Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.72/13/2008.
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata, képviseli: Berta és Kovács Ügyvédi Iroda
2009.03.28.
D.72/13-I/2009.
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat, képviseli: Dr. Palatka Lívia jogtanácsos
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2009.02.27.
2009.04.06.
D.719/5/2006.
Fonyód Város Önkormányzata
Fonyód Város általános iskolai diákjainak és a szociális intézményekben ellátottak közétkeztetése
2006.10.18.
2006.11.16.
D.719/2025
Semmelweis Egyetem
SE I. Belgyógy. Klinika épület felújítás tervezése EKR000706872020
2025.11.05.
2026.05.07.
D.719/2024
Református Egyetemváros
„Mérnöki szolg. keretmeg. - Református Egyetemváros” EKR000028062024
2024.11.11.
2024.12.18.
D.719/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műszerügy üzemeltetés 2015. évben (Vatner Kft. ) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.719/2015.
Kecskéd Község Önkormányzata
Járda felújítási munkák végzése (Vértes-út és Építő Szolgáltató Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.09.28.
D.719/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeltetési, fenntart.szolg. irodaszer, sokszorosítási anyagok, munkaruha, védőruha, nyomdai, dekorációs anyag, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Carbocomp Számítástechnikai és Nyom.Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.719/2011.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
A tanulók iskolai lemorzsolódásának szociológiai vizsgálata" elnevezésű kutatás 2010/2011. tanévi hulláma
2011.09.30.
2011.12.02.
D.719/2009.
Magyar Televízió Zrt.
MTV Zrt. meglévő HD adás lebonyolító rendszerének áttelepítése az új bérelt székház és gyártóbázis "B" épületéből a "C" épületbe, a rendszer telepítéséhez szükséges teljes kábelezés kiépítése, az elhelyezéshez szükséges műszaki bútorok biztosítása
2009.11.17.
2009.12.28.
D.719/17/2010.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
Parkolófelügyeleti eszközök 2010/S139-214009 beszerzése
2010.09.13.
2010.10.20.
D.718/23/2007.
Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
2008.01.28.
D.718/2025
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
„Ortopédiai implantátumok beszerzése” – 8. rész Bicondylaris, ún. „TOTAL” térdízületi endoprotézis rendszer EKR001678712025
2025.11.05.
2026.03.09.
D.718/2024
Nagyszénás Nagyközség Önkormányzata
„Nagyszénás – Zöld infrastruktúra fejlesztése” EKR000257422023
2024.11.11.
2025.02.13.
D.718/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Takarítás 2013. évben (Tom Controll 2001 Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.718/2015.
Észak-magyarországi Regionális Vízművek Zrt.
Adásvételi szerződés alapján az "ÉRV Zrt. Kazincbarcika-Berentei Térségi Szennyvíziszap Komposztáló" elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2013-0034 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló eszközbeszerzés II."
2015.09.08.
2015.10.21.
D.718/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (C.P.P. Budapest) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.718/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szállítási szerződés árvízi védekezéshez szükséges mobilgát elemek beszerzésére.
2011.09.30.
2011.10.14.
D.718/2010.
Felsődobsza Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Felsődobsza Község árvízvédelmi fejlesztése
2010.09.13.
2010.10.11.
D.718/2009.
Magyar Televízió Zrt.
MTV Zrt. meglévő intercom rendszerének áttelepítése az új bérelt székház és gyártóbázis "B" épületéből a "C" épületbe, a rendszer telepítéséhez szükséges teljes kábelezés kiépítése
2009.11.17.
2009.12.28.
D.717/9/2006.
Magyar Rádió Rt.
A magyar felnőtt társadalom médiahasználati (elsősorban rádióhallgatási) kulturális és fogyasztási ismérveinek kutatása, a Magyar Rádió adói és sajtótermékei pozicionálásának mérése és értékelése az ajánlati dokumentációban meghatározottak szerint
2006.10.17.
2006.11.27.
D.717/2025
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
„Ortopédiai implantátumok beszerzése” – 3. rész Cement nélküli csípőprotézis rendszer, elülső feltáráshoz EKR001678712025
2025.11.05.
2026.03.09.
D.717/2024
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
„PPKE - ITK-IT 4 rész -RRF-2.1.2-21-2022-00014” - 4. rész (Egyéb informatikai eszközök beszerzése) EKR001950342023
2024.11.10.
2024.12.03.
