Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.676/2009.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt.
Polgári légiforgalmi szolgáltatói stratégia fejlesztésének szakértői támogatása, valamint a stratégiai társasági működés fejlesztésének szakértői támogatása
2009.11.03.
2009.12.03.
D.685/2009.
Hatvan Város Önkormányzata
Északi tehermentesítő út építése I. ütem közvilágítási hálózat kiépítése
2009.11.06.
2009.12.04.
D.672/2009.
Harc Község Önkormányzata
I. rész építési vállalkozási szerződés szennyvíztisztító telep építésére, II. rész építési vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat építésére
2009.11.02.
2009.12.04.
D.638/2009.
Székesfehérvár Város és Térsége Szennyvízcsatorna Hálózat Bővítési Önkormányzati Társulás
Székesfehérvár M.J.V. és Térsége (Pákozd, Pátka, Seregélyes) szennyvíz-csatorna hálózatok bővítése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F-2008-0006 azonosító számú projekttel kapcsolatos pénzügyi tanácsadás és a projekt könyvvizsgálata megbízási szerződés keretében
2009.10.21.
2009.12.04.
14.K.31.599/2008/13
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2009.12.04.
D.642/2009.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Kp. Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő székhelyén és telephelyén parkgondozási, karbantartási, őrzés védelmi, fizető parkoló üzemeltetési és hulladékgazdálkodási szolgáltatások, valamint kapcsolódó biztonságfejlesztési feladatok megvalósításának megrendelése
2009.10.22.
2009.12.04.
D.755/2009.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
PIAAC mérés komplett lebonyolítása 2 fázisban
2009.11.30.
2009.12.07.
D.645/2009.
Diákhitel Központ Zrt.
Vállalkozási szerződés a Diákhitel Központ Zrt. működését támogató informatikai rendszer (DKIR) tervezésére, implementálására, bevezetésére, kapcsolódó projektvezetés, oktatás, valamint üzemeltetési támogatására
2009.10.26.
2009.12.07.
D.641/2009.
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Hajdúhadház és Téglás szennyvízcsatorna hálózat, szennyvíz átemelők, szennyvíztisztító telep bérüzemeltetése
2009.10.22.
2009.12.07.
D. 644/2009
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Hajdúhadház és Téglás Város önkormányzati tulajdonú viziközműveinek (ivóvízhálózat, szennyvízcsatorna hálózat, szennyvíz átemelők, szennyvíztisztító telep) bérüzemeltetése
2009.10.22.
2009.12.07.
13.K. 33.278/2005/11.
Békés Megyei Bíróság
Battonyai Városi Bíróság épületének rekonstukciója
2009.12.08.
D.666/2009
Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata, képviseli: dr. Dessewffy Anna ügyvéd
Budapest Főváros XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata PH számára új, integrált gazdálkodási rendszer beszerzése, üzembe helyezése, karbantartása
2009.10.30.
2009.12.08.
D.764/2009.
Dombegyházi EURO TÉSZ Termelői Értékesítő Kft.
3 db használt zöldborsó kombájn beszerzése
2009.12.02.
2009.12.08.
D.739/2009.
Bácsalmás Város Önkormányzata
Bácsalmás, gr. Széchenyi István u. 75. szám, és Bácsalmás belterület 1286-os hrsz. szám alatt lévő épület felújítása és bővítése, közösségi tér és információs pont kialakítása
2009.11.25.
2009.12.08.
D.659/2009.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M0 autóút Déli szektor M6 autópálya és 51. sz. főúti szakaszának (12+140-23+200 km. sz.) jobb pálya építésével autópályává fejlesztése, valamint csatlakozó létesítményei kivitelezési munkáinak elvégzése
2009.10.29.
2009.12.08.
D.692/2009.
Tolcsva Község Önkormányzata
Óvodai, iskolai, intézményi és felnőtt szociális közétkeztetés, melegítő konyhát bérbevételéve
2009.11.10.
2009.12.09.
