Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.511/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KIF-KÖF hálózati kivitelezési munkák EKR000369002021
2022.12.19.
2023.01.10.
D.506/2022
Biharkeresztes Város Önkormányzata
TOP-5.2.1-HB1-2020-00015 a társadalmi együttműködés erősítését szolgáló helyi szintű komplex programok Biharkeresztesen pályázathoz a rendezvényszervezési feladatok EKR001256152022
2022.12.19.
2022.12.21.
D.509/2022
Bonyhád Város Önkormányzata
Az Ermel-Vojnits Mauzóleum felújítása Bonyhádon EKR001008872021
2022.12.19.
2023.02.15.
D.503/2022
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Mobil térképező eszközök beszerzése EKR000545042022
2022.12.16.
2023.01.12.
D.501/2022
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti középületek épületenergetikai fejlesztése” - 1. rész „Óvoda”
2022.12.16.
2023.03.02.
D.504/2022
Biokom Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Kft.
Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák 2 EKR000396352022
2022.12.16.
2023.02.02.
D.500/2022
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Városháza bővítése II. EKR000946032019
2022.12.16.
2023.03.08.
D.499/2022
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
MÖZS 132/22 kV-os alállomás létesítése (04/001 azonosító számú) EKR000587042020
2022.12.16.
2023.02.14.
D.502/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
„132 kV-os zárlatkorlátozó fojtótekercs (2 klt)” EKR000866682022
2022.12.16.
2023.02.02.
D.498/2022
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Villamos szennyvízszivattyúk és keverők javítása EKR001004542022
2022.12.15.
2023.02.08.
D.497/2022
ELMÜ Hálózati Kft
„HFKV adóberendezések beszerzése” EKR000810272019
2022.12.15.
2022.12.21.
D.496/2022
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
"145 kV-os maximális feszültségű GIS berendezések - 2. rész 145kV max.fesz. GIS berendezés Vizafogó alállomásba EKR000882512021
2022.12.15.
2023.01.31.
D.495/2022
Magyar Nemzeti Bank
„Irodaszerek, adminisztrációs és egyéb anyagok, irodai kisgépek és eszközök beszerzése és szállítása (KBF/595/2022)” EKR001481042022
2022.12.14.
2023.01.12.
D.494/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022 EKR001030482022
2022.12.14.
2023.04.28.
D.493/2022
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Minőség-ellenőrzési és minőségbiztosítási tevékenység ellátása az általános (nem technikai) UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) felderítés, a technikai felderítés és mentesítés ideje alatt
2022.12.14.
2023.02.14.
D.492/2022
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Általános (nem technikai) felderítés és UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) Információs Adatbázis elkészítése
2022.12.14.
2023.02.14.
D.491/2022
Csobaj Község Önkormányzata
Csobajon „Pindur ház” mini bölcsőde kialakítása EKR001177422021
2022.12.12.
2023.02.20.
D.489/2022
Vígszínház Nonprofit Kft.
Színpadi ponthúzók vezérlésátalakítása EKR001091232022
2022.12.12.
2023.01.26.
D.487/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog” - 2. rész „Meglévő épület bővítése, új épület építése” EKR001474022019
2022.12.12.
2023.02.17.
D.488/2022
Bekecs Község Önkormányzata
Bekecs ipari park 1. ütem EKR001876972022
2022.12.12.
2023.01.12.
D.490/2022
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Őrzés-védelmi Keretszerződés 2022-2023” EKR000858012022
2022.12.12.
2023.02.20.
D.486/2022
Veszprém-Balaton 2023 Zrt.
Utazás és szállásszervezési szolgáltatás beszerzés EKR001261352022
2022.12.09.
2023.02.03.
D.485/2022
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés 2022-2023 - 1. rész EKR001177422022
2022.12.09.
2023.02.01.
D.484/2022
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A veszprémi Várbörtön felújítása” EKR000919782022
2022.12.09.
2023.02.02.
D.483/2022
Trianon Múzeum Alapítvány
Várpalota, Zichy-Kastély rekonstrukciós munkái EKR000512642019
2022.12.09.
2023.03.13.
D.481/2022
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Szigetszentmiklósi iskola eszközbeszerzése - 2. rész EKR001134872022
2022.12.08.
2023.01.16.
D.482/2022
Építési és Közlekedési Minisztérium
Maglód iskola mobíliák beszerzése - 2. rész EKR001403572022
2022.12.08.
2023.01.12.
D.480/2022
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum
Dunaújvárosi Szakképzési intézményeinek takarítása - 1. rész. EKR000348812022
2022.12.07.
2023.01.30.
D.479/2022
Kisnémedi Község Önkormányzata
”Kisnémedi külterületi utak – VP6-7.2.1.1-21 EKR000936262022
2022.12.07.
2023.02.13.
D.478/2022
Magyar Nemzeti Bank
„Irodaszerek, adminisztrációs és egyéb anyagok, irodai kisgépek és eszközök beszerzése és szállítása (KBF/595/2022)” EKR001481042022
2022.12.06.
2022.12.12.
D.477/2022
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
Kisigmánd 132/22 Kv-os alállomás portálfelújítás EKR000532352020
2022.12.02.
2023.02.14.
D.475/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Recepciós-információs szolgáltatások ellátása/2022 EKR000011592022
2022.12.02.
2022.12.13.
D.476/2022
Vaszary Kolos Kórház, Esztergom
"Gőz-formalin sterilizáló 6 STE" EKR000543392021
2022.12.02.
2023.02.14.
D.474/2022
Tudomány a Környezetünkért Közhasznú Alapítvány
Körny- és Alt. Mg. Információs Központ építése EKR 000497992022
2022.12.01.
2023.03.13.
D.473/2022
Klebelsberg Központ
Miskolci HO épületenergetikai fejlesztése EKR001075302020
2022.12.01.
2023.01.18.
D.472/2022
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dunaújváros - közvilágítás rekonstrukció 2. fázis EKR000146872022
2022.11.30.
2023.01.18.
D.470/2022
Országos Rendőr-főkapitányság
Szakértői adatmentő eszköz beszerzés II. EKR001176562022
2022.11.30.
2022.12.14.
D.471/2022
Építési és Közlekedési Minisztérium (Innovációs és Technológiai Minisztérium jogutódja)
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 4.,5. és 7. részek EKR000464352020
2022.11.30.
2023.02.03.
D.469/2022
Biharkeresztes Város Önkormányzata
Biharkeresztes rendezvény EKR001256152022
2022.11.29.
2023.02.02.
D.468/2022
Miskolci Közintézmény-működtető Központ
„Tisztítószerek és tisztasági csomag beszerzése” EKR001296572022
2022.11.28.
2023.01.30.
D.467/2022
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
Gázelosztó vezetékek kivitelezése
2022.11.25.
2022.12.15.
D.466/2022
Hagyományok Háza
Budai Vigadó épületében őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR001073032022
2022.11.25.
2023.01.24.
D.465/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 4. rész Taneszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.462/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 1. rész Egyéb eszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.461/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 4. rész Taneszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.457/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 4. rész Taneszközök EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.456/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 3. rész Sporteszközök EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.453/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 3. rész Taneszközök EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.451/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 1. rész Egyéb eszközök EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.449/2022
Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft
„Vezetés szimulátor (DIL rendszer) beszerzése II.” EKR000537782021
2022.11.24.
2023.02.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el