D.717/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Traumatológiai implantátumok beszerzése 2014. évben (Sanametal Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.717/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Orvosi műszerek szervizelése és karbantartása (Medi-Print Kft.) 2012. évben
2015.09.08.
2015.10.28.
D.717/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció kiáll.tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart.szolgáltatás, irodaszer, sokszorosítási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Polko-Print Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.717/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (1.rész)
2011.09.30.
2011.11.09.
D.717/2010.
Duna Tv Zrt.
integrált vállalatirányítási és vezetői információs informatikai rendszer, folyamatmenedzsment rendszer upgrade-verzióváltás
2010.09.10.
2010.09.20.
D.717/2009.
Tiszaroff Község Önkormányzata
Tiszaroff község belterületi csapadék és belvíz-elvezető rendszer I. szakasz kivitelezése
2009.11.17.
2009.12.14.
D.717/12/2007.
Pócsmegyer-Surány Község Önkormányzata
2008.01.21.
D.716/5/2007.
Budapest Főváros XIII. Kerüeti Önkormányzat
2008.01.21.
D.716/2025
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
Ortopédiai implantátumok beszerzése” – 1. rész Csontcementtel beültethető csípőízületi endoprotézis rendszer EKR001678712025
2025.11.05.
2026.03.09.
D.716/2024
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
„Idősek Otthona férőhelybővítése” EKR002078502022
2024.11.08.
2025.01.31.
D.716/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Traumatológiai implantátumok beszerzése 2014. évben (Johnson & Johnson Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.716/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Élelmiszerek szállítása (Mortak Fruit Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.716/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biotest Hungaria Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.716/2011.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
a Közbeszerzési Felügyeleti Főosztály tevékenységét segítő hatályos jogszabályok alapján fenálló támogatási konstrukcióhoz rendelt feladataihoz kapcsolódó műszaki-szakmai, közbeszerzési és jogi szakértői tanácsadás
2011.09.30.
2011.11.14.
D.716/2010.
EFRO Nonprofit Kft.
Élőerős vagyon- és objektumvédelmi feladatok ellátása határozatlan idejű vállalkozási szerződés keretében az ajánlatkérő termelési és raktározási funkciójú székhelyén (Budapest), továbbá két fióktelepén (Pécs, Mohács)
2010.09.10.
2010.10.25.
D.716/2009.
Sóstó- Gyógyfürdők Szolgáltató és Fejlesztő Zrt., képviseli: Dr. Marjai Tibor ügyvéd
XXI. századi fürdőkultúra megteremtése a nyíregyháza-sóstói hagyomány alapjain a Parkfürdő rekonstrukciója és bővítése
2009.11.17.
2009.12.23.
D.715/8/2007
Tiszaroff Község képviseli: dr. Dessewffy Anna Ügyvédi Iroda
2008.01.21.
D.715/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Útszóró só (NaCl) II. beszerzése" - 3. rész Közép-Magyarország EKR001347922025
2025.11.05.
2026.01.13.
D.715/2024
Semmelweis Egyetem
Asztaligép csere EKR000760302024
2024.11.07.
2025.01.29.
D.715/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszertári áruk beszerzése 2015. évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.715/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Betegszállítási szolgáltatás nyújtása (Neomedical Ambulance Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.715/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szakmai anyagok, kísérleti állat, takarmány beszerzése (Bioplan Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.715/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (2. rész)
2011.09.30.
2011.11.10.
D.715/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőrfőkapitányság
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén határozattal vagy jegyzőkönyvileg lefoglalt járművek szállítása, tárolása állagmegóvása, átadás-átvétele
2010.09.10.
2010.10.21.
D.715/2009.
Zala Megyei Rendőr-főkapitányság, képviseli: Dr. Bíró Zoltán ügyvéd
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság objektumaiban vagyonőr által ügyfél-eligazító (portaszolgálati) feladatok ellátása
2009.11.16.
2009.12.19.
D.715/14/2006.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség Központi Pénzügyi és Szerződéskötő Egység
A Magyar Köztársaság Igazságügyi és Rendészeti Minisztériuma irányítása alá tartozó rendészeti szervezetek részére személyi felszerelések beszerzése
2006.10.16.
2006.11.13.
D.714/7/2006.
Apertus Közalapítvány a Nyitott Szakképzésért és Távoktatásért, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, dr. Tuzson Bence ügyvéd
Kiegészítő szolgáltatás megrendelése a szakmacsoportok alapozó érettségi követelményeit lefedő digitális tananyagfejlesztéshez
2006.10.16.
2006.11.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el