Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.620/9/2009.
Heves Megyei Vízmű Zrt.
villamos energia szállítása szállítási szerződéssel
2009.10.14.
2009.11.17.
D.684/2009
Orgovány Község Önkormányzata
vállalkozási szerződés megkötése kiegészítő építési beruházás elvégzésére az óvoda- és iskola felújítás és bővítés Orgoványon beruházás megvalósítására
2009.11.06.
2009.11.17.
3.Kf.27.313/2009/9.
Egészségügyi Minisztérium
altató munkaállomások, lélegeztető gépek és betegőrző monitorok tartós bérleti konstrukció keretében történő beszerzése
2009.11.18.
3.Kf.27.267/2009/11. sz
Csongrád Város Önkormányzata
útburkolat felújítás I. útburkolat felújítás II.
2009.11.18.
D.697/2009.
Iharosberény Község Önkormányzata
Iharosberény műemléki épületének az Inkey kastély felújítása, valamint tornaterem építése, kiviteli tervek elkészítése
2009.11.10.
2009.11.18.
D.630/2009
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M9 autóút 51. sz. főutak (19+000-31+300 km. sz.) közötti szakasza, valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése
2009.10.19.
2009.11.18.
14.K. 34.860/2008/8.
Nagybajom Város Önkormányzata, Somogyjád Önkormányzata mint Gesztor önkormányzat, Szenna Község Önkormányzata és Magyaratád Önkormányzata
Somogyjád, Magyaratád, Nagybajom, Szenna tortnaterem-építés projektje PPP konstrukció keretében
2009.11.18.
D.656/2009.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém, nagyfelületű útjavítások műszaki ellenőrzéseinek teljes körű feladatai
2009.10.28.
2009.11.19.
D.649/2009.
Millenáris Tudományos Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.
A Millenáris Nonprofit Kft. épületeinek általános vagyonvédelme, biztonságtechnikai rendszerek üzemeltetése, kezelése, kiállítások, rendezvények vagyonvédelmi, rendfenntartási feladatainak ellátása
2009.10.26.
2009.11.19.
D.677/2009.
Hídvégardó Község Önkormányzata
Hídvégardó Község csatornázása és szennyvíztisztítása
2009.11.04.
2009.11.19.
D.628/2009.
Tompa Város Önkormányzata
Az ÁROP-1.A.2/A-2008-0137 azonosító számú Tompa Város Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztésére elnyert támogatásból létrejövő projekt megvalósítása
2009.10.16.
2009.11.19.
D.703/2009.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
Megbízási szerződés a "Duna projekthez" megvalósításával kapcsolatos közbeszerzési szakértői feladatok ellátására
2009.11.12.
2009.11.20.
D.683/2009.
Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Belvízvédelemhez kapcsolódó térségi vízrendezéshez kapcsolódó pályázatírás (ÉOAP 5.1.2.D.1.)
2009.11.06.
2009.11.20.
D.639/2009.
Közép-Magyarországi Regionális Egészségbiztosítási Pénztár (képviseli: Szabó Antal Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Szabó Antal ügyvéd, 3535 Miskolc, Eper u. 10.)
KMREP Egészségügyi adatokat is tartalmazó iratainak előkészítési, iratrendezési munkái, valamint ügyviteli postázási feladatainak ellátása
2009.10.21.
2009.11.20.
D.592/2009
Országos Rendőr-főkapitányság
A gyorsforgalmi úthálózat 31+40 %% mérési keresztmetszetében fixen telepített, automatikusan működő sebességmérő-rendszer kialakítása és üzemeltetése
2009.10.06.
2009.11.20.
D.579/2009.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Perkáta Nagyközség Intézményei részére a TÁMOP-3.1.4/08/2. program keretében képzési és szaktanácsadói szolgáltatások beszerzése
2009.09.30.
2009.11.20.
D.654/2009.
Fővárosi Önkormányzat Heim Pál Gyermekkórház
Gyermekfogászati Központ informatikai beszerzése
2009.10.28.
2009.11.20.
D.655/2009.
Magyar Posta Zrt. Polygon Kft.
Kártyaközpont kialakítása és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2009.10.28.
2009.11.23.
D.626/2009.
Budapest Főváros XI.ker. Újbuda Önkormányzata
HPV fertőzés prevencióhoz vakcina beszerzése
2009.10.15.
2009.11.23.
D.600/2009.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Katona József Megyei Könyvtára
TIOP-1.2.3-08/01-2008-0029 Informatikai eszközök beszerzése (1. rész)
2009.10.07.
2009.11.23.
D.619/2009.
Komló Város Önkormányzata
Államreform Operatív Program keretén belül az ÁROP 1.A.2/A-2009-0209 kódszámú "Szolgáltató Hivatal Komlón"
2009.10.14.
2009.11.23.
D. 643/2009.
Békés Megyei Önkormányzat, Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Bakondi György ügyvéd
Pándy Kálmán Megyei Kórház Patológiai Osztály épületének kivitelezése gépészeti tartalommal és beépített orvos-technológiával
2009.10.22.
2009.11.24.
D.627/2009.
Heves Megyei Önkormányzat
Heves Megyei Önkormányzat Lőrinci Négy Kincs Gyermekotthonának akadálymentesítése
2009.10.16.
2009.11.24.
D.617/2009.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas Város úthálózatának fejlesztése
2009.10.14.
2009.11.24.
D.651/2009.
DARFÜ Dél-alföldi Regionális Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Kistérségi Koordinátori Hálózat informatikai eszközparkjának modernizálása
2009.10.26.
