Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.246/2022
Alapvető Jogok Biztosának Hivatala
„MS licencek beszerzése 2022” EKR000712932022
2022.07.04.
2022.09.09.
D.229/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.231/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.230/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.167/2022
Szerencs Város Önkormányzata
Kötelező nyilvánosság és egyéb kommunikációs tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2022.05.09.
2022.09.08.
D.273/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2020. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.271/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.272/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2019. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.274/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2021. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.247/2022
Energiatudományi Kutatóközpont
Sugárvédelmi konténeres emelőberendezés gyártása EKR000066802022
2022.07.07.
2022.09.02.
D.322/2022
NIF Zrt.
Zalaszentiván-Zalaegerszeg vasútv. tervezés EKR001510272021
2022.08.18.
2022.09.02.
D.234/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.06.15.
2022.08.31.
D.216/2022
K és V Nemzetközi Fuvarozó Kft.
„Raktárcsarnok bővítésének generál kivitelezése - építési beruházás beszerzés”
2022.06.13.
2022.08.30.
D.235/2022
Szigetvár Város Önkormányzat
„Rendezvényszervezési szolgáltatások beszerzése - I. rész: Szigetvár rendezvényszervezési feladatok” EKR001104842018
2022.06.15.
2022.08.30.
D.278/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások" (módosított összegezés 2) EKR000180142022
2022.07.21.
2022.08.29.
D.248/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások" (módosított összegezés) EKR000180142022
2022.07.07.
2022.08.29.
D.195/2022
NOBILIS Első Hazai Zrt.
"Eszközbeszerzés GINOP-1.2.1 és 2.1.8” 2. rész: Addicionáló vonal beszerzése EKR001031272019
2022.05.27.
2022.08.29.
D.279/2022
Váci Városfejlesztő Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Zöldfelület fenntartás, üzemeltetés, takarítás (EKR001543432021)
2022.07.22.
2022.08.26.
D.217/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2017.11.10.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.226/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2021.08.05.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.225/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2019.02.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.223/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.11.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.222/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.07.18.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.218/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2017.12.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.227/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2021.09.14.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.314/2022
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum
Dunaújvárosi Szakképzési intézményeinek takarítása - 1. rész. EKR 000348812022
2022.08.15.
2022.08.26.
D.224/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2019.07.26.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.221/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.07.18.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.220/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.06.12.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.219/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.05.02.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.276/2022
Újpesti Torna Egylet
UTE Curling csarnok építése EKR001094392021
2022.07.18.
2022.08.26.
D.251/2022
Jármi Község Önkormányzata
"Jármi piac épület, valamint a piachoz kapcsolódó parkoló és belső út kialakítása" EKR000396802022
2022.07.08.
2022.08.25.
D.292/2022
Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás Bp. 2022.
2022.08.05.
2022.08.24.
D.204/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.205/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.203/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.202/2022
Pest Megyei Borostyán Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.02.
2022.08.24.
D.198/2022
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
MIVÍZ Kft. Biogáz üzemének részére iszapszállítás EKR000368902020
2022.06.01.
2022.08.23.
D.194/2022
Zolend Kft.
„Építési beruházás debreceni telephely” EKR000918442018
2022.05.27.
2022.08.22.
D.309/2022
Rétság Város Önkormányzat
Rétság, Városi piac fejlesztése EKR001293342021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.308/2022
Nézsa Községi Önkormányzat
Új bölcsőde kialakítása Nézsa községben EKR000372002018
2022.08.11.
2022.08.18.
D.307/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Napsugár Tagóvoda fejlesztése EKR000852892019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.306/2022
Nézsa Községi Önkormányzat
Vállalk.sz. TOP-3.2.1-16-NG1-2017-00014-2.- 2. ajánlati rész: Műemléki iskola építési beruházás : EKR000502322019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.302/2022
Községi Önkormányzat Nógrádsáp
Bölcsőde építése Nógrádsápon EKR001108312020
2022.08.12.
2022.08.18.
D.301/2022
Bercel Község Önkormányzata
Berceli Bölcsőde fejlesztése EKR001356142020
2022.08.11.
2022.08.18.
D.299/2022
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Nyírjes turisztikai központ fejlesztése (Játszóház) EKR000615792021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.298/2022
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Nyírjes turisztikai központ fejlesztése ( Látogatóközpont) EKR000615792021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.296/2022
Nógrád Megyei Szakképzési Centrum
Tanműhely- Ágazati Képző Központi Kialakítása EKR001500882021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.287/2022
Ballószög Község Önkormányzata
Konyhai és konyhatechnológiai eszközök beszerzése” – 1. rész EKR000650922022
2022.08.01.
2022.08.18.
D.312/2022
Szirák Község Önkormányzata+
Bölcsőde kialakítása Szirákon EKR000205102021
2022.08.11.
2022.08.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el