Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.349/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Állami Légiszállító Flotta - szállítógép beszerzés, a hozzá tartozó kiképzés
2013.08.09.
2013.08.28.
D.339/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Állami Légiszállító Flotta - szállítógép beszerzés, a hozzá tartozó kiképzéssel
2013.07.31.
2013.08.13.
D.655/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Vállalkozási szerződés egészségügyi textíliák mosatása, feltőtlenításe, vegytisztítása, sterilizálása
2012.11.30.
2013.02.04.
D.608/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Projektmenedzsment tevékenység ellátása megbízási szerződés keretében a HM Fegyverzeti és Hadbiztosi hivatal részére
2012.11.05.
2012.12.11.
D.585/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Központi ellátású élelmiszer alapanyagok (liszt, só, cukor, konzervek, étolaj, száraztészták, befőttek, stb.) beszerzése
2012.10.24.
2012.12.14.
D.294/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
MH Ócsai üzemanyagraktár területén feltárt szénhidrogén szennyezettség kármentesítése KEOP-2.4.0/2F/09-2010-0008. számú projekt megvalósítási szakaszában (2. forduló) felmerülő projektmenedzsment ellátása és a könyvvizsgálói tanácsadói tevékenység
2012.04.27.
2012.06.18.
D.144/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
KEOP "Szennyezett területek kármentesítése" c. pályázati konstrukcióban " a MH Ócsai üzemanyagraktár területén feltárt szénhidrogén szennyezettség kármentesítése" c. projekt mérnöki feladatok (mérnöki felügyelet és műszaki ellenőrzés) ellátása
2012.02.27.
2012.04.11.
D.80/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Beültethető szemlencse beszerzése
2012.01.26.
2012.03.07.
D.7/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Felcsút 2. számú üzemanyagbázis környezeti kármentesítése, valamint a Szolnok, Kilián György úti laktanya, MH 86. SZHB központi üzemanyagtelep szénhidrogén szennyezettségének kármentesítése
2012.01.03.
2012.02.09.
D.992/2011.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Felcsút 2. számú üzemanyagbázis környezeti kármentesítése, valamint a Szolnok, Kilián György úti laktanya, MH 86. SZHB központi üzemanyagtelep szénhidrogén szennyezettségének kármentesítése
2011.12.23.
2012.02.06.
D.135/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
MH Ócsai üzemanyagraktár területén feltárt szénhidrogén szennyezettség kármentesítése című pojekt megvalósítási szakaszában (2. forduló) előírt PR tájékoztatási és a nyilvánosság biztosítását szolgáló egyéb kötelező tájékoztatási feladatok ellátása
2012.02.22.
2012.03.24.
D.701/2011.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis és iratmintatár, valamint céginformáció nyilvántartó szolgáltatás igénybevétele 2011-2012. években (1. rész)
2011.09.26.
2011.11.14.
D.104/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Egészségügyi textíliák mosatása, fertőtlenítése, vegytisztítása 1 és 2. rész
2013.03.04.
2013.04.04.
D.79/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Vállalkozási keretszerződés Honvédkórház V., VI., VII. telephelyek élelmezése
2013.02.21.
2013.04.18.
D.41/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Elektronikus jogszabály szolgáltatás elérhetőségeinek biztosítása (2013-2015)
2013.01.30.
2013.03.25.
D.606/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Fordítási és lektorálási feladatok végrehajtása 1. és 4. rész
2012.10.31.
2012.11.26.
D.27/2011.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Atropin tartalmú önampulla beszerzése
2011.01.14.
2011.02.16.
D.984/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Hús és hentesárú beszerzése
2010.12.20.
2011.01.28.
D.886/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Konténerek beszerzése
2010.11.17.
2010.12.10.
D.878/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Konyhagépek kis- és középjavítása
2010.11.12.
2010.12.15.
D.398/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Kenyér és pékáru beszerzése
2010.05.17.
2010.06.21.
D.397/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Hús- és hentesáru beszerzése
2010.05.17.
2010.06.21.
D.402/17/2008.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
2008.09.06.
4.Kf.27.386/2011/5. sz. ítélet
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
„Kenyér és pékárú beszerzése”
2011.11.30.
D.265/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
1.)Hálózati eszközök karbantartása, üzemeltetés támogatása (hálózati8 felügyeleti eszközök műszaki támogatása két éves keretszerződés kieretében, 2.)Számítástechnikai eszközök garanciabővítése, licence szoftver követése
2010.04.06.
2010.05.26.
D.222/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Munkabúvár felszerelés beszerzés
2010.03.25.
