Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.10/10/2006.
Országos Mentőszolgálat
mentőhelikopter hazai légimentés kötelékében történő rendszerbe állítása
2006.01.04.
2006.02.09.
D.956/7/2005.
Országos Mentőszolgálat
légi jármű biztosítási és üzemeltetési szolgáltatás vásárlása
2005.12.21.
D.132/2024
Országos Mentőszolgálat
AB típusú mentőtáskák beszerzése 1301 - Kbt. mellőzése
2024.03.04.
2024.05.21.
D.315/2024
Országos Mentőszolgálat
„OMSz felújítási és jókarbantartási munkálatok” EKR000155922024
2024.05.22.
2024.07.23.
D.171/2025
Országos Mentőszolgálat
„OMSZ mentőjárművek 2024.2” EKR001837582024
2025.03.13.
2025.05.19.
28.K.32.513/2013/6.
Országos Mentő Szolgálat
Őrző-védőszolgálat ellátása
2013.11.27.
D.384/2021
Országos Mentális, Ideggyógy. és Idegseb. Int. (Orsz. Klinikai Idegtudományi Intézet)
„Transzkranialis mágneses stim. berendezés #2” EKR000673242021
2021.08.26.
2021.09.06.
D.53/2017.
Országos Közegészségügyi Központ
Megbízási szerződések a pénzügyi menedzsment és koordinációs feladatok, valamint pénzügyi elszámolások összeállítása és kapcsolódó partneri pénzügyi jelentések elkészítésére
2017.02.07.
2017.03.22.
D.288/2018
Országos Közegészségügyi Intézet
Szűrési kitek és a vizsgálathoz szükséges reagens készletek, gumikesztyűk, nejlontasakok, légpárnás borítékok szállítása, diagnosztikai eszközök biztosítása, valamint szűrési egységcsomagok összeállítása és kiszállítása
2018.08.17.
2018.09.25.
D.674/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Millipore Mili Q (F8SN45823) típusú nagytisztaságú víz előállító berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.11.
D.673/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Elementar vario TOC Cube típusú berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.11.
D.677/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Adásvételi szerződés 7-napos Burkard pollencsapda és alkatrészei beszerzésére
2017.12.27.
2018.01.04.
D.675/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Mitsubishi AOX-200 típusú berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.09.
3.Kf.27.038/2006/4.
Országos Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Főigazgatóság
2006.05.24.
Kfv.III.37.106/2008/6.
Országos Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Főigazgatóság
Tisza jobb parti töltésének meghatározott szakasza árvízvédelmi töltésének hullámtéri erősítése, magasítása
2009.01.20.
4.Kf.27.169/2007/10.
Országos Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Főigazgatóság
2007.11.27.
D.1029/12/2005.
Országos Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Főigazgatóság
9+400-14+150 tkm közti szakaszon a nem kellő biztonságú árvízvédelmi töltés fejlesztése
2005.12.13.
2006.01.18.
D.62/2017.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
Kivitelezési munkálatok szerverterem kialakítására
2017.02.13.
2017.04.25.
D.1029/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB11/2016 Társított csomagolási hulladékok gyűjtése, előkezelése és hasznosítása 2016. évre szóló szolgáltatás-megrendelési szerződés a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. tv. 22.§ (1) bekezdés alapján - 1., 2., 3. és 4. rész
2016.12.21.
2017.01.16.
D.750/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB10/2016 Magyarország közigazgatási területén keletkező ipari és kereskedelmi fa csomagolási hulladékok (EWC 15 01 03) gyűjtése és anyagában történő hasznosítása 2016. évre szolgáltatás megrendelési (atipikus) szerződés alapján 3. és 12. rész
2016.08.08.
2016.08.18.
D.158/14/2006.
Országos Környezetvédelmi Természetvédelmi és Vízügyi Főigazgatóság, illetve jogutódja a Vízügyi Központ és Közgyűjtemények, képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr. Buda György ügyvéd, nevében eljár: OVIBER Kft.
Vállalkozási szerződés keretében 9+400–14+150 tkm közti szakaszon a nem kellő biztonságú árvízvédelemi töltés fejlesztése a kiviteli tervben szereplő hullámtéri erősítéssel és magasítással
2006.03.08.
2006.04.18.
D.785/2015.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB15/2015 Lakossági hulladékgyűjtésből származó műanyag csomagolási hulladékok anyagában történő hasznosítása 2015. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján - 12. rész
2015.10.14.
2015.11.27.
D.666/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB11/2016 Társított csomagolási hulladékok gyűjtése, előkezelése és hasznosítása 2016. évre szóló szolgáltatás-megrendelési szerződés a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. tv. 22.§ (1) bekezdés alapján - 1., 2., 3. és 4. rész
2016.07.08.
2016.09.05.
D.656/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB15/2016 Lakossági gyűjtésből származó üveg csomagolási hulladékok hasznosítása 2016. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján - 4., 5., 6. és 7. részek
2016.07.05.
2016.08.15.
D.175/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB9/2016 Papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény. 22.§(1) bekezdés alapján - 10. rész
2016.03.04.
2016.04.19.
D.793/2015.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB17/2015 Lakossági gyűjtésből származó üveg csomagolási hulladékok hasznosítása 2015. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján
2015.10.20.
2015.11.27.
D.55/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 5. rész
2022.02.10.
2022.05.16.
D.52/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 2. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.51/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 1. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.57/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 7. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.56/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 6. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.54/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 4. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.53/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 3. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.549/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelőd: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
„ÉKC működés felújítás, új építés tervezése" EKR000038072020
2023.12.05.
2024.02.27.
D.55/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 13. rész CT készülék beszerzése a Váci Jávorszky Ödön Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.52/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 9. rész CT készülék beszerzése az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.51/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 8. rész CT készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.49/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 5. rész CT készülék beszerzése a Ceglédi Toldy Ferenc Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.48/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 3. rész CT készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.47/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 1. rész CT készülék beszerzése az Ajkai Magyar Imre Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.789/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 13. rész CT készülék beszerzése a Váci Jávorszky Ödön Kórház részére
2024.12.05.
2025.01.16.
D.788/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” -12. rész CT készülék beszerzése a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére
2024.12.05.
2025.01.16.
D.786/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 9. rész CT készülék beszerzése az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére
2024.12.05.
2025.01.16.
D.748/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. rész CT készülék beszerzése a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére
2024.11.22.
2024.12.19.
D.746/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 9. rész CT készülék beszerzése az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére
2024.11.22.
2024.12.19.
D.745/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 8. rész CT készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére
2024.11.22.
2024.12.19.
D.744/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 7. rész CT készülék beszerzése a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére
2024.11.22.
2024.12.19.
D.742/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 3. rész CT készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére
2024.11.22.
2024.12.19.
D.741/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 1. rész CT készülék beszerzése
2024.11.22.
2024.12.19.
D.60/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. rész
2024.01.25.
2024.02.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el