Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
20.K.31.864/2011/4.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
közterület-felügyelettel együttműködve személyes vagyonvédelmi feladatok ellátása (2010. január 1. és 2013. december 31. napja között) megbízási szerződés keretében
2012.01.03.
4.Kf.27.448/2011/5.
Újfehértó Város Önkormányzata
Fűtési rendszer korszerűsítése
2012.01.04.
D.921/2011.
Nyugdíjfolyósító Igazgatóság
1 db borítékoló gép beszerzése, beüzemelése, oktatása és üzemeltetési támogatása
2011.12.02.
2012.01.04.
D.972/2011.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda TIOP-1.1.1/07 pályázat keretén belül, eszközök beszerzése
2011.12.20.
2012.01.04.
D.998/2011.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése keretében informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata részére
2011.12.27.
2012.01.05.
D.897/2011.
Bácsinnov Agrárinnovációs, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Teleszkópos rakodógép és vákuum tartálykocsi
2011.11.24.
2012.01.05.
D.912/2011.
Volánbusz Közlekedési Zrt.
Biztosítási szolgáltatások beszerzése 2/2011.
2011.11.30.
2012.01.06.
D.905/2011.
Nyíradony Város Önkormányzata
Szociális célú város rehabilitáció Nyíradonyban pályázaton belül tornaterem, valamint szociális és higiéniai épület építési munkálatai, valamint azok akadálymentesítése
2011.11.28.
2012.01.06.
D.910/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei projekt, COL 4 Csepeli főművi rendszer és kapcsolódó öblözetei
2011.11.29.
2012.01.09.
D.948/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.12.13.
2012.01.09.
D.907/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomatlan és nyomtatott számítógép-kiírópapírok, nyomtatványok és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2011.11.28.
2012.01.09.
D.902/2011.
Pásztó Város Önkormányzata
Kövicses patak hasznosi mederrendezése
2011.11.25.
2012.01.09.
D.903/2011.
Tisza-tavi régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Tisza-tavi Régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás tagtelepüléseinek települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja
2011.11.25.
2012.01.09.
D.900/2011.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Megbízási szerződés keretébn Kiskunhalas Város csatornahálózat fejlesztése és rekonstrukciója, valamint a szennyvíztelep építés kivitelezési beruházás FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2011.11.25.
2012.01.09.
D.877/2011.
Fejér Megyei Önkormányzat
A Fejér Megyei Önkormányzat iskoláinak informatikai fejlesztése - TIOP-1.1.1-07/1-2008-1163 azonosító kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök beszerzése
2011.11.21.
2012.01.09.
D.876/2011.
Zánkai Gyermek és Ifjúsági Centrum Oktatási és Üdültetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Zánkai Gyermek és Ifjúsági Centrum Központi épületének átalakítására és bővítésére
2011.11.21.
2012.01.09.
D.951/2011.
Kátai Gábor Kórház
Kátai Program Kórházfejlesztés a Nagykunságiak egészségéért c. projekt keretén belül egészségügyi gép- műszerek és laboratóriumi, illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2011.12.14.
2012.01.10.
D.913/2011.
Vácszentlászló Agglomerációs Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
FIDIC Sárga Könyv szerinti (fő)vállalkozási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció szennyvíztisztítójának és a tisztított szennyvíz elhelyezését biztosító nyárfás telep tervezése és kivitelezése
2011.11.30.
2012.01.10.
D.914/2011.
Electro-Coord Magyarország Kft.
Mezőkovácsháza, Végegyházi út 3. sz. alatti ingatlanon található épületek felújítása és átalakítása, út- és kertépítés
2011.11.30.
2012.01.10.
4.Kf.27.428/2011/8.
Dunakeszi Város Önkormányzata
Fóti úti kerékpárút kiépítése
2012.01.11.
14.K.32.820/2011/4.
Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal
Gépjárműflotta
2012.01.11.
D.1/2012.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Integrált textilnyilvántartási informatikai rendszer
2012.01.02.
2012.01.11.
D.983/2011.
Békés Megyei Képviselő-testület Pándy Kálmán Kórháza
HURO projekt keretében 2 db digitális röntgen készülék beszerzése
2011.12.22.
2012.01.11.
D.950/2011.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Az ÚMFT dokumentumok digitalizálása és archiválása projekthez kapcsolódóan az Intézményrendszeri elektronikus iratkezelési szabályozás előkészítése, bevezetése, helyszíni támogatása, irattárolási terv kidolgozása
2011.12.13.
2012.01.11.
D.919/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei projekt, COL 4 Csepeli főművi rendszer és kapcsolódó öblözetei
2011.12.01.
2012.01.11.
4.Kf.27.366/2011/7.
Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
Halászbástya Szent Mihály Kápolna szerkezeti megerősítése, Schulek lépcső melletti kővitézek rekonstrukciójához szükséges építőmesteri munkák elvégzése
2012.01.11.
28.K.35.603/2010/5.
Rácalmás Város Önkormányzata
Rácalmás Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatal kivitelezése
2012.01.11.
