Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.394/2013.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMOP-3.2.1/E-09-2f-2010-0002. azonosító számú „Belterületi vízrendezés kivitelezése” tárgyú projekt kivitelezése
2013.09.09.
2013.10.28.
D.394/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.07. védelmi szakaszán a Szentendrei sziget töltésfejlesztés építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítés
2012.06.15.
2012.07.02.
D.394/2011.
Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
Hulladékfogó háló beszerzése 2.
2011.06.09.
2011.07.20.
D.394/2010.
Üllő Város Önkormányzata
óvoda eszközbeszerzés/2010/Üllő
2010.05.17.
2010.07.06.
D.394/18/2008
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
2008.09.22.
D.393/22/2006.
Zalabér Község Önkormányzata
NYugat-Balaton és Zala-völgye regionális hulladékgazdálkodási rendszer programon belül hulladékkezelő központ létrehozása, ennek részeként hulladéklerakó, hulladékkezelő létesítményeik... építése és üzembe helyezése
2005.06.16.
2006.07.21.
D.393/2026
Magyar Államkincstár
„Épületkarbantartási tevékenység a Kincstár részére” - 2-3. rész EKR000181862026
2026.07.20.
D.393/2025
Bábolna Város Önkormányzata
„Bábolna csapadékvíz elvezetés felújítása 2. ütem” EKR000511922024)
2025.06.16.
2025.09.02.
D.393/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K2361 Járda-és kerékpárút takarító célgép besz.” EKR000066112024
2024.06.17.
2024.07.04.
D.393/2023
Nyírtass Község Önkormányzata
"Nyírtass külterületi helyi közutak fejlesztése" EKR000922302023
2023.09.18.
2023.10.03.
D.393/2022
Fővárosi Állat- és Növénykert
„Élőerős őrzés-védelmi, és portaszolgáltatások beszerzése a Fővárosi Állat- és Növénykert részére 2022” EKR001434392022
2022.10.12.
2022.12.06.
D.393/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 1. rész „Hajléktalanszálló felújítása Salgótarjánban" - szerződéskötés EKR000143712019
2021.09.10.
2021.12.06.
D.393/2020
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
Mezőgazdasági, erdészeti és őrszolgálati járművek - 1. rész EKR001620722019
2020.09.09.
2020.10.22.
D.393/2019
Sárospatak Város Önkormányzata
Képzések 3 részben EFOP-3.9.2-16-2017-00030 - 3. rész EKR000278782019
2019.07.29.
2019.09.02.
D.393/2018
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„Informatikai - és laboreszközök beszerzése EFOP projektek keretében I. ütem - (EFOP 3.6.2, EFOP 3.4.4, EFOP 3.6.3)” - 2. rész
2018.11.21.
2018.12.12.
D.393/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Az Egységes központi elektronikus irat- és dokumentumkezelési rendszer (EKEIDR) moduljainak, rendszerelemeinek szupport szolgálatásainak biztosítása a műszaki leírásban részletezettek szerint.
2017.08.01.
2017.08.24.
D.393/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződések és Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.393/2015.
Magyar Államkincstár
A Magyar Államkincstár vagyon és felelősségbiztosítása, gépjárműveinek kötelező felelősség és casco biztosítása - 1. rész
2015.06.18.
2015.08.03.
D.393/2014.
Nagybarcai Szennyvízelvezetési Agglomerációs Önkormányzati Társulás
„Nagybarca és Bánhorváti községek szennyvízelvezetése és tisztítása” tárgyú KEOP projekt keretén belül szennyvízcsatorna hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerint
2014.07.30.
2014.09.10.
D.393/2013.
Ajak Nagyközségi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés Ajak település belterületi vízrendezés I. ütem kivitelezése és kiviteli terv készítése iránt
2013.09.09.
2013.10.22.
D.393/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.06.15.
2012.07.06.
D.393/2011.
Tettye Forrásház Pécsi Városi Viziközmű Üzemeltetési Zrt
Pécs, Déli szennyvíz főgyűjtő rekonstrukció III. ütem
2011.06.09.
2011.06.23.
D.393/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.17.
2010.06.24.