D.688/2009.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
61. sz. főút Somogy megyei szakasza 11,5 tonnás burkolat erősítése (III. szakasz 138+300-154+600 km sz. között) kivitelezési munkáinak elvégzése
2009.11.09.
2009.12.09.
D.691/2009.
Dél-Nyírségi Víziközmű Beruházási Társulás
Dél-Nyírség szennyvízelvezetési és tisztítási projekt KEOP-7.1.1.0-2008-0080 előkészítő szakaszában tervezési szolgáltatás beszerzése
2009.11.09.
2009.12.09.
D.738/2009.
Balatonfüred Város Polgármesteri Hivatala
Balaton-part ékköve: a reformkori városközpont felvirágoztatása Balatonfüreden II. tárgyú projekt eszközeinek beszerzése
2009.11.25.
2009.12.09.
D.736/2009.
Károlyi István Gyermekközpont, Dr. Dessewffy Anna Ügyvédi Iroda, Dr. Dessewffy Anna ügyvéd
Speciális Gyermekotthon kialakítása a fóti Károlyi István Gyermekközpontban
2009.11.25.
2009.12.09.
D.693/2009.
Dombegyház Község Önkormányzata
Települési szilárd hulladék szállítása
2009.11.10.
2009.12.09.
D.752/2009.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém város közszolgálati hetilapjának szerkesztése, megjelenítése, terjesztése 2010.
2009.11.30.
2009.12.10.
D.741/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
a Tettye Forrásház Pécsi Városi Viziközmű Üzemeltetési Zrt. CűIB Bank Zrt-.vel kötött hitelszerződésével kapcsolatos közbeszerzési eljárás illetve annak hiánya
2009.11.26.
2009.12.10.
D.744/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. CIB bankkal kötött hitelszerződés, közbeszerzési eljárás mellőzése miatt
2009.11.26.
2009.12.10.
D.695/2009.
Apertus Közalapítvány, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, Dr. Morvainé Dr. Laczkó Katalin ügyvéd
53 tantárgyi évfolyam tananyagainak átdolgozása és biztosítása gimnázium 9-12 évfolyamai számára a TÁMOP-3.2.1-08/1/A-2009-0001 program keretében
2009.11.10.
2009.12.10.
D.663/2009.
Bp.XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése üzembe helyezéssel
2009.10.30.
2009.12.10.
D.702/2009
Magyar Termés TÉSZ Kft.
Paprikaválogató gépsor a működéshez szükséges szoftverrel az ajánlatkérő telephelyére leszállítva, beszerelve és üzembe helyeztve
2009.11.11.
2009.12.10.
D.701/2009.
Jász-Nagykun-Szolnok Szakképzés-szervezési Társulás
A Jász-Nagykun-Szolnok Szakképzés-szervezési Társulás képzőhelyei eszközeinek beszerzése
2009.11.11.
2009.12.11.
D.700/2009.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Vállalkozási szerződés tűzvédelmi feladatok ellátására
2009.11.10.
2009.12.11.
13.K. 34.591/2005/14.
Honvédelmi Minisztérium Ingatlankezelő Hivatal
MH Központi Honvédkórház rekonstrukciója
2009.12.14.
D.754/2009.
Térségi Családsegítő és Gondozási Központ
Élelmiszer beszerzés
2009.11.30.
2009.12.14.
D.740/2009.
Miskolc Kistérség Többcélú Társulása Őszi Napsugár Otthon
Gyógyszerkészítmények beszerzése az Őszi Napsugár Otthon részére
2009.11.26.
2009.12.14.
D.717/2009.
Tiszaroff Község Önkormányzata
Tiszaroff község belterületi csapadék és belvíz-elvezető rendszer I. szakasz kivitelezése
2009.11.17.
2009.12.14.
D.704/2009.
Dunaszeg Község Önkormányzata
Dunaszeg-Dunaszentpál Községek Önkormányzata Körjegyzőségi Hivatalának szervezetfejlesztése korszerű szervezési-működési kultúra meghonosítása céljából
2009.11.12.
2009.12.14.
