Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.158/2013.
Derecske Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására a "Hajdú-Bihari Ivóvízminőség-javító Projekt - KEOP-1.3.0/09-11-2011-0010" című pályázathoz kapcsolódóan
2013.04.05.
2013.05.14.
D.158/2014.
Országos Széchenyi Könyvtár
Vállalkozási szerződés állományvédelmi szolgáltatások teljesítésére, az OSZK törzsgyűjteményéhez tartozó teljes müncheni gyűjtemény (mintegy 150 ezer kötet), valamint a Díszmű gyűjtemény (mintegy 2000 kötet) többlépcsős preventív állományvédelmi kezelése
2014.03.20.
2014.04.16.
D.158/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
12 rendezvény szervezése Zala megyében
2015.03.19.
2015.04.08.
D.158/2016.
Jászapáti Város Önkormányzata
Közösségi ház kialakítás érdekében a régi orvosi rendelő felújítása kivitelezési feladatok ellátása
2016.02.23.
2016.03.25.
D.158/2017.
Mecsekérc Zrt.
Fúrokocsi készenléti díj szolgáltatás (2012. évben - Horoszcoop Külkereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.158/2018
VOLÁNBUSZ Zrt.
180 db új, azonos gyártmányú, elővárosi kivitelű, háromtengelyes csuklós autóbusz beszerzése
2018.04.25.
2018.05.07.
D.158/2019
"ARANYHÍD" Sport Klub
Garantált Sportprogram Szabadidősport esemény Példaképek részvételével zajló animátorok által vezetett sportprogramok Balatonboglár Példaképek részvételével zajló animátorok által vezetett sportprogramok Kaposvár Komplex lakossági testmozgásprogram – Baranya megye Komplex lakossági testmozgásprogram – Tolna megye 2.667.000 Ft 2018. augusztus 31. 3 árajánlatos beszerzés/közbeszerzés mellőzésével Labdarúgó kupa (kisebb létszámú labdarúgó rendezvény) Labdarúgó kupa (nagyobb létszámú labdarúgó rendezvény) Úszás program a kaposvári Virágfürdőben - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.05.29.
D.158/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Az MTVA részére taxi jellegű személyszállításhoz kapcsolódó fuvarszervezési szolgáltatás nyújtása
2020.04.27.
2020.07.02.
D.158/2021
Szegedi Szakképzési Centrum
A GINOP-6.1.3-17-2018-00026 számú, „Idegen nyelvi készségek fejlesztése a középfokú végzettséggel rendelkezők körében” című projekt megvalósítása során kontaktórás általános nyelvi képzésekkel párhuzamosan online kurzusok felhasználási jogának folyamatos biztosítása a képzésben részt vevők, azaz 1000 fő számára, illetőleg folyamatos technikai segítségnyújtás- Kbt. mellőzése EKR000451802019
2021.03.31.
2021.06.15.
D.158/2022
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Nyomortelep felszámolás EKR001246902019
2022.05.04.
2022.07.12.
D.158/2023
Erzsébetváros Fejlesztési és Beruházási Korlátolt Felelősségű Társaság
Klauzál téri park felújítása EKR000341662023
2023.04.21.
2023.05.12.
D.158/2024
Országos Bírósági Hivatal
„Tervezési feladatok, Miskolci Törvényszék” EKR000778592023
2024.03.21.
2024.05.08.
D.158/2025
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Hat csoportszobás bölcsőde kialakítása Békéscsabán" EKR000467652024
2025.03.07.
2025.04.10.
D.158/2026
Onga Város Önkormányzata
„Belterületi utak fejlesztése Ongán” EKR001604582023
2026.04.02.
2026.07.15.
D.159/10/2006
Ferencvárosi Önkormányzat, képviseli dr. Mihalik Angelika ügyvéd
Hosszú lejáratú banki hitel biztosítása az önkormányzat területén megvalósuló bérlakásfelújítás finanszírozása céljából, a 12/2001. (I. 31.) Korm. rendelet 22. §-a által biztosított kamattámogatás szerint
2006.03.08.
2006.04.10.
D.159/15/2007.
Szollak Kft. képviseli: dr. Czifra Károly ügyvéd
2008.05.15.
D.159/2010.
Száraznád Nevelési-Oktatási Központ
Ajánlatkérő intézményeinek napi, heti, négyhavonta, évente elvégzendő takarítása az ajánlattevő saját eszközeivel, valamint különböző textilek vasalása, mosása
2010.03.08.
2010.06.04.
D.159/2011.
Jármi Község Önkormányzata
Jármi település szennyvízcsatornázása ÉAOP-5.1.2/B-09-2010-0008
2011.03.16.
2011.04.14.
D.159/2012.
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Szent Borbála Kórháza
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban
2012.03.02.
2012.04.18.
D.159/2013.
Csapi-Zalaújlak Vízbázisvédelmi Társulás
Csapi üzemelő vízbázis diagnosztikai vizsgálata és biztonsága helyezése című KEOP-2.2.3/A/09-2010-0017 azonosítójú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése
2013.04.05.
2013.05.22.
