Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.23/2023
Bicske Város Önkormányzata
„Bicske, Losonczi utca felújítása” EKR000837132021
2023.01.23.
2023.04.13.
D.22/2023
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
BGA – portaszolgálati feladatok ellátása EKR001800162022
2023.01.21.
2023.03.02.
D.21/2023
Tállya Község Önkormányzata
Mezőgazdasági utak fejlesztése Tállyán EKR 001237922022
2023.01.20.
2023.02.03.
D.20/2023
Nyírcsaholy Község Önkormányzata
Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése 2. rész: Irodaépület energetikai felújítása (4356 Nyírcsaholy, Szabadság u. 3. hrsz.: 1/1.)
2023.01.19.
2023.04.06.
D.18/2023
Szank Községi Önkormányzat
Hűtőház építése EKR000376712018
2023.01.19.
2023.04.03.
D.19/2023
Nyírcsaholy Község Önkormányzata
Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése 1. rész: Polgármesteri Hivatal energetikai felújítása (4356 Nyírcsaholy, Szabadság utca 1. hrsz.: 1/1.)
2023.01.19.
2023.04.05.
D.17/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"K2263/2 IVECO alkatrészek beszerzése és szállítása EKR0012572520022
2023.01.18.
2023.02.21.
D.16/2023
Városi Zöld Eszköz Kft.
Közterület-fenntartási eszközök beszerzése I. EKR 001885022022
2023.01.18.
2023.02.07.
D.15/2023
Monok Község Önkormányzata
Bölcsőde építése EKR000988722021
2023.01.17.
2023.04.05.
D.14/2023
Laskod Község Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” EKR000346232018
2023.01.16.
2023.03.21.
D.13/2023
Sárospatak Város Önkormányzata
"A Bodrog-varázsa – Hálózatos víziturizmus fejlesztése a Bodrog partján” TOP-1.2.1-15-BO1-2016-00033 azonosítószámú projekt megvalósítása keretében stégek létesítése és telepítése - Kbt. mellőzése
2023.01.16.
2023.03.23.
D.12/2023
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Képtár turisztikai célú felújítása EKR000096452019
2023.01.16.
2023.04.03.
D.11/2023
Semmelweis Egyetem
Tisztítószerek beszerzése EKR001188392022
2023.01.13.
2023.01.30.
D.10/2023
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Rendezvényszervezés - Kbt. mellőzése
2023.01.11.
2023.04.24.
D.9/2023
Mezőberény Város Önkormányzata
16 lakás felújítása EFOP pályázat keretében EKR000319122018
2023.01.11.
2023.07.21.
D.7/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„STERILIZÁTOROK MEGÚJÍTÁSA” - 1. része EKR000514842022
2023.01.03.
2023.02.20.
D.8/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„STERILIZÁTOROK MEGÚJÍTÁSA” - 2. része EKR000514842022
2023.01.03.
2023.02.20.
D.6/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Daganatellenes, immunmoduláns szerek csoportjába tartozó gyógyszerkészítmények és gyógyszerek beszerzése EKR000769752022
2023.01.02.
2023.02.17.
D.5/2023
Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság
Polgári Szakaszmérnökség – épületenergetika” EKR001446812022
2023.01.02.
2023.01.23.
D.4/2023
Csepreg Város Önkormányzata
Óvoda, bölcsőde berendezés - 2.rész („Műszaki eszközök óvoda”) EKR000962412022
2022.12.31.
2023.02.14.
D.3/2023
Mórahalom Városi Önkormányzat
Mórahalom - informatikai és egyéb eszközök besz. - 2. rész („egyéb eszközök, hangtechnika”) EKR001781872022
2022.12.31.
2023.03.07.
D.1/2023
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Takarítási szolgáltatások 2023-2025 - 2. rész EKR001395532022
2022.12.31.
2023.01.25.
D.2/2023
Mórahalom Városi Önkormányzat
Mórahalom - informatikai és egyéb eszközök besz. - 1. rész („Informatikai eszközök”) EKR001781872022
2022.12.31.
2023.03.01.
D.534/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Síkosságmentesítés és hóeltakarítás bérelt gépei - 4. rész Harkány mérnökség EKR001363542022
2022.12.30.
2023.02.13.
D.533/2022
Bugát Pál Kórház
„EFOP-2.2.19-17 projekt eszközbeszerzés” - 3. rész UH készülék EKR000760232022
2022.12.29.
2023.02.16.
D.532/2022
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Szhely személy pu. átépítési munkái” EKR000440242022
2022.12.27.
2023.01.16.
D.530/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 3. rész Sporteszközök EKR001023912021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.529/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 2. rész Informatikai eszközök EKR001023912021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.527/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 4. rész Taneszközök EKR001024182021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.525/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 2. rész Informatikai eszközök EKR001024182021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.523/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 4. rész Taneszközök EKR001024012021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.522/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 3. rész Sporteszközök EKR001024012021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.521/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 2. rész Robotika EKR001024012021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.520/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 1. rész Egyéb eszközök EKR001024012021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.519/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 3. rész Taneszközök EKR001023152021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.531/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 4. rész Taneszközök EKR001023912021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.516/2022
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
„Út- és mélyépítő és/vagy magasépítő kivitelezői munkák Miskolc közigazgatási területén belül változó munkaterületeken” - 2. rész
2022.12.21.
2023.02.10.
D.514/2022
Uzsoki Utcai Kórház
Labordiagnosztikumok beszerzése - 3. és 6. része EKR000699482021
2022.12.21.
2023.02.13.
D.528/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 1. rész Egyéb eszközök EKR001023912021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.526/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 3. rész Sporteszközök EKR001024182021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.524/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 1. rész Egyéb eszközök EKR001024182021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.518/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 2. rész Informatikai eszközök beszerzése EKR001023152021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.517/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 1. rész Egyéb eszközök EKR001023152021
2022.12.21.
2023.03.08.
D.515/2022
Budakalász Város Önkormányzat
„Hó- és síkosságmentesítés 2022/23/24” EKR001529872022
2022.12.21.
2023.01.20.
D.513/2022
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
Élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása EKR000483342022
2022.12.21.
2023.02.15.
D.507/2022
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Takarítási feladatok elvégzése Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata központosított beszerzési rendszeréhez csatlakozott intézmények és gazdasági társaságok részére EKR000126922022
2022.12.19.
2023.01.09.
D.510/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
NAF hálózat kivitelezés EKR000363882021
2022.12.19.
2023.01.10.
D.505/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KÖF/KIF transzformátorok beszerzése 1. rész EKR001366082020
2022.12.19.
2023.01.13.
D.508/2022
Karcag Városi Önkormányzat
Multifunkciós sportcsarnok építés-tervez. Karcagon EKR000052872022
2022.12.19.
2023.02.16.
D.512/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KIF-KÖF önálló tervezési munkák
2022.12.19.
2023.01.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el