Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.353/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2010.05.03.
2010.06.18.
D.229/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsabai 2. számú Általános Iskola komplex felújításának kivitelezése
2010.03.29.
2010.05.10.
D.209/2024
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Keretmegállapodás út - és mélyépítési feladatokra” EKR000746362023
2024.04.11.
2024.06.06.
D.153/2024
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Keretmegállapodás út - és mélyépítési feladatokra” EKR000746362023
2024.03.18.
2024.04.12.
D.31/2021
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.1.3-15-BC1-2016-00001 azonosító számú projekt keretében a Békéscsaba Városi Piac felújítása vállalkozási szerződés keretében
2021.01.25.
2021.03.31.
D.558/2024
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Hat csoportszobás bölcsőde kialakítása Békéscsabán” EKR000467652024
2024.08.30.
2024.10.10.
D.158/2025
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Hat csoportszobás bölcsőde kialakítása Békéscsabán" EKR000467652024
2025.03.07.
2025.04.10.
D.192/2022
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Békéscsaba, Szarvasi úti kerékpárút kivitelezés 1. rész - Szarvasi úton kerékpárút létesítése” EKR000104702019
2022.05.25.
2022.07.06.
D.224/22/2007.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi Iroda kérelmezett: INTEGRÁL Építő Zrt.
2007.05.31.
2.K.26.383/2011/5.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata (5600 Békéscsaba, Szent István tér 7.) Képviseli: Darázs & Társai Ügyvédi Iroda (üi: dr. Sasvári Anna ügyvéd 1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 31.)
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telkén kialakítandó AGÓRA Multifunkcionális Közösségi Központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése, és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.05.05.
D.454/9/2007.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi iroda
2007.09.10.
D.746/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Bakondi György ügyvéd
Békéscsaba M.J.V. szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében megvalósuló csatornahálózat-fejlesztés, vezeték-átépítés és felújítás
2009.11.26.
2010.01.18.
D.52/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs & Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Bakondi György ügyvéd, Dr. Dián József Ügyvédi Iroda, dr. Dián József ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekthez kapcsolódó mérnöki feladatok ellátása
2010.01.27.
2010.03.03.
D.169/15/2009
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs & Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Sasvári Anna ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város csatornázásának és szennyvíztisztításának fejlesztése című projekthez kapcsolódó mérnöki feladatok ellátása
2009.04.14.
2009.06.04.
D.766/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Bakondi György ügyvéd, Dián József Ügyvédi Iroda, Dr. Dián József ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében megvalósuló csatornahálózat-fejlesztése, vezeték-átépítés és felújítás
2009.12.02.
2010.01.18.
D.757/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Bakondi György ügyvéd, Dián József Ügyvédi Iroda, Dr. Dián József ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében megvalósuló csatornahálózat-fejlesztés, vezeték-átépítés és felújítás
2009.11.30.
2010.01.18.
D.380/2011
Békéscsaba Megyei Jogú város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.06.03.
2011.06.14.
D.64/2015.
Békéscsaba Vagyonkezelő Zrt.
A Békéscsaba Vagyonkezelő Zrt. üzemeltetésében lévő Árpád Gyógy- és Strandfürdő, valamint a Békéscsabai Vásárcsarnok és Piac területén takarítási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 1. rész
2015.02.09.
2015.03.24.
D.16/2010.
Békéscsabai Gyermek-élelmezési Intézmény
Élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése 5 részben
2010.01.11.
2011.01.19.
Kfv.VI.39.076/2010/8.
Békéscsabai Gyermekélelmezési Intézmény
Élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése 5 részben
2010.11.29.
3.Kf.27.307/2009/5.
Békéscsabai Gyermekélelmezési Intézmény
élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése
2009.12.02.
D.129/14/2008.
Békéscsabai Gyermekélelmezési Intézmény
2008.04.18.
D.130/17/2008
Békéscsabai Gyermekélelmezési Intézmény
Élelmiszer-feldolgozás termékei és italok beszerzése 5 részben
2008.04.15.
3.Kf.27.019/2009/7.
Békéscsabai Gyermekélemezési Intézmény
különböző élelmiszerek beszerzése
2009.03.18.
D.510/2017.
Békéscsabai Szakképzési Centrum
2015. október 12-i szerződés alapján elektromos áram beszerzése 2016. évben (MVM Partner Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.09.06.
D.509/2017.
Békéscsabai Szakképzési Centrum
2015. november 23-i szerződés alapján gázszolgáltatás beszerzése 2016. évben (Főgáz Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.09.29.
D.511/2017.
