Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.269/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Hulladékgyűjtés a Balaton-parton (Arany, Ezüst partok hulladékgyűjtési feladatai) (Hi-Tech Control Kft. - 2024.03.01.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.269/2026
Élelmiszermentő Központ Nonprofit Kft.
"Egyedi informatikai rendszer fejlesztésének beszerzése" EKR000779522022
2026.06.01.
D.269/3/2009
Heves Megyei Önkormányzat
Bélapátfalva, Petőfi út 25. szám alatti Idősek Otthona részleges felújítása
2009.05.27.
2009.06.11.
D.269/8-I/2008.
Biatorbágy Város Önkormányzata képviseli: Sár és Társai Ügyvédi Iroda
2008.07.10.
D.27/11/2007.
Nemzeti Autópálya ZRt.
2007.02.21.
D.27/2010.
Balkány Város Önkormányzata
Pedagógus képzés és tanácsadói feladatok ellátása
2010.01.19.
2010.01.29.
D.27/2011.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Atropin tartalmú önampulla beszerzése
2011.01.14.
2011.02.16.
D.27/2012.
Nyugat-Magyarországi Egyetem Gazdasági Főigazgatóság
A Zöld Egyetem program infrastrukturális feltételeinek megteremtése a Nyugat-Magyarországi Egyetemen TIOP-1.2.1-07-2F-2009-0008 - A soproni karok építési beruházással érintett területén lévő épületek külső energiaellátásának megvalósítása
2012.01.11.
2012.02.21.
D.27/2013.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt
Vállalkozási szerződés Miskolc Belvárosában található gazdasági célú (üzletek, irodák) helyiségek, épületek felújítási munkálatainak elvégzésére
2013.01.17.
2013.01.31.
D.27/2014.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon és a Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában álló lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti gépészeti munkák
2014.01.20.
2014.03.17.
D.27/2015.
Kelebia Község Önkormányzata
Szállítási szerződés „Kelebia Község szennyvízcsatornázás és -tisztítás fejlesztésének megvalósítása (II. forduló), azonosító szám: KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0068” projekthez kapcsolódó eszközbeszerzésre
2015.01.15.
2015.02.11.
D.27/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő belsőépítészeti beruházásainak kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.27/2017.
Gödöllői Premontrei Perjelség, Confector Mérnök Iroda Kft., PBE Építő Kft.
A Gödöllői Premontrei Perjelség használatában lévő zsámbéki Zichy-kastély felújítása
2017.01.17.
2017.02.27.
D.27/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
e-BEV rendszer informatikai környezet üzemeltetés-támogatásának biztosítása további 4 évre
2018.02.01.
2018.04.16.
D.27/2019
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Adásvételi szerződés keretében az „Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán" című, KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosító számú projekt eszközbeszerzése – mobil szivattyúk” EKR azonosító: EKR000175012018
2019.02.04.
2019.02.25.
D.27/2020
Óbudai Vagyonkezelő Zrt.
Rendelők karbantartása-Fő tér 2.irodák kialak. EKR001563142019
2020.01.30.
2020.03.02.
D.27/2021
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala
Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal telephelyein takarítási feladatok ellátása EKR 001148352020/1125
2021.01.21.
2021.03.04.
D.27/2022
Galambok Község Önkormányzata
Támogatásból megvalósuló építési beruházások kivitelezése - III. rész Volt húsbolt épületének felújítása
2022.01.24.
2022.03.28.
D.27/2023
Fővárosi Vízművek zRt
„Védőműtárgy építése Lánchíd pesti hídfőben” EKR001316032022
2023.01.27.
2023.02.10.
D.27/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - karbantartás (2021.04.01.-2021.06.30.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.27/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 5. rész - A Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.27/2026
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
„III.ker, Csillaghegy területén csapadékvíz elvezetés” EKR001703232022
2026.01.21.
2026.04.16.
D.27/6/2006.
Debreceni Egyetem (képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd)
Művese kezelések végzéséhez szükséges termékek beszerzése
2006.01.12.
2006.02.21.
D.27/8/2009
Szent Rókus Kórház és Intézményei (képviseli: dr. Jeles Judit ügyvéd)
Szent Rókus Kórház takarítási feladatainak ellátása
2009.01.29.
2009.03.02.
D.27/9/2008.
Bajai Kórház képviseli: Bürös és Társa Ügyvédi Iroda
2008.03.03.
