Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.548/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. szeptember 2-án kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatainak elvégzésére. (II. szakasz) - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.548/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2015.07.06.
2015.07.21.
D.548/2014.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Kivitelezési szerződés a „Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása” tárgyú, ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 kódszámú projekt keretében kialakítandó esőház építmény, valamint kerékpárkölcsönző és szervizpont kialakítására irányuló építési munkák elvégzése
2014.10.29.
2014.11.24.
D.548/2013.
Mezőladány-Tornyospálca-Újkenéz Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a „Mezőladány és térsége szennyvízelvezetés és tisztítási projekt” FIDIC szerződéses feltételek szerinti mérnöki, valamint műszaki ellenőri feladatainak ellátása (azonosítószám: KEOP-1.2.0/09-11-2011-0051)
2013.12.18.
2014.01.28.
D.548/2012.
Sarud Község Önkormányzata
Sarud község piacának kialakítása
2012.09.24.
2012.10.24.
D.548/2011.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉAOP-5.1.1/B-2009-0005 azonosítószámú Szandaszőlős decentrum létrehozása városrehabilitációval című projekt keretében a Szandaszőlősi Művelődési Ház és Agóra felújítása és funkcióbővítése projektelem tárgyában
2011.08.05.
2011.09.20.
D.548/2010.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Kőrösi Csoma Sándor Kollégium "A" épület felújítási kivitelezési munkái
2010.07.12.
2010.07.30.
D.548/2009.
Várgesztes Község Önkormányzata
Az Európai Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Alapból nyújtandó alapszolgáltatások körében kistérségi szolgáltatások fejlesztése támogatási jogcím keretében beszerzett gépjármű
2009.09.14.
2009.10.14.
D.548/11/2007.
Miniszterelnöki Hivatal KSZF
2007.10.24.
D.548/10/2008.
Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kht.
„Közétkeztetés biztosítása a Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kht. intézményei és gondozottai számára”
2008.11.18.
2008.11.28.
D.547/7/2006.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: PRO-VITAL 2000 Kft.
Eger megyei jogú város közétkeztetésének részbeni vállalkozásba adása
2006.08.07.
2006.09.06.
D.547/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 1. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.547/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 7. rész EKR000825092021
2024.08.28.
2024.10.02.
D.547/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” - 2. rész: 11-22/0,42 kV 400-1600 kVA-ig EKR000353492018
2023.12.05.
2023.12.18.
D.547/2021
NOBILIS Első Hazai Zrt.
Eszközbeszerzés GINOP-1.2.1 és 2.1.8” 1. rész: Élelmiszerelőállító gyártóvonal EKR001031272019
2021.12.22.
2022.04.01.
D.547/2020
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
”Félegyháza Újjáépül” kivitelezési feladatok” EKR000403502018
2020.12.21.
2021.02.25.
D.547/2019
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adás-vételi szerződés keretében hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR001335022019
2019.12.04.
2019.12.20.
D.547/2017.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Energetikai korszerűsítési, hőszolgáltatási, üzemeltetési, javítási és karbantartási szerződés
2017.09.18.
2017.11.06.
D.547/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. augusztus 17-én kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak elvégzésére. (I. szakasz) - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.547/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az „M0 déli szektor 3+200 - 11+650 km szelvényei közötti rekonstrukció I. ütemű kivitelezése (zajárnyékoló fal)” tárgyában
2015.07.06.
2015.08.06.
D.547/2014.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és visszakereső számítógépes program használatának biztosítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.10.29.
2014.11.13.
D.547/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása”
2013.12.17.
2014.02.24.
D.547/2012.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Az ELTE Lágymányosi Campusának üzemeltetése, takarítása, őrzése - 3. rész
2012.09.24.
2012.11.19.
D.547/2011.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közlekedési infrastruktúra fejlesztés Veszprémben körforgalmú csomópontépítéssel és hídfelújítással tárgyú KDOP-4.2.1/B-09-2009-0012. azonosító számú projekt keretén belül körforgalmú csomópont építése, valamint aluljáró építése
2011.08.05.
2011.08.24.
D.547/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
zárójelentés készítése az ISPA 2002/HU/16/P/PT/008.sz. projektre
2010.07.09.
2010.08.11.
D.547/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
M3 autópálya(3.sz.főforgalmi út) menti XIV. és XV.Ker. szakaszán lakóterületek zaj elleni védelme projekt aktív zajvédelmének megépítése és passzív zajvédelmének kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezési feladatainak ellátása
2009.09.21.