Békéscsabai Szakképzési Centrum
2015. augusztus 13-i szerződés alapján szerszámoskocsi és tartozékai beszerzése 2016. évben (Körösfémker Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.09.29.
D.355/2021
Békéscsabai Tankerületi Központ
EFOP-1.3.9-17-2017-00060 - Rendezvényszervezési szolgáltatások ellátása (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.07.28.
2021.09.27.
D.111/2024
Békéscsabai Tankerületi Központ
„Építési feladatok Magyar Falu Program keretében” - 3. rész EKR000303512021
2024.02.23.
2024.04.29.
D.356/2021
Békéscsabai Tankerületi Központ
EFOP-1.3.9-17-2017-00062 - Rendezvényszervezési szolgáltatások ellátása (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.07.28.
2021.09.27.
D.110/2024
Békéscsabai Tankerületi Központ
„Építési feladatok Magyar Falu Program keretében” - 2. rész EKR000303512021
2024.02.23.
2024.04.29.
D.104/2024
Békéscsabai Tankerületi Központ
„Építési feladatok Magyar Falu Program keretében” - 1. rész EKR000303512021
2024.02.23.
2024.04.29.
D.103/2024
Békéscsabai Tankerületi Központ
„Belvárosi Ált.Isk és Gimn. tanmedence vgép. felúj.” EKR001584952021
2024.02.23.
2024.05.03.
D.143/2023
Békéscsabai Városfejlesztési Nonprofit Kft.
E-busz tervezési feladatok EKR000052632021
2023.04.13.
2023.06.28.
D.229/2026
Békéscsabai Városgazdálkodási Kft.
„Burkolattisztító gépek beszerzése” - Kbt. mellőzése
2026.05.14.
2026.08.19.
158/11/2008
Békési Kistérségi Társulás
2008.05.05.
D.570/2025
Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR000381152023
2025.09.05.
2026.02.06.
D.164/2026
Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR000381152023
2026.04.09.
2026.06.19.
D.172/13/2007.
Bélapátfalva Város Önkormányzata
2007.05.08.
D.163/2011.
Bélapátfalvai Orvosi Ügyelet Társulás
Bélapátfalva központtal működő összesen 10 önkormányzat illetékességi területére kiterjedő központi háziorvosi ügyelet ellátása határozatlan időtartamra
2011.03.19.
2011.03.24.
D.443/2010.
Bélapátfalvai-Pétervásárai Orvosi Ügyeleti Társulás
Orvosi ügyelet ellátása
2010.06.01.
2010.06.16.
D.153/2010.
Bélapátfalvai-Pétervásárai Orvosi Ügyeleti Társulás, képviseli: Dr. Kónya Ügyvédi Iroda
Orvosi ügyelet ellátása
2010.03.04.
2010.04.14.
D.609/2025
Bóly Város Önkormányzat
„Bóly egészségügyi centrum kivitelezése” EKR000116082025
2025.09.23.
2025.10.14.
D.248/2011.
Bóly Város Önkormányzata
Napelem telepítése a Bólyi Területi Központi Műhely tetején
2011.04.21.
2011.05.20.
D.706/2009.
Bóly Város Önkormányzata
A Bólyi Ipari Park fejlesztése II. ütem
2009.11.12.
2009.12.28.
D.402/2013.
Bóly Város Önkormányzata
Építési beruházás a DDOP-3.1.2-12-2013-0007 kódszámú, "Versendi óvodafejlesztése"című pályázattal kapcsolatban
2013.09.13.
2013.10.16.
D.236/13/2008.
Bólyi Mezőgazdasági Termelő és Kereskedelmi Zrt.
2008.06.24.
D. 529/2009.
Böhönye Község Önkormányzata
DDOP-2007-3-1-2./2F Integrált kis- és mikrotérségi okt. hálózatok és közp. fejleszt. pály. kiíráshoz, DDOP-3.1.3/A-2008-0009 Szoc., Gyermekjóléti és Eü-i Központ létrehozása a Böhönyei mikrotérségben pály. kiíráshoz kapcs. műszaki ellenőri fel. ellát.
2009.09.09.
2009.09.24.
D.226/2017.
Börzsöny 2020 Kft., Pálya-Vasút Kft.
Vállalkozási szerződés a KMOP-3.1.1/E-13-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében a Márianosztra-Nagyirtás közötti keskeny nyomtávú kisvasút pálya tervezési és kivitelezési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2017.05.18.
2017.07.07.
D.836/2009.
Bük Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Bük, Petőfi u. 921. hrsz-ú temetői kerítés építési, beruházási kiviteli munkáira
2009.12.23.
2010.02.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el