Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.64/2016.
Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara irodaházának helyi hőigényének kielégítése megújuló energiaforrással
2016.01.26.
2016.02.22.
D.20/2014.
Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal
2013-2015. 03.31. időszakra vonatkozóan vagyonvédelmi szolgáltatás nyújtása a Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal részére
2014.01.15.
2014.03.05.
D.157/2012.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Régészeti feltárásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása a Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére Győr-Moson-Sopron megye közigazgatási határán belül
2012.03.02.
2012.04.19.
D.326/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére M85-ös gyorsf. út Enese-Csorna 13+800-20+800 km szelv. Kóny,Markota út,Kóny,Diana vendéglőnél,Kóny,Csornai úton aluli dűlő lelőhelyeken elvégz. réégészeti feltáráshoz szüks. gépi és kézi földmunka ellát. m2,m3,óradíj tejesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.325/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Enese-Csorna szakaszon a 13+800-20+800 km szelvényben Kóny, Döri határra-dűlő lelőhelyen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi és kézi földmunka ellátása m2, m3, illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.324/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Enese-Csorna szakaszon a 13+800-20+800 km szelvényben Barbacs, Lanzsai dűlő lelőhelyen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi és kézi földmunka ellátása m2, m3 illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.789/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Régészeti feltárásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása a Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére Győr-Moson-Sopron megye közigazgatási határán belül
2011.10.20.
2011.11.30.
D.323/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Győr-Enese szakaszon a Rábapatona, Kós-domb, Rábapatona, Országúton felüli dűlő III-IV. lelőhelyeken elvégzendő megelőző feltáráshoz szükséges kézi földmunka ellátása óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.322/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére az M85-ös gyorsforgalmi út Győr-Enese szakaszon a 0+000-6+800 km szelvényen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi földmunka ellátása négyzetméter, köbméter illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.327/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforg. út Enese-Csorna 13+800-20+800 km szelv. Kóny, Szapudi határra-dűlő I, Kóny, Szapudi határra-dűlő II, lelőhelyeken elvégz. régészeti feltáráshoz szüks. gépi és kézi földmunka ellát. m2,m3,ill. óradíj teljesítm.
2011.05.17.
2011.06.15.
D.12/12/2009
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága (képviseli: Dr. Mester & Társa Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Mester László)
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére elvégzendő régészeti feltárásokhoz szükséges kézi földmunkák, valamint elsődleges lelettisztítás
2009.01.20.
2009.02.27.
D.378/2021
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Gépjárműjavítás - 1. rész (Győri telephely vonatkozásában 114 db gépjárművet érintően) EKR000348052020
2021.08.16.
2021.09.17.
D.110/2015.
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Rendőrségi alapfeladatok ellátásához szükséges multifunkciós eszközök beszerzése a vidéki kapitányságok részére 2522/214.
2015.03.02.
2015.04.13.
D.761/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szolgálati gépjárműveinek javítása
2011.10.11.
2011.11.23.
D.544/2012.
Győr-Moson-Sopron Megyei Szakképzés-Szervezési Társulás
Győr-Moson-Sopron Megyei TISZK infrastruktúrális feltételeinek javítása – mezőgazdasági gépbeszerzés
2012.09.20.
2012.10.08.
D.95/2025
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Foglalkozt.-gazd.fejl. stratégia felülvizsgálata EKR001418462024
2025.02.10.
2025.03.13.
D.98/2012.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó orvostechnikai eszközök, mobíliák, egészségügyi informatikai és kommunikációs rendszer fejlesztése, szállítása, szerelése és üzembe helyezése
2012.02.03.
2012.03.05.
D.996/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó orvostechnikai eszközök, mobíliák, egészségügyi informatikai és kommunikációs rendszer fejlesztése, szállítása, szerelése és üzembe helyezése
2011.12.27.
2012.01.25.
D.324/2020
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Kerékpáros turisztikai infrastruktúra kiépítése EKR000123552019
2020.08.13.
2020.12.10.
D.987/9/2005.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
„A Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat részére működési hitel nyújtása 100 millió Ft keretösszeg értékben
2006.01.06.
9.K.27.276/2011/13.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat (9021 Győr, Árpád u. 32.)
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat intézményei részére helyben központosított közbeszerzés keretében tisztító-, tisztálkodási szerek, takarító eszközök, háztartási és higiéniai papírárú beszerzése, szállítása
2012.02.10.
