Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.556/2012.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Keretszerződés víziküzmű-hálózati karbantartási anyagok beszerzésére, online megrendelési felület használatával
2012.09.26.
2012.10.02.
D.556/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása- műszaki ellenőrzés és FIDIC mérnöki tevékenység ellátása megbízási szerződés keretében
2011.08.08.
2011.09.14.
D.556/2010.
Kisköre Város Önkormányzata
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola felújítása, bővítése, akadálymentesítése
2010.07.14.
2010.08.30.
D.556/2009.
Tiszaújváros Város Önkormányzata
Kazinczy úti Közösségi Ház átalakítása ideiglenes orvosi rendelőintézetté, valamint „Közterületek rehabilitációja II. ütem
2009.09.21.
2009.10.05.
D.555/6/2008.
Fejér Megyei Önkormányzat. (képviseli: Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda Dr. Szabó László ügyvéd)
„a sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium épületének bővítésével, akadálymentesítésével, felújításával kapcsolatosan engedélyezési terv, a kivitelezési dokumentáció elkészítése, árazatlan költségvetés elkészítése, valamint a tervezői művezetés ellátása
2008.11.20.
2008.12.15.
D.555/24/2006.
Agria Volán Rt., Alba Volán Autóbusz-közlekedési Rt. és társai, nevükben eljár: Autóbusz Invest Kft., képviseli: Bagi&Bérces&Mátyás Ügyvédi Iroda, dr. Bagi Gyula ügyvéd
13,5 m-es (12951-13500 mm) elővárosi szóló, 62 db +/-30%% új autóbusz szállítása forgalomba helyezéssel
2006.08.09.
2006.09.18.
D.555/2025
Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata
"(PTS-442) ágazati stratégiai dokumentumok" - 4. rész: Körforgásos Gazdasági Stratégia EKR002532082024
2025.09.01.
2025.11.11.
D.555/2024
Biokom Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
„Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák 2” - „1. rész: Kertváros keleti területein parkgondozási, valamint kézi hó- és síkosságmentesítési munkák ellátása” EKR000396352022
2024.08.30.
2024.11.06.
D.555/2023
Szegedi Tudományegyetem
„Betegétkeztetés biztosítása, konyha üzemeltetésével az SZTE részére” EKR002003892023
2023.12.11.
2024.02.19.
D.555/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 4. rész (Szentendrei Járásbíróság) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
D.555/2020
Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya
Cardoner Hotel kivitelezés építési beruházás EKR000490432020
2020.12.28.
2021.02.18.
D.555/2019
Észak-Közép-budai Centrum Új Szent János Kórház és Szakrendelő
Élelmezési szolgáltatás beszerzése 2015.11.1-től - Kbt. mellőzése
2019.12.06.
2020.02.24.
D.555/2017.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kivitelezési szerződés Győr, Báthory úti bölcsőde felújítási munkáinak elvégzésére
2017.09.25.
2017.10.17.
D.555/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. március 19-én kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker című kötete hirdetési kampányának megszervezésére és lebonyolítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.555/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények 12 havi gyógyszerellátásának biztosítása "B" mellékletben részletezett hatóanyagok tekintetében-GYO-009/2014/KM - 38. rész
2015.07.10.
2015.09.02.
D.555/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés - Laboratóriumi vegyszerek és reagensek kihelyezett készülékkel a BAZ Megyei Kórház és EGyetemi Oktató Kórház részére - VIII. rész
2014.10.30.
2014.12.22.
D.555/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
1 db TEMSA Metropol típusú használt autóbusz beszerzése -Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.17.
D.555/2012.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzat Polgármesteri Hivatala Okmányirodájának komplex akadálymentesítése
2012.09.26.
2012.10.25.
D.555/2011.
Pécsi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés az infokommunikációs technológia támogatású pedagógiai módszertanhoz szükséges infrastruktúrafejlesztés a Pécsi Tudományegyetem négy közoktatási intézményben
2011.08.08.
2011.09.20.
D.555/2010.
Esztár Község Önkormányzata
Esztár községi napközi otthonos óvoda építése
2010.07.14.
2010.08.04.
D.555/2009.
Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium
A kormányzati és közigazgatási rendszerek szerkezetének, működésének és finanszírozásának átalakításához szakértői támogatás biztosítása
2009.09.18.
2009.11.09.
D.554/28/2007.
Naszály-Galga TISZK Kht. Képviseli: dr. Fábry György ügyvéd
2007.11.07.
D.554/2025
MVM Mobiliti Kft.
Közbeszerzési Hatósághoz történő bejelentkezési kötelezettség elmulasztása
2025.09.01.
2025.11.17.
D.554/2024
Jánoshalma Városi Önkormányzat
„Agrárlogisztikai Központ építése Jánoshalmán” EKR000329512020
2024.08.30.
2024.12.05.
