Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.76/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
24/28/37-es villamos vonalakon korszerűsítés és pályafelújítás (Salgótarjáni út - Fiumei út keresztezés)
2018.03.19.
2018.05.08.
D.132/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Pékárú beszerzés az SZGYF fenntartásában lévő Tolna és Békés megyei két intézmény részére
2018.04.09.
2018.05.08.
D.158/2018
VOLÁNBUSZ Zrt.
180 db új, azonos gyártmányú, elővárosi kivitelű, háromtengelyes csuklós autóbusz beszerzése
2018.04.25.
2018.05.07.
D.135/2018
Magyar Nemzeti Bank
Országos pénzügyi fogyasztóvédelmi hálózat kialakítása és működtetése_KBE/159/2015
2018.04.11.
2018.05.07.
D.143/2018
Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Az Országos Múzeumi Restaurálási és Raktározási Központ generál kivitelezési munkáinak elvégzése
2018.04.16.
2018.05.03.
D.151/2018
Lőkösháza Község Önkormányzata
„Egészségház épületének energetikai korszerűsítése Lőkösházán”
2018.04.19.
2018.05.03.
D.39/2018
Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklám szolgáltatás (2015. évben - Symphonic Concert Management Kft.), rendezvényszervezés (2015. évben - Leon Kft., Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2018.02.19.
2018.04.27.
D.145/2018
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Pénzügyi közvetítő szolgáltatások nyújtása a GINOP 8.1.3/B-17 és a VEKOP 2. Szakosodási Kockázati Tőkeprogram (KTP) végrehajtásának biztosítása érdekében - 1., 2., 3., 5., és 8. részei
2018.04.16.
2018.04.27.
D.38/2018
Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklám szolgáltatás (2012. évben – Symphonic Concert Management Kft.), technikai szolgáltatás (2012. évben – Leon Kft.) - Kbt. mellőzése
2018.02.19.
2018.04.27.
D.120/2018
Gálfi Béla Nonprofit Kft.
A Gálfi Béla Nonprofit Kft. informatikai feladatainak teljes körű ellátása 2017.
2018.04.03.
2018.04.26.
D.45/2018
Biharkeresztes Város Önkormányzata
Biharkeresztes 0166/59. hrsz. területen kialakítandó kb. 8,3 ha területű egyéb ipari terület közművesítésének tervezésére építési kivitelezési tervdokumentáció elkészítése - Kbt. mellőzése
2018.02.23.
2018.04.26.
D.44/2018
Biharkeresztes Város Önkormányzata
Biharkeresztes 0166/59. hrsz. területen kialakítandó kb. 8,3 ha területű egyéb ipari terület közművesítésének tervezésére pályázati és építési engedélyezési tervdokumentáció elkészítése - Kbt. mellőzése
2018.02.23.
2018.04.26.
D.152/2018
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Konyhasziget magazin grafikai tervezése, nyomdai előkészítése, kivitelezése és szállítása
2018.04.20.
2018.04.25.
D.122/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
EFOP-2.2.20-17-2017-00020 Diagnosztikai ultrahang készülékek beszerzése a BAZ Megyei Központi Kórházban projekt keretében eszközbeszerzés - 2. rész
2018.04.05.
2018.04.25.
D.121/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Műszaki gépek beszerzése - 8. rész (Rakodó földmunkagép beszerzése)
2018.04.05.
2018.04.25.
D.67/2018
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal
Informatikai eszközök, kellékanyagok és szoftverek szállítása - 1. rész
2018.03.12.
2018.04.25.
D.149/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Foglalkoztatási stratégia és akcióterv; projektterv kidolgozása; paktum munkaprogram elkészítése; paktum működésére vonatkozó folyamatok, ügyrend, SZMSZ kidolgozása - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.148/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
MT végleges verziójának elkészítése; térségi gazdasági és foglalkoztatási szükségletelemzés, igényfelmérés elkészítése; MT készítése és a helyzetelemzés során - szükség esetén - a konzorciumi partnerekkel történő egyeztetések és tárgyalások lefolytatása - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.147/2018
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
MT előzetes verziójának elkészítése; MT első verziója alapján a képviselő testület tájékoztatására alkalmas kivonat elkészítése; TK elkészítése; szakértői hálózatépítés; műhelymunkák - Kbt. mellőzés
2018.04.18.
2018.04.25.
D.111/2018
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Veszettség elleni orális vakcina beszerzése, vakcinázás és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2018.03.23.
2018.04.25.
D.74/2018
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
„A Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal foglalkoztatási tárgyú uniós társfinanszírozású projektjeinek megvalósításához kapcsolódóan munkaerő-piaci humán (tanácsadó) és mentor szolgáltatás biztosítása - I., II. és III. rész
2018.03.14.
2018.04.25.
D.69/2018
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Különféle tisztítószerek, higiéniai papíráruk és tisztításhoz használt, valamint higiéniai eszközök beszerzése Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata központosított beszerzési rendszeréhez csatlakozott intézmények és gazdasági társaságok részére - 1. rész
2018.03.12.
