Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.288/2018
Országos Közegészségügyi Intézet
Szűrési kitek és a vizsgálathoz szükséges reagens készletek, gumikesztyűk, nejlontasakok, légpárnás borítékok szállítása, diagnosztikai eszközök biztosítása, valamint szűrési egységcsomagok összeállítása és kiszállítása
2018.08.17.
2018.09.25.
D.286/2018
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Takarítási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2018.08.16.
2018.09.25.
D.295/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
Koncessziós szerződés városnéző autóbusszal végzett helyi külön célú menetrend szerinti személyszállítási tevékenység ellátására
2018.08.24.
2018.09.21.
D.244/2018
Budapesti Corvinus Egyetem
A Budapesti Corvinus Egyetem pesti oktatási létesítményeiben őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatok ellátása
2018.07.10.
2018.09.21.
D.275/2018
NIF Zrt.
Megbízási szerződés GSM-R rendszer 2. ütem tervezési és kivitelezési munkáihoz kapcsolódó független mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2018.08.08.
2018.09.21.
D.261/2018
Karolina Kórház-Rendelőintézet
SZA00680 Fujifilm video-gasztroszkóp, videokolonoszkóp, video-duodenoszkóp, videó-processzor beszerzése
2018.07.24.
2018.09.21.
D.298/2018
Pomáz Város Önkormányzata
VEKOP 4 csoportos bölcsőde építése Pomázon 2018.
2018.08.28.
2018.09.20.
D.269/2018
NIF Zrt.
Ajánlati felhívás Győr, keleti elkerülő - országhatár közötti szakasz fejlesztésének előkészítéséhez szükséges tanulmányterv, környezeti hatástanulmány elkészítése (N2000 hatásbecsléssel együtt), a környezeti engedély megszerzése
2018.08.01.
2018.09.18.
D.254/2018
Tápszentmiklós Község Önkormányzata
Tápszentmiklós Község szennyvízelvezetése és tisztítása
2018.07.20.
2018.09.18.
D.252/2018
Heves Megyei Kormányhivatal
Teljes körű takarítási szolgáltatás nyújtása és higiéniai anyagok biztosítása a Heves Megyei Kormányhivatal épületeiben
2018.07.20.
2018.09.14.
D.259/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Rögzítéstechnikai eszközök beszerzése
2018.07.24.
2018.09.14.
D.277/2018
Semmelweis Egyetem
Laboratóriumi eszközök beszerzése a VEKOP-2.3.3-15-2016-00012. számú „RPPA platform kialakítása egészséges és tumor biopsziákból származó mitokondriális fehérjék kantitatív vizsgálatára
2018.08.10.
2018.09.13.
D.278/2018
Klebelsberg Központ
Tablet-tárolószekrények beszerzése az EFOP-3.2.4-16-2016-00001 azonosítószámú, Digitális kompetencia fejlesztése című projektben határidős adásvételi szerződés keretében
2018.08.10.
2018.09.12.
D.289/2018
Veszprém Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok megrendelése - 2018. - 2. és 10. rész
2018.08.21.
2018.09.07.
D.271/2018
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Varróanyag beszerzése konszignációs raktárkészlet biztosításával - 4., 13., 20., 21., 22. részek
2018.08.03.
2018.09.07.
D.276/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest Főváros Önkormányzata által fenntartott egyes szociális intézmények csótánymentesítése, illetve a csótánymentesség fenntartása a 2018-2022. évekre vonatkozóan
2018.08.09.
2018.09.06.
D.230/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Debreceni Terápiás Ház I-es és III-as ápolási egységeinek részleges felújítása
2018.06.26.
2018.09.06.
D.238/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest, XX-XXI. Ady Endre út (Védgát u. - Gubacsi híd) DN 800 göv vízvezeték és leágazásai
2018.07.03.
2018.09.06.
D.237/2018
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest I. Váralja utcában (Dózsa György tér - Sándor Móricz lépcső között) 434 fm DN 500 megerősített bevonatos göv vízvezeték rekonstrukció a kapcsolódó csomópontok és rákötések kiépítésével, valamint a bekötővezetékek átépítésével együtt
2018.07.03.
2018.09.06.
D.270/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.08.06.
2018.09.05.
D.231/2018
Egererdő Erdészeti Zrt.
„Vállalkozási szerződés: „Parádsasvár, külterület 034 hrsz alatti ingatlanon Rudolf-tanya vendégház átalakítás, tetőtér beépítés valamint melléképület bővítés építése”
2018.06.26.
2018.09.05.
D.260/2018
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2018.07.24.
2018.09.04.
D.292/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
CLS hátizsák beszerzése
2018.08.22.
2018.09.03.
D.291/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Szülészet készülékeinek beszerzése
2018.08.22.
2018.09.03.
D.266/2018
Jászberény Városi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés alapján közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
2018.07.27.
2018.09.03.
D.290/2018
Budapest Környéki Törvényszék
Egészségügyi szolgáltatás
2018.08.21.
2018.08.30.
D.273/2018
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Berényi út II-II/2.-III. ütem ivóvíz-, szennyvíz- és csapadékcsatorna, valamint út felújítása”
2018.08.06.
