Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.162/2016.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - pápai Eszterházy kastély fejlesztése kiemelt projekt megvalósításához kapcsolódóan turisztikai szakértői tevékenység és kapcsolódó feladatok ellátása
2016.02.24.
2016.03.04.
D.162/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.04.13.
2017.05.02.
D.162/2018
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Reformáció 500 programsorozat kiemelt eseményei
2018.04.26.
2018.06.07.
D.162/2019
Százhalombattai Egészségügyi Közalapítvány
Szakrendelés biztosítása Százhalombattán a Százhalom Egészségügyi Központban a járóbeteg-ellátásban és az egynapos sebészeten
2019.05.06.
2019.05.31.
D.162/2020
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Sportliget futókör építési munkái EKR000082802020
2020.04.27.
2020.05.05.
D.162/2021
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Tantermi számítógépek beszerzése PPKE ITK részére
2021.04.06.
2021.04.20.
D.162/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 2. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.162/2023
Monok Község Önkormányzata
„Öregek Napközi Otthona építés 2022” EKR000322292022
2023.04.27.
2023.07.13.
D.162/2024
Budapest Környéki Törvényszék
A 1064 Budapest, Rózsa utca 72. Fsz. szám alatti irattár építőmesteri, gépészeti, elektromos felújítása, riasztó és tűzjelző rendszer kiépítése” rövid elnevezés: „Irattár rekonstrukció II. (Bp., Rózsa utca)” EKR001928732023
2024.03.27.
2024.05.06.
D.162/2025
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
„ÉMI - Laboratóriumi eszközök beszerzése” - 3. rész: Mechanikai vizsgálóberendezések EKR000190912024
2025.03.10.
2025.05.21.
D.162/2026
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
„Többfunkciós bemutatótér és növénykert létesítése” EKR002243292024
2026.04.07.
2026.07.22.
D.163/11/2006
Dunapataj Nagyközség Önkormányzata
Közszolgálati szerződés szilárd hulladék kezelésére és elszállítására
2006.03.08.
2006.04.18.
D.163/2010.
Műemlékek Nemzeti Gondnoksága, képviseli: Dr. Dessewffy Anna ügyvéd
Eszterháza közép-európai kulturális központ Projekttel kapcsolatos kivitelezési, felelős műszaki vezetői és tervezői művezetői tevékenység a homlokzaton, bábszínház tetőn, belső dísztereken, belső udvaron, parkoló kialakítása
2010.03.09.
2010.04.19.
D.163/2011.
Bélapátfalvai Orvosi Ügyelet Társulás
Bélapátfalva központtal működő összesen 10 önkormányzat illetékességi területére kiterjedő központi háziorvosi ügyelet ellátása határozatlan időtartamra
2011.03.19.
2011.03.24.
D.163/2012.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzat Polgármesteri Hivatala szerver és hardver konszolidációja és virtualizációja bérleti konstrukcióban
2012.03.05.
2012.04.16.
D.163/2013.
Dél-borsodi Ivóvíz Önkormányzati Társulás
Borsodivánka, Cserépváralja, Egerlövő, Négyes, Tiszabábolna, Tiszavalk községek ivóvízminőség-javítása a lakosság egészséges ivóvízzel történő ellátása érdekében építési feladatok ellátása
2013.04.09.
2013.04.26.
D.163/2014.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület részére 2006-2010. években megítélt és folyósított támogatások felhasználása szabályszerűségének vizsgálata
2014.03.25.
2014.04.11.
D.163/2015.
MKK Magyar Követeléskezelő Zrt.
Az Intrade-Dream Integrált Faktoring Informatikai Szoftver Rendszerhez tartozó maintenance (követési) és support (rendszertámogatási) szolgáltatások nyújtásához kiegésztő szolgáltatás megrendelése a DREAM modulokhoz meghatározott, meglévő 10 egyidejű felhasználón túlmenően további 5 felhasználóra kiterjedő jogosultságra
2015.03.23.
2015.04.24.
D.163/2017.
Nyírő Gyula Kórház-Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet
A Nyírő Gyula Kórház napelemes rendszerének kiépítése a KEHOP-5.2.11-16-2016-00076 azonosító számú pályázat keretében
2017.04.13.
2017.05.02.
D.163/2018
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
Médiatervezés és vásárlás, médiamonitoring, valamint közvélemény kutatások lefolytatása az MVM Paks II. Zrt. részére
2018.04.26.
2018.06.07.
D.163/2019
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Modern Városok Program keretében megvalósuló »Békéscsaba meglévő iparterületeinek kiszolgálása komplex infrastrukturális fejlesztésekkel« című, GF/SZKF/339/7/2018 Támogatói Okirat számú projekt keretében megvalósuló kerékpárforgalmi létesítmények egyesített engedélyezési és kiviteli tervének elkészítése tervezési szerződés keretében” - 1. rész EKR
2019.05.06.
2019.06.20.
