Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
14.K.35.598/2010/10.
Csongrád Város Önkormányzata Homokhátsági Regionális Szilárd Hulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora Intézménye (6640. Csongrád, Kossuth tér 7.)
Vállalkozási szerződés: Homokhátsági Regionális Települési Hulladékgazdálkodási Projekt, Települési kommunális hulladéklerakók rekultivációs munkálatainak elvégzése
2012.01.18.
D.933/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vásárhelyi Pál u komplex felújítása I. ütem tárgyú építési beruházás során felmerült tartalékkereten felüli pótmunka
2011.12.08.
2012.01.18.
D.918/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz kivitelezése során lebonyolító mérnöki feladatok ellátása, valamint a kivitelezésre vonatkozó közbeszerzési eljárás előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés
2011.12.01.
2012.01.18.
D.977/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Fő utca ivóvízvezeték és szennyvízcsatorna kitakarás nélküli és nyíltárkos rekonstrukciója
2011.12.21.
2012.01.19.
13.K.32.825/2011/56.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. (1107 Budapest, Ceglédi út 30.)
Keretmegállapodás Budapest Főváros X. Kerület Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények komplex generálkivitelezői építőipari munkái
2012.01.19.
28.K.34.579/2010/12.
Pest Megyei Kormányhivatal (1052 Budapest, Városház u. 7.)
Foglalkozás-egészségügyi és munkahigiénés szolgáltatás ellátása ajánlatkérő által foglalkoztatott munkavállalók javára
2012.01.20.
D.942/2011.
Varga Béláné
Silótároló kialakítása, létrehozása mezőgazdasági termeléshez
2011.12.09.
2012.01.20.
D.941/2011.
Vincze Zoltán egyéni vállalkozó
Szilárd beton padozat kialakítása szálastakarmány pajtákban
2011.12.09.
2012.01.20.
Kfv.VI.37.193/2011/4.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Budapest-München nagy sebességű személyszállítási szolgáltatás nyújtásához szükséges vonategységek bérlése a Budapest-Győr-Hegyeshalom szakaszra
2012.01.23.
D.28/2012.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Csongrádi partfal rekonstrukciója és a mederrézsű állékonyságának növelése című projekt FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2012.01.12.
2012.01.23.
D.980/2011.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
autóbusz állomás területének és kapcsolódó infrastrukturális létesítmények fejlesztése - pótmunka
2011.12.22.
2012.01.23.
D.961/2011.
Szigetvármed Nonprofit kft.
Egészségügyi mosodai szolgáltatás megrendelése
2011.12.16.
2012.01.23.
D.943/2011.
Püspökladány Város Önkormányzata
Püspökladány Újtelepi városrész szennyvízcsatorna hálózat kiépítése
2011.12.09.
2012.01.23.
D.915/2011.
Semmelweis Egyetem
kivitelezési keretmegállapodás
2011.12.01.
2012.01.23.
D.939/2011.
Fertőd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Fertő tó a Neusiedlersee kultúrtáj kerékpárútja egy szakaszának megépítésére és a süttöri templom előtti tér burkolására a rendelkezésre bocsátott tervek, műszaki leírás, illetve útépítési engedély alapján
2011.12.09.
2012.01.23.
7.G.41.271/2011/7.
Magyar Úszószövetség
2010. évi Úszó EB szállítási igényeinek kielégítése különjárati szolgáltatás révén
2012.01.24.
D.5/2012.
Domoszló Község Önkormányzata
Domoszló község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2012.01.02.
2012.01.24.
D.23/2012.
Szentendre Város Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása II.
2012.01.10.
2012.01.24.
D.17/2012.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
Különféle szemlencsék és tartozékaik beszerzése
2012.01.09.
2012.01.24.
D.3/2012.
Jósa András Oktatókórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Közlekedési infrastruktúra fejlesztéshez szükséges informatikai eszközök beszerzése - JAON
2012.01.02.
2012.01.24.
D.1009/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hiemer-Font-Caraffa épülettömb III. ütem épületében takarítási szolgáltatás ellátása
2011.12.30.
2012.01.24.
3.Kf.27580/2011/4.
Gyula Város Önkormányzata
gyulai Implom József Általános Iskola fejlesztése és bővítése
2012.01.25.
3.Kf.27.458/2011/6.
Göncz és Térsége Egészségéért Nonprofit Kft.
Abaúj-Hegyközi Kistérségi járóbeteg-szakellátó központ kivitelezése
2012.01.25.
4.K.32.708/2011/15.
Országos Vérellátó Szolgálat (1113 Budapest, Karolina út 19-21.)
AB0 vércsoport, RhD, C, E, c, e és K vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzés 1. és 3. részek
2012.01.25.