D.270/ 14 – I /2008.
MÁV Magyar Államvasutak képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd
2008.07.10.
D.270/18/2009
Bodroghalom Község Önkormányzata, képviseli: Dr. Rátky és Társa Ügyvédi Iroda Dr. Rátky Miklós ügyvéd
Bodroghalom község szennyvízelvezetése és tisztítása
2009.06.04.
2009.07.15.
D.270/2010.
Járdánháza Község Önkormányzata
Járdánháza új egészségház építése és hozzá kapcsolódó eszközbeszerzés
2010.04.07.
2010.05.18.
D.270/2011.
Jászberény Város Önkormányzata
Jászberény, Funkcióbővítő integrált településközpont fejlesztés ÉAOP-5.1.1/D-2F-2009-0003 projekt mélyépítési munkálatai keretében park és közterület felújítás és sétány építés kivitelezése
2011.04.28.
2011.06.07.
D.270/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
GPS adatokon alapuló mobil parkolási szolgáltatás
2012.04.17.
2012.04.27.
D.270/2013.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Integrált kommunikációs szolgáltatások, kreatív és médiaügynökségi feladatkör ellátása a FŐTÁV Zrt. részére ellátása vállalkozási keretszerződés keretében
2013.06.26.
2013.07.18.
D.270/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet napi, heti, havi és nagytakarítása
2014.05.30.
2014.07.14.
D.270/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.270/2016.
Colas Hungária Kft., Swietelsky Magyarország Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek I. építési szakasz (96+055-109+460 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése és a kiegészítő tervezési feladatok elvégzése- különös tekintettel a Zagyva folyó feletti híd kiviteli terveire és a 32. sz. főút csomópontjában megvalósítandó komplex pihenő terveire - tárgyában
2016.04.18.
2016.07.04.
D.270/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. november 1-én megkötött oktatási alprojekthez tartozó feladatok ellátása tárgyú szerződés a Doctus Oktató és Tanácsadó Bt-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.270/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.08.06.
2018.09.05.
D.270/2019
Autó Univerzál Kft.
MTG-250 frszú. Kravtex Credo EC 11 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.270/2020
Magyar Úszó Szövetség
Repülőjegy beszerzése 2020 EKR000060202020
2020.07.17.
2020.08.27.
D.270/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Lapmegmunkáló üzem építése gépészettel a HOLZMÖBEL Kft-nél
2021.06.01.
2021.08.23.
D.270/2022
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szervezet
Beléptetés ellenőrzés, biztonsági intézkedések EKR000540092020
2022.07.18.
2022.11.03.
D.270/2023
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a XI. kerületben - 1. rész EKR000885052023
2023.07.10.
2023.07.27.
D.270/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 5. rész (Ceglédi Toldy Ferenc Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.270/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Köztisztasági munkák 2024. évre (Globe Aqua Kft. - 2024.03.08.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.270/2026
Élelmiszermentő Központ Nonprofit Kft.
"Tanácsadási feladatok ellátása - 2023." EKR000779522022
2026.06.01.
D.271/2010.
Koppány-völgye KEK Nonprofit Kft.
TIOP 2.1.2. Kistérségi Járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése tárgyú pályázatok keretein belül orvostechnológiai gépműszerek szállítása, üzembe helyezése szállításio szerződés keretében
2010.04.07.
2010.05.18.
D.271/2011.
Múcsony Nagyközség Önkormányzata
Kalász László ÁMK Élmunkás úti óvoda felújítása a méltányos oktatási környezet megteremtése érdekében
2011.04.28.
2011.06.08.
D.271/2012.
Fehérakla Ökofarm Mezőgazdasági Termelő Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Magasnyomású tisztító-fertőtlenítő berendezés beszerzése
2012.04.17.
2012.05.14.
D.271/2013.
Budapest I. kerületi Polgármesteri Hivatal
Különféle számítástechnikai eszközök szállítása, PDA, mobil nyomtató és tartozékai szállítása
2013.06.26.
2013.08.06.
D.271/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/Városközp. funkcióbőv. megújít. projektm.i fel. ellát.,ezen projekt keretében a Kult. Szolg. Közp. megnev. és rendeletetésű épület építési munkáinak megval. szüks. teljes körű kivit. tervdok. elkészítése projekt műsz. ellenőri felad. ellát.
2014.05.30.
2014.07.11.
D.271/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Terucomo BCT Europe N.V.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el