevény és Vámosszabadi települések közigazgatási területén a közvilágítási hálózat aktív elemeinek üzemeltetése II. rész”
2008.11.10.
2008.12.15.
D.101/6.I./2008
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata Egyesített Egészségügyi és Szociális Intézménye
2008.03.19.
D.171/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Győr, Radnóti utca kikötése az 1. számú főút 128 + 408 km szelvényébe új jelzőlámpás csomóponttal és az Olajgyári iparvágány feletti híd szélesítésével
2016.02.29.
2016.04.20.
D.711/2009.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda Dr. Tuzson Bence ügyvéd
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása
2009.11.16.
2009.12.29.
7.K.33.924/2006/5.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala
vállalkozási szerződés keretében a Győr, Tihanyi Árpád út - Gárdonyi Géza út vonalába tervezett 2x2 forgalmi sávos aluljáró és csatlakozó úthálózata megvalósítása
2009.02.25.
7.K.31.137/2010/3.
Győr Megyei Jogú Város; képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda
A Széchenyi tér kivitelezése kapcsán felmerült előre nem látható és nem tervezhető munkák kivitelezése
2010.06.25.
D.114/2020
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adás-vételi szerződés keretében hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR001335022019
2020.04.03.
2020.05.15.
D.547/2019
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adás-vételi szerződés keretében hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR001335022019
2019.12.04.
2019.12.20.
D.89/12/2009
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr és Térsége Hulladékgazdálkodási Rendszerhez tartozó eszközök beszerzése I. rész
2009.03.11.
2009.04.10.
D.196/2020
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR 001335022019
2020.05.29.
2020.06.29.
D.174/2012.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás működési területén lévő bezárt rekultivált települési szilárdhulladék lerakók utógondozási feladatainak ellátása körébe tartozó vízvizsgálatok elvégzése
2012.03.08.
2012.03.26.
D.408/2010.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás működési területén a bezárt települési szilárd hulladéklerakók rekultivációja (4. rész)
2010.05.20.
2010.06.28.
D.690/2009.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr és Térsége Hulladékgazdálkodási rendszer megvalósítása keretében átrakóállomások, hulladékudvarok és szelektív hulladékgyűjtő szigetek építése, hulladékudvar építése
2009.11.09.
2009.11.16.
D.445/13/2008
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
2008.10.27.
D.626/10/2007.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás képviseli: Hajós Ügyvédi Iroda
2007.12.03.
D.369/ 16 /2008
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás képviseli: Kozeschnik Ügyvédi Iroda
2008.09.01.
D.827/2009.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás, képviseli: Dezső és Társai Ügyvédi Iroda
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás működési területén a bezárt települési szilárd hulladék lerakók rekultivációja
2009.12.22.
2010.01.21.
D.189/2026
Győr Projekt Kft.
Színpadi látványtechnikai, vetítési és hangtechnikai szolgáltatások 2024-2025; Rendezvénytechnikai, színpadi hang- és fénytechnikai szolgáltatások 2022-2025 - Kbt. mellőzése
2026.04.22.
D.543/2024
Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
„Sportlétesítmények őrzése, rendezvény biztosítás” EKR000019532024
2024.08.26.
2024.10.24.
D.324/2024
Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
„Sportlétesítmények őrzése, rendezvény biztosítás” EKR000019532024
2024.05.24.
2024.07.03.
D.285/2022
Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
Színpadi látványtechnika működtetése, továbbá különböző rendezvények hangtechnikai működtetése, illetve média szolgáltatás és televíziós közvetítés biztosítása - Kbt. mellőzése
2022.07.29.
2022.10.20.
D.572/8/2008.
Győr, Barátságpark Lakásszövetkezet (képviseli: Simorné dr. Kiss Erika Ügyvédi Iroda, dr. Simorné Kiss Erika ügyvéd)
„Vállalkozási szerződés keretében elvégzendő energiatakarékos építőipari felújítási munkák”
2008.12.01.
2008.12.16.
D.253/2011.
Győr, Ikva út 52-60. sz. alatti Társasház
Iparosított technológiával épült lakóépület energiamegtakarítási célú felújítása energiatakarékos nyílászárók beépítésével
2011.04.21.
2011.05.20.
D.441/2011.
Győr, Ikva út 52-60. sz. alatti Társasház
Iparosított technológiával épült lakóépület energiamegtakarítási célú felújítása energiatakarékos nyílászárók beépítésével
2011.06.27.
2011.08.08.
D.280/2011.
Győr, Örkény u. 5-11. sz. alatti Társasház
Társasház energiatakarékos felújítása (Zöld Beruházási Rendszer Klímabírát Otthon Alprogram) homlokzatszigetelés, energiatakarékos nyílászárók beépítése, tetőszigetelés, radiátor költségosztó és temoszelep beépítés
2011.05.02.
2011.06.02.
D.77/2022
Győr-Moson-Sopron Megyei Alpokalja Szociális Központ
Élelmiszer alapanyag beszerzés 2021. - Kbt. mellőzése
2022.02.24.
2022.05.03.
D.76/2022
Győr-Moson-Sopron Megyei Alpokalja Szociális Központ
Élelmiszer alapanyag beszerzés 2020. - Kbt. mellőzése
2022.02.24.
2022.05.03.
D.75/2022
Győr-Moson-Sopron Megyei Alpokalja Szociális Központ
Élelmiszer alapanyag beszerzés 2019. - Kbt. mellőzése
2022.02.24.
2022.05.03.
D.74/2022
Győr-Moson-Sopron Megyei Alpokalja Szociális Központ
Élelmiszer alapanyag beszerzés 2018. - Kbt. mellőzése
2022.02.24.
2022.05.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el