D.392/6/2009
Veresegyház Város Önkormányzata
Veresegyház beépített bútorok cseréje, elhelyezése beszerelése, berendezések pótlása, padlóburkolatok cseréje
2009.07.22.
2009.08.06.
D.392/2026
Őriszentpéter Város Önkormányzata
„Őrálló” kilátó és kapcsolódó létesítmények - 1.rész Kilátó építése EKR002045032025
2026.07.20.
D.392/2025
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„MFB Pont Plusz vállalati hálózat kialakítása” KR000572152023
2025.06.16.
2025.06.26.
D.392/2024
Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft.
MR rendszerhez kapcsolódó szolgáltatások EKR001182172023
2024.06.13.
2024.08.16.
D.392/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben"- 5. rész (GINOP és GINOP Plusz) 70db és 100 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.392/2022
"SZIB-ÉP" Építőipari Kolrlátolt Felelősségű Társaság
Automatikus felületmegmunkáló és csiszoló gépsor beszerzése EKR000904412018
2022.10.11.
2022.12.14.
D.392/2021
Mecsekerdő Zrt.
„Mecsek Discovery Center építése” EKR000026312021
2021.09.08.
2021.12.03.
D.392/2020
Szent Borbála Kórház
MedWorkS informatikai rendszer karbantartása EKR000802152020
2020.09.09.
2020.09.29.
D.392/2019
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Labordiagnosztikai anyagok beszerzése - Hematológia 6. rész EKR000261762019
2019.07.29.
2019.08.14.
D.392/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Gyógyszerek és egyéb termékek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 12+12 hónapos időtartamra
2018.11.21.
2018.12.07.
D.392/2017.
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt.
OFFI Zrt. meglévő ügyfélkapcsolat-kezelő (CRM) rendszerének továbbfejlesztése 2017.
2017.08.01.
2017.08.14.
D.392/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.392/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.06.18.
2015.07.17.
D.392/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.392/2013.
Máv Zrt
Aljjavítás pályában 5 régióban
2013.09.09.
2013.10.25.
D.392/2012.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
SIMON mobiltornyok cseréje
2012.06.14.
2012.08.02.
D.392/2011.
Keszthely Város Önkormányzata
Keszthely Város Önkormányzata közterületeinek reklámcélú hasznosítására
2011.06.09.
2011.07.11.
D.392/2010.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Számítástechnikai eszközök (hardver, szoftver) beszerzése
2010.05.17.
2010.06.28.
D.392/13/2006.
Somogy Megyei Önkormányzat, képviseli: dr. Liszkai Katalin ügyvéd
Karbantartási, építési, szerelési munkák
2006.06.09.
2006.07.31.
D.391/2026
Győri Tankerületi Központ
„RRF eszközök beszerzése” - 2. rész(„Fejlesztő és vizsgáló eszközök” EKR000645272026
2026.07.20.
D.391/2025
Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ
„Háziorvosi szolgálatok részére POINT-OF-CARE Ultraszonográfia (POCUS) ultrahang (UH), hordozható diagnosztikus ultrahang készülék konvex és lineáris fejjel, hordozható diagnosztikus szívultrahang készülék kardiológiai vizsgálófejjel, valamint video dermatoszkóp beszerzése” - 3. rész ASZ04_DBR_RONTGEN21 EKR000290762021
2025.06.16.
2025.08.12.
D.391/2024
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2024.06.13.
2024.06.25.
D.391/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben"- 4. rész (EFOP és EFOP Plusz): 500db és 100 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.391/2022
Kommentár Alapítvány
Tranzit Ház Közösségi Tér és Képz. Kp. kivitelezés EKR000008662022
2022.10.10.
2022.11.25.
D.391/2021
Hirschler László egyéni vállalkozó
„Üvegmegmunkáló gyártósor beszerzése a GINOP-1.2.1-16-2017-00594 operatív program keretén belül” EKR000025692018
2021.09.08.
2021.12.07.
D.391/2020
Készenléti Rendőrség
Készenléti Rendőrség részére élelmiszer alapanyagok beszerzése - 5. rész EKR000587042019
2020.09.08.
2020.10.15.
D.391/2019
Balmazújváros Város Önkormányzata
Esély Otthon projekt árubeszerzése három részben EKR000656382019
2019.07.29.
2019.09.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el