Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.134/2018
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés: "21. sz. főút 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok" négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátása
2018.04.09.
2018.06.18.
D.141/2018
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Veleszületett vérzékenység kezelésére szolgáló készítmények 2016. évi beszerzése - 8. rész
2018.04.16.
2018.06.18.
D.195/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Takarítási szolgáltatások ellátása a Vakok Állami Intézetének épületeiben 2018. évben”
2018.05.28.
2018.06.15.
D.173/2018
Nagykamarás Község Önkormányzata
Nagykamarás orvosi rendelőjének infrastrukturális fejlesztése
2018.05.09.
2018.06.14.
D.203/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Koncepcióterv készítése egy új művelődési ház építésére a 1129/34. hrsz. számú területen
2018.06.04.
2018.06.13.
D.204/2018
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika városközponti barnamezős terület rehabilitációjának komplex engedélyes és kiviteli tervének elkészítése - Kbt. mellőzése
2018.06.04.
2018.06.13.
D.191/2018
Balaton-Parti Fenntartó Kft.
„Siófok, Petőfi sétány sétáló utcává alakított szakaszának - egészségügyi biztosításának ellátásáról” és a Természetes fürdővízi strand elsősegély szolgálat ellátása a 2018. évi nyári szezonban”
2018.05.25.
2018.06.12.
D.156/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.04.24.
2018.06.12.
D.166/2018
Semmelweis Egyetem
Keretmegállapodás a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátására, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák végzésére
2018.05.03.
2018.06.11.
D.164/2018
NIF Zrt.
4113. jelű összekötőút 4+023 km szelvényében Tiszamogyorós és Lónya között létesítendő új Tisza-híd tanulmánytervének és környezeti hatástanulmányának elkészítésére
2018.05.01.
2018.06.08.
D.188/2018
Holnapocska Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Noé bárkája Természetháza és Ability park beruházás II. ütemének – játéktér kivitelezés befejezése
2018.05.23.
2018.06.07.
D.163/2018
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
Médiatervezés és vásárlás, médiamonitoring, valamint közvélemény kutatások lefolytatása az MVM Paks II. Zrt. részére
2018.04.26.
2018.06.07.
D.162/2018
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Reformáció 500 programsorozat kiemelt eseményei
2018.04.26.
2018.06.07.
D.161/2018
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
Az MVM Paks II. Atomerőmű Fejlesztő Zrt. részére kommunikációs feladatok ellátása
2018.04.26.
2018.06.07.
D.179/2018
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
AF - „Szennyvíztisztítás Technológiai Segédanyagainak beszerzése a MIVÍZ Kft. számára”
2018.05.18.
2018.06.04.
D.107/2018
Oroszlány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a volt Arany János iskola épülete (Szolgáltató Városközpont) kiemelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztésére a KEOP-2015-5.7.0 kódszámú konstrukció keretében
2018.03.23.
2018.06.04.
D.146/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása
2018.04.17.
2018.06.01.
D.184/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
Ajánlati felhívás "A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó FORD gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2 rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.165/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Ajánlati felhívás - "Mobil őrtorony készlet beszerzése" tárgyban
2018.04.28.
2018.05.31.
D.112/2018
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak székhelyén és telephelyein takarítási feladatok ellátása
2018.03.27.
2018.05.31.
D.185/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó Opel gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2. rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.183/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó VW csoport (VW, SKODA, SEAT) gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2. rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.182/2018
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K1880 Homlokrakodó gépek beszerzése
2018.05.18.
2018.05.31.
D.177/2018
KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.
A Helyközi Közösségi Közlekedési Információs Rendszer (HKIR) megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
2018.05.17.
2018.05.31.
D.160/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítására
2018.04.26.
2018.05.31.
D.153/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest Főváros Önkormányzata által fenntartott egyes szociális intézmények csótánymentesítése, illetve a csótánymentesség fenntartása a 2018-2022. évekre vonatkozóan
2018.04.20.
2018.05.31.
D.176/2018
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Takarítási szolgáltatás beszerzése a Clean Guard Cleaning Services Szolgáltató és Kereskedelmi Kft-től - Kbt. mellőzése
2018.05.14.
2018.05.29.
D.155/2018
NIF Zrt.
Tervezési szerződés a mohácsi Duna-híd engedélyezési és kiviteli terv készítése, az építési engedély, valamint a szükséges további engedélyek megszerzésében való közreműködés tárgyában
2018.04.23.
