Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.59/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 5. rész
2024.01.25.
2024.02.20.
D.406/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” 1. része„MR beszerzés az OKFŐ részére – Dunaújváros” (VU-18075) - elkülönített eljárás
2024.06.21.
2024.10.15.
D.340/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 6. rész (Jászberényi Szent Erzsébet Kórház)
2024.05.27.
2024.06.20.
D.313/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 4. rész CT készülék beszerzése a Budapesti Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház részére”
2024.05.22.
2024.07.17.
D.278/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 13. rész (Váci Jávorszky Ödön Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.277/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 12. rész (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.276/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 11. rész (Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.275/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 10. rész (Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.271/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 6. rész (Jászberényi Szent Erzsébet Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.270/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 5. rész (Ceglédi Toldy Ferenc Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.49/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
MR beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 1. rész MR készülék beszerzése a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.43/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 8. rész CT készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.40/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 5. rész CT készülék beszerzése a Ceglédi Toldy Ferenc Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.38/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 3. rész CT készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.36/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 1. rész CT készülék beszerzése az Ajkai Magyar Imre Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.525/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 2. rész CT készülék beszerzése a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház részére EKR000825092021
2023.11.27.
2023.12.08.
D.523/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 2. rész CT készülék beszerzése az Ajkai Magyar Imre Kórház részére EKR000825092021
2023.11.27.
2023.12.08.
D.249/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
„ABPM, kombinált ABPM + Holter EKG beszerzése az RRF-8.1.1-25-2025-00001 azonosítószámú, az "Alapellátás fejlesztése" projekt megvalósítása keretében” EKR000332752021
2026.05.22.
2026.06.04.
D.339/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 5. rész (Ceglédi Toldy Ferenc Kórház)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.768/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” 11. rész Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház – Fehérgyarmat
2024.11.28.
2025.01.20.
D.767/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” 8. rész Kiskunhalasi Semmelweis Kórház
2024.11.28.
2025.01.20.
D.764/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 1. rész Ajkai Magyar Imre Kórház
2024.11.28.
2025.01.20.
D.769/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” 12. rész Tolna Vármegyei Balassa János Kórház
2024.11.28.
2025.01.20.
D.7/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„STERILIZÁTOROK MEGÚJÍTÁSA” - 1. része EKR000514842022
2023.01.03.
2023.02.20.
D.338/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 3. rész (Bajai Szent Rókus Kórház)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.311/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 13. rész (Váci Jávorszky Ödön Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.310/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 12. rész (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.309/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 11. rész (Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.308/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 10. rész (Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.307/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 9. rész (Ózdi Almási Balogh Pál Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.305/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 7. rész (Karcagi Kátai Gábor Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.304/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 6. rész (Jászberényi Szent Erzsébet Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.303/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 5. rész (Ceglédi Toldy Ferenc Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.301/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 2. (Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház (Kalocsa)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.300/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ - 1. rész (Ajkai Magyar Imre Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.264/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 13. rész CT készülék beszerzése a Váci Jávorszky Ödön Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.262/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 11. rész CT készülék beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat) részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.261/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 10. rész CT készülék beszerzése a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház
2024.05.03.
2024.09.18.
D.260/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 9. rész CT készülék beszerzése az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.259/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 8. rész CT készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.258/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 7. rész CT készülék beszerzése a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.257/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 6. rész CT készülék beszerzése a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.255/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 3. rész CT készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.253/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 1. rész CT készülék beszerzése
2024.05.03.
2024.09.18.
D.62/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„MR beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 2. rész
2024.01.25.
2024.04.30.
D.61/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„MR beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 1. rész
2024.01.25.
2024.04.30.
D.323/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Patológiai berendezések beszerzése 2021” – 5. rész - Nagy teljesítményű IHC/ISH/FISHfestő automata EKR001022502021
2022.08.19.
2022.09.30.
D.342/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 10. rész (Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház)
2024.05.27.
2024.06.20.
D.343/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 11. rész (Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.63/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„MR beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 3. rész
2024.01.25.
2024.04.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el