Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.831/2011.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt.
A Debreceni Vagyonkezelő Zrt. 4 tagvállalatának személy- és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2011.11.02.
2011.11.21.
D.776/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata fenntartásában működő oktatási intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása
2011.10.17.
2011.11.21.
D.751/2011.
Alföld Szakképző Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft.
A debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola épületrészének felújítása és az Alföld Szakképző Debrecen, Fokos utcai épületének (gyakorlati képzőhely) felújítása és bővítése
2011.10.07.
2011.11.21.
D.734/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Flygt gyártmányú szivattyúkhoz tartozó pótalkatrészek és tartozékok szállítása
2011.10.04.
2011.11.21.
D.686/2011.
Mezőfalva Nagyközség Önkormányzata
Mezőfalva-egészségház felújítása (2. rész szerződésmódosítás)
2011.09.21.
2011.11.21.
D.687/2011.
Borsod Volán Személyszállítási Zrt.
3 jármű beszerzése + 100 %% beszerzése, javítása és karbantartása
2011.09.21.
2011.11.21.
13.K.33.232/2011/20.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatorna Beruházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Vácszentlászlói agglomeráció - Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok - szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához (KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0009) kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátása
2011.11.22.
D.693/2011.
Farád Község Önkormányzata
Farádi orvosi rendelő fejlesztése
2011.09.22.
2011.11.22.
D.666/2011.
Pincevölgy Egyesület
Borház építése
2011.09.15.
2011.11.22.
D.768/2011.
Rinyamenti Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulása
Nagyatádi bölcsőde rekonstrukciója
2011.10.13.
2011.11.23.
3.Kf.27.381/2011/7.
Százhalombatta Város Önkormányzata (2440 Százhalombatta, Szent István tér 3.)
felnőtt és gyermek háziorvosi ügyelet teljeskörű ellátására 24 órás központi ügyelet keretében
2011.11.23.
D.794/2011.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi.Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Szállítási szerződés az SO1 továbbfejlesztése a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézetnél EMIR szám: TIOP-2.2.2-08/2-2009-0022 projekt keretében gép-műszer, eszköz és mobilia beszerzésére
2011.10.21.
2011.11.23.
D.761/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szolgálati gépjárműveinek javítása
2011.10.11.
2011.11.23.
D.799/2011.
Műemlékek Nemzeti Gondnoksága
Eszterháza Közép-Európa Kulturális Központ II. fejlesztési ütem projekttel kapcsolatos PR. nyilvánosság tájékoztatása és kommunikációs feladatok elvégzése tárgyában vállslkozási szerződés
2011.10.24.
2011.11.24.
D.775/2011.
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
DaHar South East Europe projekt megvalósítási fázis során ellátandó feladatok
2011.10.17.
2011.11.24.
D.830/2011.
Fővárosi Bíróság
Fővárosi Bíróság Gazdasági Kollégiuma épületének épületenergetikai korszerűsítése
2011.11.02.
2011.11.25.
D.849/2011.
Vác Város Önkormányzata
Vác város nyilvános utcáinak és tereinek tisztítására, Vác város területén lévő parkok és zöldfelületek ápolásáról, gondozásáról és kiépítéséről szóló szerződések
2011.11.10.
2011.11.25.
D.779/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.10.19.
2011.11.28.
D.774/2011.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
"Hármas Duna Vidék" sürgősségi ellátás fejlesztése
2011.10.14.
2011.11.28.
D.758/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Különféle munkaruhák, védőruhák, védő lábbelik és egyéb egyéni védőeszközök beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. dolgozói részére, 2 évre - 4. rész
2011.10.11.
2011.11.28.
D.753/2011.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
A DRV Zrt. egyes szennyvíztisztító műveinek ellátása az iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit termékkel, továbbá a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás-technikai szolgáltatási feladatok ellátása
2011.10.10.
2011.11.28.
D.749/2011.
Pápa Város Önkormányzata
Pápa város közoktatási intézményeinek IKT fejlesztése - eszközbeszerzése
2011.10.07.
2011.11.28.
D.706/2011.
Budapest Fővárosi XV. ker. Önkormányzat Egészségügyi Intézménye
takarítási szolgáltatások
2011.09.27.
2011.11.28.
D.825/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.11.02.
2011.11.28.
D.797/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
K001.07. Győr keleti iparterület különjárását biztosító közutak fejlesztéséhez kapcsolódó mérnöki feldatok elvégzése
2011.10.21.
2011.11.28.
D.785/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.10.20.
2011.11.28.
D.784/11/2011.
BV (Büntetés-végrehajtás) Országos Parancsnoksága
Zöldségfélék, burgonya, hűtött sertéshús és hűtött baromfi beszerzése
2011.10.19.