D.996/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó orvostechnikai eszközök, mobíliák, egészségügyi informatikai és kommunikációs rendszer fejlesztése, szállítása, szerelése és üzembe helyezése
2011.12.27.
2012.01.25.
D.955/2011.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
A fővárosi taxiállomások létesítésével, fenntartásával, működtetésével és megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátásához szükséges eszközök beszerzése
2011.12.15.
2012.01.25.
28.K.30.479/2011/4.
Diósd Nagyközség Önkormányzata
„Közétkeztetési szerződés 5 éves időtartamra a Diósd Község Önkormányzata által fenntartott intézmények számára”
2012.01.25.
D.937/2011.
Budapest Főváros Önkormányzat
A budapesti Margit híd pillérszobrainak restaurálása, valamint a hiányzó "Hercules" szobor rekonstrukciója"
2011.12.09.
2012.01.25.
D.36/2012.
Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidék Önkormányzat
Közétkeztési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2012.01.16.
2012.01.26.
D.32/2012.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Szállítási szerződés élelmiszeripari termékek és alapanyagok szállítására
2012.01.13.
2012.01.26.
D.999/2011.
Füzesabony Város Önkormányzata
Egészségügyi Központ bővítése, átalakításához kapcsolódó pótmunkák
2011.12.27.
2012.01.26.
D.22/2012.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátása II.
2012.01.10.
2012.01.26.
D.1005/2011.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
EKG hozzáférési hálózati szolgáltatás nyújtása
2011.12.29.
2012.01.27.
D.965/2011.
ÉMOR-TISZK Észak-magyarországi Szakképzés-szervezési Nonprofit Zrt.
Szállítási szerződés ÉMOR-TISZ Zrt. társintézménye (Károly Róbert Főiskola) tanéttermének és tankonyhájának konyhatechnológiai eszközeinek beszerzésére a TIOP-3.1.1-09/1-2009-0011 pályázat keretében
2011.12.19.
2012.01.27.
D.971/9/2011.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
szennyvíztisztítás során keletkező kommunális eredetű, víztelenített szennyvíziszapnak, homokfogó hulladéknak és rácsszemétnek a keletkezés helyszínéről hatóságilag engedélyezett telephelyre való elszállítása
2011.12.20.
2012.01.27.
D.52/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Személygépjárművek és mikrobuszok operatív lízingfinanszírozás keretében történő beszerzése
2012.01.17.
2012.01.30.
D.967/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2011.12.20.
2012.01.30.
D.974/2011
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Vállalkozói szerződés keretében települési folyékony hulladék szippantása, szállítása és ártalommentes elhelyezése Budapest közigazgatási területén
2011.12.20.
2012.01.30.
D.964/2011.
Környe Község Önkormányzata
Kompetenciaalapú nevelés tere, a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde új épületének építése
2011.12.19.
2012.01.30.
D.958/2011.
Pest Megyei Kormányhivatal Informatikai Főosztálya
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó szoftverek és kapcsolódó szolgáltatások
2011.12.16.
2012.01.30.
D.947/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
II. rész: Adásvételi keretszerződés, melynek tárgya Magyarországon közvetlenül nem elérhető, küföldi kiadású tudományos és szakmai könyvek beszerzése
2011.12.12.
2012.01.30.
D.33/2012.
Debreceni Közterület-felügyelet
a Debreceni Közterület Felügyelet részére személy- és vagyonvédelmi feladatok, pénzszállítás, távfelügyeleti szolgálat ellátása
2012.01.13.
2012.01.30.
D.1006/2011.
Debreceni Egyetem
EM-418 Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok Műszaki Kar "A" és "B" épületében, valamint Borsos József Kollégiumában
2011.12.29.
2012.01.30.
D.975/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Városközpont Rehabilitáció az Önkormányzat épületéhez tervezett új tanácstermi szárny engedélyezési terveinek teljes körű újraengedélyeztetése, melegkonyha kialakítása, homlokzat áttervezése
2011.12.21.
2012.01.30.
D.973/2011.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Havaria üzemanyag beszerzés/2011
2011.12.20.
2012.01.30.
D.935/2011.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Sarród, László-major kármentesítése
2011.12.08.
2012.01.30.
D.888/2011.
Barcs Város Önkormányzata
Kistérségi Járóbeteg központ kialakítása tárgyú DDOP3.1.3. jelű projekt keretében a kivitelezési munkák elvégzése és a szükséges orvostechnikai eszközök beszerzése
2011.11.22.
2012.01.30.
D.984/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei projekt - COL 3 LOT 6 - Tehermentesítő gyűjtőcsatornák és kapcsolódó létesítményei
2011.12.22.
2012.01.31.
D.976/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c. TIOP-2.2.7/1F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2011.12.21.
2012.01.31.
5.K.21.137/2011/12.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Bölcsőde létesítése Ópusztaszeren (2010.)
2012.01.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el