Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.787/2009.
BAZ Megyei Önkormányzat Idősek Otthona
Átalányáras vállalkozási szerződés az Ózd, Idősek Otthona - rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzésére
2009.12.10.
2010.01.06.
D.742/2009.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata, Sár és Társai Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd Dr. Tálas K. József
Érd Erzsébetváros vízrendelése
2009.11.26.
2010.01.06.
D.778/14/2009.
Karácsond Község Önkormányzata, Dr. Kónya Ügyvédi Iroda, dr. Kónya Tamás ügyvéd
Települési szilárd hulladék összegyűjtése, elszállítása és ártalmatlanítása
2009.12.07.
2010.01.07.
D.820/2009.
Zalaszántó és Vidornyalak Községek Körjegyzősége
Zalaszántó község területén közétkeztetés biztosítása
2009.12.19.
2010.01.07.
D.774/2009.
Gyula Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a gyulai szilárd hulladéklerakó rekultivációjára vonatkozó műszaki beavatkozás megvalósítására
2009.12.04.
2010.01.08.
D.832/2009.
Balkány Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Mikola Zoltán András ügyvéd
A pedagógus továbbképzési és szaktanácsadói feladatok ellátása
2009.12.23.
2010.01.08.
D.813/2009.
Belváros-Lipótváros Városüzemeltető Kft.
Egyedi kültéri led fényforrású lámpafejek szállítása
2009.12.18.
2010.01.11.
D.802/2009.
Békés Megyei Bíróság
Békés Megyei Bíróság három épületében teljeskörű takarítási szolgáltatás végzésére vállalkozási szerződés
2009.12.15.
2010.01.11.
D.795/2009.
Rakamaz Város Önkormányzata
Művelődési ház felújításának kiegészítő munkái
2009.12.14.
2010.01.11.
D.763/2009.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
Berettyóújfalui, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola felújítása és bővítése során felmerülő kiegészítő munkák
2009.12.02.
2010.01.11.
D. 733/2009.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Felügyelőség, Dr. Zoric Ildikó ügyvéd
Budapesti Vegyiművek Zrt. f.a. Hidasi Gyáregységének működése során kialakult klórbenzol szennyeződés állapotfelmérése
2009.11.20.
2010.01.11.
D.790/2009.
Debreceni Egyetem OEC, képviseli: Dr. Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda Dr. Bűrös László ügyvéd
Intervenciós kardiológiai beavatkozások
2009.12.11.
2010.01.11.
D.753/2009.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Érd, Erzsébetváros vízrendezése tárgyú közbeszerzési eljárásban szakértői közreműködés
2009.11.30.
2010.01.11.
D.751/2009.
Budaörs Város Önkormányzata
Iskolabútor beszerzés
2009.11.30.
2010.01.11.
D.748/14/2009.
MÁV Zrt., Dr. Dudás Gábor Ügyvédi Iroda, Dr. Dudás Gábor ügyvéd
GSM-R rendszer beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások
2009.11.27.
2010.01.11.
D.762/2009.
Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút Zrt.
Vagyonvédelmi szolgáltatás
2009.12.02.
2010.01.12.
D.726/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely MJV Polgármesteri Hivatala és az irányítása alá tartozó önállóan és részben önállóan gazdálkodó intézmények részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás
2009.11.23.
2010.01.12.
19.K.32.778/2009/3.
Magyar Turizmus Zrt.
ajánlatkérő hirdetéseinek és PR-anyagainak megjelentetése a belföldi és külföldi nyomtatott, elektronikus és közterületi médiában
2010.01.13.
D.792/2009.
Humánszolgáltató Központ
Közétkeztetés 2 év időtartamra a Reggeli-Ebéd-Vacsora kiszállítással
2009.12.14.
2010.01.13.
D.7/2010.
Duna Tv Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás, szolgáltatási szerződés
2010.01.05.
2010.01.14.
D.848/2009.
Siklósi Kistérségi Szociális Szolgáltató Központ
Rendszeres és eseti takarítási szolgáltatás végzése az ajánlatkérő székhelyén
2009.12.29.
2010.01.14.
D.799/2009.
Nemzeti Hírközlési Hatóság
6 db Rohde&Schwarz gyártmányú FSH8 típusú kézi spektrumanalizátor szállítása az ajánlatkérő tulajdonában és használatában lévő 6 db FSH3 típusú műszer cseréje
2009.12.15.
2010.01.14.
D.768/2009.
Budaörs Város Önkormányzata
Herman Ottó Általános Iskola tervezése engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, Tervpályázati eljárás megosztott nyertes pályázatai alapján
2009.12.03.
2010.01.14.
13.K.33.128/2009/9.
Ercsi Egészségügyi Központ Nonprofit Kft.
Szakértői közreműködés Ercsi Egészségügyi Központ Nonprofit Kft. számára a pályázati forrásból megvalósítandó beruházáshoz
2010.01.14.
D.798/2009.
Magyar Nemzeti Múzeum
Mátyás Király Múzeuma területén megvalósításra kerülő játszóház kivitelezési munkái
2009.12.15.