2018.08.29.
D.267/2018
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
„A szakképzési intézményrendszer átfogó fejlesztése a Berettyóújfalui Szakképzési Centrumban” tárgyú GINOP – 6.2.3-17-2017-00006 azonosítószámú projekt árubeszerzése
2018.07.30.
2018.08.28.
D.235/2018
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
„A szakképzési intézményrendszer átfogó fejlesztése a Berettyóújfalui Szakképzési Centrumban” tárgyú GINOP – 6.2.3-17-2017-00006 azonosítószámú projekt árubeszerzése
2018.07.03.
2018.08.28.
D.223/2018
Baranya Megyei Kormányhivatal
Baranya Megyei Kormányhivatal vagyonkezelésében, illetve használatában álló intézmények épületeiben élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás ellátása
2018.06.18.
2018.08.28.
D.248/2018
Mór Város Önkormányzata
„Tervezési szerződés a TOP-2.1.2.-15-FE1-2016-00001 kódszámú, „Zöldváros kialakítása Mór Városában” című, a TOP-2.1.1-15-FE1-2016-00004 kódszámú. „Barnamezős területek rehabilitációja Mór Városában” című valamint a TOP-1.1.3-15-FE1-2016-00006 kódszámú „Helyi gazdaságfejlesztés Mór városban” pályázathoz kapcsolódó tervezési feladatok ellátására”
2018.07.19.
2018.08.24.
D.274/2018
NIF Zrt.
Megbízási szerződés GSM-R rendszer 2. ütem tervezési és kivitelezési munkáihoz kapcsolódó független mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2018.08.08.
2018.08.23.
D.272/2018
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház
Betegbiztonság növelését célzó eszközök beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére 2017 - 2. rész
2018.08.06.
2018.08.21.
D.257/2018
Szent István Egyetem
VEKOP Laboreszköz beszerzése
2018.07.23.
2018.08.21.
D.251/2018
Miskolci Egyetem
Számítástechnikai eszközök beszerzése - 3. rész
2018.07.20.
2018.08.21.
D.249/2018
Semmelweis Egyetem
Keretmegállapodás a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátására, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák végzésére
2018.07.19.
2018.08.21.
D.262/2018
Tapolca Város Önkormányzata
Parkfenntartási eszközök beszerzése 3 részben
2018.07.25.
2018.08.17.
D.253/2018
MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont
1 db Kriosztát kvantumoptikai mérésekhez beszerzése, üzembe helyezése, betanítása
2018.07.20.
2018.08.17.
D.242/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére
2018.07.06.
2018.08.17.
D.229/2018
Kemecse Város Önkormányzata
Épületenergetikai fejlesztés a kemecsei Arany János Általános Iskolában
2018.06.25.
2018.08.16.
D.256/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Ajánlati felhívás-EFOP-2.2.1-VEKOP-16-2016-00001 „Gyermek sürgősségi baleseti ellátás fejlesztése” megvalósítása során a Heim Pál Gyermekkórház új sebészeti tömbjének ("B" épület) a megtervezése, a tervezéssel érintett terület kert- és tájépítészeti tervezése, a belső úthálózat és térfelszíni parkolás tervezése
2018.07.20.
2018.08.15.
D.268/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vállalkozási szerződés - a Budapest M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó középső (Nagyvárad tér - Lehel tér közötti) vonalszakasz állomásai felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő tervezése
2018.08.01.
2018.08.14.
D.239/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
Főváros patkánymentes állapotának fenntartása 2018-2022. évekre
2018.07.04.
2018.08.10.
D.265/2018
Szegedi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés a Szegedi Tudományegyetem részére a GINOP-2.3.3-15-2016-00040 sz. projekt keretében
2018.07.27.
2018.08.10.
D.232/2018
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése - 6. rész
2018.07.29.
2018.08.10.
D.247/2018
Jánossomorja Város Önkormányzata
Jánossomorja, Szent István park fejlesztés kivitelezési munkái
2018.07.16.
2018.08.09.
D.255/2018
JAVIPA Nyomdaipari Kft.
Nyomógép, plotterező, CTP levilágító, rakatfordító, kötegelők, egyenes vágógép, hőalagutas zsugorfóliázó, gyalogkíséretű targonca, kézi és elektromos ollós emelők, vállalatirányítási rendszer és szerverek beszerzése 7 részben, GINOP-1.2.1-16-2017-00671 - 7. rész
2018.07.21.
2018.08.08.
D.250/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
A „Pécsi Vasutas Sportkör 2017-2019. évekre vonatkozó centenáriumi sportinfrastruktúra-fejlesztés” tárgyú projekt során építési beruházáshoz kapcsolódó beruházás-lebonyolító, műszaki ellenőr és tervellenőri feladatok ellátása
2018.07.20.
2018.08.07.
D.246/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
„Telekommunikációs eszköz útján biztosított jelenlét, infrastruktúra kiépítés (meghallgatópontonként)”-ajánlati felhívás
2018.07.13.
2018.08.07.
D.196/2018
NIF Zrt.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2018.05.30.
2018.08.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el