2011.11.28.
D.778/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
K001.07. Győr keleti iparterület különjárását biztosító közutak fejlesztéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzése
2011.10.18.
2011.11.28.
D.754/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Különféle eredeti tonerek, festékpatronok és egyéb nyomtató kellékanyagok beszerzése
2011.10.10.
2011.11.28.
D.732/2011.
Miskolci Egyetem
A Miskolci Egyetem ingatlanjainak őrzés-védelme
2011.10.04.
2011.11.28.
D.859/2011.
Gádoros Nagyközség Önkormányzata
vállalkozási szerződés Gádoros Nagyközség szennyvízcsatornázásának kiépítésére FIDIC piros könyv szerinti szerződéses feltételekkel
2011.11.11.
2011.11.29.
D.857/2011.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Programja - csatornahálózati fejlesztések vonatkozásában (kiviteli terv készítés és kivitelezés) "FIDIC Piros Könyv" szerint 4 részben
2011.11.11.
2011.11.29.
D.817/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tehergépkocsira szerelhető sószóró adapterek beszerzése
2011.10.28.
2011.11.29.
D.780/2011.
Magyar Posta Zrt.
Keretmegállapodás a Magyar Posta Zrt-nél mindenkor alkalmazott SAP informatikai rendszer fejlesztése, bővítése, verzióváltása, további funkcionalitások bevezetése, a jelenlegi funkcionalitás finomítása és ezen tevékenységhez kapcsolódó BPR tanácsadás
2011.10.19.
2011.11.29.
D.852/2011.
Kecel Város Önormányzata
Kecel Város Önormányzata tulajdonában lévő 0299/2, 0299/3, 0299/4 hrsz-ú mezőgazdasági tertületi út szilárd burkolattal való ellátása - kivitelezési munkái
2011.11.11.
2011.11.30.
D.818/2011.
ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft.
Integrált vagyongazdálkodási rendszer (ERP)
2011.10.28.
2011.11.30.
4.Kf.27.386/2011/5. sz. ítélet
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
„Kenyér és pékárú beszerzése”
2011.11.30.
D.786/2011.
Cigánd Város Önkormányzata
1. rész: iskolaépület felújítása kivitelei tervek készítésével Cigánd városában vállalkozási szerződés alapján. 2.rész: óvodaépület felújítása Zemplénagárd községben vállalkozási szerződés alapján
2011.10.20.
2011.11.30.
D.791/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
Operatív Program keretében "A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplex infrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érdekében" tárgyú projekttel kapcsolatos kivitelezői feladatok II/A. részének ellátása
2011.10.20.
2011.11.30.
D.789/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Régészeti feltárásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása a Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére Győr-Moson-Sopron megye közigazgatási határán belül
2011.10.20.
2011.11.30.
D.792/2011.
Szent László Király Plébánia
A Közösségi tér bővítése a makói Szent László Király Plébánián
2011.10.20.
2011.11.30.
D.773/12/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP projekt (KEOP-1.2.0/2F-2009-001) megvalósítása során a FIDIC mérnöki valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására.
2011.10.14.
2011.11.30.
D.833/2011
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola eszközeinek beszerzése adásvételi szerződés keretében
2011.11.03.
2011.12.01.
D.899/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Bp.Főv. I. ker. Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési- és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések 1. és 4. rész
2011.11.24.
2011.12.02.
D.891/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.11.23.
2011.12.02.
D.742/2011.
Vasútegészségügyi Nonprofit Kiemelten Közhasznú Kft
Ajánlatkérő Szombathelyi Egészségügyi Központja energiahatékonysági fejlesztése, korszerűsítése
2011.10.06.
2011.12.02.
D.719/2011.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
A tanulók iskolai lemorzsolódásának szociológiai vizsgálata" elnevezésű kutatás 2010/2011. tanévi hulláma
2011.09.30.
2011.12.02.
D.828/2011.
Budapest Főváros IX.ker. Ferencváros Önkormányzata
1094 Budapest, Balázs Béla u. 14.sz. alatti lkaóépület felújítása
2011.11.02.
2011.12.05.
D.826/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórház
"A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplex infrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érdekében" tárgyú, projekttel kapcsolatos kivitelezői feladatok II/A részének ellátása
2011.11.02.
2011.12.05.
D.804/2011.
Energia Központ Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés - Műszaki, pénzügyi, jogi és közbeszerzési tanácsadói feladatok ellátása a Környezetvédelmi és Energia Operatív Program (KEOP) által támogatott környezetvédelmi projektekhez kapcsolódó közbeszerzési eljárások során
2011.10.26.
2011.12.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el