Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.882/2016.
CSABA-2013. Konzorcium (STRABAG Kft., KÖZGÉP Zrt., SWIETELSKY Kft.)
Békéscsaba vasútállomás pálya, vasúti műtárgyépítési, vasúti felsővezeték, utak épöítési munkái, valamint a kapcsolódó ideiglenes vasúti biztosítóberendezési, vasút üzemi épületek magasépítészeti, ideiglenes távközlési, külön szintű közút- vasútkeresztezések műtárgyépítési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezési és megvalósítása
2016.10.10.
2017.02.15.
D.157/2018
CSENGERKER Mezőgazdasági Termékelőállító és Kereskedő Korlátolt Felelősségű Társaság
Szélgépek beszerzése – időjárási kockázatok megelőzése céljából – a CSENGERKER Kft. és konzorciuma részére
2018.04.24.
2018.05.22.
D.648/2010.
Cardex Európa Kft.
Képzések megtartása a TÁMOP 2.3.3. pályázat keretein belül 1. rész
2010.08.13.
2010.09.09.
D.637/2009.
Cece Nagyközség Önkormányzata
Cece Nagyközség Önkormányzat Polgármesteri Hivatalának szervezetfejlesztése, oktatás ÁROP-1.A.2/A-2008-0149
2009.10.21.
2009.11.04.
D.284/2017.
Cegléd Város Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok ellátása főző és melegkonyhák üzemeltetésére történő átvételével
2017.06.02.
2017.06.27.
D.245/2012.
Cegléd Város Önkormányzata
Cegléd Város Önkormányzata intézményei számára közétkeztetési feladatok ellátása a meglévő konyhák üzemeltetésre történő átvételéve
2012.04.05.
2012.05.07.
D.320/16/2009.
Cegléd Város Önkormányzata
A Duna-Tisza közi nagytérség regionális települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer berendezéseinek és létesítményeinek üzemeltetésére irányuló közszolgáltatási és vagyonkezelési szerződés
2009.07.06.
2009.07.27.
D.57/14/2008.
Cegléd Város Önkormányzata
2008.03.13.
13.Kpk.45.139/2006/5.
Cegléd Város Önkormányzata
2006.12.13.
D.156/18/2006
Cegléd Város Önkormányzata
Cegléd város szennyvízcsatorna-hálózatának építése vállalkozási szerződés keretében
2006.03.06.
2006.04.06.
19.K.33.220/2009/5.
Cegléd Város Önkormányzata
„A Duna-Tisza közi nagytérség regionális települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer berendezéseinek és létesítményeinek üzemeltetésére irányuló közszolgáltatási és vagyonkezelési szerződés ”
2010.03.19.
D.23/14/2007.
Cegléd Város Önkormányzata
2007.02.08.
D.480/7/2007.
Cegléd Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Dóra Tímea ügyvéd
2007.09.21.
D.166/12/2005
Cegléd Város Önkormányzata, eljáró lebonyolító: GRESS-ING Mérnökiroda Szövetkezet
Cegléd Város Önkormányzata szennyvízcsatorna-hálózat építési beruházásához kapcsolódó FIDIC ajánlások szerinti műszaki ellenőrzése, továbbá az előrehaladási jelentések és a zárójelentés határidőre történő elkészítése
2006.04.19.
D.331/2022
Ceglédi Tankerületi Központ
„Iskolaépületek és tornaterem felújítása” tárgyú EKR000391092021
2022.08.26.
2022.11.10.
D.95/2012.
Ceglédi Többcélú Kistérségi Társulás
Budai út (46125 j. út) melletti kerékpársáv és kerékpárút kialakítása - kivitelezési munkái
2012.02.02.
2012.02.07.
D.622/2011.
Ceglédi Többcélú Kistérségi Társulás
Budai út (46125 j.út) melletti kerékpársáv és kerékpárút kialakítása
2011.08.30.
2011.10.26.
D.241/2012.
Celldömölk Város Önkormányzata
Kemenes Vulkán Park kiegészítő építési munkái
2012.04.04.
2012.04.20.
D.543/2011.
Celldömölk Város Önkormányzata
XXI. századi iskola megteremtése a celldömölki közoktatási mikrotérségben
2011.08.04.
2011.09.02.
D.514/2010.
Celldömölk Város Önkormányzata
Celldömölk, Sági út - Ifjúsági tér területén belső parkoló bukolatépítés közműfejlesztés és Dr. Géfin Lajos tér felújítása
2010.06.24.
2010.07.29.
D.667/2011.
Celldömölk Város Önkormányzata
Iskolai segédeszközök, bútorok, berendezési tárgyak beszerzése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.513/2010.
Celldömölk Város Önkormányzata
Celldömölk, Szentháromság tér, Hollósy Jusztinián tér felújítása, közlekedési kapcsolatok fejlesztése
2010.06.24.
2010.07.29.
25.K.33.161/2006/11.
Celldömölk Város Önkormányzata
2007.10.11.
D.526/2009.
Celldömölk Város Önkormányzata
Celldömölk, új városháza épületének kivitelezése
2009.09.09.
2009.10.09.