2009.11.24.
D.623/2009.
Terézvárosi Közbiztonsági Kft.
Budapest, VI. kerület területén telepített térfigyelő rendszer fejlesztése II. ütem
2009.10.15.
2009.11.24.
28.K.32.416/2009/6
2009.11.25.
3.Kf.27.374/2009/5.
Bánki Donát Tatabányai Térségi Integrált Szakképző Központ Nonprofit Kft.
iskolai és irodabútor beszerzés
2009.11.25.
3.Kf.27.371/2009/3.
Rózsakert Lakásfenntartó Szövetkezet
Rózsakert Lakásfenntartó Szövetkezet épületeinek energia megtakarítást eredményező felújítása
2009.11.25.
14.K. 32.222/2009/4.
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzata
Budapest, XV. Kerület Szilas parki lakótelep biztonságos energiatakarékos és környezetkímélő hőellátása
2009.11.25.
D.668/2009.
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége, képviseli: Szilvási Ügyvédi Iroda, dr. Szilvási László ügyvéd
KMOP-3.1.2/D-2008-0006 aszonosító számú "A Zsidónegyed kapuja" tárgyú pályázat - panorámalift létesítése és különféle építési munkák
2009.11.02.
2009.11.26.
D.664/2009.
Csörög Község Önkormányzata
75 férőhelyes óvoda építése Csörög községben
2009.10.30.
2009.11.26.
D.657/2009.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata részére 14 játszótér játszóeszkiözeinek beszerzése
2009.10.28.
2009.11.26.
D.621/2009
Kunhegyes Város Önkormányzata
Kunhegyesi Általános Iskola Tiszaroffi tagintézmények utólagos akadálymentesítése ÉAOP-4.1.5.-2007-10166
2009.10.15.
2009.11.26.
D.675/2009.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
HPV vírus által okozott méhnyakrák és nemi szervi szemölcs elleni oltóanyag beszerzésére szállítási szerződés
2009.11.03.
2009.11.26.
D.665/2009.
Makó Város Önkormányzata
Makó Város közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjése és kezelése 120 hónapon keresztül
2009.10.30.
2009.11.27.
28. K. 31.794/2009/3.
Foglalkoztatási és Szociális Hivatal
rendezvények szervezésére és lebonyolítására
2009.11.27.
D.678/2009.
Pest Megye Önkormányzata
Pest Megye Önkormányzata és a hozzá tartozó önálló intézmények bankszámláinak vezetése, folyószámla és munkabér hitelkeret, valamint eseti hitel biztosítása
2009.11.04.
2009.11.27.
Kfv.VI.37.095/2009/5.
Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium (1011 Budapest, Fő u. 44-50.)
a Budapest, XXII. kerület Budafok barlanglakások térségében a gáztisztító massza lerakása miatt szennyezett területeken kármentesítési műszaki beavatkozás elvégzése
2009.11.30.
D.680/2009.
Magyar Államkincstár
Kaposvár, Széchenyi tér 3-4. B. épület II-III. emelet felújítása
2009.11.05.
2009.11.30.
Kfv.VI.37.098/2009/7. szám
Száraznád Nevelési-Oktatási Központ
ajánlatkérő intézményeinek napi, heti, négyhavonta, évente elvégzendő takarítása, különböző textilek saját eszközökkel történő vasalása, mosása
2009.11.30.
D.705/2009.
Budapest Főváros Önkormányzat Főpolgármesteri Hivatal
Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei közül tehermentesítő gyűjtőcsatornák, 3 átemelőtelep záporoldali átépítéséhez kapcs. nyomdai, grafikai munkák elvégzése, kommunikációs, tájékoztatási és PR tevékenység ellátása
2009.11.12.
2009.11.30.
D.633/2009.
Felső Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Beregi árvízvédelmi töltések komplex fejlesztése Vásárosnamény és Lónya között beruházás, kiviteli tervek készítése
2009.10.19.
2009.11.30.
D.613/2009.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata (képviseli: Dr. Bardocz Kálmán ügyvéd, 2310 Szigetszentmiklós, Móra F. u. 13. fszt. 1.)
Szigetszentmiklós Bucka Városrész szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése, tervezői tevékenység ellátása
2009.10.12.
2009.11.30.
D.590/2009.
Debreceni Agrárcentrum Innovációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Debreceni Ipari Park infrastruktúra építési beruházása munkáinak lebonyolítása, műszaki ellenőrzése
2009.10.06.
2009.12.01.
D.589/2009.
Debreceni Agrárcentrum Innovációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Debreceni Egyetem Ipari Kar (Agrár park) infrastruktúra építési beruházása
2009.10.06.
2009.12.01.
3.Kf.27.307/2009/5.
Békéscsabai Gyermekélelmezési Intézmény
élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése
2009.12.02.
D.712/2009.
Krasznokvajda Község Önkormányzata, Dr Kónya Ügyvédi Iroda, Dr. Kónya Tamás ügyvéd
Krasznokvajda község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztításának kivitelezési feladatainak elvégzése
2009.11.16.
2009.12.02.
D.667/2009.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata, képviseli: dr. Szathmáry Péter ügyvéd
Füzesgyarmat, Széchenyi u. 1. szám alatti Egészségügyi Központ felújítása, teljes körű akadálymentesítése
2009.11.02.
2009.12.02.
D.673/2009.
Szegedi Szimfonikus Zenekar
Egyedi hangszerek beszerzése
2009.11.03.
2009.12.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el