Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.550/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.19.
2014.02.06.
D.550/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072" projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2012.09.24.
2012.10.31.
D.550/2011.
Jászsági Többcélú Társulás
számítástechnikai eszközök beszerzése
2011.08.05.
2011.08.17.
D.550/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M3 autópálya 49.l sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza, valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.07.13.
2010.07.28.
D.550/2009.
Borsodnádasdi Városi Önkormányzat
Borsodnádasdi Általános Iskola felújítása és energiatakarékossá tétele, a létesülő óvodaépület infrastrukturális beruházása, valamint a konyhaépület felújítása
2009.09.14.
2009.10.22.
D.550/17/2007.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás Képviseli: Dr. Pusztai Attila ügyvéd
2007.11.09.
D.55/2026
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Szerverek és tárolók beszerzés (SRVT24)” - 1. rész Homogén szerverek és tárolók EKR001995192024
2026.02.11.
2026.02.23.
D.55/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 13. rész CT készülék beszerzése a Váci Jávorszky Ödön Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
D.55/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 5. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.55/2023
Vas Megyei Kormányhivatal
Könyvvizsgálói szolgáltatás beszerzése GINOP-5.2.1 EKR000913562020
2023.02.14.
2023.04.17.
D.55/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 5. rész
2022.02.10.
2022.05.16.
D.55/2021
Bajai Tankerületi Központ
Infokommunikációs eszközök beszerzése az EFOP-3.1.6-16-2017-00037 azonosító számú projekt tekintetében
2021.02.05.
2021.04.14.
D.55/2020
FŐTÁV-Kiserőmű Kft
Gázmotoros kiserőművek üzemeltetése, karbantartása EKR001507342019
2020.02.24.
2020.04.06.
D.55/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Őrház u. és közmű felújítása, körforgalom tervezése
2019.02.27.
2019.04.03.
D.55/2018
Adyligeti Rendészeti Szakgimnázium
Adyligeti Rendészeti Szakgimnázium konyha és étterem üzemeltetése bérleti szerződéssel
2018.03.01.
2018.03.28.
D.55/2017.
Országos Roma Önkormányzat
Audi A4 2.0 TDi 150LE S tronic gyártmányú személygépkocsi beszerzése nyílt végű pénzügyi lízing konstrukcióban
2017.02.08.
2017.03.03.
D.55/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Vámospércs-Újléta
2016.01.21.
2016.02.08.
D.55/2015.
Debreceni Egyetem
Vállalkozási szerződés - Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben.(DEGF-116)
2015.02.04.
2015.03.09.
D.55/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.02.06.
2014.02.24.
D.55/2013.
Tatai Kistérségi Többcélú Társulás
Tatát és környező településeket a Duna-menti teleülések kerékpáros hálózatával összekötő az 1. számú főutat kiváltó közlekedésbiztonsági célú kerékpárút hálózat fejlesztésének előkészítése, 1. és 2. szakasz
2013.02.06.
2013.02.28.
D.55/2012.
Kaposszerdahely, Sándor és Szentbalázs Szennyvízcsatorna Építő Önkormányzati Társulás
A KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0074 kódszámú projekt keretében Kaposszerdahely község csatornázása FIDIC Piros Könyv szerint
2012.01.17.
2012.02.13.
D.55/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatonra rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére FIDIC piros köny szerint Csenger városban
2011.02.03.
2011.03.11.
D.55/2010.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Grigássy Ügyvédi Iroda, ügyintéz: Dr. Grigássy György ügyvéd
A Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzatának tulajdonában lévő közterületeken az Önkormányzat tulajdonában lévő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt váraközóhelyek működtetése szolgáltatási koncesszió keretében
2010.01.29.
2010.02.25.
D.55/17/2006.
Országos Állategészségügyi Intézet (lebonyolító: Apex-MM Kft.)
2006. évben 100 000 db, a kérődzők szivacsos agysorvadásának vizsgálatához szükséges gyorsteszt, laboratóriumi eszközök, azok karbantartása és szervizelése
2005.01.24.
2006.03.07.
D.55/13/2008.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkor- mányzata
2008.03.12.
D.55/12-I/2009.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykertben a zsiráfház és a kenguruház átalakítása, felújítása
2009.02.17.
2009.03.30.
D.55/11/2007.
Miskolci Semmelweis Kórház és Rendelőintézet
2007.03.13.