2018.05.28.
D.140/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
MH EK VEIG VELI részére nagy értékű tárgyi eszközök beszerzése
2018.04.13.
2018.05.28.
D.139/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszerkészítmények beszerzése
2018.04.13.
2018.05.28.
D.108/2018
VOLÁNBUSZ Zrt.
VOLÁNBUSZ Zrt. részére jegy- és bérletellenőrzési tevékenység ellátása
2018.03.23.
2018.05.25.
D.138/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456 Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére
2018.04.13.
2018.05.25.
D.75/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére - 1. rész
2018.03.19.
2018.05.25.
D.109/2018
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés a radioaktív hulladékokat feldolgozó és tároló üzemcsarnok légtechnikai hálózatának rekonstrukciójára
2018.03.23.
2018.05.24.
D.178/2018
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzat
„Nagykovácsi Nagyközség települési szilárd kommunális hulladékának begyűjtése, valamint a szilárd kommunális hulladék kezelőtelepre történő szállítása
2018.05.17.
2018.05.23.
D.169/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Lövedékálló mellény külső és lövedékálló mellény rejtett beszerzése - ajánlati felhívás 1. és 2. rész
2018.05.04.
2018.05.22.
D.150/2018
HungaroControl Zrt.
"1K méretű LCD monitorok beszerzése" tárgyú eljárás ajánlati felhívása
2018.04.18.
2018.05.22.
D.175/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ajánlati felhívás - Sérvháló és kapocsrakó beszerzése - 1. rész
2018.05.11.
2018.05.22.
D.159/2018
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Zöldkataszter készítése a zöld város projektek által érintett területeken”
2018.04.26.
2018.05.22.
D.157/2018
CSENGERKER Mezőgazdasági Termékelőállító és Kereskedő Korlátolt Felelősségű Társaság
Szélgépek beszerzése – időjárási kockázatok megelőzése céljából – a CSENGERKER Kft. és konzorciuma részére
2018.04.24.
2018.05.22.
D.133/2018
Üröm Község Önkormányzata
óvodai udvari játékok beszerzése
2018.04.09.
2018.05.22.
D.71/2018
Szegvár Nagyközségi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2012-0029 azonosító számú "Ivóvízminőség-javító program Szegváron" projekt megvalósításához szükséges tervek elkészítésére, valamint építési munkák elvégzésére FIDIC SÁRGA könyv szerint
2018.03.13.
2018.05.18.
D.142/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Vagyon-, és felelősségbiztosítás, valamint utasbiztosítás az Eötvös Loránd Tudományegyetem számára - indító dokumentumok Kbt. 103. § (6) bek. szerint
2018.04.16.
2018.05.17.
D.168/2018
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti berendezése
2018.05.04.
2018.05.16.
D.154/2018
Maklár Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés esővíz elvezető árok létesítése a Maklár külterület 037, 043/35, 046, 047/2, 052, 059/1, 060, 061/9, 064, 067/15, 068, 070/13, 070/20, 070/21 és 070/35hrsz.-ú ingatlanokon, a 609-12/2014 és a 623-7/2014/VH ügyiratszámú vízjogi létesítési engedélyek alapján
2018.04.23.
2018.05.14.
D.137/2018
Készenléti Rendőrség
AF-Takarító, tisztítószerek, konyhai tisztítószerek, mosási anyagok, fenntartási anyagok, uszodai vegyszerek beszerzése - 1. rész
2018.04.13.
2018.05.14.
D.79/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szóródó és egyéb anyagok, valamint aszfalt, beton szállítása Tolna megyében - Kbt. mellőzése
2018.03.19.
2018.05.14.
D.144/2018
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Varrógépek és tárak beszerzése - 1. és 3. rész
2018.04.16.
2018.05.11.
D.136/2018
NIF Zrt.
Megbízási szerződés a 21. sz. főút 1+300-7+850 km, 23+300-27+820 km és a 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátására.” - 3. rész
2018.04.12.
2018.05.09.
D.83/2018
NKM Földgázszolgáltató Zrt.
Keretmegállapodás SAP fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzésére két részben” 1. része: „Fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzése ajánlatkérő SAP rendszerének alábbi moduljai vonatkozásában: SAP core modulok (FI, CO, AM, MM, SD, IM-PS, TR-CM, DMS, WF, BC, FI-SL) és az SAP HR modul funkcióinak támogatása az éles üzemeltetés támogatásán kívül.”
2018.03.20.
2018.05.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el