2010.05.05.
D.646/2009.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Konténerek beszerzése, 2. része
2009.10.26.
2009.11.10.
D.346/8/2007.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
2007.08.16.
D.527/8/2008.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
„Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése”
2008.11.07.
2008.12.08.
D.150/11/2009.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda Dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
Egészségügyi ellátásból származó veszélyes hulladékok elszállítása és ártalmatlanítása
2009.04.14.
2009.05.19.
D.467/2010.
HM Infrastrukturális Ügynökség
HM vagyonkezelésében lévő Eger 01088/2, 01098/1, 0955/2, 0971, 0987/1 hrsz-ú gyakorlótér megnevezésű ingatlan 347 ha 6860 m2 térmértékű részének ideiglenes hasznosítása
2010.06.09.
2010.06.28.
D.268/9/2006
HM Ingatlankezelési Hivatal, lebonyolítóként eljár: OVIBER Kft.
MH Központi Honvédkórház rekonstrukciójának kiegészítő munkái
2006.04.25.
2006.06.06.
D.343/2011.
HM Rekreációs és Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.
1. rész: irodaszer beszerzése, 2. rész: Tonerek, cartridge és cserélhető nyomtatófejek beszerzése
2011.05.20.
2011.06.27.
D.472/10/2006.
HM Térképészeti Kht.
2006.08.03.
D.97/14-I/2009.
HM Térképészeti Kht. (1024 Budapest, Szilágyi E. fasor 7-9., képviseli: Mezei és Vancsura Ügyvédi Iroda dr. Mezeiné dr. Nyitrai Beáta ügyvéd 1054 Budapest, Alkotmány u. 4. I.em.2.)
A Többnemzeti Térinformatikai Együttműködési Programban (MGCP) vállalt, az 1:50 000 méretarányú topográfiai térkép adatsűrűségének megfelelő digitális térképészeti adatgyűjtési munkák ellenőrzési rendszerének kidolgozása és az ellenőrzés végrehajtása
2009.03.19.
2009.04.29.
D.543/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
„Szünetmentes berendezések beszerzése” EKR000474362020
2020.12.18.
2021.01.22.
D.424/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
"OKKER szoftver üzembentartása 2020-2022" EKR000362232020
2020.09.28.
2020.10.19.
D.416/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
Kábelek alépítményeinek bérlete EKR000024282020
2020.09.25.
2020.10.20.
D.311/2019
HM Védelemgazdasági Hivatal
KEHOP 1.6.0/Katasztrófavédelem II. - Tábori áramforrás aggregátor utánfutón beszerzése
2019.05.20.
2019.07.09.
D.201/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
A Magyar Honvédség katasztrófavédelemmel összefüggő beavatkozási képességének fejlesztése - műszaki technikai eszközök beszerzése - KEHOP 1.6.0
2018.06.01.
2018.07.05.
D.165/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Ajánlati felhívás - "Mobil őrtorony készlet beszerzése" tárgyban
2018.04.28.
2018.05.31.
D.121/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Műszaki gépek beszerzése - 8. rész (Rakodó földmunkagép beszerzése)
2018.04.05.
2018.04.25.
D.73/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Avatási szablya beszerzése
2018.03.14.
2018.04.23.
D.48/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
A Magyar Honvédség katasztrófavédelemmel összefüggő beavatkozási képességének fejlesztése - műszaki technikai eszközök beszerzése - KEHOP 1.6.0 - 1. rész
2018.02.26.
2018.03.29.
D.620/2017.
HM Védelemgazdasági Hivatal
A Magyar Honvédség katasztrófavédelemmel összefüggő beavatkozási képességének fejlesztése - műszaki technikai eszközök beszerzése - KEHOP 1.6.0 - 1 rész
2017.11.14.
2017.12.20.
D.912/2016.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Tűzoltó készülékek beszerzése
2016.10.21.
2016.11.28.
D.562/2013.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Video projektorok beszerzése
2013.12.23.
2014.02.10.
D.522/2013.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Vállalkozási szerződés / Kozma utcai izraelita temető felújítási munkáinak végrehajtása
2013.11.25.
2014.01.15.
D.65/2022
HM Védelemgazdasági Hivatal
„NFSI - HM energetikai korszerűsítés - 4 részben” - 1. rész (1 – Budapest) EKR000104562020
2022.02.15.
2022.03.16.
D.528/2019
HM Védelemgazdasági Hivatal
Üzemanyag töltőállomások karbantartása 2019-2020 EKR000281162019
2019.11.15.
2019.12.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el