D.547/15/2008.
Pécsi Vízmű Zrt.
„Víziközmű-hibaelhárítás, új bekötések, valamint vízkorlátozás 2007-2008.”
2007.08.31.
2008.12.19.
D.546/6/2008.
Fejér Megyei Szent György Kórház
„A Haemodinamikai Laboratórium működéséhez orvosi műszerek beszerzése”
2008.11.17.
2008.12.02.
D.546/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 5. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.546/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 5. rész EKR000825092021
2024.08.28.
2024.09.09.
D.546/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” 1. rész: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig
2023.12.05.
2023.12.18.
D.546/2021
Kiskunmajsa Város Önkormányzata
Kiskunmajsa város közvilágítás korszerűsítése EKR001264272021
2021.12.17.
2022.02.18.
D.546/2020
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Kommunikációs akkreditált szakmai továbbképzések 1. rész - Hatékony kommunikáció közgyűjteményekben c. tréning” EKR000735012019
2020.12.21.
2021.02.17.
D.546/2019
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Útépítések V. EKR001167652018
2019.12.02.
2020.01.08.
D.546/2017.
Állami Szívkórház
ÁEEK OEP EMMI-2016/1 azonosítószámú pályázat keretében az Állami Szívkórház részére kórtermek felújításával kapcsolatos építési kivitelezési feladatok ellátása
2017.09.18.
2017.10.24.
D.546/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. július 24-én kelt Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 9. sz. alatt kialakításra kerülő Alapítványi Iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.546/2015.
Balatonfüred Kulturális Közgyűjtemény Fenntartó Nonprofit Kft.
Vitorlástörténeti Interaktív kiállító tér kialakítása projekt keretében (KDOP2.1.1/D-12-2012-0023)
2015.07.06.
2015.08.10.
D.546/2014.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2014.10.28.
2014.11.26.
D.546/2013.
Hatvan Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-3.2.1/D-11-2011-0035 számú projekt keretén belül Hatvan Város Önkormányzata helyi jelentőségű vízvédelmi rendszereinek fejlesztésére - Újhatvan belterületi csapadékvíz rendezésére
2013.12.17.
2014.01.16.
D.546/2012.
Országos Mentőszolgálat
Országos Mentőszolgálat részére biztosítandó orvosi gázok szállítása, palackbérlete 36 hónap időtartamra és a kapcsolódó szolgáltatások biztosítása az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint
2012.09.24.
2012.11.19.
D.546/2011.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmiszer beszerzés 7. rész Zöldség, gyümölcs és 8. rész Tojás termékcsoportban
2011.08.05.
2011.09.15.
D.546/2010.
Polgárdi Város Önkormányzata
"Közép-Duna Vidéki Reg. Hulladékgazdákodási Rend. gyakorlati megvalósításához szükséges műszaki tervezési, illetve hulladéklerakó felülvizsgálati feladatok elvégzésére" közb.elj. alapján megkötött szerződések módosításai közb. eljárás mellőzésével
2010.07.08.
2010.10.05.
D.546/2009.
Lipót Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés füves és műfüves labdarugó pálya létesítésére
2009.09.14.
2009.10.27.
D.546/15/2006.
Budapest Közlekedési Zrt.
Az ELEKTRA Budapest, közforgalmú közlekedés elektronikus díjbeszerdési rendszerének megtervezése, elkészítése, telepítése, beüzemelése, frissítése, finanszírozása, valamint rendelkezésre álláson alapuló fix összegű díjfizetés mellett történő működtetése
2006.08.04.
2006.09.08.
D.545/7/2008.
Országos Onkológiai Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése az Országos Onkológiai Intézet számára
2008.11.14.
2008.12.01.
D.545/7/2007.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Kht. Képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda
2007.10.30.
D.545/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 4. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.545/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 3. rész EKR000825092021
2024.08.28.
2024.09.09.
D.545/2023
Országos Bírósági Hivatal
„Tervezési feladatok, Miskolci Törvényszék” EKR000778592023
2023.12.04.
2024.02.01.
D.545/2021
Szegedi Tudományegyetem
54/E/2021/SZAKK_ Steril légkezelők tisztítása, szűrőcseréje EKR001400032021
2021.12.18.
2022.01.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el