D.554/2023
Klebelsberg Központ
„EFOP-4.1.11-21 Okostanterem kialakítása, VI Bútorbeszerzés (1587)" - 2. rész EKR000007562024
2023.12.11.
2024.02.14.
D.554/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 2. rész (Budaörsi Járásbíróság) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
D.554/2020
DÁM Önkormányzati Társulás
Orvosi ügyeleti szolgáltatás ellátása EKR 001083042020
2020.12.26.
2021.01.26.
D.554/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 4. rész (Salgótarján, Munkásotthon tér 1. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.554/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázhálózat létesítés - kivitelezők kiválasztása - 3. rész
2017.09.22.
2017.11.20.
D.554/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. január 30-án kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker című kötetének 5000 példányban történő kiadására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.554/2015.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
GINOP 5.2.1-14 azonosítószámú "Ifjúsági Garancia" című kiemelt projekt keretében meghirdetett "Munkaerő-piaci humán (tanácsadó) szolgáltatás biztosítása"
2015.07.10.
2015.08.19.
D.554/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Keretmegállapodás a FUTÁR rendszerhez kapcsolódó további eszközök beszerzésre
2014.10.30.
2014.11.03.
D.554/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
2 db Budarus típusú kazán-berendezés beszerzése - Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.30.
D.554/2012.
Taszár Község Önkormányzata
A Taszári laktanya területének környezeti kármentesítése - kivitelezés
2012.09.21.
2012.11.14.
D.554/2011.
Aktivitás TISZK Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés oktatási, továbbképzési szolgáltatások beszerzésére
2011.08.08.
2011.08.15.
D.554/2010.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Fogorvosi rendelők kialakítása a a nyírbátori kistérségben
2010.07.14.
2010.07.29.
D.554/2009.
Alsópáhok Község Önkormányzata
NYDOP-4.1.1/1-B-2284., illetve NYDOP-4.1.1/1/B/2008/0008. számú pályázati támogatásból megvalósuló csapadékvíz elvezetés megvalósítása Alsópáhok község belterületén
2009.10.01.
D.553/8/2006.
Zalabér Község Önkormányzata, képviseli: Dr. Kardkovács Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
Nyugat-Balaton és Zala völgye regionális hulladékgazdálkodási rendszer: Zalabér, Celldömölk, Keszthely, Zalaszentgrót, Vasvár hulladékkezelő létesítmények, hulladékgyűjtő udvarok és szigetek építése
2006.08.08.
2006.09.07.
D.553/5/2008.
Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet
„Hő távvezeték kiépítése”
2008.11.20.
2008.12.04.
D.553/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 3. rész (CT készülék beszerzése a Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet részére)
2025.08.29.
2025.11.24.
D.553/2024
Biokom Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
„Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák 2” - „5. rész: Mecseki és Malomvölgyi Parkerdők és a malomvölgyi Arborétum rekreációs zöldterületein kaszálási munkák ellátása” EKR000396352022
2024.08.30.
2024.11.06.
D.553/2023
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Orvosi gépműszer beszerzés VII. ütem - 1. rész EKR001403192023
2023.12.08.
2024.01.17.
D.553/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 1. rész (BKT Thököly úti épület) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
D.553/2020
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
„Keretmegállapodás alapján személyi védőfelszerelések és diagnosztikai eszközök (tesztek) beszerzése a koronavírus elleni védekezéshez Budapest Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata részére II.” EKR001106972020
2020.12.23.
2021.02.02.
D.553/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 3. rész (Salgótarján, Erzsébet tér 1-2. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.553/2017.
Iparművészeti Múzeum
Vállalkozási-, Szállítmányozási-, Letéti megőrzési és Bérleti szerződés az Iparművészeti Múzeum (IMM) épületének rekonstrukciója idejére a múzeumi műtárgyak elhelyezésének, illetve a múzeumi szervezet működésének biztosítása céljából
2017.09.22.
2017.10.19.
D.553/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapívtány
2015. július 16-án kelt Hetedik Műterem Kft.-vel kötött tervezési szerződés a Budapest I. ker. Úri u. 21. sz. alatti régi Budai Városháza épületének komplett műemléki rekonstrukciójára, belső mobil berendezések koncepcionális és kiviteli tervezésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.553/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az 521. sz. Solt északi elkerülő út építése tárgyában
2015.07.09.
2015.08.08.
D.553/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés a Pécsi Tudományegyetem "400 ágyas klinikai tömb" (Ifjúság út 13.) és SBO, illetve a Rákóczi úti és Rét utcai telephelyei közötti költöztetési és ezekkel kapcsolatos rakodási és szállítási feladatok ellátására
2014.10.29.
2014.12.17.
D.553/2013.
Nagykálló Város Önkormányzata
Kölcsönszerződés 875 millió Ft. kölcsön nyújtása iránt
2013.12.20.
2014.01.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el