D.549/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„EFOP-2.2.2-17 projektben építés Polgárdiban” 2. rész „Szolg. központ felújítása” EKR000578992020
2025.08.29.
2026.01.19.
D.549/2024
Kokad Községi Önkormányzat
„Útfejlesztések Kokad településen” - 2. rész (Külterületi útfejlesztés Kokad településen) EKR000862282024
2024.08.28.
2024.09.05.
D.549/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelőd: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
„ÉKC működés felújítás, új építés tervezése" EKR000038072020
2023.12.05.
2024.02.27.
D.549/2021
Országos Bírósági Hivatal
OBH épületeinek bútorozása EKR001046782021
2021.12.22.
2022.01.28.
D.549/2020
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
„VIDEOFAL ÉPÍTÉSE” EKR000703332020
2020.12.21.
2021.02.17.
D.549/2019
HAPPY COMPANY Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Korlátolt Felelősségű Társaság
Happy Company Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft. eszközbeszerzése Tápiógyörgye telephelyén
2019.12.05.
2020.01.14.
D.549/2017.
Szabadics Közmű-és Mélyépítő Zrt
Keretmegállapodás - (Ivóvízminőség-javítása projektek kivitelezése (KEOP) - közbeszerzési szabályok megsértése
2017.09.19.
2017.11.28.
D.549/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. szeptember 10-én kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Oktatóközpont AV IT rendszerének kialakítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.549/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Szerződéses megállapodás a 76. és 86. sz. főutak Nádasd-Hegyhátsál-Katafa közös elkerülő szakasz (44+010 - 50+100 km szelvény) építési munkáinak elvégzéséhez kapcsolódó, a 86. sz. főút 47+200-47+400 km szelvényében kétoldali tengelyterhelés mérőhely tervezése és kivitelezése
2015.07.07.
2015.07.13.
D.549/2014.
Semmelweis Egyetem
Ellátotti és alkalmazotti étkeztetés szolgáltatás teljesítésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt jogtalan mellőzése-
2014.10.29.
2014.12.09.
D.549/2013.
Detek Község Önkormányzata
Árvíz okozta károk helyreállítása Detek Községben, vonatkozó építési, kivitelezési munkák teljes körű megindítása - Kbt. mellőzése
2013.12.19.
2014.01.24.
D.549/2012.
MAVIR Magyar Villamosenergiai-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt.
420 kV-os csőgyűjtősín rendszerek szállítása vételi jog fenntartása
2012.09.24.
2012.10.08.
D.549/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
K930 Kézbesítési szolgáltatások (Lomtalanítási hírlevelek, Hírlevelek kézbesítése)
2011.08.05.
2011.09.19.
D.549/2010.
Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás
Intézményfejlesztés megvalósítása a vajszlói közoktatás mikrotérségben,valamint a sellyei közoktatási mikrotérségben című projektek keretében felújítással és átépítéssel kapcsolatos építési beruházások kivitelezése és kiviteli tervek elkészítés
2010.07.12.
2010.09.03.
D.549/2009.
Csörög Község Önkormányzata
75 férőhelyes óvoda építése Csörög községben
2009.09.14.
2009.10.12.
D.549/18/2007.
Magyar Posta Beszerzési Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
2007.10.29.
D.548/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 3. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.548/2024
Kokad Községi Önkormányzat
Útfejlesztések Kokad településen - 1. rész (Belterületi útfejlesztés Kokad településen) EKR000862282024
2024.08.28.
2024.09.05.
D.548/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” - 3. rész: 36 kV 50-1600 kVA-ig EKR000353492018
2023.12.05.
2023.12.18.
D.548/2021
NOBILIS Első Hazai Zrt.
"Eszközbeszerzés GINOP-1.2.1 és 2.1.8” 2. rész: Addicionáló vonal beszerzése EKR001031272019
2021.12.22.
2022.04.01.
D.548/2020
Innovációs és Technológiai Minisztérium
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 5. és 7. részek EKR000464352020
2020.12.21.
2021.02.15.
D.548/2019
Gerő Gabriella egyéni vállalkozó
Gerő Gabriella ültetvénytelepítése - kapcsolódó építési munkálatokkal
2019.12.05.
2019.12.19.
D.548/2017.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési és tervezési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház korszerűsítésének színpadtechnológiai (színpadgépészeti) tervezési, gyártási, bontási és kivitelezési feladatai
2017.09.18.
2017.10.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el