D.163/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a 82402, 82307 HRSZ alatti épületeinek energetikai felújítására - 2. rész
2020.04.28.
2020.06.30.
D.163/2021
Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Élelmiszer beszerzés POBVI részére 18+6 hónapra” - 4. rész: Húskészítmények EKR000743372018
2021.04.07.
2021.06.29.
D.163/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 3. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.163/2023
Püspökladány Város Önkormányzata
Mezőgazdasági út felújítás” EKR001450462022
2023.04.28.
2023.06.06.
D.163/2024
Hernádcéce Község Önkormányzata
„Vizsoly 09 hrsz külterületi út felújítása” EKR000001102024
2024.03.27.
2024.04.17.
D.163/2025
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
„ÉMI - Laboratóriumi eszközök beszerzése” - 4. rész: Termikus vizsgálatokhoz szükséges berendezések EKR000211192024
2025.03.10.
2025.05.21.
D.163/2026
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
„Egészségmegőrző szolgáltatások biztosítása munkavállalók részére” EKR000378082026
2026.04.08.
2026.05.11.
D.163/25/2009
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
Nagykunsági árvízszint-csökkentő tározó projektben árapasztó és létesítményei FIDIC Piros Könyv szerinti megvalósítása, és kiviteli terveinek elkészítése
2009.04.16.
2009.06.02.
D.164/13/2007.
Kisújszállás Város Önkormányzat
2007.04.24.
D.164/15/2006
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Debrecen város és térsége szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási programon belül 3. sz. szerződéses egység: debreceni egyesített rendszerű csatorna szétválasztása
2006.03.09.
2006.04.19.
D.164/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek Debrecenbe történő szállítása és kapcsolódó szolgáltatások
2010.03.09.
2010.04.23.
D.164/2011.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Bölcsőde létesítése Ópusztaszeren (2010)
2011.03.19.
2011.04.29.
D.164/2012.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
"A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplex infrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érefekében" tárgyú, TIOP-2.2.7-07/2F-2009-0001 projekttel kapcsolatos kivitelezői feladatok II/A részének ellátása
2012.03.05.
2012.03.21.
D.164/2013.
Hőgyészi Közös Önkormányzati Hivatal
Hegyhát Óvoda, Iskola, AMI és Kollégium Hőgyészi Tagiskolája konyhájának üzemeltetése
2013.04.10.
2013.04.24.
D.164/2014.
Kaposvári Egyetem
Szállítási szerződés a TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése - megvalósítása érdekében - III. rész
2014.03.25.
2014.05.19.
D.164/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Szállítási keretmegállapodás számítástechnikai gépek alkatrészek és tartozékainak beszerzésére
2015.03.23.
2015.04.13.
D.164/2016.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2016. szeptember 01-től 2023. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2016.02.25.
2016.04.06.
D.164/2017.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
HPV védőoltáshoz oltóanyag beszerzése adás-vételi szerződés keretében
2017.04.14.
2017.05.22.
D.164/2018
NIF Zrt.
4113. jelű összekötőút 4+023 km szelvényében Tiszamogyorós és Lónya között létesítendő új Tisza-híd tanulmánytervének és környezeti hatástanulmányának elkészítésére
2018.05.01.
2018.06.08.
D.164/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Épületfelügyeleti rendszer felújítása
2019.05.07.
2019.06.07.
D.164/2020
Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
Takarítási feladatok ellátása EKR 001079702019/2876
2020.04.29.
2020.05.21.
D.164/2021
Dunakeszi Tankerületi Központ
DTK - tisztítószerek beszerzése - 2. rész. általános eszközök EKR000138752021
2021.04.08.
2021.05.13.
D.164/2022
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben (TOP-1.4.1-19-VS1-2019-00020)
2022.05.05.
2022.05.27.
D.164/2023
Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt.
Telephelyek őrzésvédelmi feladatainak ellátása EKR000288862023
2023.05.02.
2023.07.13.
D.164/2024
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Nyárköszöntő fesztivál (2023.07.07.) Szórakoztató szolgáltatások - Kbt. mellőzése
2024.03.28.
2024.06.18.
D.164/2025
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
„ÉMI - Laboratóriumi eszközök beszerzése” - 5. rész: Építőipari tűzvizsgálati laboratóriumi eszközök EKR000211022024
2025.03.10.
2025.05.21.
D.164/2026
Békésszentandrás Nagyközség Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR000381152023
2026.04.09.
2026.06.19.
D.165/10/2005
Borsod Volán Személyszállítási Rt., képviseli: dr. Dessewffy Anna ügyvéd
Borsod Volán Zrt. munkavállalói részére utalványok beszerzése 1+100%% hóra, 1900 ±10%% fő részére, összesen 22 millió Ft+100%% értékben
2006.03.09.
2006.04.10.
D.165/13/2009.
Pap-sziget Revitalizációjáért Nonprofit Közhasznú Kft.
Pap-sziget mellékág revitalizációs mederkotrási munkálatai
2009.04.20.
2009.05.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el