D.262/13/2006
Celldömölk Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Celldömölk, Vörösmarty utcában mentőállomás és ügyeleti rendelő építése
2006.04.21.
2006.05.31.
D.538/5/2006.
CelldömölkVáros Önkormányzata
Celldömölk, Hegyi u. 2269/2. hrsz. alatti raktártelep bontása, a terület rekultivációja
2006.08.02.
2006.08.17.
D.361/2010.
Cered Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az általános iskola bővítésére, felújítására és akadálymentesítésére, valamint a természettudományi és nyelvi szaktantervek beépített eszközeinek beszerzésére
2010.05.05.
2010.05.17.
D.614/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 6. rész 3973 Cigánd (külterületi 0170 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.613/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 5. rész 3973 Cigánd (külterületi 0164/15 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.611/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 3. rész 3973 Cigánd (külterületi 080/2 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.609/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 1. rész 3973 Cigánd (külterületi 07 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.184/2012.
Cigánd Város Önkormányzata
Cigánd ÉMOP-4.3.1/B-09-2009-0014 iskolaépület felújítása 2012
2012.03.13.
2012.04.19.
D.786/2011.
Cigánd Város Önkormányzata
1. rész: iskolaépület felújítása kivitelei tervek készítésével Cigánd városában vállalkozási szerződés alapján. 2.rész: óvodaépület felújítása Zemplénagárd községben vállalkozási szerződés alapján
2011.10.20.
2011.11.30.
D.612/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 4. rész 3973 Cigánd (külterületi 0101/4 hrsz-ú ingatlan) EKR000859112024
2024.09.18.
2024.10.31.
D.610/2024
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd- VP6-7.2.1.1-21- építés- 2024” - 2. rész 3973 Cigánd (külterületi 026 hrsz-ú ingatlan)
2024.09.19.
2024.10.31.
D.291/2022
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd-VP6-7.2.1.1-21-építés-2022” – építési beruházás. EKR000606952022
2022.08.05.
2022.09.29.
D.464/20/2006.
Cigánd Város Önkormányzata, nevében eljár: Nyír-Jós Tervező és Szolgáltató Kft.
2006.08.10.
D.119/13/2008.
Co-op Hungary Nagykereskedelmi és Szolgáltató Zrt. I. r. kérelmezett és Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata II. r. kérelmezett
2008.04.01.
D.270/2016.
Colas Hungária Kft., Swietelsky Magyarország Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek I. építési szakasz (96+055-109+460 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése és a kiegészítő tervezési feladatok elvégzése- különös tekintettel a Zagyva folyó feletti híd kiviteli terveire és a 32. sz. főút csomópontjában megvalósítandó komplex pihenő terveire - tárgyában
2016.04.18.
2016.07.04.
D.778/2016.
Colas Hungária Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében a "Szamos-Kraszna árvízszint csökkentő tározó" projekt építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítására és a kiviteli tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
2016.08.23.
2016.12.15.
D.657/2016.
Colas Hungária Zrt., Swietelsky Magyarország Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek I. építési szakasz (96+055-109+460 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.07.05.
2016.10.04.
D.190/2017.
Concerto Akadémia Nonprofit Kft.
Repülőjegy beszerzés (2014.évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.13.
D.17/2014.
Csabacsűd Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés „Csabacsűd Nagyközség szennyvízkezelésének fejlesztése I. ütem 2012,Azonosító szám: DAOP-5.2.1/C-11-2012-0006” projekt szennyvízcsatornázásának kiépítésére
2014.01.14.
2014.02.07.
D.486/2013.
Csabacsűd Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés „Csabacsűd Nagyközség szennyvízkezelésének fejlesztése I. ütem 2012,Azonosító szám: DAOP-5.2.1/C-11-2012-0006” projekt szennyvízcsatornázásának kiépítésére
2013.11.04.
2013.12.03.
D.116/2010.
Csaholc Község Önkormányzata
Általános iskola felújításához berendezés és eszközbeszerzés
2010.02.18.
2010.02.22.
D.114/2010.
Csaholc Község Önkormányzata
A csaholci általános iskola felújítása és bővítése
2010.02.18.
2010.03.12.
D.343/2018
Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft.
A szociális, egészségügyi és köznevelési területen dolgozó szakemberek számára szóló minősített és/vagy akkreditált szakmai továbbképzések és szülőknek szóló csoportfoglalkozások lebonyolsítása "A kora gyermekkori intervenció ágazatközi fejlesztése" című EFOP-1.9.5-VEKOP-16-2016-00001 azonosító számú kiemelt projekt keretében
2018.09.28.
2018.10.19.
D.405/2016.
Csanytelek Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés KEOP-1.2.0/09-11-2013-0005 azonosító számú projekt keretében Csanytelek Község szennyvízcsatornázásának kiépítése FIDIC Piros könyves, szenyvíztisztításának tervezése és kiépítése a FIDIC Sárga könyves szerződéses feltételekkel
2016.05.31.
2016.06.22.
D.56/15/2008.
Csanádapáca Nagyközség Önkormányzata
2008.02.21.
D.134/27/2008
Csanádapáca Nagyközség Önkormányzata
2009.04.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el