Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.267/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében a műszaki ellenőri munkák végrehajtására és lebonyolítására
2014.05.30.
2014.07.04.
D.267/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Kliprakó beszerzése (CPP Budapest Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.267/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az M85 Csorna elkerülő II. ütem (27+100-31+550 km szelvények közötti szakasz) és kapcsolódó létesítmények kivitelezési feladatainak elvégzéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzésére
2016.04.18.
2016.05.04.
D.267/2017.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési), Matrics Consult Ltd.
Megbízási szerződés a 4-es Metróépítés I. szakaszában a DBR Projekt Menedzsmentjéhez kapcsolódó szakértői feladatok ellátására - 7. rész "Kockázatkezelési Szakértő"
2017.05.30.
2017.08.18.
D.267/2018
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
„A szakképzési intézményrendszer átfogó fejlesztése a Berettyóújfalui Szakképzési Centrumban” tárgyú GINOP – 6.2.3-17-2017-00006 azonosítószámú projekt árubeszerzése
2018.07.30.
2018.08.28.
D.267/2019
Autó Univerzál Kft.
FLR-040 frszú. VOLVO B12B 9700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.267/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Módszertani kézikönyv kidolgozása mentorált szervezetek részére (2017.02.16.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.10.13.
D.267/2021
Nagykáta Város Önkormányzata
Szakrendelő bővítése és felújítása EKR001110452020
2021.05.31.
2021.06.07.
D.267/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 7. rész Közterület fejlesztés EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.267/2023
Hévíz Város Önkormányzat
- „Csapadékvíz infrastruktúra fejlesztés TOP” EKR001719222022
2023.07.08.
2023.08.09.
D.267/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 2. (Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház (Kalocsa)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.267/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Tanácsház utca északi oldali társasházak közötti zöldfelületek megújítása (Globe Aqua Kft. - 2024.03.06.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.267/2026
Közlekedési és Beruházási Minisztérium (korábbi nevén: ÉKM)
„Keretszerz. Liszt Ferenc Repülőtér bontási munkák” EKR001682672025
2026.05.29.
2026.07.06.
D.268/ 9 /2008
Jászkun Volán Zrt.
2008.07.07.
D.268/2010
Ecser Község Önkormányzata
Ecser község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése, elszállítása kijelölt ártalmatlanító helyre
2010.04.07.
2010.04.22.
D.268/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés az Érd és térsége szennyvíz-csatornázása projekt csatornahálózat-építési munkáinak elvégzésére a FIDIC Piros Könyve szerződési feltételek szerint
2011.04.27.
2011.05.10.
D.268/2012.
Kaposszerdahely, Sántos és Szentbalázs Szennyvízcsatorna Építő Önkorm.Társulás
A KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0074 kódszámú projekt keretében Kaposszerdahely község csatornázása FIDIC Piros Könyv szerint
2012.04.13.
2012.06.06.
D.268/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2013.06.24.
2013.08.21.
D.268/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében projektmenedzsment és nyilvánosság biztosítása tevékenységekre
2014.05.30.
2014.07.04.
D.268/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Hartmann-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.268/2016.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
Vasúti járművek külső tisztításához szükséges vegyszerek szállítása
2016.04.18.
2016.06.03.
D.268/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 10-én megkötött szerződés szőnyegek gyártására és szállítására az ART-KELIM Békésszentandrási Szőnyegszövő és Kereskedelmi Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.268/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vállalkozási szerződés - a Budapest M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó középső (Nagyvárad tér - Lehel tér közötti) vonalszakasz állomásai felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő tervezése
2018.08.01.
2018.08.14.
D.268/2019
Autó Univerzál Kft.
HIS-486 frszú. RÁBA 092 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.268/2020
Eszterházy Károly Egyetem
Sporteszközök beszerzése - 2. rész kondipark beszerzése EKR000227632020
2020.07.17.
2020.08.19.
D.268/2021
Magyar Állami Operaház
Vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR000054902021
2021.05.31.
2021.07.09.
D.268/2022
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Játszóház kialakítása és játszótér felújítása Salgótarjánban” EKR000071002019
2022.07.15.
