Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.559/2009.
Abony Város Önkormányzata
Abonyi egészségház kivitelezése vállalkozási szerződés keretében
2009.09.22.
2009.10.05.
D.559/10/2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
„ORFK flottabérlet”
2008.11.20.
2008.12.09.
D.559/10/2007.
Budaörs Város Önkormányzata
2007.10.30.
D.558/5/2006.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmezési anyagok beszerzése
2006.08.10.
2006.09.08.
D.558/25/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod.Abaúj-Zemplén megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban - projekthet kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével
2011.08.09.
2011.09.19.
D.558/2025
Uzsoki Utcai Kórház
„Betegélelmezés és alkalmazotti élelmezés" EKR002414342024
2025.09.02.
2025.11.21.
D.558/2024
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Hat csoportszobás bölcsőde kialakítása Békéscsabán” EKR000467652024
2024.08.30.
2024.10.10.
D.558/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Középfeszültségű körhálózati kapcsolóberendezés” - 2 - Egyedi kapcsolóberendezések és tartozékaik beszerzése EKR001096422020
2023.12.11.
2024.02.08.
D.558/2020
A.K.S.D. Kft.
Az A.K.S.D. Kft. telephelyein élőerős őrzés - védelmi (vagyonvédelmi) szolgáltatás, portaszolgálat ellátása. EKR000799612020
2020.12.29.
2021.01.25.
D.558/2019
Veresi Paradicsom Kft. (korábbi nevén: Garden Invest Zsana Kft.)
Új, automatizált paradicsomtermelő üvegház tervezése és létesítése – VP-2.4.1.3.1-16
2019.12.10.
2020.03.03.
D.558/2017.
ász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet, STRABAG-MML Magas- és Mérnöki Létesítmény Építő Kft.
Az ÉAOP-4.1.2/C-11-2012-0001 kódszámú, "Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése az Észak-alföldi Régióban" c. pályázathoz kapcsolódó építési beruházás megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
2017.09.28.
2017.11.17.
D.558/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 22-én kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker c. könyv román nyelvre történő fordítása és megjelentetésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.558/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében – 2.
2015.07.10.
2015.08.27.
D.558/2014.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
A Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó bútor beszerzés a TIOP 2.2.7 projekt keretében
2014.10.31.
2014.12.23.
D.558/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, 1. rész
2013.12.21.
2014.02.28.
D.558/2012.
Zuglói Vagyonkezelő Zrt.
Bo, XIV.kerület Zugló Önkormányzatának közig, területén lévő, a Zuglói Vagyonkezelő zRt tulajdonában, vagyonkezelői használatában lévő önkormányzati tulajdonú ingatlanok, épületek, bérlemények karbantartási, gyorsszolgálati feladatainak ellátása
2012.09.27.
2012.10.26.
D.558/2010.
Fővárosi Gázművek Zrt.
Vállalkozási szerződés az egykori Óbudai Gázgyár telephelyén kialakult talaj- és talajvíz- szennyeződés kármentesítése
2010.07.14.
2010.08.16.
D.558/2009.
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társulás Munkaszervezete, képviseli: Dr. Páger János Ügyvédi Iroda, dr. Páger János ügyvéd
Projektmenedzsment és egyéb kapcsolódó szolgáltatások beszerzése Bácsalmás Kistérségi Társulás tagjainak részére
2009.09.25.
D.558/17/2007.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
2007.11.06.
D.558/13/2008.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata (képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Molnár Judit ügyvéd)
„A kecskeméti agglomeráció szennyvízelvezetési- és tisztítási rendszerének fejlesztése – 3. számú építési szerződés Új Komposztáló Telep”
2008.11.24.
2008.12.20.
D.557/2025
Vár-Hegyi Hagyományőrző és Idegenforgalmi Egyesület
’’8419 Csesznek, Külterület 0153/9 hrsz-ú ingatlanon tervezett beruházás’’ - Kbt. mellőzése
2025.09.02.
2025.11.24.
D.557/2024
Lak Község Önkormányzata
Mánta-patak mederrendezés EKR002028552023
2024.08.30.
2024.10.14.
D.557/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Középfeszültségű körhálózati kapcsolóberendezés” -1 - Szokványos kapcsolóberendezések és tartozékaik beszerzése EKR001096422020
2023.12.11.
