Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.714/2025
Kisújszállás Város Önkormányzata
„Deák Ferenc utcai járdaszakasz felújítása” EKR000693022025
2025.11.05.
2026.05.19.
D.714/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 4. rész: Komplex megálló kialakítása gátőrházból EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.714/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Élelmezési szolgáltatás 2015. évben (Eurest Étteremüzemeltető ft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.714/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle gyógyszerek szállítása (EGIS Gyógyszergyár Nyrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.714/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungária Kft. (Labordiag.)) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.714/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Infokommunikációs Technológiai fejlesztés Szeged MJV fenntartásában működő nevelési-oktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0954 számú pályázat keretében (2.rész)
2011.09.30.
2011.10.12.
D.714/2010.
Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet Egyszemélyes Nonprofit Közhasznú Kft.
DSA laboratórium működtetése, új gép kihelyezésével
2010.09.10.
2010.09.13.
D.714/2009.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Komplex fejlesztés és dinamikus és fenntartható közösségi közlekedésért Sopronban
2009.11.16.
2009.12.28.
D.714/10/2007.
Újfehértó Önkormányzata
2008.01.21.
D.713/2025
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Új bölcsőde eszközbeszerzés TOP-6.2.1 pályázathoz” 1-3. rész EKR000865272023
2025.11.05.
2026.02.09.
D.713/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 3. rész: Foglalkoztató központ létesítése EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.713/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vagyonbiztosítási szolgáltatás 2013. évben (Aegon Magyarország Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.713/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.713/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, műszaki, karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungaria Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.11.10.
2014.12.08.
D.713/2011.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Fővárosi Vízművek Zrt. északi és déli szerver szobák redundáns szünetmentes áramellátásának fővállalkozásban történő kialakítása
2011.09.30.
2011.10.17.
D.713/2010.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés keretében Hernádkércs, Nagykinizs és Szentivánbaksa községek árvízvédelmi fejlesztése
2010.09.10.
2010.10.11.
D.713/2009.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása
2009.11.16.
2009.12.17.
D.713/10/ C /2007.
Etyek Község Önkormányzata
2008.01.21.
D.712/6/2006.
Kisköre Város Önkormányzata
A kiskörei piac építési kivitelezési munkái
2006.10.13.
2006.11.09.
D.712/2025
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Köz és szociális étkeztetés biztosítása és az ehhez kapcsolódó tálalókonyhák üzemeltetése Budapest VII. kerületében
2025.11.04.
2026.02.05.
D.712/2024
Tolna Vármegye Önkormányzata
Sió I projekt 2020_II - 2. rész: Komplex megálló építése Simontornya EKR000781592021
2024.11.04.
2025.02.20.
D.712/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Laboratóriumi vegyszer, gyógyszer alapanyagok, fertőtlenítőszer beszerzés 2013. évben (Molar Chemicals Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.15.
D.712/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle izotópok adásvétele és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások nyújtása (Izotóp Intézet Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.26.
D.712/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Biomedica Hungária Kft. (Cardio)) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.712/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázása és szennyvíz tisztító telep bővítése" című, EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan
2011.09.29.
2011.11.09.
D.712/2010.
Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Belvízcsatornák rekonstrukciója és szivattyútelepek rekonstrukciója és az Észak-alföldi régióban vállalkozási szerződés keretében a Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság részére
2010.09.09.
2010.10.08.
D.712/2009.
Krasznokvajda Község Önkormányzata, Dr Kónya Ügyvédi Iroda, Dr. Kónya Tamás ügyvéd
Krasznokvajda község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztításának kivitelezési feladatainak elvégzése
2009.11.16.
2009.12.02.
D.711/8/2007.
MÁV Zrt.
2008.01.29.
D.711/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2025.11.03.
2026.02.24.
D.711/2024
Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt
Tűzvédelmi berendezések karbantartása, javítása EKR001644072024
2024.11.04.
2025.01.13.
D.711/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Orvosi gázok beszerzése 2015. évben (Siad Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.15.
D.711/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt” nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.09.07.
2015.10.12.
D.711/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomarker Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.711/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
A budapesti Margit híd pillérszobrainak restaurálása, valamint a hiányzó "Hercules" szobor rekonstrukciója.
2011.09.29.
2011.11.08.
D.711/2010.
Taksony Nagyközség Önkormányzata
Taksony ivóvízminőség-javító program tervezési feladatai
2010.09.09.
2010.09.21.
D.711/2009.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda Dr. Tuzson Bence ügyvéd
Győr Megyei Jogú Város Közösségi autóbusz-közlekedésének átalakítása
2009.11.16.
2009.12.29.
D.710/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.11.03.
2026.02.24.
D.710/2024
Vaja Város Önkormányzata
„Közvilágítási lámpatestek korszerűsítése” EKR000275622021
2024.10.31.
2025.01.22.
D.710/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerkészítmények szállítása 2014. évben (Pharmaroad Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.710/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Bútorok beszerzése az „ Infrastruktúra-fejlesztés az egészségpólusokban” című „Jósa András Tömbkórház projekt” tárgyú TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0009 azonosító jelű projekt keretében, adásvételi szerződés
2015.09.07.
2015.09.30.
D.710/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, szakanyag vegyszerek beszerzése (Bio-Kasztel Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.710/2011.
Balatongyörök Község Önkormányzata
Egészségház fejlesztése Balatongyörökön
2011.09.29.
2011.10.28.
D.710/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.09.09.
2010.10.01.
D.710/2009.
Szent István Egyetem
2103 Gödöllő Páter Károly u. 1. szám alatti 4938 hrsz. ingatlanon műszaki felsőoktatási oktatási infrastruktúra kialakítása, a SZIE Gépészmérnöki Kar laboratóriumi épületegyüttesének felújítása, kiviteli tervek elkészítése
2009.11.13.
2009.12.16.
D.710/12/2007.
Termofok Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
2008.01.24.
D.71/2026
Ország Közepe Többcélú Kistérségi Társulás
„Rendelőintézet eszközfejlesztése” - 1.rész Informatikai eszközök EKR002260532025
2026.02.19.
2026.05.22.
D.71/2025
NYÍRSÉGVÍZ ZRt.
„3,5 t alatti gépjárművek javítása” - 1.rész - (Nyíregyháza és vonzáskörzete) EKR000031512025
2025.01.29.
2025.02.06.
D.71/2024
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Lidl utalványok beszerzése 2023. év - (2023.11.10.) - Kbt. mellőzése
2024.02.09.
2024.04.18.
D.71/2023
Tura Város Önkormányzata
Sport utca útfelújítási munkái (115. § (7) bek.) EKR001465592021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.71/2022
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” - szerődéskötés EKR000632032019
2022.02.23.
2022.05.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el