2010.01.14.
D.797/2009.
Büki Gyógyfürdő Zrt.
Büki Gyógyfürdő Zrt. fejlesztésével kapcsolatosan a bejárati egység, étterem, welness blokk, szaunavilág építése, élményfürdő bővítése
2009.12.15.
2010.01.14.
D.826/2009.
Tiszaújváros Város Önkormányzata
Tiszaújváros Városi REndelőintézet rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.22.
2010.01.15.
D.824/2009.
Egészségügyi Készletgazdálkodási Intézet
Orvostechnikai eszközök karbantartása
2009.12.21.
2010.01.15.
D.770/2009.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt., képviseli: Szabó & Szomor Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Sz. Szabó Sándor ügyvéd
Budapest-München nagysebességű személyszállítási szolgáltatás nyújtásához szükséges vonategységek bérlése a Budapest-Győr-Hegyeshalom szakaszra
2009.12.03.
2010.01.15.
D.10/2010.
Duna Televízió Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás, szolgáltatási szerződés
2010.01.05.
2010.01.15.
D.860/2009.
Tolna Város Önkormányzata
Tolna városban hulladék kezelése és hulladék szállítása 10 éven keresztül
2009.12.31.
2010.01.15.
D.819/2009.
Diósd Község Önkormányzata
Diósd települési szilárd hulladék szállítás, gyűjtés ártalmatlanítás
2009.12.19.
2010.01.15.
D.735/2009.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt., Szabó&Szomor Ügyvédi Iroda dr. Csurka Gyula ügyvéd
Call Center szolgáltatás igénybevétele
2009.11.25.
2010.01.15.
Kfv.VI.37.173/2009/4.
Békés Megyei Önkormányzat
ajánlatkérő múzeum épületének felújítása
2010.01.18.
D.11/2010.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt.
Légiforgalmi irányító központ (ANS III épület) kivitelezési munkálatai
2010.01.06.
2010.01.18.
D.817/2009.
Millenáris Tudományos Kultúrális Közhasznú Nonprofit Kft., képviseli: Dr. Katona Miklós ügyvéd
Digitális átállást népszerűsítő kiállítás kivitelezése, üzembe helyezése és zárás követő bontása
2009.12.19.
2010.01.18.
D.803/2009.
Fejér Megyei Szent György Kórház
Veszélyes hulladék ártalmatlanítása, 1 éves időtartamra
2009.12.16.
2010.01.18.
D.783/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda Dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Önkormányzat Városligeti Műjégpálya és épületegyüttes rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.08.
2010.01.18.
D.772/2009.
Poroszló Község Önkormányzata, Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Poroszló Község Önkormányzata - Vass Lajos Általános Iskola bővítési és felújítási munkái
2009.12.04.
2010.01.18.
D.765/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében csatornahálózat-fejlesztés, vezeték-átépítés és felújítás
2009.12.02.
2010.01.18.
D.766/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Bakondi György ügyvéd, Dián József Ügyvédi Iroda, Dr. Dián József ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében megvalósuló csatornahálózat-fejlesztése, vezeték-átépítés és felújítás
2009.12.02.
2010.01.18.
D.811/8/2009.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Dél-Pesti Szennyvíztisztító Telep eleveniszapos fokozatának ORGANICA Technológiával történő intenzifikálása
2009.12.18.
2010.01.18.
D.776/2009.
Tab Város Önkormányzata
Tab Város közigazgatási területén 2010-2019. években települési szilárd hulladék ideiglenes tárolására szolgáló tárolók ürítése, gyűjtése, elszállítása, elhelyezése
2009.12.04.
2010.01.18.
D.773/2009.
Tab Város Önkormányzata
Tab Város közigazgatási területén 2010-2019. években települési szilárd hulladék ideiglenes tárolására szolgáló tárolók ürítése, gyűjtése, elszállítása, elhelyezése
2009.12.04.
2010.01.18.
D.775/22/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda Dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Önkormányzat Városligeti Műjégpálya pálya és épületegyüttes rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.04.
2010.01.18.
D.757/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Bakondi György ügyvéd, Dián József Ügyvédi Iroda, Dr. Dián József ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében megvalósuló csatornahálózat-fejlesztés, vezeték-átépítés és felújítás
2009.11.30.
2010.01.18.
D.746/2009.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, Darázs és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Bakondi György ügyvéd
Békéscsaba M.J.V. szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekt keretében megvalósuló csatornahálózat-fejlesztés, vezeték-átépítés és felújítás
2009.11.26.
2010.01.18.
D.812/2009.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Ferencváros önkormányzata részére biztonsági szolgáltatás megrendelése
2009.12.18.
2010.01.19.
D.756/2009.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt., képviseli: Szabó&Szomor Ügyvédi Iroda, dr. Csurka Gyula ügyvéd
Call Center szolgáltatás igénybevétele
2009.11.30.
2010.01.19.
D.843/2009.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés Miskolc Megyei Jogú Város intézményei részére történő élelmiszer alapanyagok kiszállítására 5 év időtartamra
2009.12.28.
2010.01.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el