D.159/2014.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-2.1.1/A-12-k2 2012-0001 azonosító számú, GeoTur - A Novohrad - Nógrád Geopark ökoturisztika fejlesztése c. projekt keretében Látogatóközpont kialakítása
2014.03.21.
2014.04.25.
D.159/2015.
Galga-menti Viziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
A Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető (Üzemeltető) Társulással kötött megbízási szerződés alapján az "Aszód és térsége szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" elnevezésű projekt megvalósítását követően a tagönkormányzatok irányába történő teljes körű pénzügyi elszámolás elkészítése
2015.03.19.
2015.04.10.
D.159/2016.
Legfőbb Ügyészség
21 db személygépjármű beszerzése
2016.02.23.
2016.03.18.
D.159/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.159/2018
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Zöldkataszter készítése a zöld város projektek által érintett területeken”
2018.04.26.
2018.05.22.
D.159/2019
Felső-Szabolcsi Kórház
Mechanikus kórtermi ágy adásvétele, kórtermi éjjeliszekrény beszerzése - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.05.15.
D.159/2020
Márián Balázs egyéni vállalkozó
„Márián Balázs ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal”
2020.04.27.
2020.06.05.
D.159/2021
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Takarítás – Földi János Általános Iskola” EKR000212292021
2021.03.31.
2021.04.19.
D.159/2022
Girincs Község Önkormányzata
„Girincs iskola energetikai korszerűsítése” EKR000290212021
2022.05.04.
2022.07.19.
D.159/2023
Pécsi Tudományegyetem
Radiofarmakonok beszerzése a PTE részére - 3. rész – 123I-Ioflupane 185 MBq EKR001663372022 EKR001455892021
2023.04.21.
2023.06.05.
D.159/2024
Semmelweis Egyetem
„Vállalkozási szerződés alapján a Semmelweis Egyetem Elméleti Oktatási Központjának (EOK II.) bővítése.” EKR000100852024
2024.03.25.
2024.04.24.
D.159/2025
Soproni Egyetem
„Merevszárnyú drón beszerzése és továbbfejlesztése” EKR000744232024
2025.03.07.
2025.03.27.
D.159/2026
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Traumatológiai Centrum felújítása” EKR000122072025
2026.04.02.
2026.06.18.
D.159/7/2007.
MÁV Északi Járműjavító Kft.
2007.05.04.
D.16/19-I/2009
Budapesti Közlekedési Zrt. (képviseli: Hubai Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Hubai Ágnes ügyvéd)
Budapest 4. sz. metróvonal: Járműtelep építése
2009.01.20.
2009.02.25.
D.16/2010.
Békéscsabai Gyermek-élelmezési Intézmény
Élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése 5 részben
2010.01.11.
2011.01.19.
D.16/2011.
Biharkeresztes Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése a biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Intézményei részére
2011.01.07.
2011.02.07.
D.16/2012.
Gazdasági Versenyhivatal
Árubeszerzéssel egybekötött szolgáltatási szerződés integrált üzgykezelői és ügyviteli rendszer beszerzésére, bevezetésére
2012.01.09.
2012.02.20.
D.16/2013.
Nemzeti Államigazgatási Központ
Távközlési mobil szolgáltatások beszerzése a Fővárosi és Megyei Kormányhivatalok, és a Nemzeti Államigazgatási Központ részére
2013.01.14.
2013.02.19.
D.16/2014.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ ápolási osztályokra új felszerelések leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 1. részajánlati kör
2014.01.13.
2014.02.28.
D.16/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási informatikai rendszer üzemeltetése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.16/2016.
Zala Megyei Kórház
Orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.16/2017.
Semmelweis Egyetem
A Tömő u. 25-29. sz. alatti épület, Neurológiai Klinika, Balassa János Kollégium, Markusovszky Lajos Kollégium energetikai korszerűsítéséhez szükséges tervezői szolgáltatás beszerzése
2017.01.09.
2017.02.17.
D.16/2018
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
Határidős adásvételi szerződés sebészeti varrógépek és tárak beszerzésére a Zala Megyei Szent Rafael Kórház részére konszignációs raktár biztosításával - 2. és 3. rész
2018.01.18.
2018.02.20.
D.16/2019
Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés (2013. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2019.01.28.
2019.03.07.
D.16/2020
Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság
„Vizes élőhelyek és kurgánmező rehabilitációja a Kígyósi-puszta területén KEHOP-4.1.0-15-2016-00077 számú projektben”. - 1. és 2. rész EKR 001079942018
2020.01.13.
2020.02.14.
D.16/2021
BEREKFÜRDŐ KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
„Főtér rekonstrukció ismételt eljárás” EKR000773782019
2021.01.15.
2021.04.20.
D.16/2022
Mohács Város Önkormányzata
„Selyemgyár - Berendezési eszközök beszerzése” - 2. rész EKR001026522020
2022.01.13.
2022.03.25.
D.16/2023
Városi Zöld Eszköz Kft.
Közterület-fenntartási eszközök beszerzése I. EKR 001885022022
2023.01.18.
2023.02.07.
D.16/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Nadrágpelenka beszerzése 2023” - 4. rész EKR001992962023
2024.01.11.
2024.03.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el