D.493/19/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzati Hivatal
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat intézményei részére helyben központosított közbeszerzés keretében tisztító-, tisztálkodási szerek, takarítóeszközök, háztartási- és higiéniai papíráruk beszerzése, szállítása
2011.07.20.
2011.09.12.
D.413/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
Gépjárművek műhelyben javítása, karbantartása 2024. EKR000498472024
2024.06.28.
2024.08.06.
D.69/2026
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház
„SBO digitális mennyezeti röntgen beszerzése” EKR001433502025
2026.02.19.
2026.07.16.
D.524/2025
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház
„sugárterápiás rendszer karbantartása, szervizelése” / 2024/1 - Kbt. mellőzése
2025.08.19.
2026.05.26.
D.523/2025
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház
„sugárterápiás rendszer karbantartása, szervizelése” / 2023 - Kbt. mellőzése
2025.08.19.
2026.05.26.
D.522/2025
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház
„sugárterápiás rendszer karbantartása, szervizelése” / 2022 - Kbt. mellőzése
2025.08.19.
2026.05.26.
D.525/2025
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktatókórház
„sugárterápiás rendszer karbantartása, szervizelése” / 2024/2 - Kbt. mellőzése
2025.08.19.
2026.05.26.
D.232/2025
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Egészségügyi szolgáltatás céljára használt textíliák mosása,mángorlása,vasalása valamint javítási munkák elvégzése. - Kbt. mellőzése
2025.04.17.
2025.07.10.
D.169/2026
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Idegsebészeti és szemészeti operációs mikroszkópok” - 1. rész EKR001356692024
2026.04.14.
2026.04.22.
D.755/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Idegsebészeti és szemészeti operációs mikroszkópok” - 1. rész EKR001356692024
2024.11.25.
2025.01.27.
D.127/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. november, 9/47-15/2023 sz. szerződés, 64 152 610,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.126/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. október, 9/47-14/2023 sz. szerződés, 65 278 662,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.120/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások -2023. április, 9/47-7/2023 sz. szerződés, 64 187 830,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.118/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. február, 9/47-5/2023 sz. szerződés, 62 056 054,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.122/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. június, 9/47-10/2023 sz. szerződés, 65 627 226,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.121/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások -2023. május, 9/47-8/2023 sz. szerződés, 66 522 051,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.119/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. március, 9/47-6/2023 sz. szerződés, 66 146 779,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.128/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. december, 9/47-16/2023 sz. szerződés, 63 851 253,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.125/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. szeptember, 9/47-13/2023 sz. szerződés, 64 399 153,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.124/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. augusztus, 9/47-12/2023 sz. szerződés, 65 708 429,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.123/2024
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Oktató Kórház
Betegélelmezési szolgáltatások - 2023. július, 9/47-11/2023 sz. szerződés, 65 137 561,- Ft - Kbt. mellőzése
2024.02.29.
2024.05.16.
D.706/2025
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Önkormányzat
„GYMS Vármegye Önk. - Mosonmagyaróvár útépítés” EKR000794662024
2025.10.30.
2026.05.18.
D.519/2013.
Győr-Pér Repülőtér Kft.
Győr-Pér Reptér fejlesztése - ILS/DME rádiónavigációs rendzser beszerzésére és telepítésére, GOP-3.2.1.11-2012-0045
2013.11.22.
2013.12.30.
13.K.30.634/2010/15.
Győr-Sopron-Ebenfurt Vasút Zrt. (9400 Sopron, Mátyás király u. 19.)
„vagyonvédelmi szolgáltatás”
2010.05.20.
D.352/2017.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Padló alatti kerékpár esztergályozása
2017.07.10.
2017.08.07.
D.496/2016.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Adásvételi szerződés 10 db regionális villamos motorvonat szállítására IKOP-2.1.0-2016-00010 projekt keretében
2016.06.17.
2016.07.14.
D.295/2015.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Irodai munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök beszerzése a GYSEV Zrt. részére
2015.05.14.
2015.06.11.
D.953/2016.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Személy- és vagyonvédelmi szolgáltatások a GYSEV Zrt. részére
2016.11.14.
2016.12.14.
D.867/2016.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Vasúti járművek beszerzése
2016.10.03.
2016.10.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el