2024.02.08.
D.557/2021
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
bpxv.hu új honlap kialakítása és üzemeltetése EKR001325872021
2021.12.29.
2022.01.28.
D.557/2020
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
SAP fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzése EKR 000863212020
2020.12.29.
2021.02.12.
D.557/2019
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklám célú hasznosítása
2019.12.09.
2020.01.22.
D.557/2017.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen, Déli Ipari Park elektromos tervezési munkái vonatkozásában vagyoni értékű jogok korlátlan, teljeskörű megszerzését is magában foglaló engedélyezési és kiviteli tervdokumentációnak elkészítése
2017.09.25.
2017.10.13.
D.557/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 22-én kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker c. könyv ukrán nyelvre történő fordítása és megjelentetésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.557/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
Mobil bútor besezrzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" c. projekt keretében
2015.07.10.
2015.08.14.
D.557/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés - Laboratóriumi vegyszerek és reagensek kihelyezett készülékkel a BAZ Megyei Kórház és EGyetemi Oktató Kórház részére - I. rész
2014.10.31.
2014.12.13.
D.557/2013.
Nem Adom Fel Alapítvány
"Nemadomfel HÁz - A remény közopntja Szendrőládon és az Edelényi kistérségben" c. projekt keretében családi napközi kialakítása, meglévő épület felújítása, bővítése, átalakítása
2013.12.21.
2014.01.21.
D.557/2012.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Az Új Ferencvárosi labdarúgó stadion felépítéséhez szükséges kiviteli tervek megrendelése
2012.09.26.
2012.10.24.
D.557/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.08.
2011.09.14.
D.557/2010.
Kismarja Község Önkormányzata
Kismarja Község Bocskai István Általános Iskola és Óvoda felújítása
2010.07.14.
2010.08.05.
D.557/17/2008.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata (képviseli: dr. Turi Ákos ügyvéd)
„Pécsi Konferencia- és Koncertközpont kivitelezése”
2008.11.21.
2008.12.18.
D.557/14/2007.
Budapest Főváros Önkormányzata Képviseli: Dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.11.06.
D.557/12/2009.
Kunság Volán Zrt.
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyei
2009.09.21.
2009.11.02.
D.556/7/2007.
Nagykálló Város Önkormányzata
2007.10.31.
D.556/22/2006.
Észak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Győr-Gönyü országos közforgalmú kikötő intermodális központ közlekedési kapcsolatainak fejlesztése
2006.08.09.
2006.09.25.
D.556/2025
Gábor Dénes Egyetem
„Kivetítő, kijelző beszerzése” EKR001171822025
2025.09.01.
2025.09.08.
D.556/2024
Szent Márton Járóbeteg Központ Nonprofit Kft
„Eszközbeszerzés 2 részben” - 2. rész (Informatikai eszközök) EKR002152592023
2024.09.30.
2024.10.25.
D.556/2023
Szabolcs Község Önkormányzata
„Önkormányzati ingatlanok energetikai korszerűsítés” - 2. rész EKR000824822019
2023.12.11.
2024.02.15.
D.556/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 5. rész (Szigetszentmiklósi Járásbíróság) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
D.556/2020
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Karácsonyi csomagok beszerzése 2020. EKR000981262020
2020.12.28.
2021.01.21.
D.556/2019
Észak-Közép-budai Centrum Új Szent János Kórház és Szakrendelő
Élelmezési szolgáltatás beszerzése 2015.11.1-től - Kbt. mellőzése
2019.12.06.
2020.02.24.
D.556/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
2017. évhez kapcsolódóan helyi és országos közúthálózaton történő fejlesztési és felújítási munkák tervezési feladatainak ellátása, szerződések megkötése 6 részben
2017.09.25.
2017.10.10.
D.556/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. március 28-án kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker című kötetének 5000 példányban történő kiadására - Kbt. mellőzés
2016.06.30.
2016.07.29.
D.556/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Mentési rendszer bővítése és műszaki korszerűsítése Licenc szállítása és támogatási szolgáltatások
2015.07.10.
2015.08.26.
D.556/2014.
Óbudai Egyetem
2011. év vonatkozásában irodaszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.10.31.
2014.12.12.
D.556/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása(KEOP-2.2.1/2F/09-2010-0002)
2013.12.20.
2014.01.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el