D.908/2011.
Kalocsa Város Önkormányzata
Kalocsa pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztés
2011.11.28.
2012.01.11.
D.978/2011.
Kondoros Nagyközség Önkormányzata
Belvízrendezés az élhetőbb településekért, komplex belvízrendezési program megvalósítása a belterületen és a csatlakozó társulati csatornán I. ütem azonosító szám: DAOP 5.2.1/D-2008-0002 elnevezésű projekt kivitelezése 3. sz. rész
2011.12.21.
2012.01.12.
D.966/2011.
Budapest Főváros I. ker. Budavári Önkormányzat
Bp.Főv.I. ker. Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési- és közterületfelügyeleti rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.12.20.
2012.01.12.
D.963/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Tatabánya- a Vértes Agórája című, TIOP-1.2.1-08/2-2009-004 pályázathoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése
2011.12.19.
2012.01.12.
28.K.35.002/2010/66.
Magyar Televízió Zrt. (1037 Budapest, Kunigunda útja 64.)
Bérleti szerződés megkötése, a Magyar Televízió Zrt. részére közvetítéshez szükséges különféle műszaki eszközök bérlete tárgyában, amely magában foglalja az eszközök telepítését és üzemfelügyeletét is
2012.01.13.
D.954/2011.
Alsópáhok Község Önkormányzata
Alsópáhok-Hévíz közti kerékpárút építés kiviteli munkái NYDOP-4.3.1/B-09-2009-0006 számú projekt keretében
2011.12.15.
2012.01.13.
D.906/2011.
Kalocsa Város Önkormányzata
Kalocsa pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztés
2011.11.28.
2012.01.13.
D.982/2011.
Körös-völgyi Hulladékgazdálkodási Rekultivációs Önkormányzati Társulás
Egyösszegű átalányáras vállalkozási szerződés, FIDIC piros könyv alapján a KEOP-2.3.0/2F/09-2010-0013 azon. számú Települési szeméttelep rekultivációs program a Körös-szögben projekttel kapcsolatos építési beruházás kivitelezésére 1. rész
2011.12.22.
2012.01.16.
D.969/2011.
Budapest Főváros IV. ker. Újpest Önkormányzata
Az egyenlő esélyű hozzáférés a közszolgáltatásokhoz (akadálymentesítés) KMOP-4.5.3-11. számú pályázat alapján a Koktél Áruház akadálymentesítési feladatai a műszaki dokumentáció szerint
2011.12.20.
2012.01.16.
D.931/2011.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Eger, Balassi Bálint Általános Iskola "A" épület homlokzati nyílászáró csere
2011.12.07.
2012.01.16.
D.924/2011.
Magyar Posta Zrt.
Az egyetemes postai szolgáltatás körébe tartozó levélküldemények végpontos átfutási időmérésének lebonyolítására vonatkozó szolgáltatási szerződés
2011.12.05.
2012.01.16.
D.922/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.12.02.
2012.01.16.
D.917/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Külső projektmenedzsment feladatok ellátása „Csillagpont Kórház létrehozása a B.A.Z Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban" című projekthez kapcsolódóan
2011.12.01.
2012.01.16.
D.956/2011.
Jáner-Hús Zrt.
vállalkozási szerződés a Szigetszentmiklós, Nyomdász u. 5-9 . megvalósítandó húsüzem (daraboló üzem és hűtőház) komplett kivitelezésé
2011.12.15.
2012.01.16.
D.926/2011.
Albert Schweitzer Kórház Rendelőintézet
Központi Orvosi Ügyelet ellátására vonatkozó közreműködői szerződés
2011.12.06.
2012.01.16.
D.856/2011.
Somló Volán Rt.
Közösségi közlekedési informatikai rendszer szállítása és telepítése, valamint kapcsolódó szolgáltatások
2011.11.11.
2012.01.16.
D.15/2012.
Mórahalom-Zákányszék Szennyvízelvezetési és Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-1.2.0/2010-0085 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátására vonatkozóan
2012.01.09.
2012.01.17.
D.957/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei projekt - COL 3 - LOT 6 - Tehermentesítő gyűjtőcsatornák és kapcsolódó létesítményei
2011.12.16.
2012.01.17.
D.936/2011.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Közintézményi infokommunikációs szolgáltatások hálózatának hálózat- és üzemeltetési felügyeleti, valamint ügyfélszolgálati szolgáltatás beszerzése
2011.12.08.
2012.01.17.
Kfv.II.37.231/1011/8.
Büki Gyógyfürdő Zrt.
Büki Gyógyfürdő Zrt. fejlesztésével kapcsolatosan a bejárati egység, étterem, welness blokk, szaunavilág építése, élményfürdő bővítése
2012.01.18.
3.Kf.27.525/2011/4.
Székesfehérvár Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetése és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2012.01.18.
D.938/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
40 darab személygépjármű beszerzése
2011.12.09.
2012.01.18.
D.934/2011.
Magyar Országos Levéltár
Vállalkozási szerződés gépterem kivitelezésére
2011.12.08.
2012.01.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el