Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.10/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Laborberendezések javítása - 2013. évben (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.3/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.933/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Medimetal Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.935/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Eseti gyógyszerszállítás (Molar Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.937/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatás beszerzés (Axiál Kft.) - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.938/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatásbeszerzés, bérleti díj, védekezési tevékenységgel kapcsolatos szolgáltatás (Hard-Tech Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.939/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatás beszerzése (Axiál Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.940/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Szolgáltatás beszerzése (Solvex Kft.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.934/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Betegirányítói feladatok ellátása (Intrapol-Security Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.885/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények gyógyszerellátásának biztosítása - GYO-010/2015/KM - 3., 4., 6. és 9. részek
2015.12.11.
2016.02.08.
D.924/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok ellátása, ügyelet, készenlét (TRANS-SPORTOPÉDIA Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.923/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét (NADER-KOZAK Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.922/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortropédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét, költségtérítés (COXA Bt.) - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.920/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Aneszteziológiai és intenzív terápiai szakorvosi feladatok a fekvőbeteg ellátás körében, valamint ortopédiai rendkívüli műtéti nap (KIMLIEN Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.919/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Sebészeti szakorvosi feladatok a járó és fekvőbeteg-ellátás körében készenlét ellátásával (SURG-MED Kft.) - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.918/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Csecsemő- és gyermekgyógyászati szakorvosi feladatok ellátása, ügyelet, készenlét, gyermek pulmonológiai szakorvosi feladatok ellátása járóbeteg ellátás körében - (G-MED-ING Humán Szolgáltató Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.45/2016.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
"Fertőtlenítőszerek" tárgyú közbeszerzési eljárásban előzetes vitarendezésre adott válasz elmulasztása miatt
2016.01.19.
2016.02.05.
D.925/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Hétköznapi, hétvégi, ünnepnapi szakorvosi ellátás ügyeleten (Dr.Annua Károly) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.32/2016.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése a BGYH Zrt. részére
2016.01.14.
2016.02.04.
D.23/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Vezetékes földgáz beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.21/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle konyhai anyagbeszerzési és élelmezésmenedzsmenti feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.948/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0014 azonosítószámú projekt keretében a Felsővárosi Általános Iskola fejlesztése - Iskolaudvar és kert felújítása
2015.12.31.
2016.02.03.
D.24/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Villamos-energia beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.22/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle gyógyszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
Kfv.III. 38. 069/2015/3.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt
„Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére.”
2016.02.02.
D.20/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Élelmiszer alapanyagok és egyéb áruféleségek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.19/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Nőgyógyászati feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.943/2015.
Kátai Gábor Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.946/2015.
Kátai Gábor Kórház
Fekvőbetegellátás -szakorvosi ellátás szemészet (Sanamed Nonprofit Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.945/2015.
Kátai Gábor Kórház
Szoftverkövetési szolgáltatás (GlobeNet Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.51/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle gyógyszerek szállítása (EGIS Gyógyszergyár Nyrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.20.
2016.02.01.
D.1/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.05.
2016.02.01.
D.944/2015.
Kátai Gábor Kórház
Vegyszerbeszerzés (PannonLoog Invest Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.947/2015.
Kátai Gábor Kórház
Járóbeteg ellátás (radiológiai tevékenység) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.902/2015.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz 2015. II.
2015.12.21.
2016.02.01.
D.63/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az „M4 gyorsforgalmi út M0-Cegléd (24+924-73+235 km sz.) közötti szakasz kivitelezéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok ellátása
2016.01.26.
2016.01.29.
D.25/20016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.01.29.
D.26/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő beruházásainak (pótmunkáinak) kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.936/2015.
Heves Város Önkormányzata
Római katolikus templom felújítási munkáinak ellátásval kapcsolatos beszerzések
2015.12.29.
2016.01.29.
D.894/2015.
Kaposvári Egyetem
Villamos energia beszerzése a Kaposvári Egyetem, a Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centruma és intézményeik részére 2016 évre
2015.12.17.
2016.01.29.
D.27/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő belsőépítészeti beruházásainak kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.905/2015.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, Ferenczy Múzeum
Takarítási szolgáltatás, őrzés-védelem szolgáltatás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.22.
2016.01.29.
D.930/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Karbantartás (Röntgentechnikai Kft.) - Kbt.. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.927/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Egészségügyi közszolgáltatás ellátásban történő közreműködés - belgyógyászati, kardiológiai szakorvosi feladatok ellátása (Dr.Al-Maktari Bt.) - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.932/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Sanatmetal Kft.) 2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.891/2015.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Adásvételi szerződés a "Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0002 számú projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó hulladékgyűjtő edények és konténerek beszerzésére - 2. rész
2015.12.16.
2016.01.28.
D.929/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Palackos gázok, eszközök és kapcsolódó szolgáltatások szállítása (SIAD Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.38/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.01.27.
D.11/2016.
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
Fuvarszervezési szolgáltatási szerződés taxi szolgáltatás beszerzésére a 2017. december 31-ig tartó határzott időszakra
2016.01.07.
2016.01.27.
D.951/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Megbízási szerződés projektmenedzsmenti feladatok ellátására, tájékoztatás és nyilvánosság biztosítására, városmarketingre, illetve közbeszerzések lebonyolítására
2015.12.31.
2016.01.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el