D.661/2009.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. részére hardver eszközök és alapszoftverek szállítása és telepítése
2009.10.29.
2009.12.14.
D.758/2009.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Laboratóriumi reagensek beszerzése, készülékek használatba adásával
2009.12.01.
2009.12.15.
D. 681/2009
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskeméti agglomeráció szennyvízelvezetési és tisztítási KIS-ISPA program - csatornafejlesztések építési beruházás megvalósítása
2009.11.05.
2009.12.15.
D.749/2009.
Makád Község Önkormányzata
Makád belterületi csapadékvíz elvezetése és befogadó tó revitalizációja
2009.11.27.
2009.12.15.
D.729/2009.
Köblény Község Önkormányzata
Köblény Község belterületi vízrendezése a Kossuth és Béke utcában
2009.11.23.
2009.12.15.
D.698/2009.
Ormánság Egészségéért Nonprofit Kft.
Sellyei kistérségi járóbeteg szakrendelő kivitelezése
2009.11.10.
2009.12.15.
D.710/2009.
Szent István Egyetem
2103 Gödöllő Páter Károly u. 1. szám alatti 4938 hrsz. ingatlanon műszaki felsőoktatási oktatási infrastruktúra kialakítása, a SZIE Gépészmérnöki Kar laboratóriumi épületegyüttesének felújítása, kiviteli tervek elkészítése
2009.11.13.
2009.12.16.
D.771/2009.
Miskolc Kistérségi Többcélú Társulása Őszi Napsugár Otthon
Gyógyszerkészítmények beszerzése, éves mennyiség 90.952 különféle-kiszerelési egységben az Őszi Napsugár Otthon részére
2009.12.04.
2009.12.16.
D.750/5/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
Budapest, Szabadság híd rekonstrukciója
2009.11.27.
2009.12.16.
D.709/2009.
Szent István Egyetem, képviseli: Hargitai-Mezőfi Ügyvédi Iroda, dr. Hargitai László ügyvéd
2103 Gödöllő Páter Károly u. 1. szám alatti 4934 hrsz. ingatlanon emeletráépítése és részleges átalakítása, bővítése, műszaki felsőoktatási, oktatási infrastruktúra kialakítása
2009.11.13.
2009.12.16.
D.699/2009.
Mórahalom Város Önkormányzata
Nagy Imre u., Mátyás kir. krt., egy szakaszának, Füstölő sor, az 55. sz. főút és 0243 hrsz-ú út közötti 0405/38 hrsz-ú út, 55. sz.főút melletti szerviz út és az 1652, 1853 hrsz-ú utcák szilárd burkolattal való ellátása Mórahalmon
2009.11.10.
2009.12.16.
D.737/2009.
Pornóapáti Község Önkormányzata
Pinka-völgye települései belterületi vízrendezése című projekt megvalósítása során csapadékvíz elvezető rendszer felújítására vonatkozó kiegészítő kivitelezési munkák megvalósítása
2009.11.25.
2009.12.17.
D.713/2009.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása
2009.11.16.
2009.12.17.
D.689/2009.
Szépművészeti Múzeum
Szépművészeti Múzeum térszint alatti bővítése, látogató és turisztikai központ létrehozása, tervezési feladatok ellátása
2009.11.16.
2009.12.17.
D.769/2009.
Egyenlő Bánásmód Hatóság
Az Egyenlő Bánásmód Hatóságnak a TÁMOP 5.5.5 program keretében megvalósuló "Diszkrimináció elleni küzdelem - a társadalmi szemléletformálás és a hatósági munka erősítése" c. projekthez kapcsolódó PR és kommunikációs feladatok ellátása
2009.12.03.
2009.12.17.
D.696/2009.
Apertus Közalapítvány, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, Dr. Morvainé Dr. Laczkó Katalin ügyvéd
integrált tanulási környezet kialakíatására, oktatási és adminisztrációs funkciók megvalósítására, adatkapcsolat kiépítése akkreditált ügyviteli-iskolaadminisztrációs programokkal a TÁMOP program keretében
2009.11.10.
2009.12.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el