2018.04.25.
D.73/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Avatási szablya beszerzése
2018.03.14.
2018.04.23.
D.62/2018
Kistarcsa Város Önkormányzata
Háziorvosi és házi gyermekorvosi ügyelet ellátása
2018.03.07.
2018.04.23.
D.66/2018
Kistarcsa Város Önkormányzata
Háziorvosi és házi gyermekorvosi ügyelet ellátása
2018.03.10.
2018.04.23.
D.61/2018
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
2018. évben tervezett távhővezeték beruházáshoz szükséges távhővezeték-rendszer beszerzése és ehhez kapcsolódó helyszíni utószigetelési feladatok ellátása és mérnöki szolgáltatás nyújtása
2018.03.07.
2018.04.23.
D.80/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Mercedes gyártmányú tehergépjárművek karbantartása - Kbt. mellőzése
2018.03.19.
2018.04.20.
D.106/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Szülészet készülékeinek beszerzése
2018.03.23.
2018.04.19.
D.27/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
e-BEV rendszer informatikai környezet üzemeltetés-támogatásának biztosítása további 4 évre
2018.02.01.
2018.04.16.
D.131/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Finisher, henger, emulziószóró tehergépkocsi bérlése (Heves megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.129/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Célgépek bérlése - finisher, járdafinisher, henger, aszfaltmaró (Békés megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.126/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Gépkocsi flotta bérleti szerződés 2017. V-VIII. hónapra -Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.114/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
e-BEV rendszer informatikai környezet üzemeltetés-támogatásának biztosítása további 4 évre
2018.03.29.
2018.04.16.
D.78/2018
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
AF - DRV Zrt. - A szennyvízrendszerekben meghibásodott szennyvíz-szivattyúk eseti javítása, valamint a szennyvízátemelőkben üzemelő szennyvíz szivattyúk éves karbantartása
2018.03.19.
2018.04.16.
D.63/2018
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Orvosi rendelő építése, valamint meglévő szolgátati lakás felújítása vállalkozási szerződés keretében
2018.03.08.
2018.04.16.
D.50/2018
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
MT előzetes verziójának elkészítése; MT első verziója alapján a képviselő testület tájékoztatására alkalmas kivonat elkészítése; TK elkészítése; szakértői hálózatépítés; műhelymunkák - Kbt. mellőzés
2018.02.28.
2018.04.16.
D.130/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Aszfaltmaró bérlése nagyfelületű aszfaltozási munkákhoz (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.128/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Finisher, járdafinisher, vibrohenger bérlete (Vas megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.127/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
10t-ás vibrohenger bérlés (Somogy megye) - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.125/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Fenntartási tevékenységhez aszfaltbedolgozó finisher, járdafinisher, 8 tonnás henger bérlete (Csongrád)
2018.04.09.
2018.04.16.
D.124/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
DAK korlátelemek beszerzése - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.123/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
TUBOSIDER acél vezetőkorlát beszerzése - Kbt. mellőzése
2018.04.09.
2018.04.16.
D.65/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Ajánlati felhívás - Adásvételi szerződés keretében orvostechnikai eszközök és berendezések szállítása, telepítése és üzembe helyezése 3. és 4. rész
2018.03.10.
2018.04.16.
D.52/2018
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Foglalkoztatási stratégia és akcióterv; projektterv kidolgozása; paktum munkaprogram elkészítése; paktum működésére vonatkozó folyamatok, ügyrend, SZMSZ kidolgozása - Kbt. mellőzés
2018.02.28.
2018.04.16.
D.51/2018
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
MT végleges verziójának elkészítése; térségi gazdasági és foglalkoztatási szükségletelemzés, igényfelmérés elkészítése; MT készítése és a helyzetelemzés során - szükség esetén - a konzorciumi partnerekkel történő egyeztetések és tárgyalások lefolytatása - Kbt. mellőzés
2018.02.28.
2018.04.16.
D.113/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
Ajánlati felhívás - „Általános informatikai eszközök - Adattárolók és perifériák” 1. és 2. rész
2018.03.28.
2018.04.11.
D.5/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
A „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítás és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 azonosító számú projekthez kapcsolódóan műtő felszerelés és sterilizáló berendezések beszerzése - 2. rész
2018.01.05.
2018.04.09.
D.115/2018
Taszár Község Önkormányzata
Napelemes kiserőmű létesítése
2018.03.29.
2018.04.09.
D.110/2018
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése a DAKK Zrt., a DDKK Zrt., az ÉMKK Zrt., az ÉNYKK Zrt., valamint a KNYKK Zrt. részére - 2., 4. és 5. rész
2018.03.24.
2018.04.09.
D.77/2018
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Tételes elszámolás alá eső rituximab, valamint immunglobulin hatóanyagot tartalmazó, természetben biztosítandó gyógyszerek 2018-2019. finanszírozási évre történő beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló gyorsított tárgyalásos eljárás keretében, 7 részben - 1. rész
2018.03.19.
2018.04.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el