Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.904/2015.
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefváros Önkormányzata
KMOP-5.1.1/B-12-k-2012-0001 Budapest - Józsefváros, Magdolna Negyed Program III. c. projekt
2015.12.22.
2016.02.17.
D.71/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr, Radnóti utca kikötése az 1. számú főút 128 + 408 km szelvényébe új jelzőlámpás
2016.01.29.
2016.02.16.
D.70/2016.
Makó Belvárosi Református Egyházközség
KEOP-5.5.0/A/12-2013-0345. számú projekt "A Makó-Belvárosi Református Egyházközség -Juhász Gyula Gimnázium és Szakiskola energetikai korszerűsítése"
2016.01.28.
2016.02.16.
D.912/2015.
Hódmezővásárhelyi Köztisztasági Nonprofit Kft.
Települési szilárd hulladék befogadása és kezelése
2015.12.23.
2016.02.16.
D.126/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
2015. évi hídfelújítások I. ütem - 2. rész - Nagy Sándor József utca - M5 bevezető feletti közúti híd felújításainak kivitelezési munkái
2016.02.11.
2016.02.16.
D.101/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér az 1940-es, '50-es éveket idéző Tájház Kiállítási hardver- és szoftvereszközök beszerzése az Élő vár Zemplénben című projekthez kapcsolódóan
2016.02.02.
2016.02.15.
D.102/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Váruradalmi Kézművesház, Kiállítási installációk és eszközök beszerzése - Éremverde és érmekiállítás az Élő Vár Veszprémben projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.104/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Informatikai rendszereszközök beszerzése az Élő Vár Zemplénben című projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.103/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Váruradalmi Kézművesház, Műhelyberendezések beszerzése az Élő Vár Zemplénben projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.49/2016.
Visegrád Város Önkormányzata
"Az ezeréves Visegrád Városközpont fejlesztése" című projekt megvalósítása keretében a Polgármesteri Hivatal befejező építési munkái
2016.01.20.
2016.02.15.
D.39/2016.
MNB-Biztonsági Zrt.
Adás-vételi szerződés maroklőfegyver és lőszer beszerzésére
2016.01.18.
2016.02.15.
19.K. 31.060/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Neurend Kft.) 2012. évben
2016.02.12.
19.K. 30.992/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungária Kft. (Labordiag.)) 2013. évben - Kbt. mellőzése miatt
2016.02.12.
D.68/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Az Északi Vasúti Duna-híd - Pilisvörösvár(bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2016.01.26.
2016.02.12.
D.42/2016.
Magyar Államkincstár
Rendezvényszervezői feladatok ellátása keretében oktatás, szállás és ellátás biztosítása 2 alkalommal, alkalmanként 3 munkanapos időtartamban, alkalmanként 100 fő részére
2016.01.19.
2016.02.12.
19.K. 30.983/2015/8.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (C.P.P. Budapest Kft.) 2012. évben
2016.02.12.
19.K. 31.060/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
D.931/9/2014.
2016.02.12.
19.K.30.991/2015/7.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (C.P.P. Budapest Kft.) 2012. évben”
2016.02.12.
19.K. 30.864/2015/11.
Pécsi Tudományegyetem
„Egyéb szolgáltatások beszerzése (Sinalgo Egészségügyi és Oktató Bt.) 2012. évben”
2016.02.12.
D.892/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése II.rész.
2015.12.16.
2016.02.12.
D.895/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Gyoma (kiz.) - Békéscsaba (kiz.) pályaépítés, valamint Cegléd villamos alállomás kivitelezési munkákhoz kapcsolódó mérnöki tevékenység tárgyú szerződésre vonatkozó referencia igazolás kiadásának elmulasztása
2015.12.18.
2016.02.11.
D.896/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Lepsény (bez.) - Szántód-Kőröshegy (kiz.) vasúti vonalszakasz kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása tárgyú szerződésre vonatkozó referencia igazolás kiadásának elmulasztása
2015.12.18.
2016.02.11.
D.113/2016.
Zala Megyei Kórház
Egészségügyi adminisztrációs fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.114/2016.
Zala Megyei Kórház
Hagyományos textília beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.15/2016.
Zala Megyei Kórház
Víz-csatorna szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.110/2016.
Zala Megyei Kórház
Anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.111/2016.
Zala Megyei Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.112/2016.
Zala Megyei Kórház
Vizsgálókesztyűk beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.37/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Közbeszerzési tanácsadás beszerzése 2012. évben (RBH Consulting Közbeszerzési Kft.)
2016.01.18.
2016.02.10.
D.40/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Elemzés 2012.évben (Activate Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.02.10.
D.18/2016.
Zala Megyei Kórház
Műtéti izolációs szettek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.17/2016.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.16/2016.
Zala Megyei Kórház
Orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.14/2016.
Zala Megyei Kórház
Termálhő energia-szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.903/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Laboratóriumi reagensek beszerzése és a vizsgálatok végzéséhez szükséges laboratóriumi műszerek biztosítása
2015.12.22.
2016.02.10.
5.G.304.052/2015/7.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal (1071 Budapest, Damjanich u. 48.)
Telekommunikáció 2013. évben (Telenor Magyarország Zrt.)
2016.02.09.
D.897/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vasút építési beruházási munkák lebonyolítását támogató szakértői feladatok (független mérnöki, lebonyolítói, műszaki ellenőri, ellenőrző mérnöki (FIDIC mérnöki), műszaki szakértői, tervellenőri) ellátására, FIDIC rendszer feltételei szerint
2015.12.18.
2016.02.09.
D.55/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Vámospércs-Újléta
2016.01.21.
2016.02.08.
D.54/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Létavértes
2016.01.21.
2016.02.08.
D.8/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.4/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.6/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.7/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.9/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.2/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.941/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Szolgáltatás beszerzése (Magyar Telekom Zrt.) 2012., 2013., 2014. években - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.931/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Synthes Medical Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.928/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Gyógyszerészeti tevékenység (Anae-Medic Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.56/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Nyíradony
2016.01.21.
2016.02.08.
D.5/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el