2022.10.04.
D.268/2023
Szárliget Község Önkormányzata
„Szárliget-Mini bölcsőde építése” EKR000841472021
2023.07.10.
2023.09.27.
D.268/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 3. rész (Bajai Szent Rókus Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.268/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Hulladékgyűjtés a Balaton-parton (Petőfi sétány) (Hi-Tech Control Kft. - 2023.12.20.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.268/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
Lakóépületek felújítása - 43. AT szakasz - 1 - Lakóép. felújítása Fejér vármegyében, 5 - Lakóép. felújítása Szabolcs-Szatmár-Bereg v.m-ben EKR002089092025
2026.05.30.
D.268/7/2007.
BKV Zrt. Beruházási és Közbeszerzési Igazgatóság Közbeszerzési Iroda Képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda
2007.06.29.
D.268/9/2006
HM Ingatlankezelési Hivatal, lebonyolítóként eljár: OVIBER Kft.
MH Központi Honvédkórház rekonstrukciójának kiegészítő munkái
2006.04.25.
2006.06.06.
D.268/9/2009
Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
Rovar és rágcsálóirtás szolgáltatás beszerzése
2009.06.04.
2009.07.06.
D.269/11/2006
Csepel-sziget és Környéke Többcélú Önkormányzati Társulás, képviseli: dr. Bardócz Kálmán ügyvéd
Vegyes biológiai és kémiai földi-gépes és légi úton történő csípőszúnyoglárva, csípőszúnyogimágó-irtás elvégzése, ajánlatkérőhöz tartozó közigazgatási területeken, napnyugta után
2006.04.25.
2006.06.06.
D.269/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.l1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.04.07.
2010.04.12.
D.269/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár ellátatlan területek, új Dombóvár, Dombóvár-Szőlőhegy szennyvízcsatorna hálózatának építése és rekonstrukciója (I.rész)
2011.04.27.
2011.05.11.
D.269/2012.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat
Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését
2012.04.17.
2012.04.19.
D.269/2013.
Békés Város Önkormányzata
Békés, Bóbita Óvoda fejlesztése
2013.06.26.
2013.07.19.
D.269/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében a kivitelezési munkák végrehajtására
2014.05.30.
2014.07.04.
D.269/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Dispomedicor Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.269/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Autóbusz és Trolibusz, HÉV, Villamos, Metró és MFAV járművekhez gördülőcsapágyak beszerzése
2016.04.18.
2016.05.23.
D.269/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. augusztus 29-én megkötött célcsoportos kutatás megtervezése, lebonyolítésa, elemzése és oktatási szolgáltatások elvégzése tárgyú szerződés a FRANK Digital Kommunikációs Tanácsadó és Szolgáltató Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.269/2018
NIF Zrt.
Ajánlati felhívás Győr, keleti elkerülő - országhatár közötti szakasz fejlesztésének előkészítéséhez szükséges tanulmányterv, környezeti hatástanulmány elkészítése (N2000 hatásbecsléssel együtt), a környezeti engedély megszerzése
2018.08.01.
2018.09.18.
D.269/2019
Autó Univerzál Kft.
HIS-485 frszú. RÁBA 092 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.269/2020
Semmelweis Egyetem
„Orvosi gáz berend., karbantart., hibaelh., felúj.” EKR001475812019
2020.07.17.
2020.08.26.
D.269/2021
NIF Zrt.
Vállalkozási keretszerződés vonalas közlekedési létesítmények régészeti lelőhelyek feltárási feladatainak ellátásához szükséges lőszermentesítés tárgyában (Nyugat-Magyarország és Pest Megye 1. rész, és Kelet-Magyarország 2. rész) EKR000060822021/0555
2021.05.31.
2021.08.03.
D.269/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021. 4. rész
2022.07.15.
2022.07.28.
D.269/2023
Kajdacs Községi Önkormányzat
Önkorm.hiv. Ép.gépészeti és energetikai korszerűsítés EKR000233002019
2023.07.10.
2023.09.12.
D.269/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 4. rész (Budapesti Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el