Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.328/2022
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Keretszerződés médiavásárlási szolgáltatások beszerzésére" EKR000655662022
2022.08.24.
2022.10.17.
D.382/2022
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
BNM 2022. évi őszi vetőmag beszerzése ME EKR001406252022
2022.09.29.
2022.10.17.
D.333/2022
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Keretszerződés médiavásárlási szolgáltatások beszerzésére" EKR000655662022
2022.08.29.
2022.10.17.
D.317/2022
Balassagyarmati Tankerületi Központ
„Tankerületi iskolák felújítása MFP forrásból 2022” EKR000882822022
2022.08.16.
2022.10.17.
D.347/2022
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum
Dunaújvárosi Szakképzési intézményeinek takarítása - 1. rész. EKR000348812022
2022.09.08.
2022.10.15.
D.329/2022
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
"Bösztörpuszta kivitelezés II." EKR001635542021
2022.08.25.
2022.10.14.
D.295/2022
BUDAPEST VÁSÁRCSARNOKAI Piacokat, Üzletközpontokat és Vásárcsarnokokat Üzemeltető Kft.
„BUDAPEST VÁSÁRCSARNOKAI Kft. és 2 db felhasználási helye részére földgáz energia szállítása” - keretmegállapodás 2. rész EKR001334612020 EKR001184062022 EKR001184682022
2022.08.10.
2022.10.14.
D.283/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szerződés jegykiadó automaták (TVM: Ticket Vending Machine) gyártására, szállítására, telepítésére és üzemeltetésére”
2022.07.29.
2022.10.12.
D.280/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
TVM automaták üzemeltetése és továbbfejlesztése II. EKR001018022019
2022.07.27.
2022.10.12.
D.252/2022
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00013 Tisza-tavi templomok” - 4. rész
2022.07.11.
2022.10.11.
D.277/2022
TORUS Acéltermékgyártó Kft.
Peremező gépek beszerzése EKR000246482018
2022.07.20.
2022.10.07.
D.356/2022
BIOKOM Nonprofit Kft.
Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák 1. rész EKR000396352022
2022.09.23.
2022.10.05.
D.321/2022
Mórahalom Városi Önkormányzat
Mórahalom -150 fős Kollégium bútorainak beszerzése - 1. rész - egyedi bútorok EKR000709622022
2022.08.18.
2022.10.05.
D.268/2022
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Játszóház kialakítása és játszótér felújítása Salgótarjánban” EKR000071002019
2022.07.15.
2022.10.04.
D.346/2022
NFFKÜ - Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szakértők beszerzése EKR000799162022
2022.09.07.
2022.10.04.
D.327/2022
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ22)” EKR001283952021
2022.08.24.
2022.10.04.
D.334/2022
AGORA Sport és Szabadidő Közhasznú Nonprofit Kft.
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása. EKR000783242020
2022.08.29.
2022.10.03.
D.259/2022
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
„Mosodai szolgáltatás megrendelése az SZKTT által az SZKTT ESZI részére vállalkozási szerződés keretében”
2022.07.14.
2022.10.03.
D.323/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Patológiai berendezések beszerzése 2021” – 5. rész - Nagy teljesítményű IHC/ISH/FISHfestő automata EKR001022502021
2022.08.19.
2022.09.30.
D.316/2022
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Üzleti és konferenciaszálló tervezése EKR000397382022
2022.08.15.
2022.09.30.
D.199/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
A 1048/2017. (II.3.) Korm. Határozat keretében megvalósuló „Hagyományos Vadászati Módok Háza – Vadászati Múzeum mögött található ún. 13. számú épület külső felújításához kapcsolódó tervezési feladatait és a Keszthelyi Festetics-kastély integrált termék-és szolgáltatás fejlesztése című, GINOP-7.1.9-17-2020-00039 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló 13. sz. épület tervezési feladatainak ellátását. - Kbt. mellőzése
2022.06.01.
2022.09.29.
D.200/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
A Fenékpuszta majorság integrált termék-és szolgáltatás fejlesztése – Fenékpuszta majorság fejlesztése II. ütem című, GINOP-7.1.9-17-2020-00036 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló tervezési feladatok - Kbt. mellőzése
2022.06.01.
2022.09.29.
D.291/2022
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd-VP6-7.2.1.1-21-építés-2022” – építési beruházás. EKR000606952022
2022.08.05.
2022.09.29.
D.345/2022
Budapest Film Zrt.
Üdítőitalok beszerzése 2022 EKR001000522022
2022.09.06.
2022.09.28.
D.264/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 3. rész Sotu u. 17., hrsz 1159 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.265/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 4. rész Szt. László király u. 20., hrsz. 910 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.263/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 2. rész Bajcsy telep 10., hrsz 2277 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.262/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 1. rész Sziráki utca 15., hrsz 1260 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.267/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 7. rész Közterület fejlesztés EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.261/2022
Nagytarcsa község Önkormányzata
„Bölcsőde építés” - II. rész út, parkoló építés EKR001248722019
2022.07.14.
2022.09.28.
D.266/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 5. rész Alkotmány u. 4. és 6. - hrsz. 1582, 1583 - épület felújítások EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.260/2022
Nagytarcsa község Önkormányzata
„Bölcsőde építés” - I. rész bölcsőde építés EKR001248722019
2022.07.14.
2022.09.28.
D.290/2022
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Dr. Vass László Egészségügyi Intézménye
Takarítási szolgáltatás beszerzése EKR000618302022
2022.08.05.
2022.09.28.
D.336/2022
Településellátó Szervezet
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása. EKR000586182021
2022.08.29.
2022.09.26.
D.250/2022
ÉSZAKERDŐ Zrt.
„LÁEV gördülőállomány fejlesztése” EKR000547932018
2022.07.07.
2022.09.26.
D.294/2022
Magyar Államkincstár
"JDolBer felhasználási és támogatási szolgáltatás" EKR000683702022
2022.08.09.
2022.09.26.
D.325/2022
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
Komplex kommunikációs kampány az IFKA részére -160 EKR001251272021
2022.08.19.
2022.09.23.
D.332/2022
Audi Hungaria Általános Művelődési Központ
2022. évi informatikai eszközbeszerzés EKR 000757922022
2022.08.28.
2022.09.20.
D.256/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.258/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.257/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.255/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.254/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2017. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.293/2022
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése” 1-3. RÉSZ és 5-9. RÉSZ EKR000595302022
2022.08.05.
2022.09.13.
D.288/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021” EKR001403402021
2022.08.01.
2022.09.13.
D.338/2022
ÉRV Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása.
2022.08.29.
2022.09.12.
D.337/2022
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása. EKR001218312021 EKR001381502021 EKR000698902021 EKR000345442021 EKR000577342021
2022.08.29.
2022.09.12.
D.335/2022
Bács-Kiskun Megyei "Platán" Integrált Szociális Intézmény
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása.
2022.08.29.
2022.09.12.
D.339/2022
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása.
2022.08.29.
2022.09.12.
D.326/2022
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata
„Hajdúszoboszló külterületi útjainak felújítása” - 2. rész EKR001179172021
2022.08.22.
2022.09.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el